Jump to content

a


KAZE

Lietotājs
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KAZE

  Nvidia Optimus?

  Tas ir pilnībā normāli un tā nav problēma, vienkārši tiek piedāvāts vai aplikāciju palaizt caur NVIDIA GPU vai integrēto, kas ir procesorā. Uz ātro nevaru pateikt vai kaut ko vari izdarīt, jo to piedāvā MTA lietotne. Ieteikumi viņiem sen jau ir bijuši, lai vismaz ir, ka atceras izvēlēto opciju vai ko citu ilgi jau, bet nekas pie tā nav darīts.
 2. KAZE

  Ieteikums - Armija

  Nē, nē un vēlreiz nē! Kā sadalīt vēl trakāk 20 cilvēku spēlētāju bāzi, izveido vēlvienu frakciju, lai tagad visās ir pa 2. Neuzturos pārāk ilgu laiku forumā, bet parādi, kur ir bijis konflikts/terrorakts vai citas atrakcijas serverī. Lai arī cik prasti tas izklausās, bet vispirms nokomplektēt visas standarta frakcijas un tad domāt par vēl kaut ko. Normāla pielietojuma ikdienā frakcijai nav, un rastos tikai krānu mērīšanās.
 3. KAZE

  [SOTW] #42 balsošana

  1. Man vienalga cik laika pavadīts pie katra no darbiem, bet ja rezultāts ir vēzis tad nav jēga no tā. Šoreiz mazāk darīts un labāk izskatās.
 4. ** Sludinājums būtu no vietnes pagaidām izņemts ar norādi - rezervēts ** *13/05 lapā būtu redzams atjauninājums* Pārdots!
 5. KAZE

  [Problēma] Transportlīdzekļi

  katru dienu saskaros ar šo problēmu - man pietiek ar 15 minūtēm, un hotkey automašīnas neiet, toties vienkārši iekāpjot/izkāpjot viss aiziet uzreiz.
 6. KAZE

  [Mapping] Sētas uzcelšanas pieprasījums

  Ja pareizi sapratis esmu no tā kā strādā servera sistēmas šijā momentā, tad tev ir 1. Jāiegūst būvatļauja un jāprivatizē noteiktā teritorijā, kurai tiks aplikts žogs. 2. Jāpasūta žogi no LSB vai arī jāiegūst tie. 3. Jāveic būvdarbi. P.S. Serverī tādiem maziem s*diem neizmanto mappingus, bet /makegeneric, kurus nolocko.
 7. Marka: BMW Modelis: E60 M5 Gads: 2006 Motors: 5.0i benzīns Ekstras: Bluetooth Hands-Free, CD Player, Kruīza kontrole, ādas apsildāmie sēdekļi, multi-zonu klimata kontrole, navigācija, tonēti elektroniskie logi u.c. Krāsas: Melna Cena: 24'999$ Defekti un bojājumi: N/A Kontakti: 392691 Piezīmes: Kopts transportlīdzeklis, nav fiksētu CSN pārkāpumu, ideāls jauniešu kā arī ģimenes auto. Attēli :
×