Jump to content

a


Brodyaga

Lietotājs
 • Content count

  353
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Brodyaga last won the day on December 16 2018

Brodyaga had the most liked content!

4 Followers

About Brodyaga

 • Rank
  Atkarīgais

Recent Profile Visitors

1390 profile views
 1. Kāds te spēlē Sea Of Thieves? Ja kāds grib kopā paspēlēt, hmu PM vai Disc Brodyaga#3928

 2. Brodyaga

  Problēma ar GTA/MTA !!

  mta būs atsevišķi jāinstalē, bet viss ies.
 3. Brodyaga

  Problēma ar GTA/MTA !!

  Ņem tev sakompresētā GTA versija, sver ļoti maz, lejupielāde ātra, bet šī versija ir tikai priekš multiplayer, singleplayer neies. http://www.filebase.ws/torrents/games/89115/
 4. Brodyaga

  Problēma ar GTA/MTA !!

  Kāda jēga maksāt par 14 gadus vecu spēli kuru var easy ielādēt netā, nesaprotu tos cilvēkus kas saskarās ar problēmām lejupielādējot TIK VECU spēli, + STEAM GTA ir mēsls, jo nav widescreen, WTF!!!
 5. Brodyaga

  NOTEIKUMI UN SITUĀCIJAS

  Jūs te visi par noteikumiem runājat, kas reāls un kas ne, @Daring labāk būtu 26.1 noteikumu ieteicis labot un regulēt nevis visu vienkārši aizliegt. Visstulbakais noteikums.
 6. Brodyaga

  NOTEIKUMI UN SITUĀCIJAS

  Nu par pirmo tu tur galīgas muļķības sarakstīji, klau.
 7. Āriešu Brālība ir sākotnēji jau ASV cietuma banda un ielu banda. Krievi? Viņi nevar piederēt pie Āriešiem, jo ir slāvu tauta. Tas, ka Krievijā ir un bija daudz visi šie neo nazi fanātiķi ir taisnība, bet nekāda sakara ar ASV un ASV cietuma bandu tur nav, jo Amerikāņu neo nacistu bandām (ieskaitot arī Āriešus) nepatīk ne tikai citas rases/seksualitātes/ticības cilvēki, bet arī iebraucēji - visi Eiropieši un tā tālāk, pārējās baltās tautas. Tāpēc ar krieviem te vispār sakara nekāda nevar būt un tas, ka te ir ar krievu burtiem ir sarakstīts ir pilnīgs debīlisms. Mēs neesam krievu komūnā pašlaik. Šeit vienkārši var redzēt, ka čalis noskatījies vienu filmu par Āriešu Brālību cietumā, izlasīja vienu slikti pārtulkotu wikipedia lapu un tagad bliezīs kaut ko augšā. Un starpcitu, cilvēks kas sēdējis par vairākām slepkavībām ASV cietumā nekad nebūtu vairs iznācis ārā un visticamāk būtu iesēdies eleketriskajā krēslā.
 8. Kādā sakarā tu ar krievu burtiem uzdrukāji? AB ar krieviem nekāda sakara nav.
 9. Brodyaga

  Čau, čau!

  lil ''reperi''.......
×