Jump to content

a


RotkiV

Lojālais lietotājs
 • Content count

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

RotkiV last won the day on April 11

RotkiV had the most liked content!

3 Followers

About RotkiV

 • Rank
  Printeris

Contact Methods

 • Steam
  andzejs22

Profile Information

 • InGame
  Tomek Kowalski
 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. RotkiV

  Ieteikums-

  a lol rp vēl eksistē?
 2. RotkiV

  Nelegālās frakcijas

  man nav nekāds labums stučīt savus frakcijas biedrus, kuri šos ieročus pērk no admina , kā ne kā mēs big un stronk jo free guns.
 3. RotkiV

  Nelegālās frakcijas

  lielākā problēma ir tāda, ka šajā serverī nelegālie uzraugi mainas ik mēnesi. Un vēl pie tam tas, ka kāda jēga pirkt ieroci ig par ig naudu, ja to var izdarīt ar mammas kredītkarti un pa pāris eirikiem no adminiem nopirkt kādu ieroci vien vēlies.
 4. RotkiV

  Kā izārstēt kaites un paģiras?

  hvz pohas nav jau 2.gadus, vnk iedzer citramonu pirms ej gulēt, man kā cilvēkam kuram veikals ir 20min attālumā ir slinkums celties lai kkur ietu.
 5. RotkiV

  [Ieteikums ar gatavu skriptu] Pokers

  tad labi ka man telam ic ir 19
 6. RotkiV

  [Ieteikums ar gatavu skriptu] Pokers

  oh boy šito obligāti vajag, savādāk gamblot to savu blackjack ir tīrākais aprāviens.
 7. RotkiV

  (Ieteikums) aukstie ieroči

  tad jau pie reizes policistu stekam arī var uzlikt lielāku dmg.
 8. aha meklējam neo-nacistus frakcijai. pm

  1. Skeips

   Skeips

   blazinam patīk nacisti, kas zīmē pincišus. 

  2. keyboard

   keyboard

   mein fuhrer

 9. RotkiV

  [LSPD] Nigel Trelwany

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA" APLIKĀCIJAS FORMĀTS; Iesūtītājiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms ; Personālā Informācija | Uzvārds, Vārds: Trelwany, Nigel Dzimums: Vīrietis Dzimšanas datums: 10.03.1976 Dzimšanas vieta: San Andreas, Los Santos, Saints Hospital. Pilsonība: Amerikāņis. Dzīvesvieta: Ganton #16 Štats: San Andreas Tālrunis: 450452 | 2 Posms ; Izglītība | IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [x ]; Asociāta grāds []; Bakalaura grāds []; Maģistra grāds [ ]; Doktora [] Iepriekšējā darba vieta: Skursteņslauķis SIA ''Chimhole'' Pašreizējā darba vieta: Nav. Iegūtie sertifikāti: Kadetu akadēmija. | 3 Posms ; Jautājumi | Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Nelegālā sfēra katru dienu ceļas Los Santos. Visur kur skaties ir narkotikas, ieroči, grupējumi, vairs nav droši iziet ārā. Man nav ģimene, bet uzskatu katru iedzīvotāju par kā savu ģimenes locekli un vēlos viņus pasargāt no kaitīguma, ko šie individuāļi nodara. Dienestā vajag apņēmīgus cilvēkus, kas ir gatavi vilkt daudz negulētas naktis, es sevi uzskatu par vienu no viņiem. Jau ilgi meklēju darbu, kas prasa lielu atbildību un iespēju palīdzēt citiem. Šis darbs manā skatījumā tevi ļoti labi nostiprina kā cilvēku, emocionāli, fiziski. Manā skatījumā pildot LSPD darbu, tu spēj iemācīties no ielām un paša darba vairāk par pasauli, kā īsti viss notiek. Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums): Esmu nesen pabeidzis Kadetu akadēmiju, gūstot priekšzināšanas šim darbam. Esmu ļoti strādīgs, komunikabls un saprotošs cilvēks. Ļoti reti slimoju, ierodos vienmēr laikā, jo viņu plānoju. Esmu pozitīvs cilvēks, patīk sevi izglītot, uzzināt ko jaunu katru dienu, uzskatu, ka šī ir īstā vieta kur to darīt. | 4 Posms ; Zvērests | Es, [Nigel Trelwany] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība. Iesūtīšanas Datums: Paraksts: (( | 5 Posms ; OOC Information | )) Vārds: Andžejs Vecums: 19 In-Game UCP vārds: RotkiV Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Nē. Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?: Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: Nē. Spēsi lietot programmu Discord?: Jā. Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?: Jā. Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā. Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):
 10. Ne nu cerams tur ir labs iemesls, lai veiktu bitch-ride.
 11. Meklējam cilvēkus krievu urlu frakcijai. Pm

  1. Skeips

   Skeips

   kick apnika adminēt ? 

  2. RotkiV
  3. 20gauge

   20gauge

   atradat 

 12. Meklēju cilvēkus MC frakcijai, pm

  1. Show previous comments  2 more
  2. Filipolv

   Filipolv

   Premium vai non-premium? Un kāda versija? 1.13.1 vai vēl 1.8/1.12?  A un baze jau ir vai ne

  3. RotkiV

   RotkiV

   @Hakeris Filipolv vecīt MC ar jaunāko tekkit versiju ofc.

  4. Wolfiinc

   Wolfiinc

   man nav premium :(((( nesanaks

 13. RotkiV

  [Pilota License] Zack Everrest

  Visu cieņu pats sev pieņem. @Coldplay dod warnu, nav iekavas
 14. RotkiV

  Restart

  lol, galīgi nepaveicās veči, man pišķiks pie npc dārgāk pa 3k nav.
×