GHOS

Moderators
 • Ieraksti

  669
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  15

GHOS last won the day on Augusts 12

GHOS had the most liked content!

Par GHOS

 • Ranks
  Hektors
 • Dzimšanas diena 2000.11.19.

Contact Methods

 • Steam
  GHOSiks
 • Skype
  GHOS

Profile Information

 • InGame
  Malcolm_Cornelius
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Pagrabs
 • Intereses
  www.PLAYHARD.lv Moderators un Roleplay servera Administrators, Griezties pie manis ja ir radušās kādas neskaidrības vai problēmas, lai ir iespējams saņemtu ātrāko risinājumu.

Profilu Apskatījuši

7 601 profila skatījumi
 1. Heyaa @pumasiK aka IgoriK, sveiciens jubilejā, esi prātīgs ar to šmigu ja. ;)

  1. pumasiK

   pumasiK

   Nu liels paldies @GHOS ka atcerējies. :D

 2. [Ieteikums] Tiesa

  Šī tēma ir tikusi izrunāta vairākas reizes, nav cilvēku un smadzeņu lai ko tādu veidotu, slēdzu.
 3. TeamSpeak 3 - būt / nebūt?

  Ērti lietojams un tīri nepieciešams priekš roleplay, oldschool paliek oldschool, nebūs ts3, tas nesīs lielu triecienu saistībā uz rp serveri veiciet secinājumus un izvērtējiet paši. Ps ts3 ir nepieciešamās funkcijas kuras mums ir vajadzīgas , savukārt ar discord ir otrādāk.
 4. [Tēlu piedzīvojumi] Earl Bishop

  @huga4life2 Tev kā spēles uzraugam būtu jārāda piemērs citiem spēlētājiem, tavi aizvainojumi un ''ej nomirsti'' nav pieļaujams, maini savu attieksmi jaunais cilvēk, šis ir brīdinājums. Ņemot vērā to ka tavs personāžs ir nogalināts un viņa piedzīvojums beidzies, tad topic slēdzu.
 5. Illegal Team Pieprasījums uz jūsu priekšmetu ir apstiprināts un izsniegts!
 6. [LSPD] End of watch [VIDEO]

  420

  1. Parādīt iepriekšējos komentārus  12 more
  2. Walker

   Walker

   es arī tiku, paldies Ghosik xd

  3. reacononly

   reacononly

   a kur props par manu 11/9 10-57v ? Ir nice.

  4. Hakeris Filipolv
 7. [LSPD] Policistu dzīve

  Los Santos Police Departament - End of watch [VIDEO] 420
 8. Apstiprināts un izsniegts!
 9. Ruthless Money Mafia

  Ekrānšāviņi labi, un frakcija turas godam, ir interesanti sekot līdzi, vēlētos redzēt vairāk gif ekrānšāviņus, kas tev iepriekš sanāca labi un bija kas jauns un vairāk teksta patreizējos ekrānšāviņos, tā kā tas bija iepriekš, lai spētu saprast situāciju. Šādi turpinot, frakcijai var būt spīdoša nākotne, lieliska attīstība.
 10. Edits.

  Valstij jāsāk ar sevi
 11. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS Mūsu mājaslapa - https://jmeloni.weebly.com/komandas-sast257vs.html Šeit jūs tiksiet informēti par komandas sastāvu un jebkādiem jaunumiem iekš departamenta, kā arī daudz citas interesantas lietas! Autortiesības @Melone
 12. [Ieteikums] Nelegālo dropu sistēmas pārveidošana

  Apspriežoties ar @Bets. un ņemot vērā cilvēku viedokļus, kur vairākums bija pret to ka ir nepieciešams palielināt limitu, tad arī pie gala rezūltāta esam nonākuši, ka sistēma paliek tāda, kāda tā ir, kura ir izveidota lieliski un pilnīgi stabili. Parastam iedzīvotājam uzskatu ar pieciem ieročiem vien pietiks, kur nu vēl vairāk. Ja mēs runājam par nelegālajām frakcijām, kā jau daudzi minēja, jo vairāk biedri tev būs frakcijā, jo lielāka privilēģija tev būs. Katrs cilvēks drīkst turēt sev mājā piecus ieročus, kas nepārsniedz limitu, tālāk jau jūs paši ar frakcijas biedriem kontaktējaties un tas paliek jūsu ziņā. Galu galā šis nav DayZ, vai kaut kāds deathmatch serveris. Tēma slēgta.
 13. Nedaudz par nākotnes plāniem

  Neatgriezies pie vecas tēmas lai veidotos lieks spams, jau tika paziņots, statu RR netiks veidots.
 14. 11.Sadaļa - Probācija! 11.01.Probācija Persona kura ir nonākusi apcietinājumā, ja tā ir nosēdējusi vismaz 2 stundu cietumsodu, tad tā nonāk probācijā. Probācija nozīmē to, ka, persona nedrīkst nonākt atkārtoti apcietinājumā, vai saņemt naudas sodu, kas pārsniedz 2000$ 5 dienu laikā, pēc dienas, kad tā tiek izņemta no cietuma. Ja persona tomēr nonāk atkārtoti cietumā, vai saņem naudas sodu, kas pārsniedz 2000$, 5 dienu laikā pēc sava apcietinājuma izciešanas, tad tā ir jāareste uz 3 diennaktīm + aresta sods par veikto noziegumu.