ompene

Lietotājs
 • Ieraksti

  12
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par ompene

 • Ranks
  PH Zaļknābis

Profile Information

 • InGame
  Ruslan Sorokin/Jalen Hill

Profilu Apskatījuši

554 profila skatījumi
 1. LSPD Patiesā daba.

  Paldies par video, bija baigi interesanti paskatīties
 2. RP Pērles

  O jopcik, tagad vismaz zinu, kas ir džoints.
 3. Public Enemy Number 1

  Ņifiga, kas jums jau par ieročiem, es divus mēnešus ar savu gurķa sēklu šaudījos, līdz beidzot kaut ko nometa.
 4. H.O.P. Ant - Neighbourhood

  *Jalen pēc garas dienas iekristu dīvānā un izvliktu telefonu, sāktu sērfot netā, līdz uzietu šo dziesmu, pēc kā atstātu komentāru.* Jalen: ''Kapēc Pumps dabū miļaku katru reizi, kad pasaka ''Gucci Gang''...dirsā to sūdu, šitas ir litt bro!''
 5. Čau no Ompenes!

  Esmu pāris reizes bijis Jūrmalā, skaista vietiņa. Brauktu biežāk, ja nebūtu jāmaksā par iebraukšanu. Runājot par ompenēm, es viņas respektēju, kā nekā babenes ar lielu dzīves pieredzi.
 6. Čau no Ompenes!

  Forumā, kā arī ''Playhard'' serverī esmu jauns, tāpēc aiz gara laika izdomāju sevi iepazīstināt. Čau! Mani sauc Alens un uz doto brīdi esmu 17 gadus jauns/vecs, kā nu kuram. Visu savu mūžu esmu pavadījis Ventspilī, skaista pilsēta ar Lembergu pie stūres. Nespēju iedomāties sevi citā pilsētā, šeit ir jūra, mierīgi un, protams, arī daudzas ompenes. Pēc macībam, tomēr vēlos pamest Ventspili un izsisties citur pasaulē, sapnis, protams, ir par Ameriku, taču cenšos daudz nedomāt par nākotni...laiks rādīs. Godīgi sakot aizraujos un nodarbojos ar daudzām lietām, viena no tām būtu fotogrāfēšana un viss, kas ir saistīts ap to. Tā man vairs gandrīz nav kā brīva laika pavadīšana, bet gan kā, es pat teiktu darbs. Savos 17 esmu atzīts par jauno talntu fotogrāfēšanā, kā arī tika iegūta godpilnā trešā vieta Ventspils fotokonkursā. Otra lieta ar ko aizraujos ir - basketbols. Esmu liels Porziņģa fans un pašlaik cenšos pie sienas piekarināt viņa pazīstamākos spēles kreklus(New York Knciks, Latvijas izlases un Seviljas ''Cajasol''). Pats ar basketbolu nodarbojos ļoti daudz, taču ne profesionāli, vairāk kā pamētāšana ar draugiem un piedalīšanās sētas mačos. Mani arī ļoti piesaista Snovošana jeb Snowboarding. Par cik ziema mūs šogad palutināja, vismaz Ventspilī, tad nu paķēru, veco labo dēli un devos uz kalnu. Visā kopumā esmu pozitīvs un vienmēr adrenalīna pilns jaunities, svešā sabiedrībā esmu diezgan kautrīgs, bet kad iepazīstos, tad jau ir pavisam cita runāšana. Mīlu dabu, kā arī apskatīt to ceļojot. Kā šeit nokļuvu? Šeit esmu jauns, varbūt no janvāra sākuma, kā arī tieši 'gaming' esmu jauns. Viss sākās ar to, ka nopirku datoru, lai attīstītu savas fotogrāfēšanas prasmes, taču ar laiku šis jau vairs nebija dators tikai, lai dziļāk apgūtu fotogrāfēšanu. Par šo projektu uzzināju caur draugiem un, protams, sākumā biju kārtējais Rs Haul drifteris, kuram interesēja tikai nauda, mašīnas un ieroči, taču 3-4 mēnešu laikā ātri apguvu pašu RP un tā jēgu. Šī vispār ir mana pirmā pieredze datoru spēlēšanā, jo agrākā vecumā nebiju viens no tiem, kurš spēlēja ''Minecraft'' vai ''Counter-strike'', pat nezināju, kas tās par spēlēm. Uz datorspēlēm esmu uz 'Jūs', cenšos tas spēlēt pēc iespējas mazāk. Nemocīšu jūs vairs ar savu saveicināšanos, taču vēlos novēlēt PLAYHARD projektam nepadoties, lai arī cik grūti var dažreiz būt un lielu izaugsmi. Atceraties! Tas ir ļoti svarīgi – laiku pa laikam kļūt mazam, lai augtu liels. Ceru, ka sapratāt.
 7. IG nickname:Ruslan Sorokin Personas ,kuras tika iesaistītas:Ruslan Sorokin un Dimitry Kuznetsov Datums, Laiks, kad tika veikts: 26.03.18.,aptuveni pus deviņos vakarā. Aprakstiet situāciju:Boris(mans boss)iedava man 30 gramus heroīna un 60 gramus kokaīna, lai tos pārdotu. Boris sarunāja klientu,es ar pasīvo roleplay sazvanīju viņu un norunājām tikšanās vietu. Satikāmies, pēc kā sekojam klientams uz vietu, kur notika darījums. Apmainījam preci pret naudu. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: https://imgur.com/a/3FkbV logfile: ekrānšāviņos, jau viss ir redzams Materiāli, kurus vēlaties saņemt:Naudu, par pārdotajām narkotikām 7,5 tūkstošu vērtībā. Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus.
 8. (LSV) LaMelo Shakur(Šoferis)

  "Par taisnīgu pilsētu!" ((In Character)) UZŅEMŠANAS NODAĻA 1. Personas Dati. 1.1. Pilns Vārds Uzvārds: LaMelo Shakur 1.2. Personas Kods: 010797-21647 1.3. Deklarētā dzīvesvieta:N/A 1.4. Faktiskā dzīvesvieta:Los Santos Hotel 1.5. Vecums: 21 1.6. Dzimums:Vīrietis 1.7. Tautība:Afroamerikānis 1.7. Tālruņa numurs:436331 2. Izglītība (Augošā secībā). Los Santos Bērnudārzs (2002-2004) -Los Santos Pamatskola (2004-2013) -Los Santos Vidusskola (2013-2015) 3. Pieredze. 3.1. Kāda ir jūsu iepriekšējā pieredze, šajā amatā?: Esmu strādājis par taksistu, bijis preču pārvadātājs un privātais šoferis. 3.2. Kādēļ pametāt savu iepriekšējo darba vietu?:Vēlējos savā dzivē būt kas vairāk, kā preču pārvadātājs 3.3. Rekomendācija no kāda Los Santos Valdības darbinieka?:Nav 4. Dokumentu jeb apliecību pārbaude. 4.1. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta autovadītāja apliecība?: Ja 4.2. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta motociklista apliecība?:Ne 4.3. Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta šaujam ieroču licence?:Ne 4.4. Vai jums ir vēl kāda Los Santos Štata izsniegta licence?:Ne 5. Sodāmība. 5.1. Vai esat kādreiz sodīts:Neesmu 5.2 Ja esat kādreiz sodīts, tad par par ko?:N/A 5.3 Vai par jums ir sastādīts kāds protokols:Ja, vienreiz 5.4 Ja par jums ir sastādīts protokols, tad par ko?:Ātruma pārkāpšana 5. Izvēlētais amats. 5.1. Kāds ir Jūsu izvēlētais amats?:Šoferis 5.2. Vai Jūs zināt kādi pienākumi ietilpst šajā amatā?:Protams 6. Motivācijas dati. 6.1. Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli. ((50-100 vārdi)):Mans tēvs jau no pašas bērnības man mācija braukt ar mašinu un starp saviem vienaudžiem vislabāk pratu vadīt automobīli. Kad gāju vidusskolā tētim piederēja rallija komanda un bieži arī pats piedalījos sacensībās, kurās guvu godalgas. Kad sāku iet vidusskolā biju vienigais starp saviem vienaudžiem, kurš spēja vadīt automobīli, tāpēc bieži sanāca vadāt savus klasesbiedrus uz dažādām vietām. Pēc vidusskolas pabeigšanas tēta rallija komanda bankrotēja, jo tai pietrūka sponsorii, tādēļ nevarēju iestāties augstskolā un pieteicos darbavietā par taksistu un pēc tam par preču piegādātāju, taču avīzē pamanīju reklāmu, ka meklējat šoferi un sapratu, ka jūsu darbavieta man ir īstā un tāpēc sūtu jums savu CV. 6.2. Kādēļ mums būtu jāpieņem tieši Jūs darbam Los Santos Valdībā?: Kā jau teicu esmu pieredzēji autobraucējs, kā arī skolas laikos esmu apmeklējis kikboksa treninu un krīzes situācijā spēšu aizstāvēt amatpersonas. Paraksts: Meloshak Paraksta Atšifrējums LaMelo Shakur ((OOC Informācija)) Vārds:Alens Vecums:17 Dzimums:Vīrietis Vai Jūs kādreiz esat erpojis Los Santos Valdībā?: Esmu citā MTA RolePlay serverī bijs apsargs Kā jūs novērtējat savas RolePlay prasmes ((10 Baļļu sistēmā)):7 Cik stundu dienā, spēsiet veltīt šim amatam?: 2, bet nepieciesamibas gadījumā arī vairāk(brīvdienās vairāk)