Jump to content

a


bK Cubex

Lietotājs
 • Ieraksti

  460
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  24

bK Cubex last won the day on Septembris 16

bK Cubex had the most liked content!

6 Sekotāji

Par bK Cubex

 • Ranks
  Diss a SlobK
 • Dzimšanas diena Februāris 20

Contact Methods

 • Steam
  Nezinu.
 • Skype
  Nezinu.

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

3753 profila skatījumi
 1. milkhouse, pienamāja... Nu cilvēks kurš pavedina mazgadīgos uz kautiņiem. Patīk pīpēt. Ko lai es vispār rakstu par tevi? Uhhh... Mēģināji cilvēkus piespiest, lai pievelkas, bet tā arī laikam neviens to neizdarīja. Tev laikam mersis bija, tas jau sāk man dot aizdomas par mafijas saistību, jo MTA nemelo nekad. Čatā dažreiz uzturas baigi daudz un vienreiz gribēji ar mani beefu, bet es tāpat uzvarēju. ORGANIZATORS.
 2. bK Cubex

  Domas par @Olbiss

  Klauns.
 3. Sharpers papers trekters... Nezinu, ko es tikko uzrakstīju, bet nu kad raksta ātri un "nedomājot" iznāk labākās idejas tekstiem ārā. Nu... Sharpers ir traks jaunietis, kā jau visi, bet nu viņš ir nonācis next level, tas jau būs 2. līmenis sliktumā, trakumā jo GAMEMASTER papal. Erpot jau erpo un aktīvi erpo, kas ir ļoti labi spēlētāju bāzei. Man nepatīk, kad tu apraksti cilvēku un izmanto to pašu teikumu beigās, bet nu tas jau tā. Erpot māki, /me un /do būs jau labā līmenī, bet nu es dusmīgs palieku, kad tu mani IC čatā ļoti apcel, dažreiz vienkārši gribas nošaut, saproti? Noteikumi jau noteikumi nedrīkst tā. Dabūji oficiālo frakciju, urrā! Labi, pietiks man te rakstīt. BIJUŠAIS GAMEMASTERS. LOJĀLS.
 4. Punk...Hmmmmmmmmmm... Cilvēks normăls, kopā var ierēkt, patīk tava pieeja erpošanai. Parasti esi izpalīdzējis, kad kaut ko TS3 vajag, vismaz slinks neesi. PANKS. Es nezinu, ko lai pasaka par tevīm... LOJĀLS.
 5. Cilvēks, kuram kaut kas nav īsti kārtībā, galīgi nepazīstu.
 6. Reiz senos laikos dzīvoja organizācijas - GPC un Hive, kurām nebija baigi labas attiecības, ik pa laikam ar molotoviem pamētājās. Senie laiki bija jautri, kad varēja kādu ratiņkrēslā iesēdināt, molotovu uzmetot, bet katrs molotovs rezultējās ar GPC grupas mājas pazušanu. Baigi kādreiz palīdzēji mums GPC un Washington laikos, tad tu biji labs cilvēks, bet, bet tu mainījies. Baigais apslēptais trollis. Tavas nākošās darbības nav paredzamas. Nopietni, nenopietns cilvēks. Es pat nezinu, ko vēl lai saka. Baigi kluss. ADMINS, MODERATORS.
 7. bK Cubex

  [Avatāri] Lieto ja gribi.

  Jāpiestrādā pie izstiepšanas, kā Laacis teica.
 8. wazzyy, hmm... Diez ko lai saka par tevi. Labi, sāksim ar to, ka tu esi baigi nokrāpies kaut kā ar reputācijām, es tak pirms tam biju lielais dūzis. Patīk šaudīties. Dažreiz paspēlējies ar cilvēku nervu stīgām. Patīk patrollēt, pareizi. Vadīja PEN1 organizāciju, kura pat GangLand tika. Paerpot jau var, ja nav pretējās pusēs IG. GAMEMASTERS.
 9. bK Cubex

  Eminem - KillShot

  Pareizi, pareizi.
 10. bK Cubex

  BasYer Gang

  Opā, augšā pilnīgi aizgāja kaut kāds conversation par LSGD un PD, normāli.. Es nezinu, tūlīt atkal 12 nelegālās savāksies, ja šitādas sāks atkal taisīt. Labi, tu taisi meksikāņus, cik es saprotu, bet nu kāda jēga taisīt tos, ja stāsts jau ir slikts, tad jau arī IC viss aizies līdz pagrīdei. Ja nemaldos kaut kur esmu dzirdējis tādu nicku, kā Kudys un nebija tev tur tas A++ RP. Es domāju, ka tev vispirms jāuztaisa kaut kāds research liels, lai tu varētu meksikāņus taisīt.
 11. bK Cubex

  Kas Jums vispār interesē?

  Basīti varētu, jā. Vēl arī varētu kaut kādu pumpēšanos vai to pašu planku iemest.
 12. bK Cubex

  Eminem - KillShot

  Eminems tak iet easy uz to MGK, brīnums kā viņš vispār atbildēja, jo viņam nepatīk pacelt un dot clout šitādiem, kā viņš teica intervijā. MGK ahujenna noveicās, bet still Eminem destroy'oja viņu. Čūska tas MGK.
 13. bK Cubex

  Idlewood -415- Criminals

  Jums tiek dots 24h laika, lai tēmu papildinātu ar ekrānšāviņiem, pretējā gadījumā tēma tiks pārvietota uz sadaļu - Arhīvs. p.s. - Hmm, cik tev tur bija biedri, 6? Labi, gaidam vēl 2 dislike.
 14. bK Cubex

  Māksla @Sharper

  Bērns *Cenzēts*. Gaidu nākošos -415- grupējuma biedru komentārus. smh.
×