Jump to content

a


Skeips

Lietotājs
 • Content count

  966
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Skeips last won the day on August 3

Skeips had the most liked content!

6 Followers

About Skeips

 • Rank
  (っ◔◡◔)っ
 • Birthday 05/07/2001

Contact Methods

 • Steam
  Middnes

Profile Information

 • InGame
  Jūsu serials ir bannots.

Recent Profile Visitors

3931 profile views
 1. Skeips

  RP Pērles

  @Brodyaga
 2. RAKSTA FORMĀTS Jūsu spēles segvārds: Middnes Zaudētā manta: 5.bises, 1. MP5 , 2. deagle, 2. AK-47, 1 UZI, 1 Colts. 90g - kokains Laiks un datums: 18:07 23:46 +/- Mantas zaudēšanas iemesls: Neaktivitātes dēļ pazuda int . Un lielais gudrinieks EastSide izmantoja administrātora komandiņas kamēr es sēdēju zem bannana un visu savāca. ITEMI visi nebija mani, bet gan frakcijas, kas iztērēja samērā lielos latus. @PATRIOTS @terijs redzēja mūsu noliktavu. Pierādījumi: 18:07 23:46 +/- ap šito laiku precīzi nezinu. Piezīmes: OWENS nolaggoja un PAZUDA tā arī es atbildi nesanemu. Vispar nesaprotu kapēc viņš lien gar pieprasijumiem, kur viņam nav sakars.
 3. Skeips

  Ieteikums - Mappingi

  Noņēma akmeņus par laimi. Nu nejau protams pats Haskys
 4. Skeips

  Ieteikums - 911 zvanu centrs.

  Nesūdigi, bet jauniņie nemaz nemaacēs paskaidrot notikuma vietu un šis viss baigi ilgi notiekās. Bet nu Atbalstu viennozimigi.
 5. Skeips

  Fredo Santana "Go Crazy" Feat. Gino Marley

  tu kaut ko vairāk par maze zini?
 6. Skeips

  1. septembris

 7. Es pat īsti nezinu ar ko lai sāk XD. Viens no adminiem, kas LV:RP vēsturē ir visu sasniedzis. Kādreiz vienmēr dirsos ar tevi pat nezinu kapēc, bet man tā vienmēr sanāk.
 8. Paris reizes bazareejām ts3 tiiri normāls pipars.
 9. RAKSTA FORMĀTS Jūsu spēles segvārds: Middnes Zaudētā manta: 5.bises, 1. MP5 , 2. deagle, 2. AK-47, 1 UZI, 1 Colts. 90g - kokains Laiks un datums: 18:07 23:46 +/- Mantas zaudēšanas iemesls: Neaktivitātes dēļ pazuda int . Un lielais gudrinieks EastSide izmantoja administrātora komandiņas kamēr es sēdēju zem bannana un visu savāca. ITEMI visi nebija mani, bet gan frakcijas, kas iztērēja samērā lielos latus. @PATRIOTS @terijs redzēja mūsu noliktavu. Pierādījumi: 18:07 23:46 +/- ap šito laiku precīzi nezinu. Piezīmes: EastSide, Superbee Lojālais lietotājs
×