Jump to content

a


PATRIOTS

MTA Administrators
 • Content count

  234
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About PATRIOTS

 • Rank
  approved by Patriots
 • Birthday 04/30/2002

Contact Methods

 • Steam
  tavsvelns

Recent Profile Visitors

1265 profile views
 1. PATRIOTS

  [GM] Ralfinsh

  protams, ka par, jo filipo man teica, lai iemetu par
 2. PATRIOTS

  [Atjaunošana] Manuel Flores

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS AMATA ATJAUNOŠANAS APLIKĀCIJAS FORMA Personas dati A1. Uzvārds: Flores A2. Vārds: Manuel A3. Telefona numurs: 355025 A4. Dzīvesvieta: 5th Ganton St, Los Santos, San Andreas A5. Dzimums: Vīrietis Nodarbinātība departamentā B1. Pozīcija (pakāpe): Seržants II B2. Pieņemšanas datums: 19.12.2018 B3. Amata pamešanas iemesls: Iespējas citā štātā strādāt PD, respektīvi atstājot šo departamentu un pārējot uz citu. B4. Kāpēc vēlies atgriezties departamentā?: Atgriezšanās uz štatu, kurā aizvadīts ļoti ilgs laiks. B5. Aplikācijas paraksts: M.Flores (( OOC informācija )) Vecums: 16 Visu esošo, pagātnes tēlu vārdi un uzvārdi: Frank Pertolini, Leonardo Aquilas, Manuel Flores Links uz apstiprinātu rekrutācijas aplikāciju:
 3. PATRIOTS

  Ieteikums - rp ar dashcam, negodigi?

  jā, tā nu gan ir, bet tas nav tikai šeit, LVRP, bet gan arī citur. jāsāk pierast pie tā, ka šī tomēr ir spēle un pat godīgākais spēlētājs šā vai tā izmantos kaut kādu OOC mazu informāciju.
 4. PATRIOTS

  Ieteikums - rp ar dashcam, negodigi?

  Dashcams tik tiešām ir noderīga lieta un viņš padara RP patīkamāku PD biedriem un padara mirstīgu dažu labu, kam prātā tikai pabēgt un pašaut. Ir jāpaliek visam kā ir, vienkārši ir jāšauj mazāk pa PD biedriem un viss. Mācība ir iegūta manuprāt. @eslains yes, pa lielam jau par vienu officer down būtu pus-departaments klāt. tāpēc arī realitātē ir ļoti grūti aizbēgt/izvairīties no soda par Virsnieka nogalināšānu/ievainošanu vai vienalga ko, jo body cam un dashcam. vienkāršak sakot, ja neesi spējīgs reiķināties ar to, tad nešauj vispār.
 5. PATRIOTS

  [2019] Jūlija nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @Alex's lietotājs; @Middnes radošākais; @terijs aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @jex (5 eiro paypala) izpalīgs; @Superbee komunikablākais; @terijs nopietnākais; N/A labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); @Middnes sliņķis; @OwenS seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); N/A jokdaris; MTA Roleplay MTA administrātors; @Superbee MTA skolotājs; @Christian MTA aktīvākais lietotājs; @Filipolv MTA slinkākais administrātors/GM; @EastSide MTA mēneša nelegālā; N/A MTA mēneša frakcija; N/A MTA bagātākais spēlētājs; N/A
 6. PATRIOTS

  MTA Dayz Piedzīvojumi ar Filipo un Kubīti

  next episode face reveal ar filipo un mani, pls
 7. PATRIOTS

  ADMINU ADEVE UN LSPD

  sitam nevajadzetu but banned jau? @Alex's pilnigs bs.
 8. PATRIOTS

  RP Pērles

  @Superbee kādu laiciņu atpakaļ. upurējāmies, lai tiktu vaļā no pāris indivīdiem.
 9. PATRIOTS

  Ieteikums- UCP, Nel.vadība,admini.

  Pagaidi, kāpēc es tieku pieminēts situācijā, KUR es neesmu bījis? Jā, es esmu čomiņš ar Palmiņu, tas, protams, nav noslēpums, bet tas nenozīmē to, ka es DM'oju kopā ar viņu vai vispār DMoju. Please, tā situācija, kur mēs Tevi nošāvām bīja vienkārši tāds cancer, ko Tu tur izveidoji. Tu pienāc pie mums bārā pēc tā, kā tikāmies Ocean Dockos, mēs IC padomājām, ka jūs abi esat kaut kādi sīkie. + Tad kad mums bārā Beta bars pateica to, ka jūs strādājat abi zem viņiem, tad tas nozīmē to, ka jūs esat sīkas vienības. Un arī pēc tā, kad mēs Tev pateicām to, lai Tu vienkārši atpisies no mums, Tu sāki sekot - līdz ar ko arī pa Tevi es šāvu (necenšoties nogalināt). Beigās man ir tikai viens teikums - *Cenzēts* esi vai kā? Jā, es saprotu, ka bieži es Tev @Light atbildu ar to, ka Tev ir jāprasa tas Palmiņam. Vai esi aizdomājies kāpēc? Tikai tāpēc, ka viņš ir FMT lead un es esmu vienkāršs palīgs. Un arī serverī man ir mazāk pieeju nekā viņam. Es atbildu tikai par tām lietām, pie kurām man ir pieejas. Un DROP NPC man noteikti nav pieeju papildināt. Es nevaru ietekmēt palmiņu, lai ieiet on tikai priekš tevis. sorry. Piekrītu, jā. Mans čomiņš bišķi aizšāvis par tālu ar to šaudīšanos, par ko arī esmu ar viņu runājis, bet nu, kas Jums tur serverī šodien ir noticis - tiešām nezināšu, jo pagaidām pats savās mājās veidoju remontu un jau kuro dienu ņemos ar tapetēm un mēbelēm.
 10. PATRIOTS

  Sveicieni no [Murderfeisa]

  good luck. sveicināts.
 11. hz, vards neko neizsaka. varbut neatpazistu. gramatiski pareizi rakstit maki, tapec ganjau zajebis viss
 12. PATRIOTS

  Caf no Wolfija :)

  sumināts.
 13. PATRIOTS

  MTA DayZ serveris

  go. es labprāt. agrāk bīju liels DayZ cienītājs.
×