Jump to content

a


Grizlijs

Lietotājs
 • Ieraksti

  64
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

1 Sekotājs

Par Grizlijs

 • Ranks
  Sasildijies iekš PH
 • Dzimšanas diena 04/24/2001

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

647 profila skatījumi
 1. Grizlijs

  Fotogrāfija /look vai virs galvas .

  Nezinu, man personīgi, kā cilvēkam, kas aktīvi veido custom skinus šis ir galīgi lieki, jo katrs skins ir unikāls kādam tēlam, ar unikālu seju, tetovējumiem u.t.t.
 2. Grizlijs

  Vai šogad būs vislabākais boksa mač' vēsturē?!

  šitas nav atradis savu CJ, kas viņa vietā nopīzdos lirikas kādam
 3. Grizlijs

  Vai šogad būs vislabākais boksa mač' vēsturē?!

  atgādina OG Loc
 4. Grizlijs

  man ir problema kuru nezinu ka atrisinat

  daudzi jau vienkārši no tā neko nesaprot, un nezin kur meklēt palīdzību, tur nav nekas apbrīnojams. Par tēmu: Kā jau pirms manis teica, sazinies PMā ar @LightScribe viņš gandrīz vienmēr ātri atbild un ir izpalīdzīgs, tādēļ veiksmi atrisināt problēmu un gaidam atpakaļ serverī
 5. Grizlijs

  Kadyrovskaya grupa

  Ajj, labi tu pat nevari atšķirt mūsu biedrus, kad jau gudri izrunājies. Viss skaidrs Middness atkal mute pa priekšu smadzenēm, es savu viedokli izteicu, gl jums.
 6. Grizlijs

  Kadyrovskaya grupa

  Mēs tikpat kā no sava bāra ārā nelienam, ja ir kautiņa situācija, jā labāk lielākoties izvēlamies brawlot, jo iekš LV:RP kautiņu rpot detalizēti ir bezjēdzīgi, allaž papisīsi, ja pats netaisīsi PG. Kā arī neviens no orģināliem, jeb reāliem frakcijas biedriem neprovocē policiju, divi garām aizšauti lādiņi, kur ecija komentārs bija konkrēts un pareizs. Kurš no šiem cilvēkiem ir *Cenzēts*? Par F3: nezinu, SSos ir daži mistakes, bet tā ir labi, aktīva organizācija, tas, ka biedri nakts laikā taisa altus, ar spawnotiem wepiem, dmo un troļļo, nezinu vai tas ir cool.... Tas ka tiek veidots MG, nezinu vai ir cool. Ā still, baikeru F3 ir low. Long story short, ceru, ka izlabosiet savas nepilnības un beigsiet daudz *Cenzēts* par RP līmeni, ar kuru pašiem ir problēmas un uztrauksieties vairāk par savu organizāciju, nevis par to, ko dara baikeri. Atvainojos, ja kaut kas ir nevietā, bet tas tāds mans viedoklis, kas savācies pa pēdējām dienām sastopoties ar frakcijas biedriem icly un oocly. GL HF.
 7. Grizlijs

  LoneHound Motorcycle Club

  nelieli vizuāli ssi, bik ooc ģēlas, tad atbrīvēšu laiku uzņemt un editot saturīgus ssus.
 8. Grizlijs

  LoneHound Motorcycle Club

  P.S. Zinu, par daudzajām gramatikas kļūdām, šodien klaviatūra ar mani negribēja draudzēties, būs brīvāks brīdis izlabošu visu, ja neaizmirsīšu!
 9. Grizlijs

  [GRAFITTI] Keylon Murray

  In Character Personāža vārds, uzvārds: Keylon Murray Stāstījums par jūsu personāžu, ieklaujot tajā saistību ar graffiti zīmēšanu(100 vārdi): Keylon Murray, dzimis un audzis East Los Santosā, agrā jaunībā iesaistījies bandu dzīvē, tirgojot narkotikas, un no vecākajiem mācoties zīmēt uz sienām, lai gan Keylons ir paaudzies, strādā un mācās, viņš diezgan aktīvi piepilda savu sketchbook, tā nu Keylons vēlas pamēģināt atkal sākt zīmēt uz sienām, šoreiz reprezentējot sevi, nevis ielu bandu. Out Of Character Vārds:Emīls Vecums:17 Kāpēc tev ir vajadzīgas šīs spējas?(40 vārdi):Tātad, esmu kādu laiku bijis ārpus RP gaitām (ap 2 mēn.) so labrāt paerpotu pasīvo RP, jeb pazīmētu uz sienām, un ja ir šāds skripts, kādēļ gan neizmantot šo iespēju? Arī IRL sketchoju tagus, so būs interesanti kaut ko tādu paerpot un pazīmēt sketchus digitālā veidā. Ekrānšāviņš no /stats:+ Ekrānšāviņš no /history:+ Šeit ir redzami abi.
 10. Grizlijs

  [MAP] Mans pirmais mēģinājums.

  yeah, zinu. Bet tas ir vairāk kā parking area, jo dīvānus negribēju likt. Rpiski tie lietū samirktu un sapūtu
 11. Grizlijs

  [MAP] Mans pirmais mēģinājums.

  Hello, tātad, nolēmu padalīties ar savu vienu no pirmajiem mappingiem. Nekad neesmu izcēlies ar krutiem mappingiem taču nolēmu brīvā brīdī šo uzmapot! Par cik vēlos iemācīties, lūdzu kritizējam, lai zinu ko improovot. Oriģinālais map: Editotais map: P.S. atvainojos par needitotiem ssiem, esmu no senča portatīvā, negribu piegružot ar photoshopu u.t.t. (mans PC nomira)
×