Jump to content

a


ecY

Lojālais lietotājs
 • Content count

  741
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

ecY last won the day on January 28

ecY had the most liked content!

About ecY

 • Rank
  Nolife
 • Birthday 03/08/1996

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Hamburg, Germany
 • Intereses
  Ice-hockey. :)

Recent Profile Visitors

10240 profile views
 1. ecY

  Escape from Tarkov (EFT)

  No Irona varu izvilkt.. No silvera vairs nevaru solīt, jo ar tādiem atmariem, kādi spēlē tur būs grūti.. Paņemšu piemēram ahri-veigar utt. Dabūšu 10-0, bet anyway kāds uzfīdos fucking garenu un man bez outiem, kā saka pokerā... It īpaši, ka elo līdz augstam goldam vai platīnam neviens neko nav dzirdējis par split push vai objectives.. Ko ar to gribēju teikt.. Karijot solo šajā patchā, kur adc nav tik liela loma vairs īsti nevar.
 2. ecY

  Escape from Tarkov (EFT)

  Yo vecie bebri.. Tie, kurus pazīstu un tie, kurus nepazīstu.. Cik daudz no jums spēlē escape from tarkov? Pats nesen sāku zipāt un gribēju apjautāties cik vēl ir tie, kuri būtu ar mieru kādu reizi uzspēlēt kopā.
 3. Tās sienas tiešām zinu, ka ir nereāli bugainas, kad ievietotas serverī.. Jau kaut kad sen atpakaļ, bija vienā serverī, bet beigās izņēma ārā, jo viņas vairāk bojāja RP, nekā to uzlaboja..
 4. ecY

  Sveicam ECY, biedri!

  Paldies visiem.. augstu novērtēju katru apsveikumu un jā šodien paliek 23., bet ar to kodienu drusku jāpagaida, jo vēl hokeja virslīgā iet playoffs... par Rīgas dīvām galvenais lai sieva neuzzin domāju ka uz nākamās nedēļas beigām serverī varēs atkal redzēt manu jaunāko frakciju. Tā kā stay tuned... un vēlreiz paldies visiem.. novērtēju
 5. ecY

  Nelegālā lomu spēle.

  Es jau @LightScribe rakstīju par to, kas notiks, kad iedos Ghosam, Kumarikam un co kaut ko tādu vadīt, bet viņš neklausījās un negribēja uzklausīt. Tad es arī metu mieru idejai par to, ka šeit var izveidot kaut cik sakarīgu frakciju pie šādas nelegālo organizāciju pārvaldības un aizvēru uzreiz savu nelegālo.
 6. ecY

  Tres Seis Kustība (IV36)

  @bluupinz *Cenzēts* es kādu minūti blenzu uz tiem ssiem un nevarēju saprast, kur tādu skinu var izvēlēties... ar tik garu rumpi un tik īsām kājiņām, līdz sapratu, ka tie ir divi skrīni.
 7. PS. Es varu rpot tiesnesi, bet @Coldplay neļaus noteikti. ))
 8. Piedāvāju iegādāties vienu no skaistākajām un apmeklētākajām spēļu zālēm Dillimore. Neskatoties uz skaisto interjieru spēļu zāle iemantojusi apkārtējo iedzīvotāju uzticību un mīlestību, tādējādi pelnot katru mēnesi((OOC nedēļu pasīvajos ienākumos 20'000$)) Iegādājies un aizsāc savu spēļu zāles biznesu ar nelielām investīcijām, Nokārtota azarspēļu licence, kā arī sakārtota nepieciešamā dokumentācija. Sākuma summa: 35'000$ Automātiska izpirkšana 60'000$
 9. Pārdošanā plaša garāža ar vadītāja kabinetu un uzgaidāmo telpu klientiem. Garāžā vieta, kur ievietot detaļu pārdošanas veikalu, kā arī garāžai ir atļauja veikt automašīnu forsēšanu. Cena: 35'000$
 10. ecY

  [CK]Vincent Brooklyn

  Nav pietiekams iemesls priekš CK. Šādā gadījumā, jāpalūdz administratoram, lai ielogojas no viņa accounta un norpo situāciju līdz beigām, tādējādi viņš tik un tā zaudēs savus itemus, bet par nelielu scamu CK nav jāliek.
 11. ecY

  [2019] Janvāra nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; lietotājs; @Grafake radošākais; @Deffender aktīvākais(gan forumā,gan serveros); izpalīgs; @TripleX komunikablākais; @TripleX nopietnākais; @OwenS labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); Jūs visi nēģeri esat vienā maisā bāžami, visbiežāk melnā un ar rāvējslēdzi. sliņķis; seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @Deffender MTA Roleplay MTA administrātors; @Coldplay MTA skolotājs; @Vodo4ka MTA aktīvākais lietotājs; @terijs MTA slinkākais administrātors/GM; MTA mēneša nelegālā; LoneHound MC MTA mēneša frakcija; LSPD MTA bagātākais spēlētājs;
 12. ecY

  RP Pērles

 13. ecY

  [Mapping] Empty stadium

  Es biju lepns, ka mana komanda atļāva man būt otrajam no astoņiem divus apļus līdz galam, kad netīšām uzspiedu pa stipru a burtu un izšķīdu margās un nefinišēju.. Tas bija *Cenzēts* tos 100 apļus tur braukt.. Bija vai nu 100, vai 150, bet reāli interesanti.
 14. ecY

  [Mapping] Empty stadium

  @Coldplayatceries eksā nascaru? Vot tā bija lieta ar visiem pitstopiem
 15. ecY

  Tres Seis Kustība (IV36)

  Protams peņu zīmēšana uz sienām ir kas jauns un interesants.
×