Jump to content

a


Grizlijs

Lietotājs
 • Ieraksti

  45
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

1 Sekotājs

Par Grizlijs

 • Ranks
  Sasildijies iekš PH
 • Dzimšanas diena 04/24/2001

Profile Information

 • InGame
  Wesley Lamar
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  East Los Santos

Profilu Apskatījuši

476 profila skatījumi
 1. Grizlijs

  [GRAFITTI] Keylon Murray

  In Character Personāža vārds, uzvārds: Keylon Murray Stāstījums par jūsu personāžu, ieklaujot tajā saistību ar graffiti zīmēšanu(100 vārdi): Keylon Murray, dzimis un audzis East Los Santosā, agrā jaunībā iesaistījies bandu dzīvē, tirgojot narkotikas, un no vecākajiem mācoties zīmēt uz sienām, lai gan Keylons ir paaudzies, strādā un mācās, viņš diezgan aktīvi piepilda savu sketchbook, tā nu Keylons vēlas pamēģināt atkal sākt zīmēt uz sienām, šoreiz reprezentējot sevi, nevis ielu bandu. Out Of Character Vārds:Emīls Vecums:17 Kāpēc tev ir vajadzīgas šīs spējas?(40 vārdi):Tātad, esmu kādu laiku bijis ārpus RP gaitām (ap 2 mēn.) so labrāt paerpotu pasīvo RP, jeb pazīmētu uz sienām, un ja ir šāds skripts, kādēļ gan neizmantot šo iespēju? Arī IRL sketchoju tagus, so būs interesanti kaut ko tādu paerpot un pazīmēt sketchus digitālā veidā. Ekrānšāviņš no /stats:+ Ekrānšāviņš no /history:+ Šeit ir redzami abi.
 2. Grizlijs

  [MAP] Mans pirmais mēģinājums.

  yeah, zinu. Bet tas ir vairāk kā parking area, jo dīvānus negribēju likt. Rpiski tie lietū samirktu un sapūtu
 3. Grizlijs

  [MAP] Mans pirmais mēģinājums.

  Hello, tātad, nolēmu padalīties ar savu vienu no pirmajiem mappingiem. Nekad neesmu izcēlies ar krutiem mappingiem taču nolēmu brīvā brīdī šo uzmapot! Par cik vēlos iemācīties, lūdzu kritizējam, lai zinu ko improovot. Oriģinālais map: Editotais map: P.S. atvainojos par needitotiem ssiem, esmu no senča portatīvā, negribu piegružot ar photoshopu u.t.t. (mans PC nomira)
 4. Grizlijs

  [Map] Idejas ņemts v1

  tas still ir plaģiāts, tikmēr, kamēr tas nav 100% tavs darbs un tava ideja tas ir plaģiāts, tikai starpība ir vai tu to atzīsti un norādi orģinālo autoru, vai nē. Kā arī owlam daudz ko mappo spēlētāji, tādēļ nevari šo nosaukt par owla mappingu, jo tas offic var būt kāda cita mapps... bet nu nice try recreate'ot
 5. būšu par, taču neuzskatu, ka vajadzētu pārbāzt ar itemiem, tādus, kas tīri palīdz lomuspēlei.
 6. Grizlijs

  Ieteikums serverim - Diski

  nevieni no šiem nav "Owla" diski, nevieni no tiem nav Owlam piederoši, visi no manis piedāvātajiem ir pieejami mod saitos.
 7. Grizlijs

  Ieteikums serverim - Diski

  Reku vēl possible varianti: Piekrītu, varētu uzlikt tipa stock, bet noapaļotos, http://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/41241-all-wheels-on-all-machines.html
 8. Sveiki, jau kārtējo reizi tiek rakstīts un pieminēts šis ietekums, par disku modu maiņu, par cik rpojot lowrider entuziastu, uzliekot jebkurus no diskiem, lowiredris pārtop wannabe drift mobīlī... Kā arī neko neteiktu, ja iekš F10 būtu iesēja izslēgt šos modus, bet tādas nav, tādēļ ja ne manis ieteikto, tad administrācijai būtu lūgums atrast tādu modu, kas apmierinātu vairāk kā tikai vienu RP nozari... Ja piekrīti raksti komentārā... Mans ieteikums disku modam: http://gtaforums.com/topic/558963-rel-epoxi-wheel-pack-1/
 9. Grizlijs

  Vai Tā nav rupja cilvēka apišana?

  Bet tad jautājums, atvaino par rupjību - *Cenzēts* pastāv iepriekš minētā sistēma kurā ir rakstīts par atbilstību lielam/vidējam/mazam uzņēmumam, ja reāli admins skatās uz to vai viņam patīk organizācijas vadītājs un tās RP.... Ja jūs neskataties pēc vecās sistēmas principiem, tad izmainat sistēmu, jo tas ko tu citē no Hasky'a ir totāls BS, ir sistēma, tad vadies pēc sistēmas, ja nav sistēmas, tad izveido sistēmu, citādi jau tu vari klanīties adminam kā gribi, maksās tik cik uzskatīs par pareizu. Ja par šito popularitāti ir true, tad uztaisiet offic topic, vai papildinat kādu iepriekšējo un piespraužat..... Jo kā lai mēs - mirstīgie zinam, kā admini izdomā vērtēt organizācijas? Like tas čist ir appisiens, tā nevar puikas... Edit: Izlasīju garo Haskys blāķi, ye, ight, bet tikuntā sistēmā nav aprakstīts kautkas par šo summas kāpšanu, tad izveidojat prasības lielam uzņēmumam, ka viņam jāpastāv konkrētu laiku or something, tā ir nepilnība jūsu pašu sistēmā, un par to jūs nedrīkstat apzagt spēlētājus. Ja sistēmā officiāli rakstīts, un es izpildu šīs prasības, tad tev ir jāizsniedz officiāli rakstītā summa.
 10. Grizlijs

  free txd skini

  ja vajag mekšus, varu tev kko no saviem krājumiem privāti nomest, ja dabūšu veco pc kautcik dziesmā.
 11. Grizlijs

  Free skini no Grizlija

  Es nevienam nespiežu viņus ņemt un izmantot, vienkārši dodu cilvēkiem skinus, ko izmantot, jo man tie netiek izmantoti. Paldies būtu pateicis, ne kautko "dirsis"
 12. Grizlijs

  Free skini no Grizlija

  P.S. lūgums būtu nelietot šajos skinos izmantotās tekstūras citu skinu izveidei, dažas no tekstūrām ir paša veidotas, ja tomēr ir vēlme, sazinies ar mani privāti. Skinus droši varat izmantot iekš servera un citiem. P.S.S. Ja kāds no skiniem ir bugains, atvainojos, neatceros līdz galam kuri bija izdevušies, kuri ne.
 13. Grizlijs

  Free skini no Grizlija

  Tātad, dāvinu jums pāris savus skinus, droši varat izmantot. Šie nav mani svaigākie darbi, drīzāk pretēji, skini kuri stāv datorā un īsti netiek izmantoti.
 14. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Wesley Lamar Personas ,kuras tika iesaistītas: Wesley Lamar, Billy Dickens(no viņa ieguvu šos 7g heroīna) Datums, Laiks, kad tika veikts:21.02.2018 Aprakstiet situāciju:Tātad, vēlos dīlot savā rajonā, par cik manam tēlam, doties to darīt uz IGS būtu stūlbi. gana kluss un maz reālu cilvēku, tādēļ ar admina atļauju atveidoju pasīvo RP dīlojot heroīnu. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem:
 15. Los Santos Policijas Departaments ~Lai Kalpotu un Aizsargātu~ ~Aplikācijas Formāts~ Iesūtītajiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms ; Personālā Informācija | Pilnais vārds:Josh Dzimums: 27 Dzimšanas datums: 24. Aprīlis Dzimšanas vieta:San Fierro Pilsonība:Amerikānis Dzīvesvieta:Jefferson Motel #3 Štats:San Andreasa Tālrunis:826495 | 2 Posms ; Izglītība | IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [X]; Asociāta grāds []; Bakalaura grāds [ ]; Maģistra grāds [ ]; Doktora [] Iepriekšējā darba vieta:Redakcija "Newsman News" Pašreizējā darba vieta: N/A Iegūtie sertifikāti: San Fierro augstskolas beigšanas sertifikāts, ieroču nēsāšanas un pielietošanas sertifikāts. | 3 Posms ; Jautājumi | Kapēc Jūs vēlaties kļūt par San Anreas Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Uzaugot San Fierro biju liecinieks noziegumiem, kas tika rādīti televīzijā, un mans lielākais elks bija mans tēvs, kurš drošsirdīgi cīnījās ar šiem noziegumiem, riskējot ar savu dzīvību. Vienmēr vēlējos viņam līdzināties, pieaugot sapratu, ka tas nav tikai tēva dēļ, bet tas ir arī mans paša izaicinājums. Vēlos kalpot savai valstīj un to pasargāt, darīt visu kas manos spēkos lai padarīt savu dzimto zemi drošāku un labāku. Vienmēr esmu bijis šīs zemes patriots, vienmēr esmu gatavs pastāvēt par savu valsti - kā to darīt labāk, ja ne iestājoties Los Santos policijas departamentā. Kā arī iepriekš esmu sniedzis labus rezūltātus darbā, guvis vairākas labākā darbinieka atzinības, un atrisinājis sarežģītas lietas. Kapēc tieši Jūs jāpieņemj San Anreas Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums):Es Josh Newman esmu pieredzējis, un kvalificēts, esmu spējīgs pilnvērtīgi pildīt detektīva pienākumu, kā arī man ir SFPD priekšnieka - Rodgera Williamsa rakstīta atsauksme, kas apliecina manas darba veikšanas prasmes. | 4 Posms ; Zvērests | Es, Josh Newman , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība. Iesūtīšanas Datums: 04.02.2018 Paraksts: J.Newman (( | 5 Posms ; OOC Information | )) Vārds: Emīls Vecums:16 In-Game UCP vārds:Grizlijs Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Jap Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?: Pēdējo reizi, pametu MTA uz kādu laiku, vecākus iemeslus vairs neatceros. Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: Nē. Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?: Jā Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā. Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): Ar cieņu, Los Santos Policijas Departamenta rekrutēšanas divīzija
×