Jump to content

a


bK Cubex

Lietotājs
 • Content count

  518
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

bK Cubex last won the day on October 22 2018

bK Cubex had the most liked content!

7 Followers

About bK Cubex

 • Rank
  Diss a SlobK
 • Birthday February 21

Contact Methods

 • Steam
  Nezinu.

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

4655 profile views
 1. Lietotājvārds: zahmir Komentārs: Gantonas neeggeris jau pats noteikti ssito suudu tagad klausas, vinnss ir miris.
 2. bK Cubex

  [Moderators] Marsmelo

  Tak pret un viss, ko vairāk vajag.
 3. bK Cubex

  W/S 94 Hoover Criminals

  Lets get it.
 4. RETIRED GAMEMASTER. LIETOTĀJS. Patīk šaudīties laikam. Erpot var. #nofap piekritējs, lielas problēmas. Tr'ese seise
 5. Mīļākais artist - 6ix9ine Nodarbošanās - Šaut Good at - RolePlay, DM Spēlē - Ilgi
 6. Ja godīgi, tad es esmu mazliet apjucis, jo tevi pirmo reizi redzu. Nezinu vai tu esi nickname mainījis vai ko, bet nespēju atminēties tavu niku. Cik saprotu, erpo LSPD un viena lieta, kas man patika bija tas, ka tu centies veidot rakstus utt. GJ. Pēc būtības nemaz tik ilgi PH tu neesi uzturējies, tāpēc varbūt nezinu tevi. Nav ko tīt visu uz riņķi, veiksmi tev PH. LIETOTĀJS.
 7. Post machine. Labs CS spēlētājs. Vispārīgi aktīvs cilvēks forumā, visu laiku var redzēt, kā šis katru dienu ap 30 postiem paceļ. Parasti shoutboxā runā par ripām un dzeršanu, normāli. Baigi nav vairs, ko rakstīt, esmu tevi jau aprakstījis vairākas reizes. LOJĀLS.
 8. Nu jā... šis būs grūti. Grūti tāpēc, jo nav ar tevi nekāds kontakts vispār bijis, ja godīgi, tad nesen tikai pirmo reizi pamanīju tevi forumā, bet tas niks Aqua man ir prātā, tikai nezinu, no kurienes. Skatījos, ka tu esi vispār nesen atgriezies atpakaļ playhardā, pēc gada pārtraukuma. Pēc būtības neesmu redzējis pagaidām neko sliktu no tevis, tāpēc blacklistā neesi, tad jau viss čill.
 9. Uzmetējs liels.. liels uzmetējs.. Visu laiku erpo meiteni, kas ir tāds diezgan liels aprāviens tajiem kuri sacerēs, ka tu esi meitene arī RL. Erpot māk, dažreiz arī var detalizēti uzerpot, kad vajag. Biji kā mūsu bērns līdz izdomāji uzmest mūs. Labi, labi ir tā, ka tu esi cilvēks kuram sagāja kaut kādas riktīgas muļķības galvā, tā ka riktīgi. Daudz notikumu jau bija tieši Washington Savages laikos, bija diezgan nice, bet arī nebija nice, kad kāds izdomāja uzspridzināt visas mašīnas ar kalašu. LIETOTĀJS.
 10. bK Cubex

  Apbalvojumi

  Lūgums man piešķirt balvas: Atzīts RP`eris (šo nosaka LightScribe) 
 11. @NightClawz My brotha... 629 tas kods. Erpoju jau diezgan ilgi ar tevi, kādi 2 gadi būs ne?. Atceros, ka riktīgi plēsāmies uz owlu n shit, vecie laiki bija nice, varēja tā izpausties. Nē nu labi, jāapraksta tevi. Esi diezgan tāds nopietns, citreiz bail paliek, bet nu es jau esmu sapratis šitos tavus gājienus. Sāksim es domāju ar to, ka mēs viens otru esam apmācījuši un tā arī paaugāmies iekš RP. Atceros GPC laikus, tas bija reāli uguns, to nekad neaizmirsīšu. Kaut vai tā organizācija bija "slikta", kā arī nebija crips, bet kaut kādi nēģeri, kuri uz ielām mēģināja izdzīvot, still bija tik daudz RP, nostaļģija tā ir. Tu esi diezgan slinks arī... tā ka riktīgi, citreiz riktīgi pa nerviem uzsit tavs slinkums, bet nu jau pierasts. Beidzām abi erpot, kad sākās skolas laiks, jo vairs nav laika, es jau mēģināju, bet nu jā... Ir grūti savienot MTA ar dzīvi. Vēl ir daudz ko rakstīt, bet nu man drīz uz skolu. GAMEMASTERS
 12. bK Cubex

  Glen Park Youth

  Vārds - Lucas Uzvārds - Beckett Rase - Baltais Vecums - 16 Dzīvesvieta - Los Santos, Glen Park, Belview, House #6 Acu krāsa - Brūna Uzbūve - Diezgan tievs Matu apraksts - Īsi, brūni mati Mazs apraksts par jaunieti - Lucas ir diezgan depresīvs jaunietis, kurš parasti savu depresiju nemēģina izrādīt skolā. Lucas ir depresīvs dēļ iepriekšējām attiecībām, kurās viņš iepinās. Lucas ģimene ir diezgan turīga, tāpēc Lucas neizpaliek bez labām drēbēm un pusdienu naudas, bet Lucas ģimene nav mīļa, jo viņi vairāk pievērš uzmanību materiālajām vērtībām, nekā uz viņu pašu, tāpēc Lucas bieži dodas vakaros ārā, tādējādi draugi aizstāj vajadzīgās ģimenes vērtības, tāpēc ka katram no tiem ir kāda problēma, kā arī tiem ir iespējams visu izrunāt. Lucas brīvajā laikā nodarbojās ar bītu taisīšanu, pie kāda no drauga studijā, paralēli izklaidējoties un pīpējot zaļo.
 13. bK Cubex

  Glen Park Youth

  Šis topiks sekos jauniešu dzīvei iekš Glen Park. Ja kādam ir vēlme atveidot character development iekš Glen Park, tad droši bez prasīšanas varat šajā topikā postot skrīnus.
×