Ceškatdeška

GameMasters
 • Ieraksti

  57
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  2

Ceškatdeška last won the day on Jūnijs 5

Ceškatdeška had the most liked content!

2 Sekotāji

Par Ceškatdeška

 • Ranks
  Sasildijies iekš PH

Contact Methods

 • Steam
  Sbbrbm
 • Skype
  Sbbrbm
 1. [Pārdod] Autoservisa telpas

  Aizmirsu piebilst, ka viss inventārs kas atrodas iekšā servisā un ir redzams attēlos paliek, domāju, kompresors, diagnostikas dators u. c. ((protams ka mappings un nevar izvākt bet lai erpiskāk, ka inventārs paliek un nav tukšas telpas))
 2. VCT Ieteikumi

  Esmu par to lai to draņķīgo jaguāru novāc un uzliek M5 un pievieno M5 E39 veikalā!!!!
 3. Tiek pārdotas servisa telpas sakarā ar uzņēmuma financiālajām problēmām. Servisa priekšā ir neliels parkings, kurš ir norobežots ar sētu, kā arī ar paceļamu barjeru, kura darbojas uz pults. Kā arī uz servisa ēkas ir izklāts liels plakāts ar uzrakstu ''Serviss''. Šis uzraksts ir labi redzams no ceļa, tas padara šo vietu viegli pamanāmu. Atraššanās vieta: Šīs servisa telpas atrodas Santa Maria Beach Blvd #013 Kontakttālrunis: 446827 Cena: 45'000 dolāru Autoservisa interjers: Autoservisa ēka un tās priekšpagalms:
 4. VCT Ieteikumi

  GTA SA modelis. : NRG-500 Marka: Aprilia Modelis : RSV-4 Gads : 2016. gads Nu Top Speed rl ir 300+~ [Serverī varētu vismaz 230] [Šis te vairāk @LightScribe domāts, serverī uz NRG nav arī neviena mod varbūt var ielikt? Nav bugains pārbaudiju http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-bikes/33279-aprilia-rsv-4.html]
 5. Marguts Repairs

  Autoserviss darbojas pilnā sparā, neskatoties uz financiālajām grūtībām, darbu veic galvenais mehāniķis Crowley's, kurš specializējies auto elektro iekārtās, auto krāsošānā, kā arī veic dzinēja remontu un ritošās daļās remontu. Servisā arī var veikt parastas dzinēja un ritošās daļas pārbaudes, pēc kurām, klienti sapratīs vai viņu auto ir drošs ceļu satiksmē vai tam ir nepieciešams remonts, kuru var arī uzreiz veikt pēc tā apskates. Vēlreiz atgādinām ka cenas par apskati ir šādas: Auto motora un ritošās daļas pārbaude par 200 dolāriem; Auto diagnostika pie datora par 250 dolāriem; Auto šķidrumu nomaiņa par 150 dolāriem; Auto ritošās daļas un dzinēja remots, skatoties pēc bojājumiem, vienojoties ar klientu.
 6. Marguts Repairs

  Mehāniķa Crowley Grant sniegums pie 2013. gada bmw M5 un 1999. gada BMW 735 BMW 735 tika pārkrāsots melnā metālikas krāsā un aprīkots ar sēdinātām atsperēm. BMW M5 tika pārkrāsots dark steel purple krāsā un aprīkots ar sēdinātām atsperēm. Šis bmw vēl ir viens no Crowley projekt auto, šim auto tika veltīts vairāk laika, tajam tika izvirpots lielāks vārstu caurumu diametrs un piemeklēti lielāki diametra vārsti. Kā arī vadības blokā orģinālais čips aizstāts ar regulējamo un turbīnas spiediens ''BAR'' ir palielināts un ieplūdes koeficents tāpat!
 7. [GameMaster] Wazzyy

  Priekš sava vecuma esi sakarīgs, vismaz ar pauri domā! No manīm rec!
 8. Dāvids Džonsons

  Kas jums visiem ir ar to bērnības atveidošanu, visiem ''jau agrā bērnībā tēvs ņēma līdzi uz servisu'' . Varbūt savādākā kontekstā, bet visi kas RP savu char par mehāniķi veido, šādi veido sava tēlā stāstu! Kāds beidzot izdomās kaut ko orģinālāku par to? Pats savam char neesmu saņēmies uzrakstīt, man peitika ar skolas referātu druķēšanu, varbūt tālā nākotnē uzrakstīšu. Bet tā virspusēji, uzmetot aci varu teikt, esi centies, rakstot caur telefonu!
 9. [Foruma spēle] Novērtē citu auto

  10/10
 10. Čau atkal.

  Sveika tautumeita!
 11. [Foruma spēle] Atskaņu spēle

  preperāts, referāts, internāts @huga4life2...... tas tik ir jebanāts dzelzsceļš
 12. Marguts Repairs

  Mehāniķa Crowley Grant sniegums pie 1976. gada Cadillac Eldorado Auto tika profesionāli pārkrāsots, jaucot krāsas, lai uz auto priekšas veidotos liesmas, auto tika pārlasīta ritošā, uzliekot sedinātas lāgu atsperes un sēdinātus priekšējos amartizatorus!
 13. Marguts Repairs

  Attēli ar auto, kurus uzlabojis, pārkrāsojis un nosēdinājis galvenais mehāniķis Crowley's.
 14. Marguts Repairs

  Autoserviss ''Marguts Repairs'' piedāvā kvalitatīvu darbu. Piedāvājam auto diagnostiku, remontu, krāsošanu, uzlabošanu. Par uzņēmu Uzņēmums tika dibināts 2018. gada 31. maijā, kad Crowley's Grant's savā piemājas garāžā sagādāja visu nepieciešamo servisa uzturēšanai. Kad tika gūti panākumi biznesā un gūta peļņa, tika iegādātas jaunas telpas, kuras bija plašākas, labāk aprīkotas un ērtāk lietojamas. Par autoserivsu Servisu uztur un tajā darbu veic viens galvenais mehāniķis, kā arī īpašnieks ''Crowley Grant''. Serviss ir aprīkots ar labas kvalitātes instrumentiem, kā arī labi un ērti iekārtots. Telpās nesen tika veikts kosmētiskais remonts, lai uzlabotu labsajūtu gan strādniekiem, gan klientiem. Servisa pārējie darbinieki pieslēdzas tikai tad, kad vajadzīgas palīdzīgas rokas, pārsvarā ar darbu tiek galā Crowley's pats. Autoserviss piedāvā dažādu veidu diagnostikas un apkopes Auto motora un ritošās daļas pārbaudi par 200 dolāriem Auto diagnostika pie datora par 250 dolāriem Auto šķidrumu nomaiņa par 150 dolāriem Kontakti Autoserviss atrodas ''Santa Maria Beach Blvd #013'' tieši aiz autosalona. Kontakttālrunis: 446827
 15. [GM] huga4life2

  Par! Sakarīgs čalis, tikai žēl ka tupus čurā. Nu lab šad tad stāvus. Ievilka mani visa šajā, beigās piedūros vairāk kā viņš!