Jump to content

a


Grizlijs

Lietotājs
 • Ieraksti

  64
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

1 Sekotājs

Par Grizlijs

 • Ranks
  Sasildijies iekš PH
 • Dzimšanas diena 04/24/2001

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

731 profila skatījumi
 1. Grizlijs

  Fotogrāfija /look vai virs galvas .

  Nezinu, man personīgi, kā cilvēkam, kas aktīvi veido custom skinus šis ir galīgi lieki, jo katrs skins ir unikāls kādam tēlam, ar unikālu seju, tetovējumiem u.t.t.
 2. Grizlijs

  Vai šogad būs vislabākais boksa mač' vēsturē?!

  šitas nav atradis savu CJ, kas viņa vietā nopīzdos lirikas kādam
 3. Grizlijs

  Vai šogad būs vislabākais boksa mač' vēsturē?!

  atgādina OG Loc
 4. Grizlijs

  man ir problema kuru nezinu ka atrisinat

  daudzi jau vienkārši no tā neko nesaprot, un nezin kur meklēt palīdzību, tur nav nekas apbrīnojams. Par tēmu: Kā jau pirms manis teica, sazinies PMā ar @LightScribe viņš gandrīz vienmēr ātri atbild un ir izpalīdzīgs, tādēļ veiksmi atrisināt problēmu un gaidam atpakaļ serverī
 5. Grizlijs

  [GRAFITTI] Keylon Murray

  In Character Personāža vārds, uzvārds: Keylon Murray Stāstījums par jūsu personāžu, ieklaujot tajā saistību ar graffiti zīmēšanu(100 vārdi): Keylon Murray, dzimis un audzis East Los Santosā, agrā jaunībā iesaistījies bandu dzīvē, tirgojot narkotikas, un no vecākajiem mācoties zīmēt uz sienām, lai gan Keylons ir paaudzies, strādā un mācās, viņš diezgan aktīvi piepilda savu sketchbook, tā nu Keylons vēlas pamēģināt atkal sākt zīmēt uz sienām, šoreiz reprezentējot sevi, nevis ielu bandu. Out Of Character Vārds:Emīls Vecums:17 Kāpēc tev ir vajadzīgas šīs spējas?(40 vārdi):Tātad, esmu kādu laiku bijis ārpus RP gaitām (ap 2 mēn.) so labrāt paerpotu pasīvo RP, jeb pazīmētu uz sienām, un ja ir šāds skripts, kādēļ gan neizmantot šo iespēju? Arī IRL sketchoju tagus, so būs interesanti kaut ko tādu paerpot un pazīmēt sketchus digitālā veidā. Ekrānšāviņš no /stats:+ Ekrānšāviņš no /history:+ Šeit ir redzami abi.
 6. Grizlijs

  [MAP] Mans pirmais mēģinājums.

  yeah, zinu. Bet tas ir vairāk kā parking area, jo dīvānus negribēju likt. Rpiski tie lietū samirktu un sapūtu
 7. Grizlijs

  [MAP] Mans pirmais mēģinājums.

  Hello, tātad, nolēmu padalīties ar savu vienu no pirmajiem mappingiem. Nekad neesmu izcēlies ar krutiem mappingiem taču nolēmu brīvā brīdī šo uzmapot! Par cik vēlos iemācīties, lūdzu kritizējam, lai zinu ko improovot. Oriģinālais map: Editotais map: P.S. atvainojos par needitotiem ssiem, esmu no senča portatīvā, negribu piegružot ar photoshopu u.t.t. (mans PC nomira)
 8. Grizlijs

  [Map] Idejas ņemts v1

  tas still ir plaģiāts, tikmēr, kamēr tas nav 100% tavs darbs un tava ideja tas ir plaģiāts, tikai starpība ir vai tu to atzīsti un norādi orģinālo autoru, vai nē. Kā arī owlam daudz ko mappo spēlētāji, tādēļ nevari šo nosaukt par owla mappingu, jo tas offic var būt kāda cita mapps... bet nu nice try recreate'ot
 9. būšu par, taču neuzskatu, ka vajadzētu pārbāzt ar itemiem, tādus, kas tīri palīdz lomuspēlei.
 10. Grizlijs

  Ieteikums serverim - Diski

  nevieni no šiem nav "Owla" diski, nevieni no tiem nav Owlam piederoši, visi no manis piedāvātajiem ir pieejami mod saitos.
 11. Grizlijs

  Ieteikums serverim - Diski

  Reku vēl possible varianti: Piekrītu, varētu uzlikt tipa stock, bet noapaļotos, http://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/41241-all-wheels-on-all-machines.html
 12. Sveiki, jau kārtējo reizi tiek rakstīts un pieminēts šis ietekums, par disku modu maiņu, par cik rpojot lowrider entuziastu, uzliekot jebkurus no diskiem, lowiredris pārtop wannabe drift mobīlī... Kā arī neko neteiktu, ja iekš F10 būtu iesēja izslēgt šos modus, bet tādas nav, tādēļ ja ne manis ieteikto, tad administrācijai būtu lūgums atrast tādu modu, kas apmierinātu vairāk kā tikai vienu RP nozari... Ja piekrīti raksti komentārā... Mans ieteikums disku modam: http://gtaforums.com/topic/558963-rel-epoxi-wheel-pack-1/
 13. Grizlijs

  Vai Tā nav rupja cilvēka apišana?

  Bet tad jautājums, atvaino par rupjību - *Cenzēts* pastāv iepriekš minētā sistēma kurā ir rakstīts par atbilstību lielam/vidējam/mazam uzņēmumam, ja reāli admins skatās uz to vai viņam patīk organizācijas vadītājs un tās RP.... Ja jūs neskataties pēc vecās sistēmas principiem, tad izmainat sistēmu, jo tas ko tu citē no Hasky'a ir totāls BS, ir sistēma, tad vadies pēc sistēmas, ja nav sistēmas, tad izveido sistēmu, citādi jau tu vari klanīties adminam kā gribi, maksās tik cik uzskatīs par pareizu. Ja par šito popularitāti ir true, tad uztaisiet offic topic, vai papildinat kādu iepriekšējo un piespraužat..... Jo kā lai mēs - mirstīgie zinam, kā admini izdomā vērtēt organizācijas? Like tas čist ir appisiens, tā nevar puikas... Edit: Izlasīju garo Haskys blāķi, ye, ight, bet tikuntā sistēmā nav aprakstīts kautkas par šo summas kāpšanu, tad izveidojat prasības lielam uzņēmumam, ka viņam jāpastāv konkrētu laiku or something, tā ir nepilnība jūsu pašu sistēmā, un par to jūs nedrīkstat apzagt spēlētājus. Ja sistēmā officiāli rakstīts, un es izpildu šīs prasības, tad tev ir jāizsniedz officiāli rakstītā summa.
 14. Grizlijs

  free txd skini

  ja vajag mekšus, varu tev kko no saviem krājumiem privāti nomest, ja dabūšu veco pc kautcik dziesmā.
 15. Grizlijs

  Free skini no Grizlija

  Es nevienam nespiežu viņus ņemt un izmantot, vienkārši dodu cilvēkiem skinus, ko izmantot, jo man tie netiek izmantoti. Paldies būtu pateicis, ne kautko "dirsis"
×