Jump to content

a


EastSide

MTA Administrators
 • Content count

  297
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by EastSide

 1. EastSide

  Nelegālās frakcijas

  Ir tāda lieta, ka kopš @Bets. vairs nevada nelegālās notiek baigais haoss un viss ir slikti. Nav normālu noteikumu, ieroču cenas ir par augstu, jo reāli es pa 40k labāk nopērku auto, nevis tukšu ak-47. Par narkotikām, kandžu iedod dolārus ar kuriem nekā nevar nopirkt. Var izvēlēties vienu npc, puse no narkotikām jāpārdod cilvēkiem (unreal). Dzīvē ieroči maksā simtus, te par ak nieri vajag atdot. Agrāk ak bija 15k, viens mags 1,5k. Tagad 40k par ak, tad arī cilvēki bija vairāk, bet tas nav tapēc. Vajag normālas cenas gan narkotikām, gan ieročiem. Vajag atļaut pārdot visas narkotikas pasīvi un salikt cenas par gramu. @Mykat Runājot par starta kapitālu ko jau daudz te piemin. Lai uztaisītu frakciju tev ir jāgraindo vai nu legālajā frakcijā un tad jātaisa nelegālā vai rs haulā, jo reāli tas ko tev iedod par narkotikām -2, 5k (mūsu gadijumā ) ir pupu mizas, jo reāli, ja man vajag naudu es labāk kādu visu laiku apzagšu, jo kā es kaut ko varu atvērt un attīstīt.
 2. EastSide

  [rp mācītājs] Bets

  Atbalstu, jo saprot rp, zinās savus pienākumus. Mācēs apmācīt spēlētājus. Pieredze ir ļoti liela.
 3. EastSide

  RP Pērles

  https://imgur.com/gallery/MpfeMbV Jauni pienākumi fmt.
 4. Los Santos Valdība š. g. 11. aprīlī izsludina likumprojektu par "azartspēļu un naktsklubu atrašanās vietām" I. DAĻA - LIKUMPROJEKTA MĒRĶIS 1.Pants. Likumprojekta mērķis ir aizliegt būvēt azartspēļu zāles svarīgu valdības ēku tuvumā un samazināt azartspēļu zāļu skaitu Los Santos pilsētā. II. DAĻA - Azartspēļu Zāļu Un Nakts Klubu Atrašanās Vietas 2.Pants. Šis likumprojekts paredz, ka Los Santos Valdības un Los Santos Policijas Departamenta teritorijā nedrīkst būvēt nevienu azartspēļu zāli un naktsklubu. 3.Pants. Ja tiek atvērta kāda azartspēļu zāle vai nakts klubs pershing square rajonā, tad Los Santos Valdībai ir tiesības to aizvērt neatmaksājot neko no visiem zaudējumiem. 4.Pants. Ja tiek pārkāpts kāds no šiem noteikumiem, tad azartspēļu zāles vai naktskluba īpašnieks var saņemt sodu līdz pat 15'000 ASV dolāriem. 11.04.2019. Likumprojekts stājas spēkā ar rītdienu 12.04.2019 Likumprojektu parakstījis Los Santos Pilsētas Pārstāvis Javion Mccoy J.Mccoy
 5. EastSide

  [RP skolotājs] Danex

  PRET, lai uzreiz zini manu nostāju. Daudzi saka, ka nesaproti roleplay, lai gan ilgi spēlē rp serveros. Ilgums nemaina saprašanu, tikai pieredzi. Varbūt kāds kurš ir nospēlējis 11 gadus rp serveros to neizprot, jo ir braucis tikai ar auto un krājis naudu labākam. No pieredzes esmu to piefiksējis, ka daudz klaigā tā vietā, lai rpotu raksti /b gaidu adminu lowaki. Tā nav pieņemama attieksme. Nezinu vai spēsi izvērēt situācijas pareizi un apšaubu spēju iemācīt rp. Nekad nav pareizi teikt stop rp situācijas laikā, labāk ir turpināt rpot līdz atnāk admins. Tā vietā, lai normāli noskaidrotu situāciju uztaisi topiku, ka viss ir slikti.
 6. EastSide

  [Moderators] Marsmelo

  Perfekti jāpārzina latviešu valoda, nav. Draugi jau vienmēr rekomendēs, respekts par to, ka neuzmet. Anti, jo tomēr moderatoram ir jāreprezentē komūns.
 7. EastSide

  Kādēļ nav jaerpo?

  Es nav vainīgs, dzīvo laimīgs, es vispār pēc rokudzelžiem aizskrēju, lai varētu friskot. Tu prosta noerpo, kā izvelc ieroci un sāc šaut, ja jau viss būtu tā, kā tu iedomājies sen būtu miris, jo viņiem bija /aim animācija, tev vispār neko nevajadzēja vilkt laukā džekiņ. Par to rp nezinu un neredzu tavu punktu, protams, ka visiem būtu jāerpo, bet sūdzības raksta ucp.playhard.lv.
 8. EastSide

  [PIETEIKUMS]Oliver Halko

  Čomiņ, savu pieteikumu jāiesniedz šeit https://playhard.lv/forums/forum/33-uzņemšanas-nodaļa/ . Nepareizā sadaļa.
 9. EastSide

  [Mehāniķis] Thomas Lawrence

  Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek Apstiprināts! Sazinies ar kādu no administrācijas iekš spēles nospiežot F2 vai rakstot /report,lai saņemtu spējās. Ar cieņu, Gamemasters EastSide.
 10. EastSide

  [Mehāniķis] Trevor Sparrow

  Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek Apstiprināts! Sazinies ar kādu no administrācijas iekš spēles nospiežot F2 vai rakstot /report,lai saņemtu spējās. Ar cieņu, Gamemasters EastSide.
 11. EastSide

  [Graffiti] Cordel Parks

  Sveiki! Jūsu pieprasījums uz graffiti spējām tiek Apstiprināts. Sazinies ar kādu no administrācijas iekš spēles nospiežot F2 vai rakstot /report, lai saņemtu spējas.
 12. EastSide

  [Pārdod] Auto

  Marka: Subaru ((Sultan)) Modelis: Impreza WRX STI Gads: 2005 Krāsa: Melna Motora tilpums: 2.5L Cena: 100'000, bet cena nav akmenī kalta. Piezīmes: Auto maksimālais ātrums ir 307 km/h, ja interesē auto sazinaties ar mani privāti rakstot ēpastā: Jzuithov@gmail.com ((PM)) Attēli:
×