Jump to content

a


Middnes

Lietotājs
 • Ieraksti

  388
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  2

Middnes last won the day on Septembris 18

Middnes had the most liked content!

2 Sekotāji

Par Middnes

 • Ranks
  SkinHead bra�ka.
 • Dzimšanas diena 05/07/2001

Contact Methods

 • Steam
  nav
 • Skype
  NAV

Profile Information

 • Dzīvesvieta
  Kandava

Profilu Apskatījuši

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Middnes

  4k special!

  žēl,kad tev vairāk sanāk foruma-Postu krāšana ,jo šo pašu var vienmēr jaunu mest apakša -Izveidot komentaru -
 2. Middnes

  [Foruma spēle] Parādi savu desktopu

  5/10 ,parasts!
 3. Middnes

  Ello

  Tas ir ļoti stūlbi likt hobiju pie datorspelem!
 4. Middnes

  Domas par @Olbiss

  Es noželoju,kad ienācu šajā vēžainajā topikā .
 5. @NightClawz Pazīstu +/- 2-3.gadi ,kad bija pirmā sezona Kikonam sākām runāt un katru vakaru pie makšķerešanas ostas zvejojām zivis .Pirmo reizi,kad runājām skype jūs ar vienu čuvaku par mani smējās ,bet tagad jau tāds normāls kontakts .
 6. Middnes

  [GM] Ceškatdeška

  Tev vienreiz dēva iespēju pravaļil viņu .Viss ticamāk tu šeit vairāk uztraucies nejau par ad/gm aktivitāti ,bet par to,kad nevari izmantot fly vai /fixveh . P.S nedomāju ,kad tev vienkarši viņu noņēma ,paļubom sadariji huinju,ja tā nebūtu foruma redzētu Lojalais lietotajs.
 7. Middnes

  Mta glich

  Tak tu jau šito postoji ,kā lai mēs zinām ,kas ar tavu ļevo PC notiek ?Tev jau pats haskys teica,kad viņš arī nav samuķijis .
 8. Middnes

  Papildus mapes

  Par tēmu būtu labi,ja ieliktu kaut kādas mazās mappes. P.S Te daži izskatās posto ,kuri nemaz nespele 1,6 :D
 9. Middnes

  [2018] Septembra nominācijas

  uzraugs; @Bets. lietotājs; @Onyx//Glish radošākais; @GHOS aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @Sharper izpalīgs; @Haskys komunikablākais; @terijs nopietnākais; @Kumariks labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); - sliņķis; @sanno seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @wazijs Klauns(cilvēks, kurš padara playhardu patīkamāku) - MTA administrators; @Demons MTA skolotājs; @Redline MTA aktīvākais lietotājs; @Melone MTA slinkākais administrātors/GM; @Redline MTA mēneša nelegālā; -415- MTA mēneša frakcija; LSPD TS3 uzraugs; @punk TS3 balamute; @EastSide CS BanTeam; @milkhouse` CS Servera uzraugs; @milkhouse` CS prasmīgākais spēlētājs; @sixed
 10. Wazalins -Cilvēks kuru pazīstu kopš kika laikiem,kad admins/gm biji ar sharperu .Kādreiz mani nodirsi ,kad vel nebijām normālā kontaktā abi ar Wolfeenu ,jo viņš tev huinju dzīna ausīs,tad nu nomainiju ucp Middnes un kickā ļāvi man erpot ar tevi niggerus un sākām pirmo reizi bazarēt TS3.Tiešam esi normāls čuvaks ,kas ļāva man arī erpot PEN1 daudz ko ar bets iemācīji man ko tādu,jo vienmēr visu ko erpoju bija *Niggeri*.
 11. bubex ir labs cilvēks,kas ļāva vienu laiku erpot pie viņā niggerus un mani nockoja :( .Daudz reizes TS3 ir runāts var uzskapāt MTA:PUBG ar tevi un nightclawz,krč sakars čuvaks!
 12. Middnes

  CS:GO Edit - lone.

  Jau otro reizi uzliec neglītus effektus,kas grauž man acis.
 13. Middnes

  [Ieteikums] rokudzelži,animacijas.

  Pirmā ieteikuma screens ,nevarēju iekopēt .
 14. Sveiki.Es tā padomāju un nonācu pie lēmuma skatoties ,cik forši būtu,ja ieliktu rokudzelžu animaciju kā tas notiek LS-RP.Piemēram cik redzējuši ,tad vienmēr rokudzelžu uzlikšanai un /fallfront ,/fall neizskatās diez ko normāli,kad tu esi rokudzelžos un vienkarši tu guli kā zvaigzne un vai vispār varētu ielikt ko šadu ,jo skrīniem būtu diez ko normāli,kā arī vienmēr pēc /fallfront vai fall tu vari turpināt skriet rokas plātot . SS-Piemērs. 2. ieteikums apšaudēm būtu labi,ja atkal ielikt animaciju ,kad esi sašauts viņš ķip līdzigs /fallfront ,tik kustās viņš,jo cik vienmēr ir apšaudes tad tev ši ,kas serveri /lay animacija viņā ir tik uz sekundi un atkal turpini rašot prom.Nu un būtu labi,ja ieliktu to animaciju,kad vairs nevari paskriet un ja nošauj līdz galam ,tad pēc 1 minūtes var uzrakstīt /acceptdeath ,ja uztaisa /logoff kārtējo reizi pēc animacija un ienākot serverī lai paliek tas pats /damages un pēc ši damages tu nevari nomest itemus. Ši pati animacija arī ir redzēta LS-RP.
 15. Middnes

  Slavenību [Guess who'?] #10

  wolfeens ?
×