Jump to content

a


RotkiV

Lojālais lietotājs
 • Ieraksti

  119
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  5

Viss publicētais no RotkiV

 1. RotkiV

  Enclave

  Nelabvēlīgs rajons, kur viss biežāk ir sastopami narkomāni, alkoholiķi, vientuļas mātes un jaunieši, kuru liktenis it kā jau ir noteikts pēc to dzīves vietas.Taču jaunā paaudze nepiekrita šim apgalvojumam un nevēlējās sev tādu nākotni , kādu pieņēma citi rajonā dzīvojošie pieaugušie, tāpēc šī paaudze izlēma kaut ko mainīt. Sākumā tās bija vienkāršas runas par sūdīgajiem dzīves apstākļiem, vēlmi kaut ko mainīt, taču nekādu darbību - Tās bija parastas fantāzijas ar kurām jaunieši aizsita savas galvas, cenšoties aizmukt no realitātes. OOC Frakcijas mērķis ir izplatīt savu ietekmi pilsētā. Pārsvarā šī ir organizācija, kurā var pievienoties jeb kāda tipa tautības/rases pārstāvis. Mūsu sākums ir mūsu rajons, tad jau tālāk redzēs kā būs. Frakcija ar laiku veicot visādas darbības no sevis attīstīsies.
 2. meklēju 1-2 aktīvus cilvēkus frakcijai.

 3. RotkiV

  Enclave

 4. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Dutch Cornwall Datums, Laiks, kad tika veikts: Dutch Cornwall Aprakstiet situāciju: Izsūcu izlietoto cepjamo eļļu 500l, pārdevu benzīntankam. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: https://failiem.lv/u/hrke7ya5 logfile: Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Naudu Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: https://www.foodandwine.com/news/why-thieves-are-stealing-cooking-oil 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus.
 5. RotkiV

  Mazais mītiņš.

  ''ev tu biji tas mazais *Cenzēts* kas man coltu nozaga vakar?'' ''es tev soliju ja kadreiz satiksu iedosu pa galvu'' srry, Rīga par tālu, no thx. ne kur palikt man, neko.
 6. RotkiV

  Enclave

 7. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Dutch Cornwall Personas ,kuras tika iesaistītas: Dutch, Austin, Heinrich, Declan Datums, Laiks, kad tika veikts: 12.02.2019 22:30 Aprakstiet situāciju: Nopirkām walton līdzās ar sūkni un tvertni (500l). Izsūcām no ātrās ēdīšanas restorāna izlietoto cepjamo eļļu, saucamo ''grease''. Tālāk viņu pārdēvām benzīntankam, lai viņš tālāk viņu apstrādā degvielā, kur rezultātā mums samaksāja naudu Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: https://failiem.lv/u/umj76yp4#sign_up logfile: Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Naudu. Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: https://www.foodandwine.com/news/why-thieves-are-stealing-cooking-oil 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus.
 8. RotkiV

  Enclave

  neliels atgadījums, neieteiktu tām zilām mucām kāpt virsū. video ir @MMD
 9. RotkiV

  Enclave

 10. RotkiV

  Enclave

 11. RotkiV

  Enclave

 12. RotkiV

  Varetu seit rp

  ja un tu busi naruto vai ne? nē! nepiekrītu
 13. yoyo. meklēju cilvēkus frakcijai, pm.

 14. Čau, meklēju cilvēkus frakcijai. PM.

  1. Bonijs//Onyx

   Bonijs//Onyx

   Paturi savus f3 vismaz 2 nedēļas, tad jau arī būs tauta, kura vēlēsies rpot.

 15. RotkiV

  Ieteikums serverim - Diski

  es joprojām gaidu kad varēs viņus izslēgt, jo visi izskatās pēc kakām.
 16. RotkiV

  LSPD rīcība, pareiza vai nē?

  atcerieties bērni. Vienmēr ir svarīgi pieminēt vārdu BMW, savādāk roleplay serverī neesi nekas.
 17. čau. meklēju niggas kas grib frakcijā.

 18. RotkiV

  Los Santos Border [SYSTEM]

  lol. sistēma viegli apejama un nekas dižs tur nav. nomet ieročus pie zemes, pārbrauc pāri un pacel.
 19. Meklēju cilvēkus frakcijai. PM.

 20. UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmuma reģistrācija notiek saskaņā ar likumprojektu ‘Uzņēmumu reģistrs, uzņēmumu reģistrācijas process’. Uzņēmuma reģistrāciju iesūtiet uz Uzņēmumu Reģistrācijas biroju, pēc parauga zemāk, virsrakstā rakstot, [UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA]Uzņēmuma nosaukums uz epastu: uab@gov.sa((Jauna tēma sadaļā Uzņēmuma reģistrācija)) PARAUGS Uzņēmuma nosaukums: Jesters World Uzņēmuma pamatkapitāls: $5000 Uzņēmuma īpašnieks: Tomek Kowalski Uzņēmuma līdzīpašnieki(ja tādi ir): N/A Juridiskā adrese: East Los Santos Kontakttālrunis: 886928 Uzņēmuma darbības sfēra(veikals/serviss/bārs un tml): Bārs
 21. RotkiV

  [Ieteikums]Nelegālo org aizvietotājs.

  lol ko? kā tu vari izmantot kaut ko savā labā, ja nevienam neko administrators nepiedāvā no ieročiem/narkotikām? Kā jau @mmo teica, labākais ierocis pie kā tiksi ir lāpsta. ''visas iespējas''. Kā tu vēlies lai personas tiek pie šaujamieročiem vai narkotikām? Jātaisa vien LSPD kill squad, savāc 40 nonerperus ar lāpstām lai skrien virsū un gan jau viens to ieroci no viņa atņems.
 22. RotkiV

  [Ieteikums]Nelegālo org aizvietotājs.

  jā, un mēs mēnesi erpojam ar vienu pistoli. protams bija vairāki ieroči, bet tos nozaga tiklīdz nopirkām.
 23. Marka: Harley Davidson Modelis: Sportster 2013 Gads: 2013 Motors: V2, four-stroke Uzlabojumi: Nav Krāsas: Balts Cena: $8'000 Defekti un bojājumi: Nav nekādu bojājumu. Kontakti: 886928 vai rakstīt īzziņu ((pm)) Piezīmes: Šis zvērs man kalpo divus gadus, vēlos no tā tikt vaļā. Neesmu testējis uz cik spiež, bet kaut kur ap 220 jau ir. Neesmu ar viņu nekad iekļuvis nelaimes gadījumos, kalpo labi.
×