Jump to content

a


GHOS

Moderators
 • Ieraksti

  737
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  17

GHOS last won the day on Februāris 19

GHOS had the most liked content!

Par GHOS

 • Ranks
  Hektors
 • Dzimšanas diena 11/19/2000

Contact Methods

 • Steam
  GHOSiks

Profile Information

 • InGame
  Malcolm_Cornelius
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Pagrabs
 • Intereses
  www.PLAYHARD.lv Moderators un Roleplay servera Administrators, Griezties pie manis ja ir radušās kādas neskaidrības vai problēmas, lai ir iespējams saņemtu ātrāko risinājumu.

Profilu Apskatījuši

10337 profila skatījumi
 1. Ne tikai oficiālās, bet arī parastās f3 varēs tās iegūt, viss atkarīgs no frakcijas kvalitātes, ilguma un mērķiem, bet tas retos gadījumos. Kā jau minēju strikti viss tiks vērtēts. Ja ok
 2. Pēc laika iespējams tiks atsevišķi kādam iedots NPC ar noteiktu narkotiku daudzumu iekš tā, patreiz mēģināsim IC ievest narkotikas pilsētā lielos kvantumos.
 3. Sveiks, Playhard lietotāj! Ņemot vērā to ka mūsu iepriekšējā ''illegal'' roleplay komanda bija neaktīva un nespēja tikt galā, tika ieviestas pārmaiņas un izveidota jauna, efektīva un aktīva komanda. Turpmāk par nelegālo roleplay atmosfēru/frakcijām atbildēšu es, savu komandu iepazīstināšu citā topikā. Vēlos tevi informēt par mūsu tālākajiem plāniem, mērķiem ko esam gatavi pilnveidot tuvākajā laikā. Pamatmērķis ir palielināt narkotiku daudzumu serverī, tā lai tas dominētu, un kā vecajos laikos pārvietotos no spēlētāja uz spēlētāju, vai tiktu lietotas, protams neiztiksim bez pasīvās tirgošanas, tas joprojām viss būs iespējams. Tas nozīmē to ka viss notiekošais norisnāsies IC, tiks ievesta pāri robežām kontrabanda, tas notiks regulāri. Tas nozīmē to, ka būs interesanti abām pusēm, gan LSPD frakcijai, gan nelegālajām. LSPD būs iespēja pārtvert šos konvojus, ja būs pietiekami gudri, vācot pierādījumus un pielietojot smadzenes [detektīvi]. Arī nelegālajām frakcijām tas būs iespējams, iegūstot sev labumu, ja ir atšķirtas no citām. Mēs mēģināsim realizēt visu tā, lai būtu interesanti gan pašiem, gan citiem. Mūsu mērķis ir lai tev ir interesanti šeit, nevis garlaicība un dienu no dienas domāt ko erpot. Tālāk parunāsim par patreizējo drop sistēmu. Ir izveidota kvalitatīva sistēma pateicoties betiņam. NPC paliks, bet tas tiks nedaudz pieslīpēts. Cenas tiks nedaudz palielinātas, tas attiecas lielākoties uz lielajiem ieročiem, kā piemēram ak 47,m4, lai būtu stabilitāte. Viss atkarīgs no pašas frakcijas, arī citu ieroču cenas var mainīties, jo mūsu mērķis ir ieviest nedaudz to realitātes sajūtu, tik cik mūsu spēkos un tuvu iespējams. Kā šos NPC dabūt? Mēs sekosim līdzi katras frakcijas piedzīvojumam un vērtēsim to roleplay atveidojumu, kvalitāti un situāciju veidošanu serverī, ja mums apmierina šī frakcija, no 2-3 nēdēļām ir iespējams šo NPC pieprasīt. Patreizējās frakcijas kurām jau ir šie NPC, tiks atstāti un nav par to jāuztraucas. Jaunajām frakcijām sevi jāpierāda, bet tas nenozīmē, ka paliks bez spēļmantiņas, būs arī iespēja tos IC iegādāties, jo mūsu FMT komanda arī piestrādās. Viss ir lietas procesā. [Šis attiecas uz topošajām frakcijām] Nedaudz par frakcijām, lietotāji kuri gatavi iesaistīties nelegālajā lomuspelē.Veidojot nelegālo frakciju, tās topiks tiks vērtēts striktāk, vairāk piekasīsimies, vēlēsimies redzēt arī vairāk vizuālo, pie topika būs jāpiestrādā lai iegūtu F3. Vērtēsim arī biedrus, lai frakciju akceptētu kā pilnvērtīgu grupējumu, vismaz 3-5 cilvēki būs vajadzīgi, viens spēlētājs nevarēs vadīt frakciju, mēs to neatļausim. Tāpēc iegūldam darbu un pārliecinies vai tiešām esi gatavs vadīt frakciju, var būt reizes arī kad neakceptējam topiku. Aktivitāte būs, un mūsu mērķis ir panākt to, lai interesanti ir gan LSPD, gan nelegālajām frakcijām. Esam gatavi uzklausīt tavas domas/idejas/ieteikumus, ko TU vēlies sagaidīt no mums, vai redzēt iekš servera. Katru viedokli izskatīsim, izvērtēsim un atbildēsim.
 4. GHOS

  [Unban] sarpers

  Neadekvāta uzvedība un necieņas izrādīšana pret administratoru, bans paliek.
 5. GHOS

  velos sakt pa jjaunam

  Apelācija pēc parauga. Vēlams ar savu īsto profilu, pretējā gadījumā vari pat necensties. https://playhard.lv/forums/forum/22-ziņojumi-administrācijai/
 6. GHOS

  Ieteikums LSPD

  Mills slepkava, mūsu atlīdzību medniek tiks ar viņu galā!!!!!!
 7. GHOS

  [Moderators]Coldplay

  Ye vecīt, ir jautri "bīdīt sūdu" ar tevi, esi nopietns uz pienākumiem, tāpēc pie moderatora pienākumiem var laist, kā reiz vēl vienu vajadzētu.
 8. GHOS

  igs

  jums smadzenes laggo
 9. GHOS

  GTA sound Pack

  MTA īpaši neatbalsta skaņu modifikāciju. Uz SAMP platformas tos var uzlikt, bet šeit tas ir nedaudz sarežģītāk, uzlikt var, ar ļoti lielām grūtībām, bet skaņas var arī sākt buggoties utml. pārsvarā uz MTA platformas šos papildinājumus cilvēki nelieto.
 10. GHOS

  esLains saka čau.

  Parasti šīs saveicināšanās nelasu, bet kaut kā šis uzrunāja. Neļauj sevi apcelt čuvak, tieši šis tev dos saucamo spēku un motivāciju darīt lietas kuras esi ieplānojis vai sapņo, tiksi tam pāri, kačā sevi fiziski un izmanto negatīvo enerģiju pret viņiem, sevi ceļot pa kāpnēm, neviens tev nevar uzpiest vai teikt kas tev jādara. Turies džekiņ un sveicināts iekš playhard projekta!
 11. GHOS

  RP Pērles

  Ļoti bēdīgi, bet huļi par troll tikai 60 min, es perm dabūju.
 12. GHOS

  [UNBAN]Middnes

  Liegums noņemts, nākamās reizes nebūs. Ienāks atkārtoti sūdzības, nāksies patukšot maciņu. Tas ka citi tevi apceļ, nav risinājums pārkāpt noteikumus pašam, nākamo reizi ieraksti sarunu vai ar jebkādiem redzamiem pierādījumiem veido sūdzību par attiecīgo lietotāju.
 13. GHOS

  Ielidojam 2019. gadā

  Pārlasot visu, nācās brīžiem pasmaidīt, skaists topic un daudz labu atmiņu šajā projektā.
 14. GHOS

  RP Pērles

  Čalis atsēdēs ajail un būs servera reborn
×