Jump to content

a


Kudys

Lietotājs
 • Content count

  361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Kudys last won the day on May 7

Kudys had the most liked content!

4 Followers

About Kudys

 • Rank
  Atkarīgais

Profile Information

 • InGame
  Arlo Beadell.
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Aziātu zeme.

Recent Profile Visitors

1477 profile views
 1. Kudys

  illegal

  Piekrītu tev middnes, vakar jau teicu to @Superbee , bee pats par sevi būtu labs vadītājs nelegālajai. Marta galīgi nefiltrē online laiku.
 2. Izskatās cerīgi un galvenā doma jau ir pauzta frakcijas aprakstā, sekošu jums.
 3. Kudys

  Sveiki atkal! :D

  Jā, sveiks, veiksmi roleplay lomā.
 4. Kudys

  [MAP] Veikals

  Neko atņemt, neko pielikt. Veikals kā īsts Latvijas boška. Labs mapings no tavas puses, pirmoreiz. Ja tas ir priekš drēbēm - kā redzu, tad pilnīgi pietiek atmosfēra(vairāk arī nevaig tos iemus pārbāzt).
 5. Lietotājvārds: pguard59komentārs: tā turpināt, esat topā, neegeri iet gulēt ielās.
 6. Kudys

  [2019] Aprīļa nominācijas

  Ar prieku varu paziņot, ka nominācijas ir atgriezušās! Atļauts nominēt pie attiecīgās kategorijas tikai vienu lietotāju, pretējā gadījumā citu nominācijas netiks ņemtas vērā. Lūgums ir aizpildīt vismaz foruma nominācijas, tālāk var sekot pārējās - MTA, TS3, CS 1.6 FORUMS Foruma uzraugs; @Alex's lietotājs; @Melone radošākais; @Grafake aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @terijs izpalīgs; @punk komunikablākais; @Wiliams nopietnākais; @OwenS labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); zeķu smaku varētu sajust visā apkaimē. sliņķis; @sanno seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe MTA Roleplay MTA administrātors; @EastSide MTA skolotājs; @Christian @Sharper MTA aktīvākais lietotājs; @terijs@Bets. MTA slinkākais administrātors/GM; @Keks MTA mēneša nelegālā; Sunday Reapers Motorcycle Club - @Bets. MTA mēneša frakcija; LSV - Los Santos Valdība. MTA bagātākais spēlētājs; @jex Teamspeak3 TS3 uzraugs; @punk TS3 balamute;
 7. Kudys

  [Organizators] Grafake

  Rekomendācija no manas puses, vienmēr un laikā. Pats par sevi spēj komunicēt ar lietotājiem un augstāk stāvošajiem, spēj loģiski domāt un nepilnības brīdī - paklusēt. Nav ņerga ,un korekti vīri noderēs.
 8. Kudys

  Čau, čau!

  Jā , sveiks. Derētu tev profilu bildi nomainīt, jo man pēc pirmā iespaida , tad radās - neizaudzis. Tā vispārīgi , sveiks komūnā un lai viss iecerētais izdodas.
×