Jump to content

a


Lynardz

Lietotājs
 • Ieraksti

  47
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par Lynardz

 • Ranks
  Sasildijies iekš PH

Contact Methods

 • Skype
  kas to vel izmanto?

Profile Information

 • InGame
  Calvin Volton
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Zvejnieka zābaks

Profilu Apskatījuši

615 profila skatījumi
 1. Lynardz

  [LSGD] Lucas Walker

  -Los Santos Glābšanas Dienests- Sveicināti, cienījamais L.Walker kungs. Rūpīgi izskatot jūsu CV, Los Santos Glābšanas Dienesta vadība ir nolēmusi to apstiprināt un pārcelt jūs uz nākamo posmu, jeb interviju. Tuvāko 48h laikā ar jums sazināsies vadības pārstāvis uz norādīto tālruņa numuru, lai sarunātu intervijas datumu un laiku. Ar cieņu, Los Santos Glābšanas Dienesta priekšnieks Calvin Volton.
 2. Lynardz

  [LSGD] Gabriela Jackson

  -Los Santos Glābšanas Dienests- Sveicināti, cienījamā G. Jackson kundze. Rūpīgi izskatot jūsu CV, Los Santos Glābšanas Dienesta vadība ir nolēmusi to apstiprināt un pārcelt jūs uz nākamo posmu, jeb interviju. Tuvāko 48h laikā ar jums sazināsies vadības pārstāvis uz norādīto tālruņa numuru, lai sarunātu intervijas datumu un laiku. Ar cieņu, Los Santos Glābšanas Dienesta priekšnieks Calvin Volton.
 3. Lynardz

  [LSGD] Catalina Santos

  -Los Santos Glābšanas Dienests- Sveicināti, cienījamā C.Santos kundze. Rūpīgi izskatot jūsu CV, Los Santos Glābšanas Dienesta vadība ir nolēmusi to apstiprināt un pārcelt jūs uz nākamo posmu, jeb interviju. Tuvāko 48h laikā ar jums sazināsies vadības pārstāvis uz norādīto tālruņa numuru, lai sarunātu intervijas datumu un laiku. Ar cieņu, Los Santos Glābšanas Dienesta priekšnieks Calvin Volton.
 4. Lynardz

  [LSGD] Rick Westbrook

  -Los Santos Glābšanas Dienests- Sveicināti, cienījamais R.Westbrook kungs. Rūpīgi izskatot jūsu CV, Los Santos Glābšanas Dienesta vadība ir nolēmusi to apstiprināt un pārcelt jūs uz nākamo posmu, jeb interviju. Tuvāko 48h laikā ar jums sazināsies vadības pārstāvis uz norādīto tālruņa numuru, lai sarunātu intervijas datumu un laiku. Ar cieņu, Los Santos Glābšanas Dienesta priekšnieks Calvin Volton.
 5. Lynardz

  [LSGD]Wooski Shondale

  -Los Santos Glābšanas Dienests- Sveicināti, cienījamais W.Shondale kungs. Rūpīgi izskatot jūsu CV, Los Santos Glābšanas Dienesta vadība ir nolēmusi to apstiprināt un pārcelt jūs uz nākamo posmu, jeb interviju. Tuvāko 48h laikā ar jums sazināsies vadības pārstāvis uz norādīto tālruņa numuru, lai sarunātu intervijas datumu un laiku. Ar cieņu, Los Santos Glābšanas Dienesta priekšnieks Calvin Volton.
 6. Lynardz

  [LSGD] Linardo Karasevo

  -Los Santos Glābšanas Dienests- Sveicināti, cienījamais L.Karasevo kungs. Rūpīgi izskatot jūsu CV, Los Santos Glābšanas Dienesta vadība ir nolēmusi to apstiprināt un pārcelt jūs uz nākamo posmu, jeb interviju. Tuvāko 48h laikā ar jums sazināsies vadības pārstāvis uz norādīto tālruņa numuru, lai sarunātu intervijas datumu un laiku. Ar cieņu, Los Santos Glābšanas Dienesta priekšnieks Calvin Volton.
 7. Lynardz

  LSGD [Eddy McLalley]

  -Los Santos Glābšanas Dienests- Sveicināti, cienījamais E.McLalley kungs. Rūpīgi izskatot jūsu CV, Los Santos Glābšanas Dienesta vadība ir nolēmusi to apstiprināt un pārcelt jūs uz nākamo posmu, jeb interviju. Tuvāko 48h laikā ar jums sazināsies vadības pārstāvis uz norādīto tālruņa numuru, lai sarunātu intervijas datumu un laiku. Ar cieņu, Los Santos Glābšanas Dienesta priekšnieks Calvin Volton.
 8. -Los Santos Glābšanas Dienests- Sveiciens visiem Los Santos iedzīvotājiem. Los Santos Glābšanas Dienests meklē jaunus strādniekus. Ja tev liekas ka tev ir nepieciešamā izglītība un pieredze, tad droši iesūti mums savu CV uz lsgd@gov.com. Smalkāka informācija par uzņemšanu atrodas šeit. Gaidīsim jūsu CV! Ar cieņu, Los Santos Glābšanas Dienesta priekšnieks Calvin Volton.
 9. Lynardz

  RP Pērles

  Kad čalis katrā nākošajā postā aizmirst savu vecumu...
 10. Lynardz

  Māksla @Sharper

  Šajā vienpersoniskā aktā/figurālajā kompozīcijā redzu to ka mākslinieks ir bijis drosmīgs un uzzīmējis ne pārāk tievu ķermeni kas parāda cilvēkiem ka cilvēki ar ne tik glītu vizuālo izskatu var būt skaisti iekšienē!
 11. Lynardz

  [Foruma Spēle] Novērtē augstāk esošo mūziku

  6/10 īsti nav manā gaumē
 12. Lynardz

  [2018] Augusta nominācijas

  uzraugs; @Grumm - Pat man pašam uzlika warning pointu par to ka noslinkoju lietotājs: radošākais; @Deffender aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @Sharper - Aktīvi liek ss'us Idlewood -415- Criminals topikā izpalīgs; @reacononly - Palīdzējis man vairākas reizes, pieņemot manus reportus... komunikablākais; @Olbiss - Teamspeak 3 ļoti runātīgs cilvēks nopietnākais; @Denž's - Nekad nepatīk mani joki... labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); /do Būtu lauztas vairākas nieres un tas ļoti sāpētu sliņķis; seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe - Cilvēks uzlabo,salabo serveri un pēc manām acīm nekad nepadodas to darīt kaut vai ir maz cilvēku.. MTA administrātors; @Demons - Foršs admins manu prāt. Atceros kad serverī bija maz cilvēki viņš mani un manu draugu uzaicināja uz viņa māju taka mēs dabūjām ritīgo MTV Cribs... MTA skolotājs; @reacononly - Kā jau minēju augstāk viņš ir palīdzējis man vairākas reizes, pieņemot reportus. MTA aktīvākais lietotājs; @Sharper - Kā jau minēju augstāk cilvēks aktīvi liek ss'us Idlewood -415- Criminals topikā MTA slinkākais administrātors/GM; MTA mēneša nelegālā; Idlewood -415- Criminals - Visi memberi ir ļoti aktīvi nav tā ka nekad nenāk on... MTA mēneša frakcija; LSPD - Cilvēki dara savu darbu nu zinu varbūt daži menti tur drifto apkārt pārkāpj noteikumus ,bet cilvēki mācas no kļūdām.
 13. Lynardz

  [Pieprasījums] Idlewood -415- Criminals

  100 sēmes, 15 Lsd, 94 Ketamīnu, 26 Ekstāzi un 4 dienu laikā pārdevu visas
×