Jump to content

a


Ha4iks

MTA Administrators
 • Content count

  312
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Ha4iks

 • Rank
  Atkarīgais
 • Birthday 04/19/2003

Contact Methods

 • Steam
  -

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

1687 profile views
 1. Ha4iks

  Ieteikums - Mappingi

  Idlewood mājas jau ir pietiekami, neuzskatu, kad tur vēl kaut kādas mājas vajag likt. Daudziem jau tā IGS Lago, saudzēsim tos spēlētājus arī.
 2. 'Los Santos Dome' Los Santos Būvvalde Informācija par pircēju - Juridiska persona [ ] Fiziska persona [ X] -Vārds uzvārds vai nosaukums: Zachary's Corporation -Uzņēmuma reģ. nr. vai cilvēka personas kods: #SA18084 -Adrese: Central Ave #2, Los Santos. -Telefona numurs: 636306 Iegādājamā Īpašuma informācija -Atrašanās vieta(adrese): Atlantic Ave, #2, #3, Los Santos. -Atrašanās vieta(kartē): (( Privāti iedošu. )) -Fotogrāfijas no attiecīgās vietas: (( Privāti iedošu )) -Kādam mērķim vēlaties iegādāties šo zemi?: Lai sāktu veikt rūpniecību attiecīgajā vietā un lai nožogotu teritoriju.
 3. Ha4iks

  Zachary's Corporation

  Zachary's Corporation ir atsācis savu darbību un tiek meklēti jauni darbinieki uzņēmumā. Ar laiku saraksts ar vakancēm tiks papildināts, ja neesi ieinteresēts šajās vakancēs, vari sazināties pa tālr. (norādīts zemāk), lai iespējams jums tiktu piešķirta savādāka vakance mūsu uzņēmumā. Neskaidrības un jautājumu gadījumā zvanīt pa tālr. 636306 Uzņēmuma vadītājs - Zachary Charles,
 4. Ha4iks

  (Pieprasījums )

  Apstiprināts.
 5. Ha4iks

  Ieteikums - narkotiku daudzums.

  @keyboard pie darba krabi.
 6. Ha4iks

  Low poly mašīnu modi

  Piekrītu šitajam, ja liek tos low poly lai ir arī iespēja tos izslēgt.
 7. Vispirms izdzēst BMW, kuri ir vairāk kā puse serverī, un tad sākt domāt par kaut ko jaunu...
 8. Ha4iks

  Ieteikums - 911 zvanu centrs.

  Jā jā jā un vēlreiz jā. Lai jau rītdien viņš būtu ielikts.
 9. Ha4iks

  [Atjaunošana] Ronald Zayne

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS AMATA ATJAUNOŠANAS APLIKĀCIJAS FORMA Personas dati A1. Uzvārds: Ronald A2. Vārds: Zayne A3. Telefona numurs: 803988 A4. Dzīvesvieta: Los Santos, San Andreas Blvd. #7 A5. Dzimums: Vīrietis. Nodarbinātība departamentā B1. Pozīcija (pakāpe): Seržants ll B2. Pieņemšanas datums: 10.marts B3. Amata pamešanas iemesls: Mainijās priekšniecība, līdz ar to, arī pametu policijas departamentu. B4. Kāpēc vēlies atgriezties departamentā?: Vēlos atgriezties departamentā, jo pašlaik esmu bezdarbnieks, un nevēlos nekur citur strādāt kā LSPD, vēlos turpināt savu iesākto, vēl arvien vairāk papildināt savas zināšanas, kā arī patrulēt pa ielām sargājot mūsu iedzīvotājus no dažādiem likumpārkāpējiem. B5. Aplikācijas paraksts: RZayne (( OOC informācija )) Vecums: 16 Visu esošo, pagātnes tēlu vārdi un uzvārdi: Benjamin Clayton, Zachary Charles Links uz apstiprinātu rekrutācijas aplikāciju:
 10. Šī gada 15. augustā Los Santos Auto Konfiscētuves valdes sapulce, kas tika sasaukta sakarā ar pašreizējā Los Santos Auto Konfiscētuves vadītāja neaktīvo darbu, mazo atdevi, reitingu krišanos, lēma par to ka pašreizējais vadītājs nespēj veikt savus darba uzdotos pienākumus, un ka viņš no amata tiek atstādināts ar šī gada 15. augustu. Valdes sapulce arī lēma par to ka uz Los Santos Auto Konfiscētuves vadītāja vakanci tiks izsludināta pieteikšanās, kura noritēs no 16. augusta līdz 20. augustam. Jaunais vadītājs tiks paziņots 21. augustā, kad par to būs lēmusi Los Santos Auto Konfiscētuves valde. Kā iesūtīt pieteikumu? Sūtiet savu pieteikumu uz ēpastu vadiba@lsak.sa ((PM @Ha4iks)), kurā pievienojiet savu Curriculum Vitae(CV) ((CV tā kā to dara RL)) un jūsu motivācijas vēstuli, kurā izklāstat arī kā plānojat attīstīt uzņēmumu, un kāpēc jūs esat vajadzīgais tieši mums.
 11. Ha4iks

  Čau :)

  Sveicināts
 12. Ha4iks

  [MAP] LSFD

  Vismaz nav pilns ar puķu dobēm un kokiem, šitas jāliek serverī !!!!!!
 13. Ha4iks

  čau no Strike :D

  Čau Striker un palielini vārda krājumu, paldies par uzmanību.
 14. Ha4iks

  Auto pieprasijums.

  Apstiprināts.
 15. Ha4iks

  Caf no Wolfija :)

  Sveicināts kara bāzē #WolfiņuFamilijs
×