Jump to content

a


Kudys

Lietotājs
 • Content count

  383
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Kudys last won the day on May 7

Kudys had the most liked content!

4 Followers

About Kudys

 • Rank
  Atkarīgais

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1630 profile views
 1. Kudys

  MTA DayZ serveris

  būs prieks spēlēt veco labo dayz, kādreiz spēlēts ļoti ilgi.
 2. Kudys

  Caf no Wolfija :)

  Laba diena
 3. karoča, patīk iekapāt ar mani mainkraft jo spele palikusi kuul, kruts pacans un patik galināt visus ar nazi.
 4. Kudys

  Ieteikums - Eventi/Situācijas

  jap, good
 5. Kudys

  Ezra Akers

 6. Kudys

  [2019] Jūnija nominācijas

  FORUMS Foruma uzraugs; @Alex's lietotājs; @eslains radošākais; @Cilvēks aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @jex izpalīgs; @Bets. komunikablākais; @JayB nopietnākais; @terijs labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); man slimais ar mačeti šauj nost sliņķis; @Haptic seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe MTA Roleplay MTA administrātors; @EastSide MTA skolotājs; @Bets. MTA aktīvākais lietotājs; @jex MTA slinkākais administrātors/GM; MTA mēneša nelegālā; SRMC. @Bets. MTA mēneša frakcija; SRMC. @Bets. MTA bagātākais spēlētājs; @Ha4iks
 7. Kudys

  Ieteikums nedaudz uzlabot vehlib

  Šis ieteikums netiks pauzts tālāk, varu dot visus 100 procentus. Kādreiz jau brauca visi labie drifteri pa ielām, nevajag nolaist serveri zemē ar jaunām sistēmām kas nav vajadzīgas nekādīgi.
 8. Kudys

  Čau no Tropkillaz!

  Čau.
 9. Kudys

  Ieteikums-

  Tēmas virsraksts ir ieteikums, tur izsaka domas par ieteikumu ko ir realizējis kāds spēlētājs, te nav tēma par banu vai grauzt acīs kādam. @Melone @Wolfiinc un vēl spēlmaņi, kas uzsāk pļāpāšanu un "gudri *Cenzēts* ap savu asi". Par ieteikumu dodu tev pieci @Middnes, daudzi no adminstrācijas loka vairs nav aktīvi.
 10. Kudys

  RP Pērles

  @Light @N0things
 11. @eslains Ritīgs džentlmenis, solīdi liek skrīnus Los Santos Policijas Departamenta attīstībā, kādreiz biji labāks braucējs ar audi(tas bija ātrs), patīk visus sūtīt pie velna.
×