Jump to content

a


Snaiperis

Lietotājs
 • Ieraksti

  31
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par Snaiperis

 • Ranks
  Sasildijies iekš PH
 • Dzimšanas diena 04/01/1868

Contact Methods

 • Steam
  RomiņšSnaiperis

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Latvija

Profilu Apskatījuši

792 profila skatījumi
 1. Snaiperis

  RP Pērles

  Kad Kāmis cenšas būt pilsētas dūzis, bet viņam nesanāk.
 2. Laikam esmu aizskāris tavas jūtas, tagad jasaspiež dislike lai es atvainojos un pamestu playhard. Nop, šeit būšu līdz pašām beigām, unbanu nopirkšu ja vajadzēs 

   

   

  1. Parādīt iepriekšējos komentārus  15 more
  2. Snaiperis

   Snaiperis

   Nestāvi malā un spied dislike!

  3. Sharper

   Sharper

   #KatrsDislikeKāmimPalīdzPabarotVienuĢimeniLatvijā

   Nestāvi malā un spied dislike!

    

  4. Snaiperis

   Snaiperis

   Atceramies, ka katrs varam spiest 10 dislike dienā. Ejam uz kāmja profilu, jeb aka NoHateWooo un spiežam uz pēdejajiem topic, kur nospiežam viņam dislike.

   #KatrsDislikeKāmimPalīdzPabarotVienuĢimeniLatvijā

 3. *Cenzēts* tu esi, neko citu nemāk ka dislike saspiest. Iesācējs un ko tu vispār dari Virsnieku nodaļā, *Cenzēts*?

   

 4. Snaiperis

  [Foruma Spēle] Novērtē augstāk esošo mūziku

  Liktu 6/10, bet viņš nav smukiņš, līdz ar to dodu 3/10. Spied LIKE!!
 5. Snaiperis

  [Ieteikums] Frisk bez rokudzelžiem

  Tādēļ jau džeks, kurš tiks pārmeklēts tam pats piekrīt, nospiežot jā. Tikpat labi, piebraucu, uzlieku rokudzelžus, friskoju un pasaku mc, gribēju paskatīties /look. Pēc 5 minūtēm atbraucu un apzogu.
 6. Snaiperis

  [Ieteikums] Frisk bez rokudzelžiem

  Doma laba, atbalstu. Iespējams pēc diviem gadiem to varēsim redzēt serverī.
 7. Snaiperis

  [Pieprasījums] Kokaīn

  Kādēļ gan ne? Brīvajā laikā visi meklē kā uzpelnīties. Es mācoties skolā arī sadarbojos ar ielu bandām un mētāju kokaīnu kilogramos.
 8. Snaiperis

  [2018] Aprīļa nominācijas

  MTA administrātors; Cepums MTA skolotājs; Nightcalwz MTA aktīvākais lietotājs; Cubex MTA slinkākais administrātors/GM; Mushroom MTA mēneša nelegālā; Money Motivated Frends MTA mēneša frakcija; Mmf, Bikinu bottom gang
 9. Snaiperis

  [ieteikums] Auto

  Nu varu uzrakstīt, ka šis ir playhards, kur ietekumi stāv apstiprināti un neizpildīti. Tulīt bruksi virsū, lai visu mainu un nečīkstu. Bet nu diezgan nabadzīgi, ja augstākā administrācija slinka. Vari neatbildet, zinu, ka tev vienmēr būs taisnība.
 10. Snaiperis

  [ieteikums] Auto

  Protams. Cik ilgi rpo iekš lvrp? Pus gadu? Neviens te neko negrib darīt, visi pametīs šo bedri, čikstēs utt. Administrātori būs par slinku, lai tam sekotu līdzi.
 11. Snaiperis

  [ieteikums] Auto

  Te ir LV-RP, kur principā ko tādu varētu ieviest ja ļoti gribētu, taču šeit ir Playhards, tādējādi noteikti tas netiks ieviests. Cilvēki vēl vairāk sāks nonrpot, zinot, ka varēs dabūt atslēgu. Kāds bez drošibas jostas ietrieksies mājā, izlidos no auto un tikmēr pieskries kāds, tā vietā, lai palīdzētu tam, viņš savāks viņā auto. Redzot to, cietušais aizslēgs auto, sakot b čatā, lai padomā ar galvu, rl tā nebūtu. Otrs, jeb zaglis izveidos reportu: Varat atnākt? GRibu auto, PG!. Admins paņem, atnāk, abas puses spamo b čatu. To, kurš ietriecas sienā ieliks ajailā, un administrātors neiedomāsies situāciju cutot, tādējādi atslēgs vaļa auto. Tā nonrperis aizbrauks ar zagto auto, par spīti visam. Tālāk tiks izveidots reports, lai iedod atslēgu. Otrs administrātors vēl 20 minūtes čakarēsies, līdz iedos atslēgu. Nonrperis dabūnot atslēgu savīlēs sev 10 tādas, nonrpiski pārdos viņas citiem nonrperiem, pēc kā vēl nozags auto, tiem kuriem pārdeva. Beigās auto īpašnieks ieliks logus, ka viņs tika iejailots. Auto viņām pēc aptuveni divām nedēļām būs atgriezts, visi čīkstēs kur viņu auto utt. Nav vērts, lvrp nemāk zaudēt.
 12. Snaiperis

  Neliela aptauja

  Pirmais
 13. Snaiperis

  Pāris ieteikumi

  Nu man bija doma ko tādu veidot citā serverī. Parunāju ar dažiem cilvēkiem un izdomajam to veidit tā. Divas dienas pirms skolas tiek izveidots topics foruma ar info, par ko tiks stastits, kas tur notiks, ko tur varēs saņemt. IG to arī pareklamē. Visi savācas tsa, kur piesakās, tiek tpoti uz citu dimensiju. Tur tiek attēlota situācija. Prasam viedokli jo cilvekiem tsa, izrunajam visu situaciju. Jo aktivaks esi, jo vairak gc saņem. Pat ja neko nesaprati vismaz vienu gc saņem. Pēctam visi dimensijā var babraukāt ar civilajiem auto, cheetahiem n shit, kas arī dod motivāciju ierasties. Kādi trīs cilvēki no administrācijas tur darbojas, fixo auto utt. Kad viss beidzies, cilveki tiek tpoti uz parasto dimensiju, civilie auto izdzēsti. Bet apšaubu vai kāds jo administrācijas to vēlēsies darīt. Owlā pirms gadiem trīs vai četriem biju, bija salidzinoši interesanti, cilvēkiem arī patika. Princips līdzīgs kā minēju augstāk.
 14. Snaiperis

  Pāris ieteikumi

  Nu būtu jau labi, ja privātajām orgām būtu lielāks atbalsts. Tad admimi varētu piedāvāt rpo, maksājot tiem labu naudu. Un pieteikšanās notiek IG nevis caur cv. Ar šo sistēmu tas diezgan čābīgi. Es, vadot legalo nonrperiem maksāju 5-15 tūkstošus, par dienas rp. Pēc divām dienām viņiem sanāca jau normāls auto. Tas deva velmi viņiem rpot. Pēc nedēļas jau tie mazliet sāka izprast un par iedoto naudu nepirka tikai auto sev. Un iktdiena mēģināju ar tiem rpot, braukt uz jūru, cept gaļu utt. Un viņiem tas patika, nevus braukaja ar rs haul, krājot ātram auto, par cik vehlibā auto, kas maksā 25k iet ~165. Vehlibam īsti loģiku nesaskatu. Serveros kā owls, auto kurš iet 200 (Porche Cayenne Turbo S) mierīgi nopirku pa 15k. Un drošvien man tulit teiks. Te ir lvrp te tā nevar darīt, beidz sapņot. Es tam daļēji piekrītu, bet still.
 15. Snaiperis

  Pāris ieteikumi

  Serverī jau valda nonrperi. Tādi kā Patrick Mendez, Steave Jackson u.c. Lūdzot adminam disarmot, jo cilvēki dmo, tas netiek darīts. Ja nošauj ic, ieroči džekam nepazūd, jo license viņam ir. Tādus kā viņu vajadzētu mācīt vai sliktākajā gadījumā nobanot nevis dot ieroču licensi.
×