Jump to content

a


Grizlijs

Lietotājs
 • Content count

  68
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Grizlijs

 • Rank
  Sasildijies iekš PH
 • Birthday 04/24/2001

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

957 profile views
 1. ((atvainojos par pāris bugiem ssos, vēl riktēju MTA iestatījumus))
 2. apsveicu

  1. MMD

   MMD

   neapsveicu

 3. Grizlijs

  Fotogrāfija /look vai virs galvas .

  Nezinu, man personīgi, kā cilvēkam, kas aktīvi veido custom skinus šis ir galīgi lieki, jo katrs skins ir unikāls kādam tēlam, ar unikālu seju, tetovējumiem u.t.t.
 4. Grizlijs

  Vai šogad būs vislabākais boksa mač' vēsturē?!

  šitas nav atradis savu CJ, kas viņa vietā nopīzdos lirikas kādam
 5. Grizlijs

  Vai šogad būs vislabākais boksa mač' vēsturē?!

  atgādina OG Loc
 6. Grizlijs

  man ir problema kuru nezinu ka atrisinat

  daudzi jau vienkārši no tā neko nesaprot, un nezin kur meklēt palīdzību, tur nav nekas apbrīnojams. Par tēmu: Kā jau pirms manis teica, sazinies PMā ar @LightScribe viņš gandrīz vienmēr ātri atbild un ir izpalīdzīgs, tādēļ veiksmi atrisināt problēmu un gaidam atpakaļ serverī
 7. Grizlijs

  [GRAFITTI] Keylon Murray

  In Character Personāža vārds, uzvārds: Keylon Murray Stāstījums par jūsu personāžu, ieklaujot tajā saistību ar graffiti zīmēšanu(100 vārdi): Keylon Murray, dzimis un audzis East Los Santosā, agrā jaunībā iesaistījies bandu dzīvē, tirgojot narkotikas, un no vecākajiem mācoties zīmēt uz sienām, lai gan Keylons ir paaudzies, strādā un mācās, viņš diezgan aktīvi piepilda savu sketchbook, tā nu Keylons vēlas pamēģināt atkal sākt zīmēt uz sienām, šoreiz reprezentējot sevi, nevis ielu bandu. Out Of Character Vārds:Emīls Vecums:17 Kāpēc tev ir vajadzīgas šīs spējas?(40 vārdi):Tātad, esmu kādu laiku bijis ārpus RP gaitām (ap 2 mēn.) so labrāt paerpotu pasīvo RP, jeb pazīmētu uz sienām, un ja ir šāds skripts, kādēļ gan neizmantot šo iespēju? Arī IRL sketchoju tagus, so būs interesanti kaut ko tādu paerpot un pazīmēt sketchus digitālā veidā. Ekrānšāviņš no /stats:+ Ekrānšāviņš no /history:+ Šeit ir redzami abi.
 8. Grizlijs

  [MAP] Mans pirmais mēģinājums.

  yeah, zinu. Bet tas ir vairāk kā parking area, jo dīvānus negribēju likt. Rpiski tie lietū samirktu un sapūtu
 9. Grizlijs

  [MAP] Mans pirmais mēģinājums.

  Hello, tātad, nolēmu padalīties ar savu vienu no pirmajiem mappingiem. Nekad neesmu izcēlies ar krutiem mappingiem taču nolēmu brīvā brīdī šo uzmapot! Par cik vēlos iemācīties, lūdzu kritizējam, lai zinu ko improovot. Oriģinālais map: Editotais map: P.S. atvainojos par needitotiem ssiem, esmu no senča portatīvā, negribu piegružot ar photoshopu u.t.t. (mans PC nomira)
 10. Grizlijs

  [Map] Idejas ņemts v1

  tas still ir plaģiāts, tikmēr, kamēr tas nav 100% tavs darbs un tava ideja tas ir plaģiāts, tikai starpība ir vai tu to atzīsti un norādi orģinālo autoru, vai nē. Kā arī owlam daudz ko mappo spēlētāji, tādēļ nevari šo nosaukt par owla mappingu, jo tas offic var būt kāda cita mapps... bet nu nice try recreate'ot
 11. būšu par, taču neuzskatu, ka vajadzētu pārbāzt ar itemiem, tādus, kas tīri palīdz lomuspēlei.
 12. Grizlijs

  Ieteikums serverim - Diski

  nevieni no šiem nav "Owla" diski, nevieni no tiem nav Owlam piederoši, visi no manis piedāvātajiem ir pieejami mod saitos.
×