ecY

GameMasters
 • Ieraksti

  375
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  17

ecY last won the day on Aprīlis 5

ecY had the most liked content!

5 Sekotāji

Par ecY

 • Ranks
  Atkarīgais
 • Dzimšanas diena 1996.03.08.

Contact Methods

 • Skype
  edgars4561

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Hamburg, Germany
 • Intereses
  Ice-hockey. :)

Profilu Apskatījuši

6 684 profila skatījumi
 1. 24.04.2018. Pēc Policijas pārbaudes un iedzīvotāju ziņojumiem par narkotiku tirdzniecību nereģistrētā uzņēmumā Los Santos Valdība pieņēma lēmumu: Piešķirt Los Santos Policijas Departamentam kratīšanas orderi uzņēmumā un uzņēmuma īpašnieku dzīvesvietās. Slēgt uzņēmumu līdz tas tiks officiāli reģistrēts Los Santos Uzņēmumu Reģistrā. Ēkas fotogrāfija:
 2. Events skars visus Los Santos uzņēmumus un tā struktūras. Eventa mērķis: 1. Atsijāt vājos Los Santos uzņēmumus, tādējādi pievēršot šo personu darbību valsts struktūrām (LSGD, LSZD, LSPD, kur pašlaik trūkst cilvēku resurs, lai nodrošinātu veiksmīgu frakciju darbību. 2. "Iesist" nedaudz pa kabatu uzņēmumiem, tādējādi nedaudz patukšojot to maciņus novēršot pārāk lielu naudas fermošanu izmantojot sistēmu par pasīvo lomu spēli uzņēmumos. 3. Likt uzņēmumiem meklēt veidus un iespējas, kā izdzīvot, lai nepiedzīvotu bankrotu. Eventa noteikumi: 1. Četru nedēļu garumā katrs uzņēmums saņems samazinātus ienākumus par pasīvo RP, kamēr tajā pašā laikā būs spiesti veikt vairāk lomu spēles un darboties, lai spētu noturēties virs ūdens. 2. Pirmajā nedēļā, no uzņēmumu pasīvajiem ienākumiem tiek atrēķināti 50%, otrajā un trešajā nedēļā 75% no visiem ienākumiem un ceturtajā nedēļā atkal 50%. 3. Nauda tiks norēķina uzreiz, tapēc par to nav jāsatraucas uzņēmumu vadītājiem.
 3. Būvatļaujas iegūšana! Pasūtītāja nosaukums: Reģistrācijas Nr., Juridiskā adrese, tālruņa nr. : Būves nosaukums, adrese: Apbūves vietas foto((iekš map generator uzmapojat to, lai redzētu kā plāno izskatīties beigās)): Kādēļ vēlaties veikt pārmaiņas? : Atbildīgās amatpersonas, par būvuzraudzību darba laikā: Laiks no/līdz (( datumi / ja ir uzcelts jau atbildat N/A)) :
 4. [#SA18007] SIA FireDeck

  UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmums ir officiāli reģistrēts Los Santos Uzņēmumu reģistrā. Jūsu reģistrācijas Nr. #SA18007
 5.  [#SA18006] DZR Metāls

  UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmums ir officiāli reģistrēts Los Santos Uzņēmumu reģistrā. Jūsu reģistrācijas Nr. #SA18006
 6. [#SA18005] Keery's Pub

  UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmums ir officiāli reģistrēts Los Santos Uzņēmumu reģistrā. Jūsu reģistrācijas Nr. #SA18005
 7. [#SA18004] JC F&M

  UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmums ir officiāli reģistrēts Los Santos Uzņēmumu reģistrā. Jūsu reģistrācijas Nr. #SA18004
 8. [#SA18005] Keery's Pub

  UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Los Santos Valdība iepazinās ar Jūsu iesniegto uzņēmuma reģistrācijas pieprasījumu. Pēc rūpīgas caurskates vēlos paziņot, ka jūsu uzņēmums tiks officiāli reģistrēts uzņēmumu reģistrā pēc reģistrācijas naudas un nodokļa nomaksas. Kopējais maksājums pilsētas budžetā sastāda 500$ + 810$(nodoklis no pamatkapitāla). Kad pārskaitījums veikts, lūdzu nosūtīt maksājuma uzdevumu uz Los Santos Valdības epastu((šeit pat lejā SS no pārskaitījuma)), lai varam pabeigt uzņēmuma reģistrāciju. Ar cieņu. Los Santos Valdības uzņēmumu reģistrs
 9. [#SA18003] AJN Group

  UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmums ir officiāli reģistrēts Los Santos Uzņēmumu reģistrā. Jūsu reģistrācijas Nr. #SA18003
 10. [#SA18004] JC F&M

  UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Los Santos Valdība iepazinās ar Jūsu iesniegto uzņēmuma reģistrācijas pieprasījumu. Pēc rūpīgas caurskates vēlos paziņot, ka jūsu uzņēmums tiks officiāli reģistrēts uzņēmumu reģistrā pēc reģistrācijas naudas un nodokļa nomaksas. Kopējais maksājums pilsētas budžetā sastāda 500$ + 3'783$(nodoklis no pamatkapitāla). Kad pārskaitījums veikts, lūdzu nosūtīt maksājuma uzdevumu uz Los Santos Valdības epastu((šeit pat lejā SS no pārskaitījuma)), lai varam pabeigt uzņēmuma reģistrāciju. Ar cieņu. Los Santos Valdības uzņēmumu reģistrs.
 11. [#SA18007] SIA FireDeck

  UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Los Santos Valdība iepazinās ar Jūsu iesniegto uzņēmuma reģistrācijas pieprasījumu. Pēc rūpīgas caurskates vēlos paziņot, ka jūsu uzņēmums tiks officiāli reģistrēts uzņēmumu reģistrā pēc reģistrācijas naudas un nodokļa nomaksas. Kopējais maksājums pilsētas budžetā sastāda 500$ + 22'373$(nodoklis no pamatkapitāla). Kad pārskaitījums veikts, lūdzu nosūtīt maksājuma uzdevumu uz Los Santos Valdības epastu((šeit pat lejā SS no pārskaitījuma)), lai varam pabeigt uzņēmuma reģistrāciju. Ar cieņu. Los Santos Valdības uzņēmumu reģistrs.
 12.  [#SA18006] DZR Metāls

  UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Los Santos Valdība iepazinās ar Jūsu iesniegto uzņēmuma reģistrācijas pieprasījumu. Pēc rūpīgas caurskates vēlos paziņot, ka jūsu uzņēmums tiks officiāli reģistrēts uzņēmumu reģistrā pēc reģistrācijas naudas un nodokļa nomaksas. Kopējais maksājums pilsētas budžetā sastāda 500$ + 5'575$(nodoklis no pamatkapitāla). Kad pārskaitījums veikts, lūdzu nosūtīt maksājuma uzdevumu uz Los Santos Valdības epastu((šeit pat lejā SS no pārskaitījuma)), lai varam pabeigt uzņēmuma reģistrāciju. Ar cieņu. Los Santos Valdības uzņēmumu reģistrs.
 13. [#SA18002]PTA Busines,AB Būve

  UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmums ir officiāli reģistrēts Los Santos Uzņēmumu reģistrā. Jūsu reģistrācijas Nr. #SA18002
 14. [#SA18001] Garage 53

  UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmums ir officiāli reģistrēts Los Santos Uzņēmumu reģistrā. Jūsu reģistrācijas Nr. #SA18001
 15. Los Santos Valdība š. g. 19. aprīlī ir sastādījusi likumprojektu un tas tiks caurskatīts valdībā tā apstiprināšanai. Likumprojekts: ‘Būvatļauju izsniegšana, būvstruktūru reģistrācija, teritoriju privatizācija.’ I. DAĻA - LIKUMA MĒRĶIS 1. Pants. Likuma mērķis ir noteikt kārtību kādā ir iespējama valsts piederošās teritorija privatizācija izmantojot dažādas būvstruktūras ((makegeneric žogi, lai ierobežotu teritoriju)), to reģistrācija un atļauju izsniegšana veikt šāda veida būvdarbus. II. DAĻA – BŪVATĻAUJU IZSNIEGŠANA 2. Pants. Būvatļauju var saņemt Los Santos Valdības mājaslapā aizpildot reģistrācijas aplikāciju. Sagaidot tās apstiprināšanu un nomaksājot valsts nodevu saskaņā ar Los Santos Valdības Priekšsēdētāja Vietnieka Būvdarbu jautājumos ieskatiem. 3. Pants. Būvatļaujas reģistrācijas apliecība tiek izskatīta 48 (četrdesmit astoņu) stundu laikā pēc reģistrācijas apliecības iesūtīšanas tam paredzētajā sadaļā. III. DAĻA – BŪVSTRUKTŪRU REĢISTRĀCIJA 4. Pants. Jebkura līdz šim izbūvētā struktūra ir jāreģistrē Los Santos Valdībā līdz 22.04.2018. 5. Pants. Gadījumā, ja būvstruktūra netiks reģistrēta Los Santos Valdībā līdz noteiktajam termiņam būvstruktūras tikts nojauktas bez iepriekšējas brīdinājuma un teritorijas īpašniekam tiks uzlikts sods sākot no 700$ apmērā. 6. Pants. Būvatļauju ir nepieciešams saņemt gadījumos, ja Jūsu būvētās struktūras neatrodas privātīpašuma teritorijā - ir augstākas par vienu metru vai norobežo valsts īpašumā esošas teritorijas((makegeneric sētas, /gate u.c)) IV. DAĻA – VALSTS TERITORIJU PRIVATIZĀCIJA 7. Pants. Iegādājoties privātīpašumu pilsētas teritorijā, personas īpašumā nonāk zemes gabals uz kura atrodas ēka, kā arī metra rādius ap to. 8. Pants. Ja Jūsu uzņēmumam nepieciešama papildus teritorija (automašīnu stāvvietas, apbūvējama platība vai neapbūvēta teritorija utt.), to var privatizēt nomaksājot Los Santos Valdībai nodevu par teritorijas privatizāciju. 9.Pants. Nodevas maksa tiks aprēķināta katram uzņēmumam atsevišķi un nosūtīta uz norādīto epasta adresi divdesmit četru stundu laikā pēc tam, kad ir saņemts pieprasījums par teritorijas privatizāciju. 10. Pants. Nožogot iegādāto teritoriju ir atļauts tikai tad, kad ir saņemta rakstiska atļauja un ir nomaksāta valsts nodeva. 18.04.2018 Likumprojektu parakstījis Los Santos Valdības Priekšsēdētājs Džonatans Veiskels