Jump to content

a


EastSide

MTA Administrators
 • Content count

  345
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by EastSide

 1. EastSide

  Ieteikums- Mašinas.

  Viss tika uzlikts back, kas bija iepriekš, bet es domāju, ka auto nevajadzētu iet vairāk par 250. Atbalstu default auto, bet vai cilvēki spēlēs tad? Apšaubu. Vienīgais varētu noņemt auto top speed. Man liekas, ka iepriekš kaut kas tāds tika ieteikts. Custom auto ir iemesls spēlētājiem spēlēt.
 2. EastSide

  [LSB] Rory Taylor

  Los Santos Būvdarbi Personīgā Informācija: Vārds: Rory Uzvārds: Taylor Dzimums: Vīrietis Vecums: 35 Personas Kods: 030584-21002 Tālruņa numurs: 725244 Faktiskā dzīves vieta: San Andreas BLVD #3 Deklarētā dzīves vieta: San Andreas BLVD #3 Iepriekšējas darba vietas: LSPD. Kāpēc pametāt iepriekšējo darba vietu: Nostrādāju pietiekami ilgu laiku un aizgāju. Izglītība: Beigtās izglītības iestādes (Norādot sākuma un beigu gadu, iestādes nosaukumu): Los Santos bērnudārzs ( 1988-1991) Los Santos Vidusskola (1991-2003) Los Santos Policijas Akadēmija (2005-2006) Mičiganas Tehnoloģiskā universitāte (2015-2019) Papildus prasmes: N/A Darba pieredze/ vakance. Amats kurā vēlaties strādāt: Celtnieks / elektriķis Vai jums ir kāda pieredze jūsu izvēlētajā vakancē? [x] Jā [] Nē Ja jā, tad kāda ir jūsu pieredze: Palīdzēju draugam uzcelt māju un ievilkt elektrību. Apliecību pārbaude: Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta B kategorijas vadītāja apliecība: Jā Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta A kategorijas vadītāja apliecība (Nav obligāta): Nē Vai jums ir vēl kādas citas apliecības?: Ieroču licences Sodāmība: Vai jūs kādreiz esat tikts sodīts (Minēt sodīšanas iemeslu): Nē Ja esat sodīts uzskaitiet kad un kāpēc: N/A ((OOC)): Vārds: Rihards Vecums: 18 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu: Kā sanāk Vai esat sodīts administratīvajā ieslodzījumā (Minēt sodīšanas iemeslu)?: Visiem gadās, neatceros.
 3. EastSide

  Sunday Reapers Motorcycle Club

  Riley Knight atgriežas spēlē.
 4. EastSide

  [2019] Jūnija nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @Alex's lietotājs; @eslains eslan radošākais; @terijs aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @index izpalīgs; @jex komunikablākais; @Middnes nopietnākais; @LightScribe labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); - sliņķis; @Demons seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @Insecure MTA Roleplay MTA administrātors; @terijs MTA skolotājs; Nejau Christian, teikšu @PATRIOTS MTA aktīvākais lietotājs; @index MTA slinkākais administrātors/GM; @Demons MTA mēneša nelegālā; John Paul ielas zēni @index MTA mēneša frakcija; LSGD @terijs MTA bagātākais spēlētājs; @Ha4iks Teamspeak3 TS3 uzraugs; @Melone TS3 balamute; @Middnes
 5. EastSide

  Ieteikums-

  The Los Angeles Police Department, with 9,858 officers in 2010, currently pays its chief slightly more than Suhr. According to the Los Angeles City Controller, as of the first quarter of 2012, Police Chief Charlie Beck received a salary of $307,291. Viss ir reāli naudas ziņā.
 6. EastSide

  Ieteikums-

  @Kumariks lieta ir pavisam vienkārša. Uzdevu @Demons jautājumu, kapēc tiek pielietotas tik daudz /me un /do komandas, lai arrestētu vienu personu. Saņēmu atbildi, ka rp degradējas, ja izdaram to ar trīs komandām. Ar @Vodo4ka bija tas pats, kaut ko teicu, atbildēja - jā ok un noignorēja (nebija par komandu daudzumu). Es uzskatu, ka cilvēkiem, kas rpo ar 13 komandām vieglu darbību neko vairs nevar iemācīt. Nav jēgas vairs nevienam neko teikt, ja jau viss degradējas. RP nav jābūt detalizētam, tam ir jābūt tādam, lai var izprast domu. P.s šis nav lai kādu aizskartu, bet gan tiek izpausti patiesi fakti un notikumi.
 7. Sveicināti! „Los Santos policijas departamenta uzdevums ir aizsargāt mūsu cilvēku dzīvību un īpašumu, samazināt noziegumu biežumu un bailes no tiem, kā arī uzlabot sabiedrības drošību. Mūsu uzdevums ir to darīt ar godu un taisnīgumu, vienlaikus vienmēr ievērojot visaugstākos ētikas standartus, lai saglabātu sabiedrības uzticību. Moto, "Aizsargāt un kalpot", norāda Los Santos policijas departamenta galveno mērķi. Departaments aizsargā visu to jurisdikcijā esošo personu tiesības būt brīvām no noziedzīgiem uzbrukumiem, būt drošiem savos īpašumos un dzīvot mierā. Departaments kalpo Los Santos iedzīvotājiem, profesionāli pildot tiesībaizsardzības funkciju, un tieši šie cilvēki ir atbildīgi. " ((Tas ir OOC mērķis priekš LSPD, lai nodrošinātu labākās kvalitātes roleplay.)) I. Ziņa No Šefa II. Departamenta Vēsture III. Komandējošie Darbinieki IV. Departamenta Hierarhija V. Organizācijas Struktūra VI. LSPD Uniformas VII. LSPD Mašīnas VIII. LSPD Ekipējums
 8. EastSide

  [LSPD] Joseph McConville [Apstiprināts]

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "Lai kalpotu un aizsargātu" Jūnijs 18, 2019 Cienījamais , Joseph McConville ; Esam pārskatījuši Jūsu iesūtīto aplikāciju un vēlamies Jūs informēt, ka tiekat pārvizīts uz nākamo kārtu. (INTERVIJAS PIEPRASĪŠANA) Pēc apstiprināšanas, ar Jums sazināsies kāds no Rekrutēšānas un Apmācības komandas locekļiem un informēs Jūs par ierašanos uz interviju, pēc kā arī tiks lemts par Jūsu nosūtīšanu uz akadēmiju. Ar cieņu, Connor Fletcher, REKRUTĒŠANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA 1578 Station Avenue, Pershing Square, Los Santos 206, San Andreas
 9. Ejam 20:00 serverī, es gribu rpot jaunieti.

  1. Show previous comments  3 more
  2. Alex's

   Alex's

   man mamma liek iet gulet 19:30

  3. index

   index

   ar to jau nav jalepjoas

  4. Cilvēks

   Cilvēks

   @Alex's es domāju ka tas ir pret bērnu tiesībām. Iesūdzi viņu tiesā.

    

    

    

 10. EastSide

  Ieteikums-

  Nu es uzskatu, ka ar šādu topiku nevar neko īsti ietekmēt. Ja cilvēks ir ieguldijis savu naudu, tad nekas tur netiks ņemts nost. Varētu veikt pāris uzlabojumus noteikumu ziņā, bet neviens to nedarīs, topiks par noteikumiem arī bija izveidots adminstrācijas sadaļā. Bijis, nebijis. @Cilvēks lieta ir tāda. Ja es esmu ADuty tu nevari mani apzagt, tas ir jāsaprot pašam par sevi. Nesaprotu vienu, kapēc cilvēki braukā ar mašīnām esot aduty vai gmduty, tas nav tā pārdomāti.
 11. EastSide

  Pamācība - Cosa Nostra

  Bleizin, laba pamācība, tagad taisi frakciju.
 12. EastSide

  Īpašumu cenas.

  @Bets. es ar uzskatu, ka nevajag likt klāt jaunus interjerus, bet tikai samazināt cenas esošajiem, lai iet forumā un pērk viens no otra, bet atkal daudziem tāpat nav māja, jo neinteresē nekāda attīstība, bet tam nepievērsīsim uzmanību. Šis ir ieteikums, kas ir viegli izpildāms. Nosaki cenu interjeram noteiktajā rajonā. Idlewood 10k, temple 25k un tā tālāk. Jo krutāks rajons jo lielāka cena. Adminstratoriem vajag vienoties savā starpā un visu salikt.
 13. kapec tu atbalsti komunismu un diktatūru?

  1. Show previous comments  30 more
  2. Daring

   Daring

   @EastSide "Madars nomira no ūdeņa"

  3. terijs

   terijs

   Užas

  4. Daring

   Daring

   Да, ужас, да. 

 14. Los Santos Valdība š. g. 25.maijā izsludina likumprojektu par "īpašuma nelegālu izmantošanu" I. DAĻA - LIKUMPROJEKTA MĒRĶIS 1. Pants. Likumumprojekta mērķis ir neatļaut ļaunprātīgu īpašuma izmantošanu savā labā, ietekmējot civiliedzīvotāju drosību. Likumprojekts attiecas uz ātru auto izmantošanu bēgšanā no policijas un ēku izmantošanu narkotiku, ieroču uzglabāšanai vai ražošanai. II. Daļa noteikumu izklāstīšana. 2. Pants Nedrīkst izmantot auto, kas iet pāri 280 km/h, lai bēgtu no policijas. 3.Pants Nedrīkst auto izmantot jebkāda nozieguma paveikšanai. 4. Pants Nedrīkst izmantot īpašumu jebkāda nozieguma paveikšanai. 5.Pants Īpašumā nevar uzturēt nelegālus/ nereģistrētus ieročus. Ja kāds no pantiem tiek pārkāpts, tad policija ir tiesīga pārņemt īpašumu savā īpašumā un to pārdot izsolē vai iznīcināt. 26.05.2019. Likumprojekts stājas spēkā ar rītdienu 26.05.2019 Likumprojektu parakstījis Los Santos Pilsētas Pārstāvis Javion Mccoy J.Mccoy
 15. EastSide

  [LSPD] Jefferson apšaude.

  LSPD konference sakarā ar 22.maija apšaudi. Ezio Paldilotta teiktais - Šodien, 2019.gada 22.maijā 18:25 tika saņemts 911 zvans no anonīma zvanītāja. Zvanītājs esot teicis, ka Jefferson rajonā netālu no Glen park tikko redzēja divus cilvēkus maskās ar ieročiem. Zvanītājs arī teica, ka šīs personas uzbruka civilajam. Dispičers šo informāciju nodeva tuvākajām policijas vienībām. Policijas seržants Damian Collins ieradās notikuma vietā un ieraudzija towtruck. Policists uz aizdomu pamata meiģināja apturēt automašīnu, bet tas neizdevās, auto uzsāka bēgšanu. Pēc pāris metriem persona nezināmu iemeslu dēļ izkāpa ārā un turpināja mukt ar kājām. Seržants Damian Collins ķerot šo personu ieraudzija citu personu ar pus automātisko pistoli tec-9. Persona saprata, ka viņš ir ieraudzīts turot rokās šo 9mm pistoli un viņš uzreiz sāka šaut pa seržantu. Seržants Damian paspēja ātri reaģēt un sāka atgriezt šāvienus. Persona tika nošauta, beigu beigās seržants tika ievainots, viņam iešāva rokā ar šo 9mm pistoli. Seržantam pēc pāris minūtēm tika sniegta medicīniskā palīdzība, nekādi svarīgi orgāni netika aizskarti. Seržants Damian Collins turpinās strādāt jau pēc pāris dienām. Persona, kas tika nošauta tika identificēta kā Matthew Ouellette. Damian Collins par šo varonīgo rīcību saņems apbalvojumu. (( Tiktu parādīts apbalvojums kāds tiks piešķirts Damian. )) ((Tiktu parādīta arī bilde no notikuma vietas - ))
 16. EastSide

  Sveicieni no Kosmosinja ;)

  Kapēc visas atbildes ir pasvītrotas, latviešu valoda nav matemātika, situācija ir grūta, bet tomēr skolu vajadzētu pabeigt. Daudzi saka, ka skola neko nedod, bet šis nav tas gadijums. Skolā tu vari iemācīties rakstīt, lasīt un komunicēt ar citiem cilvēkiem. Vēlu veiksmi pabeigt skolu un iegūt normālu darbu vai nodibināt Z/S.Veiksmi arī komūnā. P.s nevajag lietot tik daudz smaidiņus, baigi raibs teksts.
 17. EastSide

  Los Santos Policijas Departaments

  ((Šajā topikā tiks pievienoti OOC SS'i ar LSPD ikdienu, formāts būs kā nelegālajām organizācijām. Viss šis tiek taisīts, lai parādītu LSPD aktivitāti un iesaistīšanos roleplayā.))
 18. EastSide

  Los Santos Policijas Departaments

  LSPD Ekipējums Vispārējās ekipējums, bruņu veste. Bruņu veste aizsargā visu Los Santos policijas departamenta virsnieku dzīvības, kas ikdienā veic savus pienākumus. Izmanto, lai varētu pasargāt svarīgos orgānus. Vispārīgais ekipējums, darba josta. Darba jostu velk ap vidukli. Darba josta ļauj vieglu ekipējuma pārraudzijumu, kontroli un pieeju. Izmanto, lai varētu uzglabāt ekipējumu uz personas. Vispārīgais ekipējums, S&W Model 100 rokudzelži. Rokudzelži ir uzskatāmi par vecāko policijas ekipējuma sastāvdaļu, tos izmanto, lai ierobežotu cilvēka kustību un pasargātu virsnieku no pārsteigumiem. Izmanto, lai varētu aizturētu cilvēku un nerastos nekādas problēmas vēlāk. Personāla aizsardzības ierocis, šaujamierocis. Katram virsniekam būtu jānēsā ierocis, kas viņam tiek piešķirts, lai to izmantotu, kad kāds cits virsnieks vai cilvēks nonāk briesmās. Izmanto, lai varētu pasargāt savu un apkārtējo cilvēku dzīvību. Personāla aizsardzības ierocis, steks. Parastākais ierocis policijas ekipējumā, vienkāršākā drošība virsniekam. Steka tipa ieročus izmanto jau no alu cilvēku laikiem, konsepts ir kā parastai nūjai. Izmanto, lai aizstāvētos no parastiem uzbrukumiem vai nemieros. Personāla aizsardzības ierocis, piparu gāze. Piparu gāze ir viens no visneskaidrākajiem ieročiem ekipējumā, bet visnoderīgākais. Piparu gāzi izmanto, lai atvairītu uzbrukumus vai nomierinātu kādu cilvēku, noder arī nemieros. Personāla aizsardzības ierocis, teizeris. Taser ir vismodernākais policijas personiskās aizsardzības aprīkojums ar ko katrs policijas darbinieks ir aprīkots. Teizeri izmanto, lai nomierinātu vai paralizētu cilvēku uz noteiktu laiku. Citreiz izmanto, ja persona bēg.
 19. EastSide

  Los Santos Policijas Departaments

  LSPD Transportlīdzekļi Patruļas transportlīdzeklis, Ford CVPI (Crown Victoria Policijas Interseptors). Primārie uzdevumi: * Parasta patruļa. * 311 un 911 zvaniem. * Noziedzinieku transportēšanai uz cietumu. Patruļas transportlīdzeklis, Ford CVPI (Crown Victoria Policijas Interseptors nemarķētais ). Primārie uzdevumi: * Parasta patruļa. * 311 un 911 zvaniem. * Noziedzinieku transportēšanai uz cietumu. Patruļas transportlīdzeklis, Dodge Charger. Primārie uzdevumi: * Parasta patruļa. * 311 un 911 zvaniem. * Noziedzinieku transportēšanai uz cietumu. Divu riteņu patruļas transportlīdzeklis BMW R1200 (policijas motocikls). Primārie uzdevumi: * Pakaļdzīšanās citiem divu riteņu transportlīdzekļiem. SUV patruļas transportlīdzeklis, Chevy Tahoe. Primārie uzdevumi: * Policijas uzraugu patruļa. Gaisa atbalsta transportlīdzeklis, Bell 206 Jet Ranger Primārie uzdevumi: * Standarta gaisa patruļa. * Liela ātruma pakaļdzīšanās ar zemes vai gaisa transportlīdzekļiem. * Meklēšanas un glābšanas operācijas. Bruņotais glābšanas transportlīdzeklis, Lenco Bearcat LE. Primārie uzdevumi: * SWAT transports. * Transports ekipējumam. * Aizsardzība virsniekiem un civilajiem ārkārtas gadijumā. Bruņotais glābšanas transportlīdzeklis, Lenco Bearcat B.E.A.R Primārie uzdevumi: * Transports SWAT biedriem, lai tie ātri varētu nokļūt notikuma vietā. * Transports ekipējumam. Bruņotais glābšanas transportlīdzeklis, Cadillac Gage Commando Primārie uzdevumi: * Nemiera nomierināšana. * Aizsardzība virsniekiem un civilajiem ārkārtas gadijumā.
 20. EastSide

  Los Santos Policijas Departaments

  LSPD Uniformas Standarta uniforma * Policijas izsniegts žetons. * Saulesbriles (pēc izvēles). * Amatpersonas plāksnīte ar vārdu (pēc izvēles). * Melna vīriešu / sieviešu āras jaka (pēc izvēles). * Melns vīriešu / sieviešu darba krekls. * Melns vai balts T-krekls. * Melna darba siksna. * Melnas vīriešu / sieviešu darba bikses. * Melnas vai baltas zeķes. * Melni apavi. Pilota Uniforma * Policijas izsniegts žetons. * Amatpersonas plāksnīte ar vārdu (pēc izvēles). * Zaļš viena gabala pilota tērps. * Melna darba siksna. * Melnas vai baltas zeķes. *Melni šņoru zābaki. Motociklista uniforma * Policijas izsniegts žetons. * Amatpersonas plāksnīte ar vārdu (pēc izvēles). * Saulesbriles (pēc izvēles). * Melna vīriešu / sieviešu ādas jaka (pēc izvēles). * Melns vīriešu / sieviešu darba krekls. * Melns vai balts T-krekls. * Melna darba siksna. * Melnas vīriešu / sieviešu ādas bikses. * Melnas vai baltas zeķes. * Melni motociklistu zābaki. * Ķivere. Viegla taktiskā uniforma * Balistiskā ķivere. * Pilna sejas gāzes maska (pēc izvēles). * Melna balistiska bruņu veste. * Balistisks vairogs. * Melni taktiskie cimdi. * Melni balistiski ceļu un elkoņu aizsargi. SWAT Uniforma * Balistiskā ķivere. * Pilna sejas gāzes maska (pēc izvēles). * Melna 3.līmeņa bruņu veste. * Balistiskais vairogs. * Melni taktiskie cimdi. * Melni balistiski ceļu un elkoņu aizsargi. * Melni, ūdens necaurlaidīgi zābaki. Detektīvu Apģērbs * Los santos policijas departamenta detektīvi parasti staigā ar parastām drēbēm, kad strādā. Detektīvi izmeklēšanas laikā staigā ar žetonu piespraustu pie jostas vai pakārtu kaklā.
 21. EastSide

  Los Santos Policijas Departaments

  Organizācijas Struktūra Los Santos Policijas departaments ir sadalīts vairākos komponentos. Operāciju birojs Pershing Square apkārtnes patruļas divīzija Pretterorisma un īpašo operāciju birojs Īpašo operāciju grupa Gaisa atbalsta divīzija Metrapola divīzija Detektīvu birojs Pershing square apkārtnes detektīvu birojs Adminstratīvo pakalpojumu birojs Apmācības nodaļa Šaujamieroču licencēšanas divīzija Rekrutācijas un apmācības divīzija Sabiedrisko sakaru divīzija Patruļas apmācības nodaļa Policijas šefa birojs Iekšējās izmeklēšanas grupa
×