Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

Predators

Lietotājs
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Predators

 • Rank
  PH Zaļknābis
 • Birthday May 25

Contact Methods

 • Steam
  ..

Profile Information

 • InGame
  Jack Flash
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Latvija

Recent Profile Visitors

462 profile views
 1. "Par taisnīgu pilsētu!" ((In Character)) UZŅEMŠANAS NODAĻA 1. Personas Dati. 1.1. Pilns Vārds Uzvārds: Jack Flash 1.2. Personas Kods: 25.05.92- 27340 1.3. Deklarētā dzīvesvieta: N/A 1.4. Faktiskā dzīvesvieta: N/A 1.5. Vecums: 26 gadi 1.6. Dzimums: Vīrietis 1.7. Tautība: Amerikānis 1.7. Tālruņa numurs: 480241 2. Izglītība (Augošā secībā). - Oxford university 2011- 2017 -Los Santos vidusskola 2008- 2011 -Los Santos pamatskola 1999-2008 -Los Sontos bērnudārzs 1994-1999 3. Pieredze. 3.1. Kāda ir jūsu iepriekšējā pieredze, šajā amatā?: Esmu stradājis Las Venturo par priekšnieku būvdarbu jomā. 3.2. Kādēļ pametāt savu iepriekšējo darba vietu?: Jo vēlējos strādāt savā dzimtajā pilsētā Los Santos 3.3. Rekomendācija no kāda Los Santos Valdības darbinieka?: N\A 4. Dokumentu jeb apliecību pārbaude. 4.1. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta autovadītāja apliecība?: Jā 4.2. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta motociklista apliecība?: Nē 4.3. Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta šaujam ieroču licence?: Nē 4.4. Vai jums ir vēl kāda Los Santos Štata izsniegta licence?: Nē 5. Sodāmība. 5.1. Vai esat kādreiz sodīts: nē 5.2 Ja esat kādreiz sodīts, tad par par ko?: N/A 5.3 Vai par jums ir sastādīts kāds protokols: N/A 5.4 Ja par jums ir sastādīts protokols, tad par ko?:N/A 5. Izvēlētais amats. 5.1. Kāds ir Jūsu izvēlētais amats?: Vietnieks buvniecībā 5.2. Vai Jūs zināt kādi pienākumi ietilpst šajā amatā?: Jā 6. Motivācijas dati. 6.1. Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli. ((50-100 vārdi)): Esmu pabeidzis labas skolas un uzskatu ka spešu pildīt visus vajadzīgos pienākumus. Es uzskatu, ka jums ir japieņem tieši mani jo esmu no inteliģentas ģimenes un pats esmu inteliģent. Protu rikoties ar dokumentiem. 6.2. Kādēļ mums būtu jāpieņem tieši Jūs darbam Los Santos Valdībā?: Tiesi mani jums būtu japieņem, jo esmu piemerots šim darbam un protu runāt ar cilvēkiem. Paraksts: J.Flash Paraksta Atšifrējums Jack Flash ((OOC Informācija)) Vārds: Armands Vecums: 15 Dzimums: Virietis Vai Jūs kādreiz esat erpojis Los Santos Valdībā?: Jā Kā jūs novērtējat savas RolePlay prasmes ((10 Baļļu sistēmā)):9 Cik stundu dienā, spēsiet veltīt šim amatam?: Ka kuru dienu. Bet daudz.
 2. "Par taisnīgu pilsētu!" ((In Character)) UZŅEMŠANAS NODAĻA 1. Personas Dati. 1.1. Pilns Vārds Uzvārds:Jack Alton 1.2. Personas Kods: 25.05.1992 1.3. Deklarētā dzīvesvieta: N/A 1.4. Faktiskā dzīvesvieta: N/A 1.5. Vecums: 26.gadi 1.6. Dzimums: vīrietis 1.7. Tautība: amerikānis 1.7. Tālruņa numurs: 661608 2. Izglītība (Augošā secībā). -LS bērnudārzs 1994-1999 -LS pamatskola 1999-2008 -LS vidusskola 2008-2011 -Kembridžas universitāte 2011-2016 3. Pieredze. 3.1. Kāda ir jūsu iepriekšējā pieredze, šajā amatā?: Esmu strādājis par Los Ventura priekšsēdētāja vietnieku. 3.2. Kādēļ pametāt savu iepriekšējo darba vietu?: Es vēlos tēmēt kautkur augstāk, kā piemēram strādāt LSV. 3.3. Rekomendācija no kāda Los Santos Valdības darbinieka?: Nav 4. Dokumentu jeb apliecību pārbaude. 4.1. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta autovadītāja apliecība?: jā 4.2. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta motociklista apliecība?: Nē 4.3. Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta šaujam ieroču licence?: Nē 4.4. Vai jums ir vēl kāda Los Santos Štata izsniegta licence?: Nē 5. Sodāmība. 5.1. Vai esat kādreiz sodīts: nē 5.2 Ja esat kādreiz sodīts, tad par par ko?: Nē 5.3 Vai par jums ir sastādīts kāds protokols: nē 5.4 Ja par jums ir sastādīts protokols, tad par ko?:nē 5. Izvēlētais amats. 5.1. Kāds ir Jūsu izvēlētais amats?: Priekšsēdētāja vietnieks. 5.2. Vai Jūs zināt kādi pienākumi ietilpst šajā amatā?: Jā 6. Motivācijas dati. 6.1. Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli. ((50-100 vārdi)): Esmu labi izglītot biznesa lietās. Esmu kūlturāls un miermīlīgs. Esmu gatavs pildīt visus savus darba pienākumus pēc vislabākās sirdsapziņas. Es visu savu laiku pārsvarā veltu darbam, un maz nepieciešami atvaļinājumi. 6.2. Kādēļ mums būtu jāpieņem tieši Jūs darbam Los Santos Valdībā?: Jo esmu mērķtiecigs un strādīgs. Esmu tieši tas kas jums ir vaidzīgs. Paraksts: J.A Paraksta Atšifrējums Jack Alton ((OOC Informācija)) Vārds: Armands Vecums: es domāju ka nevaidzētu šo izpaust Dzimums: Vīrietis Vai Jūs kādreiz esat erpojis Los Santos Valdībā?: NĒ Kā jūs novērtējat savas RolePlay prasmes ((10 Baļļu sistēmā)): 8 Cik stundu dienā, spēsiet veltīt šim amatam?: 1-6 VAI VAIRAK.
 3. Nestisies lsd cv?

   

 4. Nemīz, neēsmu trollis. Es biju domājis ka viņu lej tā pat kā maina āķi. Ka viņa ar laiku beigtos un būtu eļas kaniņa kkur igs vai citur jānopērk. Un jāielej.
 5. Būtu tuvak Real life. Ja mašīnām driftojot varētu uzsprāgt riepas. Ja vaidzētu mašīnām mainīt/ieliet, eļļu, kad tā ar laiku beidzas. Ja būtu vel kāds tunings auto, pienēram neonu uzlikšana. Ja lietus vai sniegs snigtu. Varbut tas notiek, bet ne tad kad esmu on. Es nezinu kas jums ir pa spēkam un ko jūs varat uzlabot pielabot, bet tas ir tikai ieteikums. Un es nezinu jādas ircitu domas par šo, lūdzu izsakiet savas domas komentaros. Man interesē vai vel kādam šis liktos interesanti vai nē.
 6. Tēla Vārds_Uzvārds : Ben Smith Transportlīdzeklis kuru pieprasiet (Nokopēt visu rindiņu no saraksta) : 1989 BMW 525Daudzums: 1 Skaidrojums kādam nolūkam tiks izmantots šis transportlīdzeklis: (Pievienot arī frakcijas tēmu un ekrānšāviņu no F3 paneļa*) : viņš būs paredzēts pie nelegālās frakcijas, jo frakcija būs saistīta ar šāda tipa auto. Frakcija top bet mašīna ir nepieciešama lai būtu jau gatava kad frakcija arī būs gatava. Piezīmes ( Piemēram, ja Jums ir garāžā tad VCT komanda var izveidot transportlīdzekli arī bez jūsu klātbūtnes un novietot to garāžā, krāsa utml..) :
 7. Es domāju ka būtu interesantāk, ja viņi ari fiksetu ātrumu un ja pārkāpj, tad atnak isziņa par naudassodu, novelkas atiecīgā naudas summa vai tiek ziņots PD.
 8. Es uzskatu ka būtu vairak spriedze, un būtu interesantak, ja uz LS ielām parādītos guļošie policisti un kautkur uz lielceļa būti radari. Protam daudzirm tas nepatiks, jo piemēram radari fiksēs ātrumu un uz guļošajiem policistiem braucot atri var sadauzit mašīnu. Met tas būtu solis tuvāk RL un butu interesantāk. Bonussā tam visam vel tuvāk RL būtu luksafori krustojumos.
 9. "Par taisnīgu pilsētu!" ((In Character)) UZŅEMŠANAS NODAĻA 1. Personas Dati. 1.1. Pilns Vārds Uzvārds:Jack Alton 1.2. Personas Kods: 25.05.1992 1.3. Deklarētā dzīvesvieta: N/A 1.4. Faktiskā dzīvesvieta: N/A 1.5. Vecums: 26.gadi 1.6. Dzimums: vīrietis 1.7. Tautība: amerikānis 1.7. Tālruņa numurs: 661608 2. Izglītība (Augošā secībā). -LS bērnudārzs 1994-1999 -LS pamatskola 1999-2008 -LS vidusskola 2008-2011 -Kembridžas universitāte 2011-2016 3. Pieredze. 3.1. Kāda ir jūsu iepriekšējā pieredze, šajā amatā?: Esmu strādājis privātuzņēmumā par transporta nodaļas vadītāju. 3.2. Kādēļ pametāt savu iepriekšējo darba vietu?: Es vēlos tēmēt kautkur augstāk, kā piemēram strādāt LSV. 3.3. Rekomendācija no kāda Los Santos Valdības darbinieka?: Nav 4. Dokumentu jeb apliecību pārbaude. 4.1. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta autovadītāja apliecība?: jā 4.2. Vai Jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta motociklista apliecība?: Nē 4.3. Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta šaujam ieroču licence?: Nē 4.4. Vai jums ir vēl kāda Los Santos Štata izsniegta licence?: Nē 5. Sodāmība. 5.1. Vai esat kādreiz sodīts: nē 5.2 Ja esat kādreiz sodīts, tad par par ko?: Nē 5.3 Vai par jums ir sastādīts kāds protokols: nē 5.4 Ja par jums ir sastādīts protokols, tad par ko?:nē 5. Izvēlētais amats. 5.1. Kāds ir Jūsu izvēlētais amats?: Transportlīdzekļu nodaļas vadītājs. 5.2. Vai Jūs zināt kādi pienākumi ietilpst šajā amatā?: Jā 6. Motivācijas dati. 6.1. Uzrakstiet nelielu motivācijas vēstuli. ((50-100 vārdi)): Esmu labi izglītot biznesa lietās. Esmu kūlturāls un miermīlīgs. Esmu gatavs pildīt visus savus darba pienākumus pēc vislabākās sirdsapziņas. Man pašam ir bijušas problēmas saskarsmē ar Los Santos valdībās atbildības transportlīdzekļiem un es uzskatu ka ar manu palīdzību tādu problēmu būs mazāk vai nebūs vispār. 6.2. Kādēļ mums būtu jāpieņem tieši Jūs darbam Los Santos Valdībā?: Jo esmu mērķtiecigs un strādīgs. Esmu tieši tas kas jums ir vaidzīgs. Paraksts: J.A Paraksta Atšifrējums Jack Alton ((OOC Informācija)) Vārds: Armands Vecums: es domāju ka nevaidzētu šo izpaust Dzimums: Vīrietis Vai Jūs kādreiz esat erpojis Los Santos Valdībā?: NĒ Kā jūs novērtējat savas RolePlay prasmes ((10 Baļļu sistēmā)): 8 Cik stundu dienā, spēsiet veltīt šim amatam?: 1-6 VAI VAIRAK.
 10. Diezvai tev kāds admins par šo dos naudu.
 11. Dod man jo tajos ss. Ir domats ka tas serviss/autoplacis izskatas no ārpuses. Xd
 12. -Mehāniķa Spēju Pieprasījuma Paraugs- IC Informācija: Vārds Uzvārds: Jack Alton Mazs stāsts par Jūsu personāžu: Daudz patīk auto, tos labot un tuningot, vēlāk grib atvērt savu servisu. Darba vieta: LSMS Autoserviss OOC Informācija: Links uz Frakcijas Tēmu / Dzīvesstāstu: https://playhard.lv/forums/topic/27816-serviss-lsms/ SS no Frakcijas F3: http://www.bildites.lv/a/dbzpqfp3#jk92xrmf Vārds: Armands Vecums: 15 Kāpēc mums būtu Jums jāpiešķir šīs spējas: jo es stradaju autosservisā par mehāniķi un man atik daudz erpot. Nospēlētās stundas ar personāžu: shai personai 0 SS no /history http://www.bildites.lv/a/gt7asu7v#pvbaeha6
 13. Los Santos Policijas Departaments ~Lai Kalpotu un Aizsargātu~ ~Aplikācijas Formāts~ Iesūtītajiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms ; Personālā Informācija | Pilnais vārds: Jack Dzimums: Vīrietis Dzimšanas datums: 25.maijs Dzimšanas vieta: Los Santos slimnīcas Pilsonība: Amerikānis Dzīvesvieta: N/A Štats: Los Santos Tālrunis: 661608 | 2 Posms ; Izglītība | IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [x ]; Asociāta grāds [x]; Bakalaura grāds [ ]; Maģistra grāds [ ]; Doktora [] Iepriekšējā darba vieta: LVPD Pašreizējā darba vieta: N/A Iegūtie sertifikāti: N/A | 3 Posms ; Jautājumi | Kapēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku es vēlos kļūt, jo tas ir mans sapņu darbs. Man patīk palīdzēt cilvēkiem. Es bieži vēroju LSPD darbiniekus uz ielas kā viņi strādā un cenšos kautko mācīties no viņiem. Mani šis darbs piesaista un esmu gatavs viss atdoties šim darbam. Kapēc tieši Jūs jāpieņemj Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums): Tieši mani būtu jāpieņem darbā, jo es ļoti cienu LSPD un esmu gatavs atdoties šim darbam, brīvajā laikā es apmeklēju sporta zāli un man ir laba fiziskā sagatavotība. | 4 Posms ; Zvērests | Es, Jack Alton , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība. Iesūtīšanas Datums: 15.03.2018 Paraksts: J.Alton (( | 5 Posms ; OOC Information | )) Vārds: Armands Vecums: 15 In-Game UCP vārds: Predators Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Jā Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?: Serveris sabruka Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: Nē Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?: Nē Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Nē Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): Nevaru ielikt, bet man nav biji neviens pārkāpums. Ar cieņu, Los Santos Policijas Departamenta rekrutēšanas divīzija
 14. Predators

  Autoserviss

  Servisi kuros iebraucot ar mašīnu viņa salabojaas, vajag ilgāku darba laiku, jo ir grūti atrast kādu kas sataisa.
×
×
 • Create New...