Jump to content

a


PATRIOTS

GameMasters
 • Content count

  194
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About PATRIOTS

 • Rank
  copers
 • Birthday 04/30/2002

Contact Methods

 • Steam
  tavsvelns

Recent Profile Visitors

1054 profile views
 1. PATRIOTS

  Ieteikums - Donator

  sis nav samp lv kur vareja vipinu iekert un acceptdeath bija bez sekundem, telefonam bija ipass numurs un ja
 2. PATRIOTS

  Ieteikums-

  kas sitas par vezi, wtf. ne, okey. es zinu, ka daudzi mani uzskata iespejams par neaktivu un es to kinda pienemu, tapec, ka man ir savi iemesli. ja, mta ir palicis neeedaudz neinteresants prieks manis, ja man realitate ir paradijusas citas lietas, ko darit. es stradaju, atpusos, izbaudu laiku ar meiteni - to esmu teicis jau daziem kolegiem, so, ja saks runa iet par manim, tad vini zinaas, ko atbildet. runajot par so temu, tad man loti fascine tiesi 3.lapa. tur ir loti daudz smiekliga kontenta. bet, ja runa visparigi, tad, protams, ir paaris individi, kurus ari vajadzetu iztirit ara no si forsa komuna vairaku zinamu faktoru del. tas varetu but - nespeja domat logiski, risinat konfliktus no neitrala skata punkta, vienkarsi debils un protams pats milakais temats, aktivitate. tomer ir ari vasara, cilveki strada, atpusas, izbauda silto laiku ara, kads varbut beidzot atrod meiteni un izbauda laiku ar vinu. un pie ta visa protams demotive ari cilveku skaits serveri. ja vel ieprieks cilveki bija 20-30, tad serveri bija 5 admini un, ja tu gribeji ieiet ka admins pastradat, tad vareji iet uzreiz ara un darit citu kaut ko sev labak.
 3. PATRIOTS

  NOTEIKUMI UN SITUĀCIJAS

  tā atļauja, ko pieprasa 16.punktā ir ooc atļauja, kuru prasa /b čatā. Respektīvi, ja Tu veido kaut kādu RP - Tu viņam arī pajautā /b čatā "grasos darīt tādu un tādu rp, Tu man ļauj to darīt?" nevis izdomā vel kaut kādu huiņu klāt kā "čau, varu tevi izvarot?". šis noteikums jau ir ticis pārrunāts 101 reizi ne tikai te, bet gan arī owlā un arī tur viņš ir palicis saglabāts tāds kāds viņš ir. respektīvi, daudz nediršot - vienkārši vajag domāt ar galvu un sastādīt teikumus normāli nevis kā idiotam. scam noteikums ir ļoti labi optimizēts, neko nevajag aiztikt tur. pārējie īsti vienalga.
 4. apsveicu (mooning)

  1. Marsmelo

   Marsmelo

   Sveicu dzimpene un pavadi laiku jautri.(beer)

 5. PATRIOTS

  Nelegālās frakcijas

  varbut izstastisi tad kadreiz stasta otru dalu ari?
 6. PATRIOTS

  Sveiciens arī no manis :)

  dairis losis tēma - sumināts.
 7. PATRIOTS

  [Moderators] Marsmelo

  Piedod, bet došu ANTI. jā, mēs esam labi pazīstami, adminējam kopā un esam daudz runājuši, beeet moderātors ir moderātors. Šeit cilvēkam tiešām ir jāprot gramatiski pareizi rakstīt, kas tev, diemžēl, nepadodas. Tā jau sakarīgs čalis esi, tikai gramatika diezgan bēdīga. GL.
 8. PATRIOTS

  [Moderators] Grumm

  par, cerams otra masina neapgazisies un nebus jasauc admin unflipot
 9. @punk Sākumā iespaids nebīja tas labākais, kad nobanoji mani no ts3. Tas bīja kādu laiku back, bet tagad kopš manas atgriezšanās šeit - esam norm čomaki. Pīpejam nost, rēcam u.t.t. Rēcīgs, komunikabls un sakarīgs čomaks. Visā kopsumā esi ļoti labs cilvēks, patīk piedurties. Neko sliktu pagaidām toč nevaru pateikt. respect // tel
 10. PATRIOTS

  Sūdzība par punk ts3

  Piekritīšu šim.
 11. PATRIOTS

  autisms prime

  visu cienu *paklanas*
 12. PATRIOTS

  Sergey Barzhov - Ieroču reģistrs.

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS Ieroča reģistrēšana. Datums, kurā tika iegūts ierocis: 04.03.2019 Iegūšanas veids: Ammu-Nation, Los Santos, San Andreas. Ieroča ložu skaits: 27 lodes, 3 magazīnas, 1x magazīnā 9 lodes. Ieroča tips: Handgun Ieroča brends, izveidotājs: Kimber Custom Ieroča modelis: 1911 Kimber Custom 2 Two-Tone, 45. ACP Ieroča serials: http://prntscr.com/mt61hc (( Ieroča GTA:SA modelis: Deagle ))
 13. PATRIOTS

  Nelegālā lomu spēle.

  nezināju, ka sampā terras skaitījās rp.
 14. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS Ieroču reģistrs. Vārds, Uzvārds: Sergey Barzhov Dzimšanas dati: 1. Janvāris, 1995 Datums, kurā tika apstiprināts CCWP: 01/03/2019
 15. (madharry)

  1. Show previous comments  1 more
  2. Mickey Frank

   Mickey Frank

   ir latviski skaties a kāpēc tā domā man viss ir pareizi ,jo bail lai tavs draudziņš nav admins par apsaukāšanos un palielināja laiku ajaila man pa 20min akls esi ?

  3. Vodo4ka

   Vodo4ka

   Lūdzu Latviski, joprojām. Dēļ tevīm tagad man brilles jāvelkā.

  4. Mickey Frank

   Mickey Frank

   ko tu te bleto mazais iemacies tadl atviesu valodu un tad runa vrbt tev brilles bet tad tas ir tiesi labak jo redzi labak bet nu es tadus mazos neapsaukaju

×