Jump to content

a


BabyShina

Lietotājs
 • Ieraksti

  146
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  1

BabyShina last won the day on Decembris 8 2018

BabyShina had the most liked content!

Par BabyShina

 • Ranks
  Printeris

Contact Methods

 • Steam
  Nikolender

Profile Information

 • InGame
  S.Epureanu
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Kandava
 • Intereses
  Parkour, Freerun, Roleplay, Flipi, Futbols.

Profilu Apskatījuši

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BabyShina

  Yakuza Group

  Nepatīk, šitā bērna izgudrojums.
 2. BabyShina

  The Affiliates

  Izskatās labi, Veiksmi!
 3. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Michael Gordon Personas ,kuras tika iesaistītas: Es, un mans ierocis. Datums, Laiks, kad tika veikts: Pirmdiena/14.Janvārī/2019.gads Aprakstiet situāciju: Maikls, ar moci nostājās priekšā veikalam, kuru plānoja apzagt, pēc kā devās iekš tā un to aplaupīja. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: https://imgur.com/a/9NYuqaC logfile: Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Nauda 4,000$ Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: --- 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus.
 4. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Michael Gordon Personas ,kuras tika iesaistītas: Tikai es. Datums, Laiks, kad tika veikts: Piektdiena/10.Janvāris/2019.gads Aprakstiet situāciju: Tika pasīvi pārdoti 168g Shrooms. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: https://imgur.com/a/9sz9guL logfile: Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Nauda, summu nosaka @Keks, @Bets. Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: N/A 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus.
 5. BabyShina

  Hate Avenue Skinheads 427

  ((Otrais Post))
 6. Materiālais pieprasījums par veikto pasīvo lomu spēli IG nickname: Michael Gordon Personas ,kuras tika iesaistītas: Tikai es. Datums, Laiks, kad tika veikts: Svētdiena/6.Janvāris/2019.gads/21.gadsimts Aprakstiet situāciju: Maikls, bija iegādājies darkweb'ā, divus Shrooms Kit, un tos izaudzēja otro reizi savā dzīvē, iegūstot 240g Shrooms. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: https://imgur.com/a/r33LN4Z logfile: Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Shrooms - 240g Internet saites, kuras veido priekštatu par materiālu cenu: 8. punkts jāpilda tikai gadījumā ja pasīvi tirgojāt materiālus.
 7. BabyShina

  [gm] Siierins

  Fuj, bija gadījums, kad biji nodevis man info, parādījis kur ir tava būda, un pēc tam to nosvilināju, un sāki ar saviem draugiem, man PM'ā spamot, lohiņš, MG u.t.t. Terminus nezini līdz galam, 12 gadi, labi par vecumu neko nesaku, pats esmu tikai vienu gadu vecāks, PRET!
 8. BabyShina

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Gaterī Pujāts Fakojās H R U
×