Jump to content

a


Light

Lietotājs
 • Content count

  303
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Light last won the day on May 13

Light had the most liked content!

1 Follower

About Light

 • Rank
  Atkarīgais
 • Birthday 08/24/2005

Contact Methods

 • Steam
  Nikolender

Profile Information

 • InGame
  R.Addison
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Playhard.

Recent Profile Visitors

1246 profile views
 1. Light

  illegal

  Piekrītu, @Mykat izveidotā sistēma, nesaku ka ir slikta, bet dažreiz ir galīgi neforša, dažreiz patīkama, kā arī vadība ir neaktīva iekš servera. Jaunu FMT Komandu vajadzētu.
 2. - Transportlīdzekļa ID (VIN): 31 - Mehāniķa uzlabojums (Svars/Stūres leņķis/Sēdināšana/Durvju modificēšana) : Stūres Lenķis +7 - Mehāniķa vārds uzvārds: Matthew Ouelette - Lomu spēles ekrānšāviņi: - Uzlabojuma uzstādīšanas iemesls (20-30vārdi): Auto slikti izņēma līkumus, nonācu pie domas, ka vajadzētu veikt dažus uzlabojumus, nomainīju stūres lenķi, ar detaļām no drauga auto, - Tēla vārds uzvārds: Matthew Ouelette
 3. Light

  TRC (Divu tēlu dzīvesstāsti)

 4. Light

  TRC (Divu tēlu dzīvesstāsti)

 5. Informācija par personāžu: Tēla vārds uzvārds: Matthew Ouelette Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history: Tēla darba vieta: TGC Serviss, (Street Raceru Organizācijas Garāža) Tēla iepriekšējās divas darba vietas: N/A Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi): Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Vecums:13 Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? : Lai uzlabotu gan savu, gan citu cilvēku automašīnas, un par to iegūtu naudu, strādājot kā mehāniķis. Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs: Nav izsniegts f3 panelis, bet erpoju zem Mehāniķa/Street Racer pamata. Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs: Lai uzlabotu citus auto, un savu auto, kā arī iegūt naudu par veikto darbu no klientiem. Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto: Mehāniķis ar automašīnu uzbrauc uz pacēlāja, pēc kā paceļ auto gaisā, lai būtu vieglāk darboties. Automehāniķis noskrūvē nost riepu ar visu disku kopā, pēc kā norauj disku nost no riepas, pēc kā pašu riepu uzskrūvē atpakaļ pie auto, un jauno disku uzliek virsū riepai. Lomu spēles situācija, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu: /me ar automašīnu uzbrauc uz pacēlāja, izkāpj no salona. /me atskrūvē vaļā automašīnas riepām netīļus. /me pieslēdz kompresoru pie kontaktligzdas, pistoli pieliek pie ventīļa, sāk pildīt gaisu riepā, līdz tā ir pilna. /me izslēdz kompresoru, aizskrūvē riepu ventīļus.
 6. Light

  TRC (Divu tēlu dzīvesstāsti)

  Dzēst postu
 7. Light

  TRC (Divu tēlu dzīvesstāsti)

 8. Light

  TRC (Divu tēlu dzīvesstāsti)

 9. IC ''Lonnie pieraksts dienasgrāmatā: Ar Matthew iepazinos nesen. Nu kā nesen, gandrīz 20 gadi, priekš manis tās ir minūtes. Mani ļoti piesaista automašīnas, sacīkstes un kā jau normāliem cilvēkiem arī nauda. Kad biju mazāks, mans tēvs pirms nāves atstāja mantojumā savu mašīnu, man tā pašam patika bet es to neņēmu, jo nemācēju braukt. Par braukšanas prasmēm runājot... kad man bija 16 gadi, no skolas man bija viens pazīstamais, ar to es gāju uz sacīkstēm, skatījos un atbalstīju viņu - tā jau arī viņam es iepatikos un tad vienu dienu viņš man pajautāja ''Mazais, nevēlies iemācīties braukt?'' - Es biju vienkārši šokā. No 12 gadu vecuma mani ļoti piesaistīja mašīnas, biju mierīgs bērns tādēļ necentos zagt vai kaut ko. Biju izbrīnīts un protams es teicu Jā. Tā gadu gadiem, dienu dienām es iemācījos braukt, pat ļoti labi. Jau no 18 gadu vecuma iesaistos visādos turnīros autosportā un visā citā. Piedalos sacensībās un uzvaru naudu. Pienāca 2000.gads, tur sacensībās es iepazinos ar Matthew. Viņš bija ļoti interesants un palīdzēja man apgūt trasi, kura bija speciāli izveidota uz kalna.Tā jau gadu garumā, sadraudzējāmies ar viņu. Draudzība ilgst vēl šodien, tomēr mēs esam pārcēlušies no San Fierro uz Los Santos.'' ''Matthew pieraksts dienasgrāmatā: Ja kāds lasa šo, tad zināt - Jūs esat ielauzušies mājā, vai es esmu jau miris. Sākšu ar vieglāko, esmu Matthew. Piedzimu es San Fierro, ne tik bagātā ģimenē, rajonā kur ir ļoti liels noziegumu līmenis, ar kuru netiek galā policija. Jau no sākta gala, mani kā cilvēku piesaista autosports. Kad man palika 16, saņēmu savu otro mašīnu, tā vienkārši ieķērās manā sirdī. Tā nebija ļoti ātra un nebija ļoti lēna, tomēr ļoti skaisti ieņēma līkumus. Turpinot izbaudīt savu mašīnu pilsētas ielās, pienāca jau tas moments kad mani uzaicināja uz sacīkstēm. Nu, pajautāju sev - Kāpēc ne? Tad es piekritu. Piekrišana manā dzīvē atvēra jaunus soļus. Piekritu un arī uzvarēju. No tā brīža, ļoti iepatikās sacīkstes. Jaunus soļus dzīvē arī atvēra 2000.gada Aprīlis, kad iepazinos ar ļoti labu draugu Lonnie. Lonnie ir tāda pati vēsture kā man, abi mīlam autosportu. Kopā izlēmām pārvākties no šīs pilsētas uz citu, kur ir vairāk iespēju. Ziniet kā saka? Jaunas dzīves meklējumos.''
 10. Light

  [R&A] RIDE-ALONG Pieprasīšana

  II. Pieprasījuma paraugs Vārds (Pilnais): Dave Uzvārds: McDevitt Intervijas vadītājs: Malcolm Ramirez Datums, kad notika intervija: Ceturtdiena, 2.maijs, 2019.gads Ride along vēlamais datums, laiks: 5.maijs, 2019.gads: Jebkurā laikā.
 11. Light

  RP Pērles

  Tās foršās sajūtas, kad tu tiec arestēts un vēl pat neesi nonācis Labošanas Iestādes telpās.
 12. Light

  [R&A] RIDE-ALONG Pieprasīšana

  II. Pieprasījuma paraugs Vārds (Pilnais): Dave Uzvārds: McDevitt Intervijas vadītājs: Malcolm Ramirez Datums, kad notika intervija: Ceturtdiena, 2.maijs, 2019.gads Ride along vēlamais datums, laiks: 4.maijs, 2019.gads: Jebkurā laikā.
 13. Light

  [R&A] RIDE-ALONG Pieprasīšana

  II. Pieprasījuma paraugs Vārds (Pilnais): Dave Uzvārds: McDevitt Intervijas vadītājs: Malcolm Ramirez Datums, kad notika intervija: Ceturtdiena, 2.maijs, 2019.gads Ride along vēlamais datums, laiks: Piektdiena, 3.maijs, 2019.gads: Jebkurā laikā pēc trijiem.
 14. Light

  [R&A] RIDE-ALONG Pieprasīšana

  II. Pieprasījuma paraugs Vārds (Pilnais): Dave Uzvārds: McDevitt Intervijas vadītājs: Malcolm Ramirez Datums, kad notika intervija: Ceturtdiena, 2.maijs, 2019.gads Ride along vēlamais datums, laiks: Ceturtdiena, 2.maijs, 2019.gads: Jebkurā laikā pēc trijiem.
×