Jump to content

a


Fury

MTA Administrators
 • Ieraksti

  5
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Profilu Apskatījuši

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fury

  (LSB)Oliver Defo

  Sveicināti cienījamais Olivera kungs ar prieku varu paziņot ,ka esam nolēmuši apstiprināt jūsu Sī-Vī un sazināsimies ar jums tuvākajā laikā ,lai sarunātu intervijas laiku.
 2. Fury

  LSB Arbuzzi Carmelo

  Sveicināts cienījamais Arbuzzi kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs neuzaicināt uz interviju, jo pat CV nespējat sniegt atbilstošu informāciju!
 3. Fury

  (LSB) Marcello Quon

  Sveicināts cienījamais Marcello kungs! Los Santos Būvdarbu vadība ir rūpīgi izskatījusi jūsu CV un nolēmusi jūs uzaicināt uz interviju. Ar jums sazināsies Los Santos Būvdarbu pārstāvis tuvāko 48 stundu laikā, lai sarunātu intervijas datumu un laiku.
 4. Fury

  [LSB] Chaz Creswick

  Sveicināti cienījamais Chaz Creswick kungs ! Ar prieku jāpaziņo ,ka jūsu sī vī tiek apstiprināts ,sazināšos ar jums tuvākajā laikā ,lai precizētu tikšanās laiku. Ar cieņu Būdarbu vadība.
 5. Fury

  [LSAK] Angela Addy

  Pieteikuma veidlapa Personīgā informācija Vārds: Angela Uzvārds: Addy Dzimšanas dati: 031394-***** Dzimums:Sieviete Tautība:Amerikāniete Telefona Numurs:893623 2. Vakances Informācija Iepriekšējās darba vietas:RS Haul Amats, uz kuru kandidējat:Mehāniķe Jūsu pieredze šajā amatā:Ļoti liela Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ): Los Santos bērnudārzs (Kaķēni)1998-2001 Los Santos I pamatskola 2001-2010 Las Vegas automehānikas tehnikums 2010-2014 Las Vegas Augstskoa 2014-2018 Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?:Neesmu sodīta! 3. Apliecību Pārbaude Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Ir Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?:Nav 4. Motivācijas Dati Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi):Esmu apņēmīga, strādāt griboša jauniete. Visu Savu dzīvi esmu veltījusi šāda veida darbam. Viss kas saistīts ar auto, to labošana, apkopju veikšanau utt. Visus darbus veicu vienmer līdz galam,visu ko ieceru, un vēlos paveikt. Nemēdzu slinkot, Vēlos pēc iespējas vairāk iegūt pieredzi savā darbā un to pielietot ikdienā! Esmu komunikabla, spēju sarunāties ar klientiem. Nav sliktu ieradumu. Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi): Jau no bērnības esmu vienmēr vēlējusies strādāt stabilā servissā, lai pilnībā sevi pilnveidotu.Galvenokārt vēlos pierādīt to, ka ne tikai vīrieši spēj strādāt servissā, bet arī sievietes.Kā jau minēju, esmu ļoti darbīga un man ļoti patīk mašīnas,savu bernību pavadīju tēva azotē pie automašīnām tās bija mana bērnība. Kad pārējās vienaudzes spēlējās ar bārbijām, tajā pašā laikā es spēlējos ar maziem mašīnu modelīšiem. Patika iztēloties, ka tās ir salūzušas un es tās laboju! Es vēlos palīdzēt cilvēkiem, kam auto remonts sagādā lielas problēmas, kā arī nevēlas smērēt savas rokas. Pārzinu daudz auto modeļus, to uzlabošana un cita veida darbs man nesagādās nekādu problēmu. Domāju, ka serviss spēs novērtēt manas prasmes, aktivitāti. Reti slimoju, nav sliktu ieradumu, kas aizkavētu ikdienas rutīnu! Paraksts:A.Addy 5. OOC Informācija Vārds:Ingvars Vecums:18 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu:4-8h
×