Cubex

Lietotājs
 • Ieraksti

  328
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  19

Cubex last won the day on Maijs 17

Cubex had the most liked content!

2 Sekotāji

Par Cubex

 • Ranks
  Atkarīgais
 • Dzimšanas diena Februāris 20

Contact Methods

 • Steam
  Nezinu.
 • Skype
  Nezinu.

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

2 295 profila skatījumi
 1. [OFICIĀLA]Ruthless Money Mafia

  Nu, ko es varu pateikt, palūgšu kādam Administratoram iesaldēt šo frakciju, varbūt atsaldēšu pēc kāda laika, bet nu laiks jau rādīs. Vienkārši pagaidām lieta ir tāda, ka nav laika vispār frakcijas vadīšanai, dažādas OOC lietas kārtojamas, nav vairs tas, ka es varu vienkārši ieiet online un erpot. Varbūt pievienošos kādai no jaunajām organizācijām, ja tādas būs vai no esošajām pagaidām. Bet, nu man ir jāpasakas dažiem cilvēkiem par pagaidu frakcijas attīstību - @NightClawz @Mo Chill @pappi un visiem pārējiem, kuri erpoja iekš frakcijas.
 2. Labs 1.6 spēlētājs, citreiz pat nav jēgas iet iekš servera, ja tu tur esi. Labi, nav jau tik traki, bet nu ciztreiz aiziet līdz nerviem, tavi trakie killi. Vienu reizi jau aprakstīju tevi un īsti neko jaunu neēsmu uzzinājis par un ap tevi.
 3. [OFICIĀLA]Ruthless Money Mafia

  https://melnaistirgus.wixsite.com/blackmarket
 4. [OFICIĀLA]Ruthless Money Mafia

  #RMM, Money Blocc.
 5. In Character Personāža vārds, uzvārds: Dwayne Hopkins Stāstījums par jūsu personāžu, ieklaujot tajā saistību ar graffiti zīmēšanu(100 vārdi): Tātad, Dwayne Hopkins ir viens no Money Motivated Fiends grupējuma aizsācējiem, kurš pārsvarā uzturās ar saviem biedriem iekš hooda, čillojot ar viņiem un darot nelegālas lietas. Dwayne jau grupējuma pirmsākumos nodarbojās ar graffiti zīmēšanu uz sienām, teritorijas taggošanu. Dwayne ir street nēģeris, kurš mēģina ar saviem grupējuma biedriem nopelnīt arvien vairāk naudas un parādīt sevi ielās. Out Of Character Vārds: Oskars Vecums: 16 Kāpēc tev ir vajadzīgas šīs spējas?(40 vārdi): Tātad manam tēlam šīs spējas ir vajadzīgas, lai varētu zīmēt grupējuma tagus uz sienām, iezīmēt teritoriju. Ekrānšāviņš no /stats: Ekrānšāviņš no /history:
 6. [ILLEGAL] Turf Mape

  Atjaunots - Money Motivated Fiends nomainīts uz Ruthless Money Mafia un Satans Bastards organizācija izņemta no turf mapes, jo tā ir arhivēta. 18.05.2018.