Jump to content

a


Denž's

Lietotājs
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Denž's

 • Rank
  PH Zaļknābis

Recent Profile Visitors

1054 profile views
 1. Denž's

  Crossroad Gardens

 2. Denž's

  Crossroad Gardens

  Viss par Ābelītēm. Sveiki. Es meiģinu pievienot attēlu, bet visu laiku kaut kāds error tāpēc šoreiz būs links uz notikušo. http://www.bildites.lv/a/mwpazumr#8px5aq8f
 3. Denž's

  Crossroad Gardens

  Jaunu darbinieku uzņemšana.
 4. Denž's

  Crossroad Gardens

  Fermā vēl mācās- Stiff Wang un Smit Wanson
 5. UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA Uzņēmuma reģistrācija notiek saskaņā ar likumprojektu ‘Uzņēmumu reģistrs, uzņēmumu reģistrācijas process’. Uzņēmuma reģistrāciju iesūtiet uz Uzņēmumu Reģistrācijas biroju, pēc parauga zemāk, virsrakstā rakstot, [UZŅĒMUMA REĢISTRĀCIJA]Uzņēmuma nosaukums uz epastu: uab@gov.sa((Jauna tēma sadaļā Uzņēmuma reģistrācija)) PARAUGS Uzņēmuma nosaukums: Crossroad Gardens Uzņēmuma pamatkapitāls: 15'000 Uzņēmuma īpašnieks: Aleksej Simosejev Uzņēmuma līdzīpašnieki(ja tādi ir): Nav (topika rādās ka ir Vietnieks, bet viņš māz erpo tāpec neieskaitu) Juridiskā adrese: The Farm St #4 Kontakttālrunis:885642 Uzņēmuma darbības sfēra(veikals/serviss/bārs un tml):Ferma.
 6. Sveiks Haskys.

  Es jautāju dažiem cilvēkiem un viņi teica, lai tev rakstu. Es runāju par savu topicu iekš ''Privātās Organizācijas'' Ferma Crossroad Gardens. Vēlējos tākā saņemt f3 komandu.

  06.03.2018                                                                                                               Ar cieņu Lofe2!

  1. Show previous comments  5 more
  2. Denž's

   Denž's

   Nu izlasījis esmu pāris reizes. Itkā viss nepieciešamais ir.

  3. Haptic

   Haptic

   • Uzņēmumam jābūt reģistrētam LSV. (OBLIGĀTI)
   • Uzņēmumā jābūt vismaz diviem biedriem. (OBLIGĀTI)
   • Jābūt uzņēmuma topikam privāto organizāciju sadaļā. (OBLIGĀTI)

   Reģistrēts tiešām ir? Apstiprināja?

  4. Denž's

   Denž's

   Nē atvainojos.

 7. Denž's

  Crossroad Gardens

  Dārzeņu stādīšana. Zinu daudziem nēintresē, bet to mūsu ''Frakcija'' darīs.
 8. Denž's

  Crossroad Gardens

  Crossroad Gardens Par mums- Es Aleksejs un Bradley 2018. gada martā viņi plāno doties baudīt kādu labi nopelnītu atpūtu un . Kādu laiku mēs meklējām hidroponisko lauksaimniecību. Mēs nekavējoties iemīlējāmies visos saimniecības un biznesa aspektos, ar kuriem bija tik daudz strādājuši! Bizness sācis augt un sākuši meklēt sev palīgus pie kā jaunu darbu saņēmuši Stiff Wang un Smit Wanson. Ko mēs audzējam un kā- Pavasarī, vasarā un rudenī mēs ražojam dārzeņus mūsu dārzos. Mēs arī audzējam dārzeņus mūsu siltumnīcās gadu no gada, izmantojot gan hidroponiku, gan augsni.Mūsu audzēšanas metodes ietver bioloģisko produktu izmantošanu, lai kontrolētu kaitēkļus un mēslotu mūsu kultūras. Mēs lepojamies ar to, ka mēs varam iet pa mūsu siltumnīcām un dārziem, ievācam augļus vai dārzeņus un izbaudīsim to pastaigā, un izbaudīsim labu pārtiku, pateicoties mūsu augošajai praksei. Kopš 1999. gada mēs esam audzējuši svaigus, barojošus un gardus ēdienus, izmantojot dabiskus, ilgtspējīgus, uz zemes balstītus paņēmienus. Tādā veidā mēs esam apņēmušies nodrošināt jūs ar vislabākajām produkcijām, pasterizētām brīvās turēšanas olām, mājputniem, artisan sieru, medu un gaļu no mūsu saimniecības un partneru saimniecības. Mūsu mājputni, piena produkti un gaļa tiek audzēti graudaugā vidē, neizmantojot pievienotus hormonus, antibiotikas vai dzīvnieku izcelsmes blakusproduktus. -Īpašnieki- Fermas galva- Aleksej Simosejev Fermas vietnieks- Aleksandrs Barkovics Strādnieki- Stiff Wang, Smit Wanson (OOC) !Fermā vēl ir daudz vietas, lai tajā nokļūtu ir jaerpo IC!
 9. Denž's

  [LSAK] Erick Stapelton

  Personīgā informācija Vārds:Erick Uzvārds:Stapelton Dzimšanas dati:010190-***** Dzimums:Vīrietis Tautība:Amerikānis Telefona Numurs:611374 2. Vakances Informācija Iepriekšējās darba vietas:Preču piegādātājs Amats, uz kuru kandidējat:Konfiscētājs Jūsu pieredze šajā amatā:Esmu jau no pašas bērnības pētījis kā vectēvs ar tēvu labo mašīnas un dažkārt braucis līdzi tēvam uz darbu. (konfiscētājs) Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ): Los Santos Bērnudārzs - DominoLos Santos 6 Vidusskola Los Santos Tehnikums Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?:Vienreiz muku no policijas zinu ka bija slikti tā darīt izcietu savu sodu, jo biju to pelnījis. Vienreiz mani sajauca ar citu personu pa narkotikas pārdošanu, bet sniedzu liecību un biju brīvs. 3. Apliecību Pārbaude Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?:Nē 4. Motivācijas Dati Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi):Esmu jauns zēns, jo esmu apņēmīgs jaunietis, kurš meklē labu darbu Los Santos. Esmu ļoti nopietns ar savu darbu darba laikā nepieņemu nekādus jokus vienmēr esmu tāds bijis un ja man ir mērķis tad centīšos to sasniegt jebkad un jebkur. Un protams arī es vienmēr klausu priekšniekus, esmu draudzīgs, iepazīstos labi ar kolēģiem, izpalīdzu un pat dažkārt glābju citus. Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi):Manuprāt esmu iekļāvis arī tajā tekstā savu motivācijas vēstuli. Paraksts:E.Stapelton 5. OOC Informācija Vārds:Jānis Vecums:15 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu:Kā kuru dienu, jo pirmdien,trešdien,piektdien ir treniņi no kuriem tikai 7 tieku mājas, bet tikt un tā parasti tajās dienās esmu aktīvs kādas 4 stundas,bet brīvajā laika pārsvarā spēlēju mta:rp
 10. Sveiks Arturik.

   Gribeju pajautat vai IC narkotikas var iegādāties erpojot pasīvi ar kadu Npc pārdevēju.

  Ja tu varētu lūdzu uzrakstīt man pm IC Erick Stapelton

  1. Arturiks

   Arturiks

   Nevar. Narkotikas meklē pie ietekmīgām frakcijām.

  2. Melnraksts

   Melnraksts

   sveiks

 11. Sveiks es gribētu pieteikties jūsu motociklistu bandā. Man jūs ieteica Case Walker.

×