Jump to content

a


ecY

LSZD Priekšnieks
 • Ieraksti

  464
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  19

ecY last won the day on Maijs 16

ecY had the most liked content!

Par ecY

 • Ranks
  Atkarīgais
 • Dzimšanas diena 03/08/1996

Contact Methods

 • Skype
  edgars4561

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Hamburg, Germany
 • Intereses
  Ice-hockey. :)

Profilu Apskatījuši

8465 profila skatījumi
 1. ecY

  [Mehāniķis] Jordan Green

  Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek Apstiprināts! Sazinies ar kādu no administrācijas iekš spēles nospiežot F2 vai rakstot /report,lai saņemtu spējās.
 2. ecY

  "Mehāniķis'' Jonathan Smith

  Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek Apstiprināts! Sazinies ar kādu no administrācijas iekš spēles nospiežot F2 vai rakstot /report,lai saņemtu spējās.
 3. ecY

  [Mehāniķis] Ethan Stroker

  Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek Noraidīts Nav pievienots SS no mehāniķu F3 Sazinies ar kādu no administrācijas iekš spēles nospiežot F2 vai rakstot /report,lai saņemtu spējās.
 4. ecY

  [Mehāniķis] L.Walker

  Labdien! Jūsu pieprasījums uz mehāniķa spējām tiek Noraidīts! Neuzskatu, ka LSGD nav pietiekami daudz darbu un pienākumu, lai vēl paspētu darboties paralēli kā Mehāniķis(kad redzēšu, ka LSGD ir sakārtots raksti atkal.
 5. Publiskais iepirkums Nr.1 ir noslēdzies. Iepirkumā izdevīgāko cenu norādījis uzņēmums Valenti Enterprises.
 6. ecY

  SAYU

  Bet tad rodas jauns jautājums, kapēc organizācijas galva personīgi runā un dod uzdevumus šādiem jaunajiem. To vajag darīt pastarpināti, lai gadījumā ja kaut kas noiet greizi un viņus noķer menti viņi nezinātu par organizācijas galvu.
 7. ecY

  SAYU

  Vienīgais jautājums.. Kapēc yakuzai ir jāaplaupa veikaliņš?, Kur loģika tāda veida lomu spēlei, kura vairāk iederētos kādas ielu bandas kopējajā tēlā?, Yakuza RL nodarbojas ar liela apjoma zādzībām, jauni sporta auto, pieslēgšanās naftas caurulēm, banku laupīšana. Nevis apzagt benzīntanku, kurā stipri šaubos, ka mūsdienās būtu 9.5k iekšā. :), bet tā anyway good luck vīri un patīkamu turpmāko lomu spēli.
 8. Saskaņā ar Los Santos Ziņu Dienesa vadītāja Santino Fanucchi 06.12.2018 izdoto rīkojumu tiek uzsākts publiskais iepirkums "Videosistēmas uzstādīšana un apkope Los Santos Ziņu Dienesta teritorijā''. Publiskā iepirkuma laiks: 06.12.2018 līdz 08.12.2018. Atbildīgais par būvdarbu uzraudzīšanu un naudas līdzekļu izlietojumu: Santino Fanucchi Darbu uzsākšanas laiks: 09.12.2018 Līguma noslēgšanas termiņš: 09.12.2018 Līguma padziļinātā nolikuma informāciju var pieprasīt rakstot uz konkursa rīkotāja epastu santinofanucchi@lsn.sa((PM forumā ecY)) ar norādi papildus nolikums. Savus piedāvājumus sūtīt uz info@lsn.sa((Šeit pat apakšā topikā)), kurā jāiekļauj darbu izmaksu tāme(forma 2), kā arī īss apraksts par plānotajiem darbiem.
 9. Saskaņā ar Los Santos Ziņu Dienesta vadītāja nomaiņu, 05.12.2018 tiek izsludināts konkurs uz divām vakantajām reportiera vietām uzņēmumā. Pieteikumu iesūtīšanas laiks: 05.12.2018 - 08.12.2018 Mutiskā daļa ar uzņēmuma vadību: 09.12.2018 Pirmā darba diena: 10.12.2018 Prasības kandidātiem: vēlme izzināt, mācīties un augt sabiedrisko attiecību nozarē; spēja pieņemt lēmumus un neapjukt saspringtās situācijās; entuziasms un labas pašorganizācijas prasmes; plašs redzesloks un interese par notiekošo pilsētā; vēlme būt notikumu epicentrā un ziņot pilsētas iedzīvotājiem par jaunākajiem notikumu pavērsieniem; teicamas angļu valodas zināšanas(citas svešvalodas ir tikai bonuss); vēlama vismaz neliela pieredze pasākumu organizācijā un/vai zīmolu sociālo mediju komunikācijā; vēlams ar augstāko izglītību sociālo, humanitāro vai vadības zinātņu nozarēs, var būt pēdējo kursu students/-e. Mēs piedāvājam: izaicinājumiem pilnu darbu vadošajā ziņu uzņēmumā Los Santosā; kvalitatīvu zināšanu un prasmju vidi personīgai izaugsmei, pārņemot labāko no kolēģiem un uzņēmuma vadības; kvalitatīvu un patīkamu darba vidi; līdzīgi domājošus, profesionālus kolēģus. Pieteikuma paraugs paslēpts šeit apakšā.
 10. ecY

  Ieteikums, nelegālās sfēras administrācija.

  Kas šitie ir par čubrakiem, kuri komentē šādu mēslu nezinot vispār backstoriju visam?
 11. ecY

  Ieteikums, nelegālās sfēras administrācija.

  Vienmēr ir variants ecY
×