Gvido

Lietotājs
 • Ieraksti

  22
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  2

Gvido last won the day on Februāris 9

Gvido had the most liked content!

3 Sekotāji

Par Gvido

 • Ranks
  PH Zaļknābis
 • Dzimšanas diena 2003.09.16.

Contact Methods

 • Steam
  SquadGame playhard.lv
 • Skype
  SquadGame

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. Čalis domā ka ir gudrs. Viņos ietriecas ar lexus Adam noerpo un viņi nē. Laikam čaļi supermeni.
 2. Ja jau viņš bija ieliecies iekšā tad jau tikai pa muguru trāpija hoog taka nekas traks
 3. Bet vecīt viss kamerās tāpat tika piefiksēts ja nepamanīji. Un paskaidro ko mēs pārkāpām ? To ka atnāk kkāds ad un šauj vislaik mūs ar m4 nost? Tas ir normāli no jūsu puses? Tavu čomu nosita tu viņu tpo atpakaļ. Dmoji pa garāžu. Ir ss vecīīt.
 4. IC Informācija: Vārds Uzvārds:Mik Rolfie Mazs stāsts par Jūsu personāžu:Man ir 27 gadi! Patīk ļoti labot auto! Darba vieta: Garage 53 OOC Informācija: Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu: SS no Frakcijas F3: https://failiem.lv/u/g9zmpsr8 Vārds:Gvido Vecums:14 Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas:Jo vēlos palīdzēt cilvēkiem ar auto kvalitatīvi un lēti! Nospēlētās stundas ar personāžu: 272h SS no /history: 4 jails un 1kick par afk!
 5. 1991 gada 13 marta naktī mātei piedzima dēls, dzemdības bija smagas.Zēns bija ir baltādains. Kad piedzima svēra vienu kilogramu un četrsimts gramu. Zēns bija 40 cm garš. Pēc dzemdībām pagāja 1 mēnesis un puisītim vecāki ielika vārdu Mik. 1 gada vecumā Mik iemācījās staigāt un 4 gadu vecumā iemācījās runāt. 7 gadu vecumā sāka iet skolā, pirmajā klasē. Viņam bija daudz draugu un viņu vispār neapcēla. Mik bija gudrs bērns viņam patika nodarboties ar mehāniķa darbiem. Mik pabeidza 12 klasi un pēc 12 klases studēja par mehāniķi. Mik pēc studijām kļuva par profesionālu mehāniķi. Mik savos 20 gados sāka strādāt servisā par mehāniķi. Pēc 4 gadiem viņš kļuva par servisa galveno, bet tad uzradās labāks par Mik. Bet Mik toties nepadevās un strādāja labāk. 27 gados Mik svēra 50 kg un bija 150 cm garš.Mik 27 gados turpināja strādāt par mehāniķi un aprecējas ar savu sievieti kuru bija nodzīvojis jau 3 gadu un viens otru mīlēja. Pēc kāzām viņiem nebija bērnu. Mik un viņa sievai ļoti patika suņi tādēļ viņiem bija 3 suņi. Mik savu turpmāko dzīvi strādāja par mehāniķi.
 6. Vēlos kļūt par mehāniķi

  tev jāraksta savādākā formātā nevi tādā! tev vissam jābūt savādāk paskaties piemēru manā profilā
 7. Vēlos uzlikt žogus un vārtus apkārt garāžai
 8. Vārds Uzvārds:Mik Rolfie Mazs stāsts par Jūsu personāžu:Man ir 27 gadi! Patīk ļoti labot auto! Darba vieta: RDK Corparation OOC Informācija: Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu: SS no Frakcijas F3:https://failiem.lv/u/cvyaazd2 Vārds:Gvido Vecums:14 Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas:Jo vēlos palīdzēt cilvēkiem ar auto kvalitatīvi un lēti! Nospēlētās stundas ar personāžu: 190H SS no /history: 4 jails un 1kick par afk!
 9. Vēlos pamācīties mehāniķa roleplay lai varētu ātrāk un vieglāk labot auto!
 10. IC Informācija: Vārds Uzvārds:Mik Rolfie Mazs stāsts par Jūsu personāžu:Man ir 27 gadi! Patīk ļoti labot auto! Darba vieta: FlaBay OOC Informācija: Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu: SS no Frakcijas F3:Nav jo mani tikai pieņems un tas ir garantēts ka pieņems Vārds:Gvido Vecums:14 Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas:Jo vēlos palīdzēt cilvēkiem ar auto kvalitatīvi un lēti! Nospēlētās stundas ar personāžu: 162h SS no /history: 4 jails un 1kick par afk!
 11. Čau visiem!

  Sveiks! Es vēlos lai kāds man pastāsta kautko par rp! Vienalga kautko! Bet tikai interesantu!
 12. Admini manuprāt ir perfekti, jo nevienā citā serverī neko tik interesantu un kvalitatīvu neatradīsim(nu tas ir no latviešu serveriem!)
 13. Ieteikumi Playhard RolePlay serverim!

  Ā! Vispār laba ideja! Par to neiedomājos! Paldies par ideju!
 14. Ieteikumi Playhard RolePlay serverim!

  vienalga laikam nesapratu!!:D