ecY

Lojālais lietotājs
 • Ieraksti

  435
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  19

ecY last won the day on Maijs 16

ecY had the most liked content!

Par ecY

 • Ranks
  Atkarīgais
 • Dzimšanas diena 1996.03.08.

Contact Methods

 • Skype
  edgars4561

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Hamburg, Germany
 • Intereses
  Ice-hockey. :)

Profilu Apskatījuši

7 826 profila skatījumi
 1. Makarov Family

  Un ko tu gribēji ar šo skrīnšotu parādī?, to, ka proti lietot /me komandu vai kaut ko citu?... Nekad neesmu sapratis loģiku un noderību šāda veida skrīnšotiem.
 2. MAFIA ''BRILLIANT''

  Galvenais, ka puse no Toma skrīnšotiem ir mani skrīnšoti. :D, veiksmi organizācijai un ceru, ka ap septembri-oktobri, kad mans squad nāks atpakaļ no vasaras brīvlaika uz jauno sezonu būsiet jau attīstījušies, lai sastādītu man konkurenci.
 3. Nedaudz par nākotnes plāniem

  Vismaz atklāj kas Tu esi?, nevis slēpies aiz kaut kāda nika?, Rotki?
 4. Nedaudz par nākotnes plāniem

  Tās ir bērnu atmaskas, ka nav jēga veidot nelegālo org, jo officiālās, lielākās un spēcīgākās tevi atšaus. Tā notiek arī dzīvē, bet ja Tu esi cilvēks ar galvu un drusku seko līdz visam vari mierīgi divu nedēļu laikā attīstīties un tās frakcijas pakļaut un nospiest uz ceļiem. Nošaut ar ieroci nav māksla, māksla ir pārliecināt šo frakciju sev pakļauties, vai sadraudzēties un tad pie vienas šaušanas uzreiz visus līdz pēdējam apšaut.
 5. Skaisti ekrānšāviņi iekš MTA

  Jo administrācijas biedri nekad nemgo.
 6.  Ja ir kāds, kurš būtu ar mieru darboties karteļa tipa organizācijā droši PM.

  1. Mmolim

   Mmolim

   būtu jauki paerpot kaut kādu spāņu karteli, sen nav rpots, bet es esmu jau nelegāljā un negribu uzmest čomakus.

  2. ecY

   ecY

   Negribu nevienu apvainot, bet PM lūgšu sūtīt tikai cilvēkiem kurus pazīstu un esmu ar viņiem rpojis, ja jauns foruma niks, pmā norādam kaut ko pēc Kà es jūs varētu pazīt

  3. hyzed

   hyzed

   Es jau neko, bet man saka, ka tu nevari saņemt PM. :S 

    

 7. Ruthless Money Mafia

  Ar krievu numuru no Vladimiras rajona. Tas ir *Cenzēts* kaut kāds..
 8. Edijs Jurkāns - Scam

  *Cenzēts*.. @HAH aizbraucot tik tālu jau vairāk naudas papisīsi benzīnā, kā atgūsi savus 6 EUR.
 9. F3

  Uzraksti man PM, palīdzēšu un apstāstīšu, kas un kā.
 10. UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmums ir officiāli reģistrēts Los Santos Uzņēmumu reģistrā. Jūsu reģistrācijas Nr. #SA18018
 11. UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Los Santos Valdība iepazinās ar Jūsu iesniegto uzņēmuma reģistrācijas pieprasījumu. Pēc rūpīgas caurskates vēlos paziņot, ka jūsu uzņēmums tiks officiāli reģistrēts uzņēmumu reģistrā pēc reģistrācijas naudas un nodokļa nomaksas. Kopējais maksājums pilsētas budžetā sastāda 500$ + 3700$(nodoklis no pamatkapitāla) Kad pārskaitījums veikts, lūdzu nosūtīt maksājuma uzdevumu uz Los Santos Valdības epastu((šeit pat lejā SS no pārskaitījuma)), lai varam pabeigt uzņēmuma reģistrāciju. Ar cieņu. Los Santos Valdības uzņēmumu reģistrs.
 12. 22.05.2018 - Par īpašu ieguldījumu noziegumu apkarošanā. Augstu profesionalitāti un atbildības sajūtu arestējot nozīmīgu noziedzinieku. Tiks rīkota goda ceremonija policijas darbiniekiem, kuri nesaudzējot savu dzīvību un veselību aizturēja ietekmīgo noziedzinieku Francesco Heart. Iesaistītie policijas darbinieki tiks uzaicināti uz pieņemšanu domē un tiem tiks piešķirtas goda medaļas un prēmijas.
 13. UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmums ir officiāli reģistrēts Los Santos Uzņēmumu reģistrā. Jūsu reģistrācijas Nr. #SA18017
 14. [#SA18016] V'T'T' [UZŅĒMUMS SLĒGTS]

  UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Los Santos Valdība iepazinās ar Jūsu iesniegto uzņēmuma reģistrācijas pieprasījumu. Pēc rūpīgas caurskates vēlos paziņot, ka jūsu uzņēmums tiks officiāli reģistrēts uzņēmumu reģistrā pēc reģistrācijas naudas un nodokļa nomaksas. Kopējais maksājums pilsētas budžetā sastāda 500$ + 1250$(nodoklis no pamatkapitāla) Kad pārskaitījums veikts, lūdzu nosūtīt maksājuma uzdevumu uz Los Santos Valdības epastu((šeit pat lejā SS no pārskaitījuma)), lai varam pabeigt uzņēmuma reģistrāciju. Ar cieņu. Los Santos Valdības uzņēmumu reģistrs.