Jump to content

a


Olbiss

Lojālais lietotājs
 • Ieraksti

  325
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  2

Olbiss last won the day on Septembris 28

Olbiss had the most liked content!

4 Sekotāji

Par Olbiss

 • Ranks
  ice cold
 • Dzimšanas diena Februāris 22

Contact Methods

 • Steam
  Olb1ss
 • Skype
  kas tas ?

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Pagrabs
 • Intereses
  Dzīvot

Profilu Apskatījuši

3702 profila skatījumi
 1. Olbiss

  [GM] Ceškatdeška

  Nē nebūs: statusā pirms tam tiki tādēļ kad biji aktīvs, kā arī ja jau vienu reizi savu iespēju zaudēji tad nu tur malacis ko lai saka. PRET
 2. Olbiss

  Slavenību [Guess who'?] #10

  Big Sean ?
 3. Olbiss

  [Avatāri] Lieto ja gribi.

  (Augšējie kādi ļoti senie ) (Šitie ir ahuena gaišie) (Nu un pēc klasikas arī melnbaltās) (Tātad šie ir mani pirmie darbi tāpēc lūgums nesist un jā es zinu kad viena no melnbaltām bildēm nav melnbalta lūgums nesist par to, bet nu jā ja kādam kāds no šiem iepatikās tad droši lietojat)
 4. Olbiss

  VCT līderu maiņa

  This.
 5. Olbiss

  BasYer Gang

  Vienkārši nē
 6. Olbiss

  East Los Santos -St- Criminals

  Sākums tikai un jau lielā kritika - ir lietas, kas jālabo piemēram ss'i kas pašlaik nav skatāmi tu droši vari apskatīt kādu labu pamācību YT vai kādos forumos, bet nu ja ir liels slinkums tad apskaties citu organizācijas un kā tie taisa ss'us, organizācijas stāsts tā teiksim ir nedaudz banāls, bet nu skatoties kad šī ir tava pirmā frakcija tīri normāli, vēlu veiksmi atrast pamatsastāvu un attīstīt savu frakciju.
 7. Olbiss

  another tracc

  klausīties var labs gabals.
 8. Olbiss

  Māksla @Sharper

  ļoti dzīvīgs un dvēselīgs darbs.
 9. Olbiss

  Pērk / Pārdod

  Pērku Steam acc - izskatīšu visus piedāvājumus, ja tādi protams būs: vēlams ar CS'iņu un bez VAC : ACC Nopirku.
 10. Olbiss

  [Tēlu piedzīvojumi] Jonathan Blake

  Pi'zdu tos sieviešu strīdus jei bogu, atradāt vietu kur viens otru nodirst par kaut kādu sīkaļu lietām, lūgums nelikt ne pie tēmas komentārus cita personas IC personāža dzīves stāstam, neesat tak mu'daki
 11. Olbiss

  Apbalvojumi

  Lūgums man piešķirt balvu: Atzīts RP`eris (šo nosaka LightScribe) (Biju rakstijis augstāk, bet gan jau palaida garām taka atkal)
 12. Olbiss

  [Vehlib] Autiņi

  Hotknife (434) - 1950 Hotknife Fallen Angel - Vehliba ID 33 - Cena - $15500 BMW šajā sarakstā laikam nav, vehlibā tad jāčeko.
 13. Olbiss

  [2018] Augusta nominācijas

  uzraugs; @Grumm - Vēro lai neviens herņu nerakst. lietotājs; @Sharper - Labs puika. radošākais; @Deffender - Smuki inti. aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @Sharper - Nominācijas nosaukums saka savu. izpalīgs; - komunikablākais; @Maršmelo - Laba persona ar ko var kaut cik labi parunāt. nopietnākais; @Melone - Nopietnais labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); - sliņķis; @Auddans - seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @LightScribe - Kurš vel ? MTA administrātors; @Melone - Laba aktivitāte un ar prieku palīdz problēmu risinājumos MTA skolotājs; @reacononly - citu GM jau palikušu pat nav un tu tāds labs puika tapēc tu MTA aktīvākais lietotājs; @Sharper - Cilvēks kas izrāda labu aktivitāti un aktīvi liek ss'iņus MTA slinkākais administrātors/GM; - visi dara savu darbu kā var MTA mēneša nelegālā; THE RIZZUTOS BĻ'E | Da nē protams kad: Idlewood -415- Criminals - Viena no vienīgām org. kas aktīvi ko dara uz priekšu MTA mēneša frakcija; LSPD - Klonu armija
 14. Olbiss

  *JW* Cau puiki

  Jebat tu aizmārša, sveiks puik
 15. @NightClawz Lietotājs kuru baigi labi kā personu nepazīstu, ir tik dažas lietas ko esu par tevis dzirdējis, kā piemēram esi draudzīgs un sakarīgs cilvēks pēc nostāstiem vari būt labs cilvēks ar kuru var pasēdēt un parunāt iekš TS3, kā GM's arī esi saprotošs un vairākoties draudzīgs, dažreiz esi ņēmis reprotu uz kuru nevari līdzēt, kas dažreiz besij nu un RP arī savstarpēji labs.
×