Jump to content

a


bK Cubex

Lietotājs
 • Ieraksti

  471
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  26

bK Cubex last won the day on Oktobris 22

bK Cubex had the most liked content!

7 Sekotāji

Par bK Cubex

 • Ranks
  Diss a SlobK
 • Dzimšanas diena Februāris 20

Contact Methods

 • Steam
  Nezinu.
 • Skype
  Nezinu.

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

4000 profila skatījumi
 1. bK Cubex

  Kennedy Avenue Heights

  Yessir
 2. Uzmetējs liels.. liels uzmetējs.. Visu laiku erpo meiteni, kas ir tāds diezgan liels aprāviens tajiem kuri sacerēs, ka tu esi meitene arī RL. Erpot māk, dažreiz arī var detalizēti uzerpot, kad vajag. Biji kā mūsu bērns līdz izdomāji uzmest mūs. Labi, labi ir tā, ka tu esi cilvēks kuram sagāja kaut kādas riktīgas muļķības galvā, tā ka riktīgi. Daudz notikumu jau bija tieši Washington Savages laikos, bija diezgan nice, bet arī nebija nice, kad kāds izdomāja uzspridzināt visas mašīnas ar kalašu. LIETOTĀJS.
 3. bK Cubex

  Apbalvojumi

  Lūgums man piešķirt balvas: Atzīts RP`eris (šo nosaka LightScribe) 
 4. @NightClawz My brotha... 629 tas kods. Erpoju jau diezgan ilgi ar tevi, kādi 2 gadi būs ne?. Atceros, ka riktīgi plēsāmies uz owlu n shit, vecie laiki bija nice, varēja tā izpausties. Nē nu labi, jāapraksta tevi. Esi diezgan tāds nopietns, citreiz bail paliek, bet nu es jau esmu sapratis šitos tavus gājienus. Sāksim es domāju ar to, ka mēs viens otru esam apmācījuši un tā arī paaugāmies iekš RP. Atceros GPC laikus, tas bija reāli uguns, to nekad neaizmirsīšu. Kaut vai tā organizācija bija "slikta", kā arī nebija crips, bet kaut kādi nēģeri, kuri uz ielām mēģināja izdzīvot, still bija tik daudz RP, nostaļģija tā ir. Tu esi diezgan slinks arī... tā ka riktīgi, citreiz riktīgi pa nerviem uzsit tavs slinkums, bet nu jau pierasts. Beidzām abi erpot, kad sākās skolas laiks, jo vairs nav laika, es jau mēģināju, bet nu jā... Ir grūti savienot MTA ar dzīvi. Vēl ir daudz ko rakstīt, bet nu man drīz uz skolu. GAMEMASTERS
 5. bK Cubex

  Glen Park Youth

 6. bK Cubex

  Glen Park Youth

 7. bK Cubex

  Glen Park Youth

  Vārds - Lucas Uzvārds - Beckett Rase - Baltais Vecums - 16 Dzīvesvieta - Los Santos, Glen Park, Belview, House #6 Acu krāsa - Brūna Uzbūve - Diezgan tievs Matu apraksts - Īsi, brūni mati Mazs apraksts par jaunieti - Lucas ir diezgan depresīvs jaunietis, kurš parasti savu depresiju nemēģina izrādīt skolā. Lucas ir depresīvs dēļ iepriekšējām attiecībām, kurās viņš iepinās. Lucas ģimene ir diezgan turīga, tāpēc Lucas neizpaliek bez labām drēbēm un pusdienu naudas, bet Lucas ģimene nav mīļa, jo viņi vairāk pievērš uzmanību materiālajām vērtībām, nekā uz viņu pašu, tāpēc Lucas bieži dodas vakaros ārā, tādējādi draugi aizstāj vajadzīgās ģimenes vērtības, tāpēc ka katram no tiem ir kāda problēma, kā arī tiem ir iespējams visu izrunāt. Lucas brīvajā laikā nodarbojās ar bītu taisīšanu, pie kāda no drauga studijā, paralēli izklaidējoties un pīpējot zaļo.
 8. bK Cubex

  Glen Park Youth

  Šis topiks sekos jauniešu dzīvei iekš Glen Park. Ja kādam ir vēlme atveidot character development iekš Glen Park, tad droši bez prasīšanas varat šajā topikā postot skrīnus.
 9. milkhouse, pienamāja... Nu cilvēks kurš pavedina mazgadīgos uz kautiņiem. Patīk pīpēt. Ko lai es vispār rakstu par tevi? Uhhh... Mēģināji cilvēkus piespiest, lai pievelkas, bet tā arī laikam neviens to neizdarīja. Tev laikam mersis bija, tas jau sāk man dot aizdomas par mafijas saistību, jo MTA nemelo nekad. Čatā dažreiz uzturas baigi daudz un vienreiz gribēji ar mani beefu, bet es tāpat uzvarēju. ORGANIZATORS.
 10. bK Cubex

  Domas par @Olbiss

  Klauns.
 11. Sharpers papers trekters... Nezinu, ko es tikko uzrakstīju, bet nu kad raksta ātri un "nedomājot" iznāk labākās idejas tekstiem ārā. Nu... Sharpers ir traks jaunietis, kā jau visi, bet nu viņš ir nonācis next level, tas jau būs 2. līmenis sliktumā, trakumā jo GAMEMASTER papal. Erpot jau erpo un aktīvi erpo, kas ir ļoti labi spēlētāju bāzei. Man nepatīk, kad tu apraksti cilvēku un izmanto to pašu teikumu beigās, bet nu tas jau tā. Erpot māki, /me un /do būs jau labā līmenī, bet nu es dusmīgs palieku, kad tu mani IC čatā ļoti apcel, dažreiz vienkārši gribas nošaut, saproti? Noteikumi jau noteikumi nedrīkst tā. Dabūji oficiālo frakciju, urrā! Labi, pietiks man te rakstīt. BIJUŠAIS GAMEMASTERS. LOJĀLS.
 12. Punk...Hmmmmmmmmmm... Cilvēks normăls, kopā var ierēkt, patīk tava pieeja erpošanai. Parasti esi izpalīdzējis, kad kaut ko TS3 vajag, vismaz slinks neesi. PANKS. Es nezinu, ko lai pasaka par tevīm... LOJĀLS.
 13. Cilvēks, kuram kaut kas nav īsti kārtībā, galīgi nepazīstu.
 14. Reiz senos laikos dzīvoja organizācijas - GPC un Hive, kurām nebija baigi labas attiecības, ik pa laikam ar molotoviem pamētājās. Senie laiki bija jautri, kad varēja kādu ratiņkrēslā iesēdināt, molotovu uzmetot, bet katrs molotovs rezultējās ar GPC grupas mājas pazušanu. Baigi kādreiz palīdzēji mums GPC un Washington laikos, tad tu biji labs cilvēks, bet, bet tu mainījies. Baigais apslēptais trollis. Tavas nākošās darbības nav paredzamas. Nopietni, nenopietns cilvēks. Es pat nezinu, ko vēl lai saka. Baigi kluss. ADMINS, MODERATORS.
 15. bK Cubex

  [Avatāri] Lieto ja gribi.

  Jāpiestrādā pie izstiepšanas, kā Laacis teica.
×