Jump to content

a


Dengozett

Lietotājs
 • Ieraksti

  40
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par Dengozett

 • Ranks
  Sasildijies iekš PH

Contact Methods

 • Steam
  Dengozet

Profile Information

 • InGame
  Alfredo Townley
 • Dzimums
  Vīrietis

Profilu Apskatījuši

563 profila skatījumi
 1. Dengozett

  GC & CS 1.6 VIP GIVEAWAY

  Skaitlis: 17 Balva ko vēlos saņemt: GC
 2. Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds:Alfredo Townley Tālruņa Numurs:553886 Faktiskā Dzīvesvieta:Metropolian Ave. Juridiskā Dzīvesvieta:Metropolian Ave. Personas Kods:190887-22655 Vecums:31 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta:SFAK (Vecākais mehāniķis). Izvēlētā vakance:Mehāniķis Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko):1990 - 1993 San Fierro bērnudārzs Blakte; 1993 - 2002 San Fierro 3. Pamatskola; 2002 - 2006 San Fierro Tehnikums; 2006 - 2013 Medicīnas augstskola. Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)):Sveiki, mani sauc Alfredo Townley. Esmu 31 gadu vecs vīrietis, kurš ir auto diezgan liels auto mīlis. Mana vēsture sakarā ar darba vietām ir bijusi diezgan interesanta. Jaunībā sāku ar mehāniķa darbu, tad tas apnika un gāju mācīties ar ārstu, bet tad sapratu, ka tomēr esmu auto cilvēks, tāpēc pašlaik rakstu šo pieteikumu. Esmu diezgan aktīvs, draudzīgs, komunikabls. Esmu savā ziņā darbaholiķis, jo vienmēr mēģinu darīt savu darbu uz 100%, bet protams neesmu arī perfekts, es tomēr esmu cilvēks. Domāju, ka jums mani būtu jāpieņem, jo esmu pamanījis, ka LSAK aktivitāte mehāniķu ziņā ir strauji nokritusies, un es to vēlos savā ziņā mainīt. Ceru uz drīzu tikšanos. OOC Informācija Vārds: Niks Vecums: 15 SS no /history: https://imgur.com/a/u2fqbtR SS no /stats: https://imgur.com/a/zxP65vs Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves: Jā.
 3. Dengozett

  [Būvatļauja]A.Townley

  (( Šeit būs - https://imgur.com/a/TesFoBg ))
 4. Dengozett

  [Remontdarbi]Alfredo Townley [Izpildīts]

  ((Būvatļauja tika izsniegta))
 5. Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Būves īpašnieka vārds: Alfredo Būves īpašnieka uzvārds: Townley Būves īpašnieka tālruņa numurs: 553886 Būves īpašnieka e-pasts: a.twly@burbmail.sa Būvatļaujas dokumenta pārbaude. Būvatļaujas reģistrācijas kods: - Būvatļaujas kopija no LSV arhīva: https://playhard.lv/forums/topic/32251-būvatļaujaatownley/?tab=comments#comment-189217 Būves informācija. Būves adrese: Metropolitean Ave. Nepieciešamo remontdarbu saraksts: Parastie žogi; Elektriskie žogi.
 6. Dengozett

  [Būvatļauja]A.Townley

  Būvatļaujas iegūšana! Pasūtītāja nosaukums:Alfredo Townley Reģistrācijas Nr., Juridiskā adrese, tālruņa nr. : 553886 Būves nosaukums, adrese: Metropolitean Ave. Apbūves vietas foto((iekš map generator uzmapojat to, lai redzētu kā plāno izskatīties beigās)): https://imgur.com/a/FkGXp03 Kādēļ vēlaties veikt pārmaiņas? : Lai nodrošinātu savu garāžu no zagļiem.. Atbildīgās amatpersonas, par būvuzraudzību darba laikā: LSB.. Laiks no/līdz (( datumi / ja ir uzcelts jau atbildat N/A)) : Nav vēl izplānots.
 7. Dengozett

  [Pērk] BMW M4 GTS ((ELEGY))

  ((TC))
 8. Marka: BMW Modelis: M4 GTS Gads: 2016 Cena: Max cena, par kādu nopirkšu būs 105'000$, var arī vienoties uz kādu apmaiņu. Saziņa: Tālrunis - 553886 ; Ē-Pasts - a.towlry@lamail.sa
 9. Dengozett

  RP Pērles

  Ne
 10. Dengozett

  [Mehāniķis]Alfredo Townley

  -Mehāniķa Spēju Pieprasījuma Paraugs- Kritēriji lai saņemtu mehāniķa spējas: Jābūt nospēlētām vismaz 25h stundām uz attiecīgā personāža [ + ] Nedrīkst būt saņemti vairāk, kā 10 Administratīvie ieslodzījumi (Ne vairāk kā 3 par RP Avoid) [ - ] Jābūt vismaz 15 gadus vecam un vismaz minimālām zināšanām par mehāniķa darbu/ikdienu [ + ] Personāžam jāatrodas kāda no mehāniķa F3 [ + ] Nevienu reizi nedrīkst būt noņemtas mehāniķa spējas par Non RP labošanu [ + ] IC Informācija: Vārds Uzvārds: Alfredo Townley Stāsts par Jūsu personāžu (Vismaz 50 vārdi): Mācijies San Fierro Tehnikumā par mehāniķi, pēctam strādājis SFAK šajā amatā, un guvis lielus panākumus. Alfredo, atceļojot uz Los Santos ir izmēģinājis daudz jaunu darbu, kā LSGD, LSZD, bet nekas īsti nepiesaistija Alfredo tik ļoti kā mehāniķa darbs, kuru viņš veica San Fierro kopā ar savu tēvu. Tāpēc Alfredo ir nonācis pie ceļa, ka atkal jāsāk strādāt amatā par mehāniķi. Darba vieta:LSAK. OOC Informācija: Vārds:Niks Vecums:15 Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu: https://playhard.lv/forums/forum/32-los-santos-auto-konfiscētava/ SS no Frakcijas F3 (Frakcijā jābūt vismaz 3 biedriem):https://imgur.com/a/xgeZYo0 Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas: Tāpēc, jo es strādāju LSAK par mehāniķi. Es jau nevaru šajā darbā neko izdarīt bez mehāniķa spējām. Nospēlētās stundas ar personāžu (Minimums 25h uz personāža): 435h SS no /history (OBLIGĀTS LOGS):https://imgur.com/a/iW6qUQk (Vēlos piebilst, ka neesmu jau ilgu laiku sēdējis ajailā un pārgāja man trollisms).
 11. Dengozett

  [LSZD]Alfredo Townley atlūgums.

  - Atlūgums jāraksta Uzņemšanas Nodaļas sadaļā - Tēmai jābūt rakstītai "[LSZD Atlūgums] Vārds Uzvārds" Ja esat izveidojis atlūgumu, jums jāgaida kad tas tiks apstiprināts un jātiekas, laužot līgumu. Atlūguma paraugs: Vārds:Alfredo Uzvārds:Townley Jūsu amats:Ziņu vadītājs. Žetona numurs:Nav. Telefona numurs:500796 Jūsu atsauksmes par darbu LSZD:Viss kārtībā, izvēlējos nepareizo darbu. Nav tas, kas mani piesaista. Datums:09.11.2018
 12. Dengozett

  [LSAK]Alfredo Townley

  Pieteikuma veidlapa Personīgā informācija Vārds:Alfredo Uzvārds:Townley Dzimšanas dati:19.08.1986 Dzimums:Vīrietis. Tautība:Amerikānis. Telefona Numurs:500796 2. Vakances Informācija Iepriekšējās darba vietas:LSGD - Mediķu nodaļas vadītājs ; LSZD - Ziņu vadītājs. Amats, uz kuru kandidējat:Mehāniķis. Jūsu pieredze šajā amatā:Es strādāju San Fierro Auto Konfiscētavā par mehāniķi. Diezgan daudz izprotu no auto. Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ):1990 - 1993 San Fierro bērnudārzs Blakte; 1993 - 2005 San Fierro Tehnikums; 2005 - 2013 Medicīnas Augstskola Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?:Cik atceros, neesmu. 3. Apliecību Pārbaude Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā. Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?:A ; D kategorijas. 4. Motivācijas Dati Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi):Mani vajadzētu ņemt šajā amatā, jo es diezgan daudz saprotu no auto un man jau ir bijusi diezgan liela pieredze San Fierro, pilsētā kurā dzimu un uzaugu. Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi):Sveicināti, mans pilnais vārds ir Alfredo Townley. Esmu 36 gadus vecs vīrietis. Esmu dzimis un uzaudzis San Fierro pat līdz 2013. gadam. Kā minēts rindiņā "kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā?", strādāju SFAK (San Fierro Auto Konfiscētuve), kurā guvu diezgan lielus panākumus. Tiku no parasta mehāniķa palīga līdz mehāniķu vadītājam. Man ir diezgan liela pieredze šajā darbā, manuprāt. Neteikšu ka esmu perfekts, protams. Esmu diezgan pacietīgs un jauks pret citiem. Galvenais, esmu diezgan sociāls, nav grūtības ar komunicēšanu. Kā arī, domāju, ka spēšu diezgan labi sadarboties ar saviem kolēģiem. Cerams, ka jūs mani pieņemsiet šajā amatā, jo es savam darbam pieeju ar lielu nopietnību, toties pozitīvi un bez uztraukuma. Paraksts:A.TOWNley 5. OOC Informācija Vārds:Niks Vecums:15 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu:Kā kuru reizi. Parasti no 1 - 5h. Kā ievelkās. Nospēlētās stundas uz doto brīdi:Kaut kur ap 430 stundām.
 13. Dengozett

  [LSZD]Alfredo Townley

  Personas informācija Vārds:Alfredo Uzvārds:Townley Vecums:32 Personas kods:190886-11924 Faktiskā dzīvesvieta:Metropolitean Ave. Deklarētā dzīvesvieta:Metropolitean Ave. Tālruņa nummurs:500796 Rase:Baltādainais. Tautība:Amerikānis. Vispārīgā informācija Izglītība:1990 - 1993 San Fierro bērnudārzs Blakte; 1993 - 2005 San Fierro 3. Vidusskola; 2005 - 2013 Medicīnas Augstskola; 2017-2018 Operātoru augstskola. Iepriekšējā darba vieta: LSGD - Mediķu nodaļas vadītājs Vai ir jebkāda pieredze ziņu dienestā:Nē. Valodu prasmes:Angļu. Darba informācija Izvēlētais amats:Operators Kādi pienākumi ir šajam amatam:Filmēt personas, prot darboties ar savu kameru. Īsa motivācijas vēstule (vismaz 100 simboli):Sveiki, mans vārds ir Alfredo Townley. Esmu 36 gadus vecs vīrietis. Pārsvarā savu dzīvi izmetu strādājot medicīnas jomā, bet sen jau esmu vēlējies nodarboties ar kaut ko iekš ziņu pasaules. Šoreiz mani īpaši piesaista operatora loma, tāpēc nesen to izstudēju un izpratu līdz galam. Esmu pēc dabas mierīgs, draudzīgs, izpalīdzīgs. Spēšu runāt ar cilvēkiem un uzturēt labu kontaktu ar saviem kolēģiem, toties es nevaru ciest, ja mani neciena. Es, Alfredo Townley, esmu devis pareizu informāciju savā CV un solos būt labs darbinieks pildot pienākumus un nepārkāpt Los Santos un darba noteikumus. Paraksts:A.Townley
 14. Pieprasījums uz handlinga maiņu, kura atļauta spēlētājiem: Transporlīdzekļa ID(VIN):3097 Ko uzlabojāt(sēdināžana, durvju modificēšana, svars, stūres lenķis):Stūres leņķis. Lomu spēle kā to darījāt: https://failiem.lv/u/gku23fxh Piezīmes:*Pasūtītās detaļas būtu speciāli priekš mana auto modeļa - BMW E34* Tika uzstādītas pavisam jaunas detaļas, speciālas priekš drifta, ar lielu stūres leņķi.
 15. Transporlīdzekļa ID(VIN):3097 Ko uzlabojāt(sēdināžana, durvju modificēšana, svars, stūres lenķis):Stūres leņķis. Lomu spēle kā to darījāt:https://failiem.lv/u/kb2hgg39#/ Piezīmes:Lūdzams palielināt leņķi vismaz par kādiem 20 grādiem.
×