Jump to content

a


Vējiņš_LV

Lietotājs
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

About Vējiņš_LV

 • Birthday 02/08/2000

Contact Methods

 • Steam
  Vējiņš_LV

Profile Information

 • InGame
  Jonathan Smith
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vējiņš_LV

  "Mehāniķis'' Jonathan Smith

  -Mehāniķa Spēju Pieprasījuma Paraugs- Kritēriji lai saņemtu mehāniķa spējas: Jābūt nospēlētām vismaz 25h stundām uz attiecīgā personāža [ + ] Nedrīkst būt saņemti vairāk, kā 10 Administratīvie ieslodzījumi (Ne vairāk kā 3 par RP Avoid) [+ ] Jābūt vismaz 15 gadus vecam un vismaz minimālām zināšanām par mehāniķa darbu/ikdienu [ + ] Personāžam jāatrodas kāda no mehāniķa F3 [ + ] Nevienu reizi nedrīkst būt noņemtas mehāniķa spējas par Non RP labošanu [ +] IC Informācija: Vārds Uzvārds: Jonathan Smith Stāsts par Jūsu personāžu (Vismaz 50 vārdi): Esmu dzimis 1996 gadā un visu mūžu esmu dzīvojis Los Santosā. Kopš bērna kajas esmu palīdzējis tēvam taisīt mašīnas. Kad izaugu sāku mācīties un māšīnas vairs neaizrāva , man skolas laikā bija maz draugu jo biju pats gurākais klasē un nevienam tas nepatika, tapēc es savu gudrību gribu izlikt arī praksē un būt nummur 1 mehāniķis visā Los Santosā. Darba vieta: Gucci Garage OOC Informācija: Vārds: Mārcis Vecums:18 Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu: SS no Frakcijas F3 (Frakcijā jābūt vismaz 3 biedriem):https://failiem.lv/u/g9q6nvza#sign_ Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas: Tāpēc ka es ļoti gribētu izmēģināt ko jaunu jo neko tādu vell neesmu darijis un es varu apsolīt ka nebūs nekād Nonrp vai tamlīdzīgas lietas. Nospēlētās stundas ar personāžu (Minimums 25h uz personāža): 268h SS no /history (OBLIGĀTS LOGS):https://failiem.lv/u/bhvv27af#sig
 2. Vējiņš_LV

  [Mehāniķis] Jonathan Smith

  -Mehāniķa Spēju Pieprasījuma Paraugs- IC Informācija: Vārds Uzvārds: Jonathan Smith Mazs stāsts par Jūsu personāžu: Mans vārds ir Jonathan Smith , esmu 22 gadus vecs jaunietis, esmu čakls, attapīgs un labi protu darīt savu darbu. Darba vieta: Es stradāju uzņēmumā "DZR Metāls" OOC Informācija: Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu: SS no Frakcijas F3; https://failiem.lv/u/v3sy5t5j Vārds; Mārcis Vecums:18 Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas: Esmu jau kādreiz bijis mehāniķis un šo darbu protu. Bez sūdzībām, godīgi visu esmu paveicis. Nospēlētās stundas ar personāžu: 244h! Tēmas nosaukumam jabūt šādam - [Mehāniķis] Vārds Uzvārds!
 3. Vējiņš_LV

  Autoservis [Jonathan Smith]

  Vēlies savu automašīnu jaudīgu un pievilcinošu? Tad dodies pie mums, mēs jums palīdzēsim ar visu ko vēlies. *Nokrāsosim* *Salabosim* *Uzliksim* *Uzliksim Turbīnu, Čipu* Būsi ceļa zvērs! ~~Kādas personas būs komandā~~ Jonathan Smith(Galvenais) James Dope(Galvenā Vietnieks) ~~Kā pasūtīt čipu un turbīnu uzlikšanu?~~ Viss notiek IC zvanot pa talruni - #636653 (Kā viss notiek) Tu mūs sazvani, pasaki kas jauzliek Atbrauc uz mūsu servisu Un mēs ķeramies pie lietas ~~Ko mēs daram brīvajā laikā?~~ Kā jau mūsu darbs, mēs pērkam vecas mašīnas un taisam viņas par skaistām, ātram un jaudīgām mašīnām, tādā veidā pārdodot saņemot naudu. ~~Ar ko mēs nenodarbojamies~~ brīvajā laikā atpūšamies pie jūras ar draugiem. Mēs tikai labojam automašīnas, krāsojam un uzlabojam PAR SERVISU. servis ir 400m2 liels. servis ir 17m garumā. servis ir 20m platumā. Servis nosaukums "Drive with style" Kur mēs atrodamies ?
×