Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

bandits

GameMasters
 • Content Count

  974
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

bandits last won the day on January 1

bandits had the most liked content!

About bandits

 • Rank
  labaak biisties

Recent Profile Visitors

12848 profile views
 1. noņem hp boost un nekāda tirdzniecība neaizies.
 2. es te ierakstītu kaut ko ļoti rupju, bet sorry veči, esmu gamemaster. Nu jūs jau zinat.
 3. paldies! nākamo, lūdzu, pokera skriptu līdzīgi kā ir LS-RP, lai varu kāst nost naudu no pārējiem. kas atbalsta, liek sirsniņu.
 4. Sveiki, pārdodu gaļas veikalu un kazino vienā, divstāvīga ēka, cena - 25'000$, bet nav akmenī kalta.
 5. šī, starpcitu, arī ir laba doma. Priekš kam kaut kādu miršanas no bada skriptu, ja var būt atkarīgais un mirt no tā, ka vajag dozu.
 6. Sveiki, vēlos ieteikt serverim to, ka narkotikām ir savi efekti, piemēram - speed up, slow motion, hp boosts, halucinācijas (atceros, ka exs no kkādas narkotikas, ka iepisu, tad man spawnojās visur apkārt klauni un skrēja pakaļ) u.t.m.l efekti. Kam tas ir vajadzīgs? Tad rp ap narkotikām būs interesantāks, katrai narkotikai vajag savu specifisko efektu, jo pašlaik, bez efektiem - nelegālajai lomuspēlei ir atņemta vissvarīgākā lomuspēles daļa - narkotiku tirdzniecība. Nevienam nav interese pirkt narkotikas, jo nav nekāda efekta. Attiecīgi, ja efekts būtu - pircēji arī būtu. Es arī zinu to, ka owlgaming gamemode skriptos ir atrodami tie narkotiku efekta skripti, tamdēļ @LightScribe, ļoti ceru, ka pievērsīsies šim, lai illegal RP kļūst interesantāks un nebūtu tikai tā pasīvā narkotiku pārdošana.
 7. Šodien mēģināju ar grupējumu atveidot lomuspēli, piebraucu, norpoju, ka paskatos uz grupējumu, ka signalizēju no mašīnas. Bandīti stāvēja uz ietves un pa /b runāja par ieročiem, nu okei, strīdējās pa ooc kāpēc tam un tam ir ierocis a viņam nav un vobšem tāds kaut kāds musars. ieraugot manu lomuspēli, pa /do 3x iespamoja jautājumi ''un, talak?'', pēc tam vēlviens fujaks iepisa '' /do un, ko saprati, ka esi gej-s? '', īsāk sakot, rp musars, attieksme musars, frakcija - kaka. Paldies par uzmanību.
×
×
 • Create New...