Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a


bK Cubex

Lietotājs
 • Content Count

  532
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

bK Cubex last won the day on October 22 2018

bK Cubex had the most liked content!

7 Followers

About bK Cubex

 • Rank
  Diss a SlobK
 • Birthday February 21

Contact Methods

 • Steam
  Nezinu.

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

5169 profile views
 1. Ahhh shit here we go again. Vēlviens cilvēks, kuru es nezinu. Izskatās, ka saproti kaut ko no LSGD, bet nu neesmu īsti pārliecināts, tikai vados pēc tā, ka tu esi priekšnieks. Matthew Taylor niks redzēts kaut kur, bet nu īsti jau neko nezinu par tevi. Gramatiski raksti, tāpēc esi uz pareizā ceļa. LSGD PRIEKŠNIEKS. @PATRIOTS beidz dissot cienījamu GPC biedru, you don't want the smoke.
 2. Ir pienācis tas laiks, kad es nezinu, ko rakstīt, jo reāli tbh, if you ain't from GPC or 36 then I don't know you, varteikt. Skatoties pēc postiem, tad kaut kad esi iesācis gramatiski rakstīt, tas ir pozitīvi. Tavs nikname ir redzēts, bet nu...nezinu, ko lai raksta par tevi, sorry. LIETOTĀJS.
 3. GirtsMoka, who? Tavs nickname forumā redzēts daudz, bet who are you? Galīgi nepazīstu un šaubos vai pazīšu. Pēc postiem arī nevaru neko spriest vienkārši balancēts cilvēks tu esi. LIETOTĀJS.
 4. Uzmetējs. Es visu atceros. Diezgan interesantas smadzenes ir, diezgan special, dažreiz liekas, ka pat nu diezgan ne tā kā vajadzētu, bet nu es tagad nezinu, kas tev ir. Labi māk e-sex, ja kādam vajag tad hit him up, jaunajiem censoņiem noderīgi. MTA ADMINISTRATORS.
 5. Pakalpojumi --> Pēdējie 20 ziedotāji --> Ielādēt vairāk... (Šeit ir atbildes). LIETOTĀJS. Šis par jex domāts. Olol - Umm, īsti nezinu, kas tu esi, bet agrāk likās cool, ka tev tik daudz -rep bija, bet nu pazuda viss. Cik esmu skatījies, tad tu esi trollis, bet nu gan jau var kaut ko mainīt ar tevi, ja gribi troļļo, pagaidām vienalga. @Olol2001 LOJĀLAIS LIETOTĀJS.
 6. Alright, tā. Īsti tevi nepazīstu, bet tavs nickname iesit galvā vienu notikumu un es nezinu vai tas ir pareizs. Ja nemaldos, tad no tevis saņēmu savu pirmo PH CK, bet neesmu 100% par to. Redzu jau pēc profila bildes, ka tu esi LSPD pārstāvis un cik es lasīju, tad šeit tavi apraksti ir samērā labi. Parakņājos mazliet un apskatījos tavus 2 pēdējos LSPD postus ar skrīniem un viss izskatās diezgan labi. RIP, 6 up. LIETOTĀJS.
 7. Nepazīstu, bet esi izvēlējies pareizo nickname pēc uzvedības spriežot. LIETOTĀJS.
 8. Tev kaut kas notika and you evolved. Tagad viss kārtībā, neesmu īsti skatījies tavus skrīnus un kā tu esi RP ziņā mainījies, bet nu kaut kad jau. Patīk klikšķināt peli, kad noscrollojas uz tās ieroča ikonas. LIETOTĀJS.
 9. This is a christian server. Tbh, es tevi neesmu reāli šeit redzējis, tu esi gamemasters? To, ka es neesmu tevi redzējis, tā ir mana vaina, to es apzinos. Liecies kā normāls, viduvējs cilvēks. Rakstīt māki, tad jau viss ir kārtībā, vairāk neko nevaru no tevis prasīt. Gan jau kaut kad satikšu IG, ja vispār ieiešu, tad jau redzēsim, kas par miesām šeit ir statusā un vispārīgi serverī. GAMEMASTERS.
 10. "Piedalos" Links uz tavu steam profilu: https://steamcommunity.com/id/madladyesss Komentārs (Nav obligāts): lets get it
 11. Lietotājvārds: zahmir Komentārs: Gantonas neeggeris jau pats noteikti ssito suudu tagad klausas, vinnss ir miris.
 12. Tak pret un viss, ko vairāk vajag.
 13. RETIRED GAMEMASTER. LIETOTĀJS. Patīk šaudīties laikam. Erpot var. #nofap piekritējs, lielas problēmas. Tr'ese seise
 14. Mīļākais artist - 6ix9ine Nodarbošanās - Šaut Good at - RolePlay, DM Spēlē - Ilgi
 15. Ja godīgi, tad es esmu mazliet apjucis, jo tevi pirmo reizi redzu. Nezinu vai tu esi nickname mainījis vai ko, bet nespēju atminēties tavu niku. Cik saprotu, erpo LSPD un viena lieta, kas man patika bija tas, ka tu centies veidot rakstus utt. GJ. Pēc būtības nemaz tik ilgi PH tu neesi uzturējies, tāpēc varbūt nezinu tevi. Nav ko tīt visu uz riņķi, veiksmi tev PH. LIETOTĀJS.
×
×
 • Create New...