Jump to content

a


Cilvēks

Lojālais lietotājs
 • Content count

  298
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Cilvēks last won the day on June 10

Cilvēks had the most liked content!

About Cilvēks

 • Rank
  Rex

Contact Methods

 • Steam
  none

Profile Information

 • InGame
  M.Douglas\ M.Halloway

Recent Profile Visitors

4209 profile views
 1. Lūk mans laiks arī pienācis. Bija visai interesanti pavadīt laiku serverī. 

   

  Topošie LSPD līderi var turpināt manis iesākto. Ja būs vēlēšanās.

   

   

   

   

  Paldies par to ka atveidojāt lomu spēli un bijāt ar mani,kādu laiku.

  @terijs

  @EastSide

  @Middnes

  @Insecure

  @TripleX

  @PATRIOTS

  @Kudys

  @Daring

  @Bazuka

  un pārējie playhard.lv lietotāji. ( Savadāk saraksts būtu lielāks.

   

  Un jā īstais vārds mans ir Rūdolfs,diemžēl atsveicināšanās topikam nebūs lemts parādīties,vismaz pagaidām. 

  Veiksmi visiem un ceru,ka LSPD būs labāks,ja nu kādreiz pienāks tā diena kad būšu atpakaļ.

 2.  

  I'll have two number 9s, a number 9large, a number 6 with extra dip, anumber 7, two number 45s, one withcheese, and a large soda

   

  1. eslains

   eslains

   All you had to do was follow the damn train CJ!

  2. Cilvēks

   Cilvēks

   Serbia strong

 3. Cilvēks

  MTA DayZ serveris

  Obligāti
 4. Šis infomatīvas topiks ir OOC topiks. Atrā Reaģēšanas Vienība . Vai HSIU - Mīts vai patiesība? LAPD Lamborghini Gallardo Labdien, dārgā auditorija. Šodien es jums pastāstīšu, kas ir ARV galu galā un kāpēc to izmanto tikai SAMP. Es domāju, ka ir vērts sākt ar SAMP. Katrā sabiedrībā ir tā sauktā ARV vienība, kas ļauj jums braukt ar ātrgaitas automašīnām departamentā, lai jūs varētu nokļūt ātrāk līdz noziedzniekam. Bieži vien departamenti pat neuzskata par to, kāda veida automašīna ir. „Patruļas automašīna ir Ford Crown Victoria,S.W.A.T ir Birkets, un ARV ir ... bifelis? , labi, mēs ievietosim šo vienību, bez analoga no dzīves ”- bieži vien tas notiek. Un kāpēc? Vai nav reāla ARV analoga? Tagad padomājat par to. Es domāju, ka ir vērts sākt ar EKSPONĀT policijas automašīnām. Kurām ir labas īpašības, var attīstīt pienācīgus ātrumus, bet tiek izmantoti tikai izstādēm. Policijas dienestiem bieži nav pārāk daudz naudas ,šādu dārgu automašīnu uzturēšanai. Saskaņā ar to ,vairumam šo nodaļu ir automašīna vienā eksemplārā. Eksponāt automašīnas. LAPD Nu, jūs cerams esat sapratuši par superautomobiļiem, bet ko par ne tik dārgiem sporta automobiļiem? Dažiem departamentiem ir. Varbūt ne ļoti lielos daudzumos, bet ir. Bieži vien tie ir Dodge Challenger automobiļi un ļoti retos gadījumos Ford Mustang. Tomēr tie netiek izmantoti kā ARV. Tos izmanto kā parastās patruļas automašīnas vai detektīvu automašīnas. Tātad, tas ir tikai neiespējami uzskatīt to par ARV vienību. Policijas Challanger un Mustang Tātad, kas notiek? Vai štata lielceļu policijai nav ko ķert par automašīnu ātruma pārsniegšanu? Pat kā ir kungi. Jūs varētu būt pārsteigti, bet tas ir policijas helikopters. Nu, jūs redzat, tas ir daudz labāk izmantojams no gaisa. Jo īpaši, ja jums ir kamera ar helikopteru ar lielu tālummaiņu. Iespējams, policijas dienestiem nebūtu helikopteru un iespējas noķert ātru automašīnu, bet tik ilgi, kamēr tie ir, ātrgaitas likumpārkāpējiem nav gandrīz nekādas izredzes izvairīties no policijas uzmākšanās. Kāpēc policijas helikopters ir labāks par sporta automašīnu. (Apakša tiks publicēta informācija saistībā ar LSPD. Salīdzinājumi no reālās A.S.V policijas. Publicēta informācija,kas jums varētu noderēt spēlē. ) Turpinājumā. 1. Ieroči un no kura laika virsnieki saņēma triecienšautenes un karabīnes patruļā. battle of north hollywood 2. Ieroču kalibri.
 5. Cilvēks

  Ieteikums - Eventi/Situācijas

  Terras saliecies serverī. Būtu mums ballas GANG un grove street GANG. Vienu vadītu @eslains otru @Middnes un aiziet, events gatavs. Visi kas paliek Ls tiek nošauti , tāpēc par evokuācijas vietu izvēlamies palamino Creek. Tur arī rpotu cilvēki izdzīvojušos. Bet ja nopietni. Bet nu mēs ar @EastSide bijām veidojuši eventu,kurā varēja iegūt naudas balvas. Bet lielākajai servera daļai , bija vienalga. Mašīna un māja ir - dzīve izdevusies. Derētu izveidot administrācijas komandu,kas par to būtu atbildīgi.
 6. Cilvēks

  Ieteikums - Eventi/Situācijas

  Vēl bija plūdi 2018.gadā. Ghosa video varēja redzēt fragmentus no plūdiem. Tajā laikā daudziem lika CK ar iemeslu - noslīka. Bet kopumā tie kuri gribēja rpot rpojat, bet lielākā daļa LS tusēja un gaidīja kad plūdi beigsies. Vēl toreiz pa /gov atceros ka rakstīju un brīdināju cilvēkus. Neviens eventus diži netaisa, jo cilvēkiem galvenais ar beham braukāt un naudu krāt.
 7. Labs moderators. Playhard ilgu laiku atrodās.Domāju ka realitātē esi saprātīgs un normāls cilvēks. Veiksmi!
 8. ((MAPE ĪSTĀ - https://www.crimemapping.com/ |Tiks atjaunots ik pa laikam.))
 9. Cilvēks

  Ieteikums- Mašinas.

  Default mašīnas ir sabalansēas un tur viss ir atkarīgs no braukšanas prasmēm,nevis no auto ātruma. Vienīgais tos ātrumus varētu mazliet palielināt, dažiem auto.. Modu tur ir daudz, bet vajadzētu visus auto modeļus salasīt kopā un publicēt, kāda topika. Tad varbūt šos auto ieliktu serverī..
 10. Cilvēks

  Ieteikums- Mašinas.

  Tieši tā . Serverī ir Eiropas modeļu automašīnas. Kuri ASV ir eksporta auto un šie auto ir retums. Jo eksporta mašīnām nodokļi ir lielāki. Lai nu kā. Es domāju ka varētu atrast LQ automašīnu modus (katram auto, pie reiz Police Rancher, kurā var izmantot 4.sedviietas,kuras būtu izmantojamas.( Kādreiz bija man šis mods ) un kaut kur tos publicēt. Domāju,ka tas būtu efektīvāk, nekā apspriest šo tēmu. Tikai jautājums - vai tos kāds ieliks?
 11. Cilvēks

  Ieteikums- Mašinas.

  Kaut vai tā. Bet par tēmu,tur kaut kas ir jāmaina.
 12. Cilvēks

  Ieteikums- Mašinas.

  Nu ja ievietos parastos auto no GTA San Andreas . Dzīve būs izdevusies,bet Būs cilvēki , kuriem auto būs forsēti, šobrīd ir iespējams viņus noķert..Bet ja veiks šādas reformas... Visi brauks ar parastiem auto un būs izredzētie un brauks ar forsetiem auto. Te viss ir atkarīgs no īpašnieka, ja viņš to vēlēsies,tad tas notiks. Ja nevēlēsies,tad nekas netiks mainīts... Modloaderi jūs paši varat rediģēt. Bet būtu labi,ja būtu LQ mašīnu modi.
 13. Cilvēks

  [MAP] Austrumu Miesnieks

  Mappings ir visai pieņemams. Priekš miesnieka bodes būs labi.. Vismaz eslainam būs vieta,kur gaļu iegādāties, paralēli skatoties gleznas . Kā arī noteikti atstieps līdz puķu podus no slimnīcas. Tāpēc mappinga puķu podi nav nepieciešami. Ir labi
 14. Cilvēks

  IVAN VALEEV - Мама, Ты Музыка Моя

  Laikam jūs domājat par Gulagu. Par tēmu, domāju ka šo dziesmu , var paklausīties.
×