Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a


Jordan Green

Lietotājs
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Steam
  Kakucis113

Recent Profile Visitors

407 profile views
 1. Tēla Vārds_Uzvārds : Jordan Green Transportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : Journey (508) 2003 Mercedes-Benz Spinter - Vehliba ID 86 - Cena - $12700Daudzums: 1Skaidrojums kādam nolūkam tiks izmantots šis transportlīdzeklis: (Pievienot arī frakcijas tēmu un ekrānšāviņu no F3 paneļa*) : Šo Auto izmantošu savam ceļojumam no Los Santos > San Fierro > Las Venturas > Los Santos (Frakcijas nav , tāpēc arī F3 nav)
 2. Jordan Green

  Grow&Go

  Grow&Go Grow&Go būs jauns sākums svaigiem un dabīgiem augļiem un dārzeņiem. Šajā uzņēmumā klienti pāši varēs izvēlēties produktu. Produktus piegādāsim arī uz veikaliem, restorāniem, fastfood uzņēmumiem. Pieņemsim arī pēc pasūtijuma. Āgrāk manam tētim piederēja zemes gabals nekurienē, tāpēc man tētis tur uzbūvēja vasarnīcu ar mazu garāžu pārējo zemes gabala daļu atstāja milzīgam dārzam kur stādīt augļus un dārzeņus. 1981.gadā tēvs uz lielā dāŗza uzbūvēja siltumnīcas kur pavasarī varētu jau sākt audzēt dārzeņu sēklas lai vasarā varētu tāš iestādīt dārzā. Atceros pirmo gadu kad ar lāpstām uzrakām zemi un tad iestādījām augļus un dārzeņus ar kuriem mums pietika visai ziemai. Otrajā gadā nopirkām traktoru ar kuru sākām uzrakt zemi. Ar traktoru bija daudz vieglāk. Vēlos atgrizt šīs sajūtas un vēl parādīt citiem kā garšo īsti augļi nevis sintētiskie ar daudz ķīmijām. Vēlamies cilvēkus pievērst uzmanību ko viņi ēd. Edīsi veselīgi un bez ķīmijām pildītu ēdienu nebūs riska saindēties. Firmas telefona numurs : 375648 - Jordan Green Vēlaties pasūtīt ko svaigu? Zvaniet un mēs jums piegādāsim darzēņus tieši pie durvīm. Lokācija: San Pedro Ave #24 ( Prētīm RS Haul augšā kalnā aiz stāvvietas )
 3. Uzņēmuma nosaukums: Grow&Go Uzņēmuma pamatkapitāls(detalizēts pārskats apakšā): · Naudas līdzekļi: 5,000 · Transportlīdzekļi (to vērtība pārvēršot naudā) : 7,500 · Uzņēmuma īpašumi (to vērtība pārvēršot naudā) : 6,000 Uzņēmuma valdes locekļi: Jordan Green Juridiskā adrese: San Pedro Ave #24 Kontakttālrunis: 375648 Uzņēmuma darbības sfēra(veikals/serviss/bārs un tml): Ferma kur audzēs dārzeņus un augļus.
 4. [Mehāniķis] Jordan Green IC Informācija: Vārds Uzvārds: Jordan Green Mazs stāsts par Jūsu personāžu: Vēlos kļūt par mehāniķi, jo jau no bērnības ar vectēvu labojām sabojājušos auto! Es strādāšu Servisa jo tas ir mans vaļasprieks un tas man sagādā prieku , tur darbs nekad netrūkst ! Šādos lielos servisos ir daudz klientu! Darba vieta: Autoserviss "Future" OOC Informācija: Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu: https://playhard.lv/forums/topic/27889-sia-future/ SS no Frakcijas: Vārds: Niks Vecums: 13 Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas: Jau tādas bijušās uz otra charachter bet tam CK! Nospēlētās stundas ar personāžu: 173 SS no /history
 5. "Tobert Benjamini" Tur kļūda Vajag "Robert Benjamini"
×
×
 • Create New...