Olbiss

Lojālais lietotājs
 • Ieraksti

  290
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  1

Olbiss last won the day on Jūnijs 8

Olbiss had the most liked content!

4 Sekotāji

Par Olbiss

Contact Methods

 • Steam
  Olb1ss
 • Skype
  kas tas ?

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Pagrabs
 • Intereses
  Dzīvot

Profilu Apskatījuši

3 081 profila skatījumi
 1. RP Pērles

  Attiecībās neveicas :'( Varbūt mammas veiksies ? Kad plānoji vert vaļā bāru, bet aši pārdomāji
 2. [Izsole] Garāža

  Garāža notirgota -TC-
 3. [Izsole] Garāža

  @yungxx
 4. Tiek izsolīta garāža, labā vietā un ar plašu interjēru. Sākuma cena: 15'000$ Katra nākamā: + 2'000$ Izspirkuma cena: 35'000$ Bildes:
 5. Tēla Vārds_Uzvārds : Erik Nilsson Transportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : Hotknife Fallen Angel 1950 15'500 | BMW E39 M5 2003 12'500Daudzums: katru auto pa vienam. Skaidrojums kādam nolūkam tiks izmantots šis transportlīdzeklis: (Pievienot arī frakcijas tēmu un ekrānšāviņu no F3 paneļa*) : Ko lai te saka ? vienīgi vajadzīgs personāžam lai tam ir ar ko plātīties ar saviem labiem auto un krāt kolekciju. Piezīmes ( Piemēram, ja Jums ir garāžā tad VCT komanda var izveidot transportlīdzekli arī bez jūsu klātbūtnes un novietot to garāžā, krāsa utml..) : - *Neattiecas, ja tiek pieprasīts Vincent
 6. Idlewood -415- Criminals

  *Dialogs par nākotnes plāniem* ((Atvainojos personām kurām nepatīk daudz lasīt, wazzy it īpaši piedod))
 7. Idlewood -415- Criminals

  Thomas Galliani Daudz kas par šo personu jums nav jāzin, tādēļ pastāstīšu īsi un skaidri par viņu, un viņa iepazīšanos ar citiem no šī rajona, Thomas ir divdesmit gadus vecs jaunieties kurš tieši tā pat kā visi pārējie viņa jaunie draugi te ienāca ar pārvākšanos, Thomas dzima štatā Arizona, pilsētā Phoenix, Thomas ir cilvēks ar stingru raksturu un pie nopietnām tēmām iet ar pilnu nopietnību, Thomasam patīk veikt darbu efektīvi,ātri un ar kvalitāti, kā viņš iepazinās ar Elliotu un tālākā ceļā ar pārējiem ? - Thomas kādu vakaru domāja kur atmesties un labi iedzert.. uzlūkoja bāru kas bija pie IGS un ilgi nedomājot tur iegāja un dzeršanas laikā iekrita nelielā dialogā ar Elliotu kur tie sarunāja tikties IGS Moteļos, kad Thomas tur aizgāja un palūkojās uz visiem pārējiem Elliota draugiem, viņš iekrtia nelielā stresā, bet protams centās to neizrādīt, kā galu galā Thomas iekrita viņu draugu lokā un aizvien tusējas kopā ar saviem jauniem draugiem, nedaudz par Thomasa izskatu, Thomas ir labi uztrenēts jaunietis priekš sava vecuma, uz kakla aizmugurē ir mazs tetuvējums 'Freedom' kuru dabuja pirms savu astoņpadsmit gadu dzimšanas dienas, kā jau tika aukstāk minēts.. Thomas ir ar cietu raksturu un pie nopietnām lietām iet ar visu nopietnību, viņš protams var būt labs runas biedrs kuram patīkami runāties par sakarīgu tēmu ar sekojošu cilvēku tam pretī, Thomas cenšas mazāk veidot ienaidniekus un vairāk draugus, lai pats justos drošāk, bet nu pievienojoties visām darbībām ar saviem jauniem draugiem.. redzēsim kā lietas tad tam ies.
 8. [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Tētis pīpē vannā MDM
 9. Ieteikums.

  piekrītu tavai idejai, iekš servera būtu interesanti pasēdēt IC māja un nelaižot spēli nost ieiet un skatīties kaut ko youtubē.
 10. Ieteikums Auto .

  PRET | Uzreiz pazūd jēga iegādāties īpašumu ar garāžu,jo nu vienīgais ko vajadzēs ir mazs treileris pa 3'000$ kur seifā savas apreibinošās vielas likt un savus mazos metāla draudziņus.. pazustu jēga arī no LSAK Konfiscētājiem, jo nu tādi cilvēki kas steidzas nomet auto kaut kur kur nevajag ir viņu darbs un naudiņa maizītei.
 11. Konfiscēto auto Atskaites.

  Vārds Uzvārds: Ēriks Nilssons | Pakāpe: Vecākais konfiscētājs Transporta marka un modelis: Mazda 323 P Transporta numurzīme: BI3 1331 Konfiscēšanas iemesls: Novietots uz gājēju celiņa Attēls: https://imgur.com/a/GusWMH3 Vārds Uzvārds: Ēriks Nilssons | Pakāpe: Vecākais konfiscētājs Transporta marka un modelis: Mercedes-Benz 280 CE Transporta numurzīme: UX6 2685 Konfiscēšanas iemesls: Nomest uz privātīpašuma teritorijas Attēls: https://imgur.com/a/GusWMH3 Vārds Uzvārds: Ēriks Nilssons | Pakāpe: Vecākais konfiscētājs Transporta marka un modelis: Mercedes-Benz 280 CE Transporta numurzīme: FQ0 8144 Konfiscēšanas iemesls: Nomest ceļa vidū Attēls: https://imgur.com/a/GusWMH3 Vārds Uzvārds: Ēriks Nilssons | Pakāpe: Vecākais konfiscētājs Transporta marka un modelis: Audi 100 Transporta numurzīme: NQ2 8677 Konfiscēšanas iemesls: Nomest ceļa vidū Attēls: https://imgur.com/a/GusWMH3
 12. čau >3

  Mums jau te ir dahuja labie cs spēlētāji, bet nu redzēsim ar ko tu mūs pārsteigsi, vēlu tev veiksmīgu spēlēšanu iekš šī projekta.
 13. [Izsole] BMW

  6'000$