Jump to content

a


Kudys

Lietotājs
 • Ieraksti

  139
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  1

Kudys last won the day on Decembris 7 2018

Kudys had the most liked content!

2 Sekotāji

Par Kudys

 • Ranks
  Printeris

Contact Methods

 • Steam
  ylglv // -- Sandis --

Profile Information

 • InGame
  Skelll Molleno
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Rīga
 • Intereses
  Hobijs - Basketbols || Ceļošana,Atpūta ar draugiem.

Profilu Apskatījuši

903 profila skatījumi
 1. Kudys

  [GM] Maršmelo + Atvainošanās

  Krabiks jau esi īsts , Pazīstu kādu laiku, pirmstam biji admins un man palīdzēji daudzos momentos! Krabikiem vienmēr došu Par , Veiksmi!
 2. Kudys

  Čau tautieši @Arga

  Sveicināts iekšs Playhard.lv , Veiksmi tev nākamajās darbībās un lai viss iecerētais piepildas būtot šeit!
 3. Kudys

  Leone s Famally

  Izteikšos es par šo visu un momentu kā tiko piebildi " Neesmu ka kudys kas ckos visus". Tātad frakciju ko uzturēju un tu tur arī biji ,sauca Danish 79 Grop,bet tajā laikā tu kad pārdevi kādas narkotikas , brauci un sauci palīgā tikai lai kaut ko nepazaudētu, vot tas jau ir iemesls , kapēc tu neesi gatavs nekad uz ck un ir bail saņemt to ar ic iemeslu.Toreiz es biju aplams *Cenzēts* ,kas neko nejēdza ,tagad man vismaz sāk pielekt kā un kas jādara! GL šeit ,nebūs tā kad nekad ck nedabūsi! p.s nebaidies no ck un nebaidies papist mantas.
 4. Kudys

  Nu...Labritiņ!

  Sveiks, Sveiks! Kādu laiku pazīstu ,dažreiz uzšauj salūtu , bet tas tā. Nu Veiksmi tālāk, ko lai saka!
 5. Kudys

  Ieteikums - Tēlu piedzīvojumi.

  Ļauja Izteikties! Tātad aplūkoju šo ieteikumu un apskatīju tos saucamos linkus kurus iemeti ķipa uz tiem telu piedzīvojumiem! Sākšu ar to , ka vispār tajos ārpus tēlos nevaidzētu neko likt ,jo es nesaprotu jēgu likt ārpus tēla ,ja tas vairākkārt skaitas ooc nevis ic? Ir noteikta nodaļa jeb "Iekš tēla" ,kur var doties uz iedzivotaju stastiem, un papildināt iesākto jo tas pašlaik ir liels kupls skaits,ar topikiem par to, un jēga tajiem ārpus tēla iesāktajiem nav ,tos manuprāt var pārvietot, nevis dzēst kā teici ( Jo varbūt ir cilvēki kuri ir likuši tur kaut ko ,un vienkārši izdzēšot iesākto būtu galīgs - ). p.s Laikam nesapratu , what the fuck?
 6. Kudys

  [GM] EastSide

  Pārlasīju topiku, un komentārus! Viens no pašlaik pēdējamiem komentāriem bija no @Kumariks ,kas man īsti arī nepatika.Runājot pa tavu attieksmi iekšs ts3,vaig uzlabot to, jo arī ienāc ar kirilu un sāc prosta nomelnot mani,labi nesaku kad esmu labais ,bet mēģinu uzlabot to,lai nepišs man smadzeni! Pašlaik es palieku Neitrāls ,ja uzlabosi bonusus ko piebildu ,tad arī mainīsies domas par tevi, un varbūt kādās nākamajās nominācijās ( Ja tiksi pa GM) ,tad tieši tevi varbūt paslavēšu! p.s Zaibal pist smadzenes jau,nomierinies!
 7. Kudys

  [INT MAP] Detaļu veikals

  Respect Hasky! Playharda labā manuprāt dari kādu mazu + ,varbūt kādu lielu + ,tādējādi palīdzot attīstīt izskatu un jušanos citiem drošāk normālos apstākļos izskata ,tas ir domāts ar Int palīdzību vai ko citu. Jau kurais labi taisītais int no tevis, tā tik turpināt , + Rec.
 8. Kudys

  Never Been...

  Šajā tēmā tiks likti notikumi ko ir paveicinas Geert Jan Kerner, ka arī ko ir darījis 1 stundas laika/1 dienas stundas laikā/1 nedēļas laikā !
 9. Kudys

  [2018] Decembra nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @GHOS lietotājs; @EastSide radošākais; @ecY aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @Melone izpalīgs; @Cilvēks komunikablākais; @Audaans nopietnākais; @Bets. labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); sliņķis; seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe@Haskys MTA Roleplay MTA administrātors; @Melone MTA skolotājs; @sanno MTA aktīvākais lietotājs; @xDrifz MTA slinkākais administrātors/GM; @KingToms MTA mēneša nelegālā; LoneHound Motorcycle Club - Vadītā @ecY Grupa. MTA mēneša frakcija; LSPD @OwenS MTA bagātākais spēlētājs; @xDrifz
 10. Kudys

  [INT MAP] Bankas interjers

  Nu Zolīdi, Zolīdi . Lai izdodas viss iecerētais nākamajiem izdomātajiem Interjeriem . Pašam kad iegāju un apskatījos banku tīri labi patika. Arī īsti patika noiet lejā un apskatīt kopā Int ar @ecY . Tīri super ,Veiksmi!
×