Jump to content

a


Wuut

Lietotājs
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

About Wuut

 • Rank
  PH Zaļknābis

Contact Methods

 • Steam
  Ricinns

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wuut

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Sandis Koknesē Tirgojas
 2. Wuut

  [LSAK] Richard Smith

  Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds: Richard Smith Tālruņa Numurs:516319 Faktiskā Dzīvesvieta: Idlewood Dzīvoklis Juridiskā Dzīvesvieta: Idlewood Dzīvoklis Personas Kods: 241295-21755 Vecums: 23 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta: Melnā Pērle Izvēlētā vakance: Konfiscētājs Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko):1.Los Santos Bērnu Dārzs "Bitīte"(1997-2003) 2. Los Santos 1. Pamatskola (2003-2012) 3. Los Santos Ģimnāzija (2012-2016) (Los Santos Biznesa Koldedža (2016-nepabeigta) Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)):Tātad vēlos ieņemt šo amatu, jo man pašam ir nepieciešams darbs, kā arī esmu gatavs ar pilnu atdevi nodoties sev uzticētajiem pienākumiem, kā arī tos aktīvi un godīgi pildīt, lai varētu mūsu pilsētas ielas padarīt skaistākas, drošākas un tīrākas no pamestiem automobīļiem. Es bieži pamanu nepareizi novietotus auto un zinu, ka daudziem tas traucē tajā skaitā arī man, tāpēc ar lielāko prieku ieņemtu šo amatu un būtu gatavs konfiscēt šos auto, lai tādejādi palīdzētu citiem Los Santos iedzīvotājiem! OOC Informācija Vārds: Rihards Vecums: 18 SS no /history:https://files.fm/f/dfg5etnv SS no /stats:https://files.fm/f/ggxgc9vk Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves: Jā esmu šijā serverī un sen atpakaļ arī citos!
 3. Wuut

  [LSAK] Meklā Jaunu Vadītāja Vietnieku

  Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds: Richards Smith Tālruņa Numurs:516319 Faktiskā Dzīvesvieta: Jeffersons motelis Juridiskā Dzīvesvieta: Jeffersons motelis Personas Kods: 241295-21755 Vecums:23 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta: Melnā Pērle Izvēlētā vakance: Priekšnieka Vietnieks Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko): 1.Los Santos Bērnu Dārzs "Bitīte"(1997-2003) 2. Los Santos 1. Pamatskola (2003-2012) 3. Los Santos Ģimnāzija (2012-2016) (Los Santos Biznesa Koldedža (2016-...) Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)): Tātad vēlos ieņemt šo amatu jo uzskatu, ka varētu pilnvērtīgi pildīt pienākumus un palīdzēt vadīt LSAK darbu, kā arī attīstīt to un uzlabot darbinieku iekšējo dzīvi! Kāpēc es tā domāju? Jo zinu, ka esmu komunikabls cilvēks, un ar labām vadīšanas spējām, kurš varēs palīdzēt darbiniekiem un civilpersonām pie problēmām vai tādā gadijumā ja būs radušās kādas problēmas vai domstarpības! Kā arī es domāju, ka manas zināšanas varētu palīdzēt LSAK veidot strauju ekonomisko izaugsmi un tālāku paplašināšanos! Arī kā cilvēks es vienmēr esmu pretīm nākošs un izpalīdzīgs ar augstu atbildību pret sev uzticēto darbu... Tāpēc arī domāju, ka labi iederētos šajā amatā un varētu vadīt darbiniekus, kā arī tiem palīdzēt pie grūtībām, un es pildītu savu darbu uz visiem 100% un ar lielu atbildību par paveikto, protams, kļūdu gadījumā būtu gatavs arī uzklausīt kritiku, lai vairāk tādu gadījumu nebūtu! OOC Informācija Vārds: Rihards Vecums: 18 SS no /history:https://files.fm/f/dfg5etnv SS no /stats:https://files.fm/f/ggxgc9vk Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves: Jā, esmu. Esmu gan bijis šeit kā konfiscētājs, gan citos serveros dažādos amatos.
 4. Wuut

  [LSAK] Mike Steel

  Pieteikuma veidlapa Personīgā informācija Vārds: Mike Uzvārds: Steel Dzimšanas dati: 14.05.1988. Dzimums: Vīrietis Tautība: Amerikānis Telefona Numurs: 387476 2. Vakances Informācija Iepriekšējās darba vietas: N/A Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs Jūsu pieredze šajā amatā: Nav. Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ): Los Santos bērnudārzs ''Bitīte" ,Los Santos Pamatskola, Los Santos Vidusskola. Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?: Neesmu sodīts. 3. Apliecību Pārbaude Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā ir. Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?: Nav. 4. Motivācijas Dati Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi): Es esmu cilvēks ar lielu atbildību pret darbu, vienmēr to centīšos padarīt cik vien labi spēšu, kā arī vienmēr to padarīšu līdz galam, un ja kaut kas nebūs labi, tad arī uzņemšos atbildību par to. Kā arī man nav bail no strādājot sasmērēt rokas un nosmērēties. Kā arī vēlos piebilst, ka man nav nekādu kaitīgu ieradumu. Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi): Kā jau teicu es esmu cilvēks ar lielu atbildības sajūtu pret darbu, un tajā vienmēr ieguldīšu visu kas man ir. Kandidēju šim amatam, jo man nav bail sasmērēties un darīt fizisku darbu. Kā arī tāpēc ka pilsētā ielas ir pilnas ar cilvēkiem, kas neprot pareizi novietot savu auto. Tādēļ domāju vēlos, būt viens no tiem, kas var pārmācīt šos cilvēkus un padarīt šo pilsētu labāku, un autobraucējiem patīkamāku. Paraksts: 5. OOC Informācija Vārds: Rihards Vecums: 17 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu: 3-4h Nospēlētās stundas uz doto brīdi: Uz abiem čariem kopā +/- 110h
×