Jump to content

a


Cilvēks

Lietotājs
 • Content count

  257
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Cilvēks last won the day on June 10

Cilvēks had the most liked content!

About Cilvēks

 • Rank
  Rex

Contact Methods

 • Steam
  none

Profile Information

 • InGame
  M.Douglas\ M.Halloway

Recent Profile Visitors

3019 profile views
 1. Cilvēks

  Ieteikums-

  1. Atkāpe. Nu ja tu gribi pateikt ka ar duty ir IC , tad izskaidro kāpēc teleportēties un tā tālāk nav PG termina pārkāpums. Nu pieņemsim AD ar duty stāv Ghetto pie viņu mēģina aplaupīt. Bet viņš ir aizņemts ar reportu. Tad būs RP Avoid? 2. Atkāpe. Tieši tāpēc ka noteikumi ir nepilnīgi rodas tādi starpgadījumi. Tas ir kā Latvijas valsti,kur likumdošana ir puslīdz pabeigta, bet pieņemama līmenī. Tā vai tā tos ir iespējams apiet un ignorēt. Tāpēc arī ir bardaks. Un lielākā daļa bijušo deputātu ir izbēguši cietumsodus , nesēž cietumā. Es domāju jūs sapratāt manu domu. Ja nav noteikumu un vai tie ir nepilnīgi rodas bardaks. Tā ir mana galvenā doma. Bet es to protams izsaku dažādos veidos, dažreiz arī sarkastiski, ironiski. Galvenā doma - Noteikumu pilnevidošana. Pilnveidojot noteikumus saistībā ar administrācijas rīcībām,kuras nav pieļaujamas. Viņi neuzdrošināsies tos noteikumus pārkāpt. Saprotot ka par to neievērošanu var draudēt nosacītais soda mērs.
 2. Cilvēks

  Ieteikums-

  Nu jā. Bet tas viss ir uz parastiem spēlētājiem. Nekas par administrāciju nav pieminēts. Jā ir AD,GM duty ,tad šī persona ir ārpus lomu spēles un noteikumi uz viņiem neattiecas. Tikai kad iziet no duty, tad attiecīgi arī ir jāievēro lomu spēles noteikumi. Tur ir tā problēma.
 3. Cilvēks

  Ieteikums-

  Ironija strādā. Protams.. Bet ja tā padomāt. Tur taču nav neviena noteikuma, kas administrācijai liegtu ar duty laikā kaut kādu neiedomājamu *cenzēts * darīt. Jā . Varbūt nepamanījis esmu, bet ja kaut kādu noteikumu redzēsi. Obligāti dod ziņu. Bet lielākā daļa kas šeit runā par administrāciju noteikti paši vien , viņu vietā darītu to pašu. Ironija. GM statusā kaut ko rpot un tā tālāk. Ad statusā noteikti sākumā rpos, pēc tam tik atrādīties ieies, jo savu mērķi jau ir sasniedzis.
 4. Cilvēks

  Ieteikums-

  Ieteiktu 1.Kādam papildināt servera noteikumus. 2.Izveidot sistēmu administrācijas pārvaldei. 3.Norikot kādu kas atbild par administrācijas rīcībām un pieskata tos. 4. Izveidot mēra vēlēšanās. Savādāk jeb kurš var pieņemties par mēru. ( Diktatūra Problēmas nav administrācijas sastāvā. Vienkārši visa organizācija ir nepietiekamā līmenī. Lai parādītu ka kaut kas notiek, nepieciešamas adekvātas rīcības. Izveidotu kārtīgu sistēmu. Administrācijas pārvaldei un tā tālāk, atnāktu atpakaļ cilvēki ar cerību ka kaut kas tiek darīts. Lai padarītu spēli labāku.
 5. Cilvēks

  Ieteikums-

  @eslains Parādi kaut vienu servera noteikumu, kas viņiem to liegtu darīt... Un ja viņi ietriecas mani, parasti salabo automašīnu. Saproti. Viss sastāv no likumiem un tāpēc tu nevari liegt darīt to, kas nav nemaz aizliegts ,juridiskajā nozīme.
 6. Cilvēks

  Ieteikums-

  Tāpēc ka 1.Administrācijas uzdevums ir sodīt spēlētājus par pārkāpumiem. GM pienākums ir apmācīt tos spēlētājus, ja ir nepieciešams. 2. Administrācijas pienākums ir atbildēt uz reportiem. Palīdzēt spēlētājiem. 3. Brīvajā laikā kad viņiem nav reportu viņi var darītu visu ko vēlas. ( Protams saprāta robežās) Tu man gribi iestāstīt ka pats ar LSPD kruizeri neesi lidojis kā raķete , gar IGS? Bet atkarībā no administrācijas, tev nav administrācijas duty privilēģijas. Ad duty laikā viņi nav role Play ietvaros, tāpēc teorētiski var darīt ko vēlas, jo priekš ad es neredzu nekādu noteikumu paragrāfus, kas viņiem to ierobežotu darīt.
 7. Cilvēks

  Ieteikums-

  Ko tu darītu ja būtu administrācijas sastāvā? Noteikti to pašu - kamēr nav reportu kaut kur līdinātos, jo rpot noteikti negribētos. Jūs makat viņus kritizēt, bet paši to pašu darītu, viņu vietā. Noteikti tu pats arī ar LSPD duty un Automašīnu esi tā darījis. Lidinajies apkārt uz 250 un tagad gudro tēlo.
 8. Cilvēks

  Ieteikums-

  Iztīrīt pāris no staffa biedriem, kas ir neaktīvi. Iztukšot sastāvu no pirkteņiem Tu gribi lai tiktu attīrīts staff. Gudra doma. Bet kas tad spēles serverī. Īsāk sakot iztīrīt visu administrācijas sastāvu lai viņu vietā stājās lowaki un pasauc savus draugus lowakus un ietu spēlēt jaunajā advanced RPG serverī.. Nedomāju ka vecie admini at griestos , tāpēc ka viņi jau ir izauguši šo spēli un noteikti viņiem nebūs vēlme te kaut ko darīt. Varbūt sākumā kaut ko rpot, pēc tam ies izbaudīt spēli citā veidā. Nav administrācijas biedru serverī jo nav cilvēku. Būtu cilvēki , būtu aktivitāte. Playhard jau spēlē lielāka gada gājuma spēlētāji - tuvu pensionāri. Tāpēc ir periodi kad neviens nespēlē un pēc tam uzsāk spēli atkal, atceroties kā bija labi iepriekš. Daudzi ir izauguši no šīs spēles. Nopirkuši sev normālus agregātus un sen spēle citas spēles. Nav jau brīnums ka MTA spēle tie ,kuriem labākas spēles nevelk( ir izņēmumi.) Bet reformācija ir nepieciešama. Tikai jādomā mazliet plašāk.
 9. Cilvēks

  Ieteikums - Suņi.

  Vienīgi ja viņi neuzbruktu , bet stāvētu blakām. Tad jā.
 10. Cilvēks

  Ieteikums - korupcija

  Tieši tā. Saprāta robežās. Savādāk katru dienu policija bankas laupīšanas pasākumus taisīs un pie reizes mēru nozags.
 11. Cilvēks

  Ieteikums - korupcija

  Nē. Te taču bardaks būs. Administratori netiks galā un paši noteikti korupcijas noteikumu izmantos par labu sev un zags naudu no cilvēkiem. Serverī nav cilvēku kuri uzraudzītu administrāciju. Vienīgi īpašnieks. Tāpēc nedomāju ka tā domā būtu laba, jo te būtu bardaks. Jā serverī būtu vairāki spēlētāju un būtu IC struktūra , kas pieskata policistus un veic pārbaudes, tad varētu. Bet te taču bardaks būs. Jo administrācija nespēs tikt galā un katram tā domāšana ir sava. Lielākā daļa vienkārši izmantotu šo noteikumu sev par labu. Labāk atļaut korupciju, bet mazā apjomā. Piemēram tur sodus ignorēt, pārkāpumus. Bet ja atļaus pilnībā nebūs iespējams izsekot visu notiekošo serverī un ir risks sabojāt ekonomiku. Kura itkā serverī pastāv.
 12. Normāls personāžs. Spēj veidot lomu spēli savdabīga veidā. Domāju ka esi visai sakarīgs un šaut māki. No PD arī kaut ko saprot un dažreiz patīk izlikties par ākstu. Bet tā samērā labs cilvēks. Veiksmi
 13. Cilvēks

  Īpašumu cenas.

  Tāpēc ir jāveido kolhozi. Viens nopērk ,parējie strādā lai šo īpašumu attistītu,bet vēl neaizmirstat maksāt valstij,par to ka nopirkāt šo īpašumu,kurš vēl jo projām tīri teorētiski pieder valstij. Bet ja nopietni,tad ideja ir visai saprātīga.
 14. Cilvēks

  Marlon Craft - Gang Shit

  Make America great again Nu reps ir tikai nēģeriem, kur lodi dabūjuši un cietumā sēdējuši. Tas ir īstais reps. Bet kad kaut kādi jaunieši dzied par to ko nekad nav uz savas ādas realitāte izjūtuši. Tas ir .... ( Var būt izņēmumi. ) Bet klausīties var.
 15. kapec tu atbalsti komunismu un diktatūru?

×