Jump to content

a


Daring

Lietotājs
 • Content count

  571
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Daring last won the day on May 21

Daring had the most liked content!

1 Follower

About Daring

 • Rank
  Krasofki <3
 • Birthday April 23

Contact Methods

 • Steam
  N/A

Profile Information

 • InGame
  Krievs
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Tur kur tu es, nē, jā tu nē, bet var, ok.
 • Intereses
  Fortnite, Playhard, Airēšanas treniņi, skriešana & Kumariks <3

Recent Profile Visitors

2689 profile views
 1. Daring

  Howard Street Crew

  Cik episki. Ko mentiem atkal izmeta, ja ? Ahahah... Tu laikam sadusmoji pašu Filipo. Bet nekas... Gaidīsim kad pēc mēneša, ja ne mazāk, būs vēl viens atjaunošanas pieprasījums.
 2. Daring

  Howard Street Crew

  Nhaam. Man vēl teica, citēju: "Es uz turieni vairs neatgriezīšos." A redz kā, atkal Mentos ... Ahahah
 3. Kad gribi tad esi normāls, tā baigi, izbesīji mani toreiz SWATa, kas i stūlbi. Bet nu... Bet nu... Viss kārtībā tagad, ceru...
 4. Žēl , es laikam ļoti aizskāru tavu sirsniņu ar mīnus reputāciju. Bērniņš.... Mošk paraudāsi pēc šī? Vai veidosi fake profilu, lai tik samestu man mīnusus ? Palūgšu Jums arī nelīst LSPD virsnieku sadaļā , kur maziem bērniem nav jālien, paldies.

   

 5. Eu tu... Ja man liksi vēlreiz aizvērt muti, kad es runāju IC ar Light, es tevi nocekošu. Bet tā, ir brīži kad esi tīri sakarīgs un dažreiz ir brīži kad es vēlos paņemt slotu un iebāst to tev pēcpusē un nomest no jumta ar dirsu uz leju. Veiksmi !
 6. Middnes *Cenzēts*. Čau drauKs ar lielo K. Nu, tā jau normāls pacans. Atceros tos laikus, kad mēs runājām un es sapisu savu pirmo kompi... Ō jāā. Man patīk kā tu pīpē cilvēkus nost. Baij baij drauKs
 7. Daring

  Visiem vajadzīgais apdeits

  Es pa vasaru, tagad, pie tā kropļa nedzīvoju
 8. Daring

  Visiem vajadzīgais apdeits

  Kur tos nažus dabūt tad? Man eslainu februārī vajadzēs nodurt.
 9. Daring

  Guadalajara Cartel

  Kā jums vispār apstiprināja topick ? Neredzu pazīmes, kad spēsiet noturēt frakciju .
 10. Ļoti labs cilvēks, izaudzis PH. Atceros, kā kļuvi par GM ar reputāciju - 2. Dažreiz skarbs, ļoti palīdzi, uz galvas nevar uzskāpt, visu to labāko.
 11. Daring

  Jose Antonio Perez

  Staigulis
 12. Daring

  RP Pērles

  Mums tagad ir sava komunistiskā partija, jopta. Dalam pabalstus un šaujam visus nost, draugi. Žēl kad visi lielie troļļi nenāca. @Cilvēks @keyboard @Daring
 13. Daring

  Visiem vajadzīgais apdeits

  Sveicam LIAR
 14. Daring

  [LSPD] Atskaites par veikto RIDE-ALONG.

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS Virsnieka pilnais vārds, pakāpe: Christian Hamond Kadeta pilnais vārds: Mark Shine Vienība, kura tika izmantota: 1-R-2 Ride-Alonga apraksts(kā gāja, kā veicās): Veicām vairākus traffic stop. Sekojām protokolam '' Es strādāju, tu piesedz ''. Protams, dažreiz kadets nespēja rīkoties, neklausīja pavēlēm un rīkojās pārāk agri. Dažreiz nespēj koncentrēties situācijās. Piezīmes: Diemžēl Mark vēl jāmācas, ieteikums no manas puses - Paturēt Shine'a kungu uz vēl vienu akadēmiju, lai persona spētu saprasties ar kolēģiem un sākt koncentrēties situācijās, jo felony stopa laikā, Mark nebija spējīgs koncentrēties, tajā brīdi neklausīja pavēlēm.
 15. Daring

  [Atjaunošana] Michael Wampler

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS AMATA ATJAUNOŠANAS INFORMĀCIJA Amata atjaunošanas prasības Par virsnieka amata atjaunošanu Los Santos Policijas Departamentā atbild Vadošā komanda, kura atbild par visiem amata atjaunošanas procesiem, neiesaistot tajā rekrutācijas un apmācības divīziju. Ja policijas darbinieks atkāpjas no amata un plāno iestāties atpakaļ darbā 28 dienu laikā, tad policijas darbinieks tiek atgriezts atpakaļ tajā pašā pakāpē, no kuras atkāpās. Vadošajai komandai ir tiesības veikt izmaiņas un uzstādīt savu gala lēmumu. Policijas darbinieks pēc atkāpšanās ir tiesīgs pieprasīt amata atjaunošanu tikai pēc 14 dienām, kopš ir atkāpies no amata. Ja virsnieka atjaunošanas pieprasijums tiek NORAIDĪTS, tad viņš ir tiesīgs iesniegt to atkārtoti pēc 7 dienām. Amatā atjaunošana neparedz virsnieka pārvirzīšanu no departamenta A uz departamentu B, tādējādi paredzot, ka amatu atjaunot var tikai tieši Los Santos Policijas Departamenta bijušie virsnieki. Amata atjaunošanas forma (( [Atjaunošana] Vārds Uzvārds )) LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS AMATA ATJAUNOŠANAS APLIKĀCIJAS FORMA Personas dati A1. Uzvārds: Wampler A2. Vārds: Michael A3. Telefona numurs: 792970 A4. Dzīvesvieta: Los Santos, Market. A5. Dzimums: Vīrietis Nodarbinātība departamentā B1. Pozīcija (pakāpe): Police officer III B2. Pieņemšanas datums: Aprīlis astotais. B3. Amata pamešanas iemesls: Privāti iemesli. B4. Kāpēc vēlies atgriezties departamentā?: Vēlos atgriezsties departamentā un turpināt pildīt savus pienākumus, uzraudzīt pilsētu, pakļauties likumam un protams, palīdzēt Los Santos pilsētas iedzīvotājiem. B5. Aplikācijas paraksts: M.Wampler (( OOC informācija )) Vecums: 13 Visu esošo, pagātnes tēlu vārdi un uzvārdi: Christian Hamond, Michael Hamond, Raul William, Raul Williams, Charlz Waiter, Charlz Gory . Links uz apstiprinātu rekrutācijas aplikāciju: (( Personāža nick ir mainīts, jo to pieprasīja situācija. Bija apšaude, tiku nošauts un nācās mainīt nick ))
×