Jump to content

a


Proksijs

Lietotājs
 • Ieraksti

  4
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par Proksijs

 • Dzimšanas diena 01/01/2004

Contact Methods

 • Steam
  steamcommunity.com/id/proksijs

Profile Information

 • InGame
  Shaqquile Proxy, Proksijs
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Rīga.
 • Intereses
  Basketbols, video spēles, kā arī visādas citas sporta nodarbes.

Profilu Apskatījuši

212 profila skatījumi
 1. Proksijs

  IETEIKUMI

  Pilnībā piekrītu par SHOPu sistēmu.. To patiešām vajadzētu ieviest.
 2. Proksijs

  Varbūt nedaudz aktīvāk?

  Jā, es saprotu kad tas ir tikai hobijs. Taču ja Tu esi admins, Tev arī vajadzētu adminēt serverī, saprotu kad to nevar darīt visu laiku.. Vismaz pieņemiet kādus jaunus ACC, un Tu arī rakstīji kad drīzumā varbūt rakstīšu pieteikumu uz adminu, es jau protams labprāt to darīt, taču zinu kad būs vismaz 4/10 cilvēkiem kas uzdirsīs par manu vecumu. Kad esmu nenobriedis, utc.. Tāpēc neredzu tam jēgu, vismaz tuvākajā laikā.
 3. Proksijs

  Varbūt nedaudz aktīvāk?

  Šodien biju iegājis DD2, tajā laikā kuru es tur pavadīju, ieraudzīju ļoti daudzus čīterus, protams varu tos reportot un tā, taču tā nemaz nebija tā lielākā problēma. Uz vienu brīdi bija iegājis admins 777, uz kādām 3 labi ja 5 minūtēm. Taču tas nav tas par ko vēlētos sūdzēties, tajā laikā kuru tur pavādīju pārsvarā redzēju citu serveru reklāmas, daži spammoja čatā, un vienam citam čalim bija vienkārši uzlikts servera IP niks, aizmirsu screenshottot, būtu šeit to iemetis.. Lūdzu strādājiet nedaudz aktīvāk.
 4. Proksijs

  Sveiciens no Proksija.

  Vārds Uzvārds: Mani sauc Mareks, taču nevēlos atklāt savu uzvārdu.Vecums: Esmu 14 gadus vecs.Vieta no kuras nāc: Nāku no Rīgas.Nodarbošanās: Skola.Hobijs: Basketbols.Brīvā laika pavadīšana: Brīvo laiku pavadu spēlējot visādas video spēles, gan uz PC kā arī uz XBox 360.Interesants notikums tavā dzīvē: Ja godīgi, es pat nezinu.. Tādu ir bijuši diezgan daudz, nevaru pat iedomāties.Vēlmes PLAYHARD projektā:Vēlos šeit spēlēt, RPot, kā arī ietestēt DD2.Vēlējums PLAYHARD projektam: Lai šis projekts turpina augt, kā arī šis komūns jau ir diezgan liels cilvēku skaitā, un popularitātē.Kur uzzināji par mūsu projektu?:Par šo projektu zinu jau ļoti llgi, taču nekad neesmu iegājis forumā līdz šim.
×