Jump to content

a


RotkiV

Lojālais lietotājs
 • Ieraksti

  119
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  5

RotkiV last won the day on Februāris 8 2018

RotkiV had the most liked content!

2 Sekotāji

Par RotkiV

 • Ranks
  Printeris

Contact Methods

 • Steam
  andzejs22

Profile Information

 • InGame
  Tomek Kowalski
 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. meklēju 1-2 aktīvus cilvēkus frakcijai.

 2. RotkiV

  Enclave

 3. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Dutch Cornwall Datums, Laiks, kad tika veikts: Dutch Cornwall Aprakstiet situāciju: Izsūcu izlietoto cepjamo eļļu 500l, pārdevu benzīntankam. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: https://failiem.lv/u/hrke7ya5 logfile: Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Naudu Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: https://www.foodandwine.com/news/why-thieves-are-stealing-cooking-oil 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus.
 4. RotkiV

  Mazais mītiņš.

  ''ev tu biji tas mazais *Cenzēts* kas man coltu nozaga vakar?'' ''es tev soliju ja kadreiz satiksu iedosu pa galvu'' srry, Rīga par tālu, no thx. ne kur palikt man, neko.
 5. RotkiV

  Enclave

 6. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Dutch Cornwall Personas ,kuras tika iesaistītas: Dutch, Austin, Heinrich, Declan Datums, Laiks, kad tika veikts: 12.02.2019 22:30 Aprakstiet situāciju: Nopirkām walton līdzās ar sūkni un tvertni (500l). Izsūcām no ātrās ēdīšanas restorāna izlietoto cepjamo eļļu, saucamo ''grease''. Tālāk viņu pārdēvām benzīntankam, lai viņš tālāk viņu apstrādā degvielā, kur rezultātā mums samaksāja naudu Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: https://failiem.lv/u/umj76yp4#sign_up logfile: Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Naudu. Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: https://www.foodandwine.com/news/why-thieves-are-stealing-cooking-oil 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus.
 7. RotkiV

  Enclave

  neliels atgadījums, neieteiktu tām zilām mucām kāpt virsū. video ir @MMD
 8. RotkiV

  Enclave

 9. RotkiV

  Enclave

 10. RotkiV

  Enclave

 11. RotkiV

  Varetu seit rp

  ja un tu busi naruto vai ne? nē! nepiekrītu
 12. RotkiV

  Enclave

  Nelabvēlīgs rajons, kur viss biežāk ir sastopami narkomāni, alkoholiķi, vientuļas mātes un jaunieši, kuru liktenis it kā jau ir noteikts pēc to dzīves vietas.Taču jaunā paaudze nepiekrita šim apgalvojumam un nevēlējās sev tādu nākotni , kādu pieņēma citi rajonā dzīvojošie pieaugušie, tāpēc šī paaudze izlēma kaut ko mainīt. Sākumā tās bija vienkāršas runas par sūdīgajiem dzīves apstākļiem, vēlmi kaut ko mainīt, taču nekādu darbību - Tās bija parastas fantāzijas ar kurām jaunieši aizsita savas galvas, cenšoties aizmukt no realitātes. OOC Frakcijas mērķis ir izplatīt savu ietekmi pilsētā. Pārsvarā šī ir organizācija, kurā var pievienoties jeb kāda tipa tautības/rases pārstāvis. Mūsu sākums ir mūsu rajons, tad jau tālāk redzēs kā būs. Frakcija ar laiku veicot visādas darbības no sevis attīstīsies.
 13. yoyo. meklēju cilvēkus frakcijai, pm.

 14. Čau, meklēju cilvēkus frakcijai. PM.

  1. Bonijs//Onyx

   Bonijs//Onyx

   Paturi savus f3 vismaz 2 nedēļas, tad jau arī būs tauta, kura vēlēsies rpot.

×