Fally

Lietotājs
 • Ieraksti

  6
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par Fally

 • Dzimšanas diena 2000.11.18.

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

362 profila skatījumi
 1. Pieteikums Fally klans.

  O nu *Cenzēts*, es šito neredzēj btw te man steam , kam tur vajdzēj https://steamcommunity.com/id/fallyyyss/
 2. Pieteikums Fally klans.

  Kā ta nav, tur tak nav ko uz ko īsti atbildēt. Skaidri un gaiši.
 3. Pieteikums Fally klans.

  Prasības : 1.Vecums ( Ne jaunāks par 17 gadiem.) Nesen palik 17. 2.Obligāti jābūt mikrafonam,kas darbojas labi,bez liekiem trokšņiem un dūkšanas Kaut cik normāls mic jau ir. 3.CS un CSGO Pieredzei ne mazākai par 4 gadi. 1.6 jau gadus čist spēlē, sākumā ar nonsteam, bet nu protams tik tā for fun brīvajos brīžos. CS GO jau ir labu laiku, bet ar diez gan pa lielām pauzēm, tagad kkā aktīvi gadu spēlēju. 4.Vēlmei iesaistīties klana darbībā,treniņos un tamlīdzīgi. Gan jau ka būs. 5.Obligāti jādzīvo Latvijā.(Jo plāni ir arī piedalīties LAN turnīros.) Dzīvo. 1.Tavs Vārds : Rainers 2.Vecums : 17 3.Dzīvesvieta : Salacgrīv 4.Pieredze visās CS spēlēs : Kkādi jau pāris gadi ir, īsti neskaitu. 5. Turnīru pieredze ( Vai esi kādā piedalījies un kādos ) : Nav. 6.Links uz tavu sasveicināšanās topiku ( Nav obligāti,bet vēlams ) : Nav. 7.Cik ilgi dienā spēsi pavadīt spēlējot un trenējoties : Atkarībā , kā ar laikiem. Tā, kā patreiz skola nav, ta jau pa darbdienām varēs. 8.Kādi ir tavi plāni saistības ar CS:GO : Īsti nekādi 9.Kāds spēlētāja tips tu esi ( Entry fragers,supports,treneris,In Game Leaders,Flankers vai Awpers ) : Es jau ir awpers, bet nu tā arī lurker padodas. 10.Kāpēc tieši tevi,mums vajadzētu pieņemt : Nu jums nav spēlētāj un es māk šaut
 4. [Pakalpojumi] Lb Youngz pašauj vaļā

  Neliec to sharpnes labāk, un to tekstu ar, tas galīg visu sapiš un būs lab. Mazāks izmērus avatāriem ar vjg. Savādāk ja ieliek forumā, viņš vēl vairāk saspiež to bildi un hujovāka kvalitāte. Gl veiksmi.
 5. Pēc ilgiem laikiem [Mapings]

  Manas domas - Izskatās vairāk, ka ir taisīts kaut kas, bez galīgām idejām, jo daudz kas sabāzts lieki un esi tik vēlējies ātrāk pabeigt. Īsti nepatīk.
 6. yoo no chiizaka.

  Čau.
 7. Nāk kāds arēnā iekšā :/ ?/?