Jump to content

a


ecY

Lojālais lietotājs
 • Ieraksti

  436
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  19

ecY last won the day on Maijs 16

ecY had the most liked content!

Par ecY

 • Ranks
  Atkarīgais
 • Dzimšanas diena 03/08/1996

Contact Methods

 • Skype
  edgars4561

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Hamburg, Germany
 • Intereses
  Ice-hockey. :)

Profilu Apskatījuši

8067 profila skatījumi
 1. ecY

  Nedaudz par nākotnes plāniem

  Vismaz atklāj kas Tu esi?, nevis slēpies aiz kaut kāda nika?, Rotki?
 2. ecY

  Nedaudz par nākotnes plāniem

  Tās ir bērnu atmaskas, ka nav jēga veidot nelegālo org, jo officiālās, lielākās un spēcīgākās tevi atšaus. Tā notiek arī dzīvē, bet ja Tu esi cilvēks ar galvu un drusku seko līdz visam vari mierīgi divu nedēļu laikā attīstīties un tās frakcijas pakļaut un nospiest uz ceļiem. Nošaut ar ieroci nav māksla, māksla ir pārliecināt šo frakciju sev pakļauties, vai sadraudzēties un tad pie vienas šaušanas uzreiz visus līdz pēdējam apšaut.
 3. ecY

  Skaisti ekrānšāviņi iekš MTA

  Jo administrācijas biedri nekad nemgo.
 4.  Ja ir kāds, kurš būtu ar mieru darboties karteļa tipa organizācijā droši PM.

  1. Mmolim

   Mmolim

   būtu jauki paerpot kaut kādu spāņu karteli, sen nav rpots, bet es esmu jau nelegāljā un negribu uzmest čomakus.

  2. ecY

   ecY

   Negribu nevienu apvainot, bet PM lūgšu sūtīt tikai cilvēkiem kurus pazīstu un esmu ar viņiem rpojis, ja jauns foruma niks, pmā norādam kaut ko pēc Kà es jūs varētu pazīt

  3. hyzed

   hyzed

   Es jau neko, bet man saka, ka tu nevari saņemt PM. :S 

    

 5. ecY

  Edijs Jurkāns - Scam

  *Cenzēts*.. @HAH aizbraucot tik tālu jau vairāk naudas papisīsi benzīnā, kā atgūsi savus 6 EUR.
 6. ecY

  F3

  Uzraksti man PM, palīdzēšu un apstāstīšu, kas un kā.
 7. UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmums ir officiāli reģistrēts Los Santos Uzņēmumu reģistrā. Jūsu reģistrācijas Nr. #SA18018
 8. UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Los Santos Valdība iepazinās ar Jūsu iesniegto uzņēmuma reģistrācijas pieprasījumu. Pēc rūpīgas caurskates vēlos paziņot, ka jūsu uzņēmums tiks officiāli reģistrēts uzņēmumu reģistrā pēc reģistrācijas naudas un nodokļa nomaksas. Kopējais maksājums pilsētas budžetā sastāda 500$ + 3700$(nodoklis no pamatkapitāla) Kad pārskaitījums veikts, lūdzu nosūtīt maksājuma uzdevumu uz Los Santos Valdības epastu((šeit pat lejā SS no pārskaitījuma)), lai varam pabeigt uzņēmuma reģistrāciju. Ar cieņu. Los Santos Valdības uzņēmumu reģistrs.
 9. 22.05.2018 - Par īpašu ieguldījumu noziegumu apkarošanā. Augstu profesionalitāti un atbildības sajūtu arestējot nozīmīgu noziedzinieku. Tiks rīkota goda ceremonija policijas darbiniekiem, kuri nesaudzējot savu dzīvību un veselību aizturēja ietekmīgo noziedzinieku Francesco Heart. Iesaistītie policijas darbinieki tiks uzaicināti uz pieņemšanu domē un tiem tiks piešķirtas goda medaļas un prēmijas.
 10. UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmums ir officiāli reģistrēts Los Santos Uzņēmumu reģistrā. Jūsu reģistrācijas Nr. #SA18017
 11. ecY

  [#SA18016] V'T'T' [UZŅĒMUMS SLĒGTS]

  UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Los Santos Valdība iepazinās ar Jūsu iesniegto uzņēmuma reģistrācijas pieprasījumu. Pēc rūpīgas caurskates vēlos paziņot, ka jūsu uzņēmums tiks officiāli reģistrēts uzņēmumu reģistrā pēc reģistrācijas naudas un nodokļa nomaksas. Kopējais maksājums pilsētas budžetā sastāda 500$ + 1250$(nodoklis no pamatkapitāla) Kad pārskaitījums veikts, lūdzu nosūtīt maksājuma uzdevumu uz Los Santos Valdības epastu((šeit pat lejā SS no pārskaitījuma)), lai varam pabeigt uzņēmuma reģistrāciju. Ar cieņu. Los Santos Valdības uzņēmumu reģistrs.
 12. ecY

  [Totalizators] IIHF PČ 2018 #4

  (2 monētas) Vai spēlē abas komandas kopā gūs vismaz 5 vārtus? - jā (2 monētas) Kura komanda pirmā gūs vārtus ? - CAN (5 monētas) Kura komanda uzvarēs? - CAN (10 monētas) Prognozē tavuprāt spēles rezultātu - 5:2 (8 monētas) Prognozē labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās : Gudļevskis
 13. ecY

  [Izsole] Bentley & Dodge Challanger

  Solu 125'000$ par Bentley Bentayga 6.0
 14. UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Los Santos Valdība iepazinās ar Jūsu iesniegto uzņēmuma reģistrācijas pieprasījumu. Pēc rūpīgas caurskates vēlos paziņot, ka jūsu uzņēmums tiks officiāli reģistrēts uzņēmumu reģistrā pēc reģistrācijas naudas un nodokļa nomaksas. Kopējais maksājums pilsētas budžetā sastāda 500$ + 925$(nodoklis no pamatkapitāla) + 10'000$(apsardzes pakalpojumu sniedzēja licences maksa) Kad pārskaitījums veikts, lūdzu nosūtīt maksājuma uzdevumu uz Los Santos Valdības epastu((šeit pat lejā SS no pārskaitījuma)), lai varam pabeigt uzņēmuma reģistrāciju. Ar cieņu. Los Santos Valdības uzņēmumu reģistrs.
×