Jump to content

a


ritvarstyle

Lietotājs
 • Ieraksti

  20
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

1 Sekotājs

Par ritvarstyle

 • Ranks
  PH Zaļknābis

Profilu Apskatījuši

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ritvarstyle

  [LSAK] Thomas Walker [ Noraidīts ]

  Iemesls ka neņem?
 2. ritvarstyle

  [LSAK] Thomas Walker [ Noraidīts ]

  Kapēc nepieņem?
 3. ritvarstyle

  [LSAK] Thomas Walker [ Noraidīts ]

  Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds:Thomas Walker Tālruņa Numurs:453747 Faktiskā Dzīvesvieta:Los Santos Juridiskā Dzīvesvieta:Los Santos Personas Kods:192187-**** Vecums:24 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta:LSGD Izvēlētā vakance:Mehāniķis Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko):Las Venturas bērnudārzs *Saulīte*, Los Santos pamatskola , Los Santos vidusskola Los Santos augstskola. Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)):Es vēlos tieši šo darbu, jo visas šis prasmes kuras man piemīt ieguvu no sava tēva. Bērnībā skatijos kā viņš taisa auto un pats arī pa laikam skatijos kā viņš to dara un biju ļoti ienteresēts, jo biju ļoti strādāt griboš.Es biju ļoti prasmīgs, kad man bij 14 gadi man bij pietiekami daudz zināšanu, lai salabotu auto motoru, tapēc es domāju es būtu labs šimā darbā.Kad man bij jau 18 mans tēvs jau bij pavecs es laboju viņa auto. Man ir ļoti labas prasmes es būtu priecīgs, ka jūs mani pieņemtu šima darba es jau, kad gāju pirmajā klasē iztēlojos sevi šimā darbā tapēc ceru, ka tiešam piepildīšu savu sapni un stradāšu nejau deļ naudas, bet gan deļ sava vaļās prieka ar cieņu Thomas Walker. OOC Informācija Vārds:Ritvars Vecums:17 SS no /history:https://failiem.lv/u/dqkdbfqj SS no /stats: https://failiem.lv/u/4ydmx2t6 Neuztraucaties auto tiesības jau braucu šodien likt varēsiet parbaudit intervijā. Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves:Nē, bet ļoti vēlos to pamēģinat esu pārliecināts, ka man patiks!
 4. ritvarstyle

  [LSAK] Pieteikums Davie Mills

  Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds:Davie Mills Tālruņa Numurs:362545 Faktiskā Dzīvesvieta:Sand Pedro Ave #2 Juridiskā Dzīvesvieta:Sand Pedro Ave #2 Personas Kods:263168-8***** Vecums:24 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta:Rs Haul Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko):Las Antos- bērnu dārzs *Bītīte* Las Venturas-Pamatskola , Los Santos-Vidusskola, Los Santos augstskola. Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)):Es ļoti vēlos šo darbu, jo es jau 6 gados sāku par to interesējos, es Youtubē skatijos visādas pamācības par Mehāniķa profesijām un interesējos, ka tas vis notiek.Kādreiz kad man bij 12 gadu Tētim salūza auto un es jau biju pieteikoši prasmīgs, lai salabotu auto un tad es to salaboju Tētis bij pārsteigts šis darbs itr tieši piemērots pirekš manis, jo man jau ir diezgan liela pieredze. Respekts manam Onkulim kad man bij 6 gadi redzēju kā šis laboja auto un es ienteresējos par to, un līdz šim izdomāju kļut par vienu no LSAK biedriem.Es jums apsolu pildīt visus darba pienākumus un klausīt obligāti vaditāju, tapēc es ceru, ka mani pieņemsiet ar cieņu Davie Mills. OOC Informācija Vārds:Ritvars Vecums:17 SS no /history:https://files.fm/u/nyc4m275 SS no /stats:Pectam iedošu ss kompis kka ielagoja Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves:Nē, bet labprāt velos to izmēģināt!
 5. ritvarstyle

  [LSAK] Davie Mills

  Pieteikuma veidlapa Personīgā informācija Vārds:Davie Uzvārds:Mills Dzimšanas dati: janvāris 1, 1994 Dzimums:Vīrietis Tautība:Amerikānis Telefona Numurs:362545 2. Vakances Informācija Iepriekšējās darba vietas:Los Santos būvdarbi Amats, uz kuru kandidējat:Konfiscētājs Jūsu pieredze šajā amatā:Vidējā Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ):Bērnudārzs,pamatskola,viduskola,augstskola Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?: 3. Apliecību Pārbaude Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?:Jā 4. Motivācijas Dati Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi):Es velos Palīdzet Los Santos, un itkā pašam vajadzētu naudu nopelnīt .Es velos atbrivot visas Los Santos ielas no mašinām kuras ir nepareizi novietotas.Es nezinu ko lai vel pasaka, bet domāju ka šis darbs ir man piemērots. Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi):Es ļoti cienu šo darbu es šis darbs pēc manām domām man ir viss piemērotākais es izturēšos pret šo darbu nopietni tapēc ludzu pieņemiet mani apsolu pildit visas prasības Paraksts:Davie Mill 5. OOC Informācija Vārds:Ritvars Vecums:17 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu:3-9h Nospēlētās stundas uz doto brīdi:233
 6. ritvarstyle

  [LSZD] Franklin Jackson

  Personas informācija Vārds:Franklin Uzvārds:Jackson Vecums:24 Personas kods:42-435-76 Faktiskā dzīvesvieta:Sant Pedro #11 Deklarētā dzīvesvieta:Sant Pedro #11 Tālruņa nummurs:352545 Rase:Vīrietis Tautība:Latvietis Vispārīgā informācija Izglītība:augstākā Iepriekšējā darba vieta:LSPD Vai ir jebkāda pieredze ziņu dienestā:vidējā Valodu prasmes:augstāka Darba informācija Izvēlētais amats:LSZD Kādi pienākumi ir šajam amatam:paziņot jaunumus LS Īsa motivācijas vēstule (vismaz 100 simboli):Man ļoti patiktu vadīt ziņas tas ir jautri un ceru ka manas LSZD prasmes ir labas,man patīk paziņot cilvēkiem ko jaunu tas ir interesanti kapec lai to nedarītu es esmu jau 2 gadus spelejis šo spēli manas LS zināšanas ja butu jānovērte 10 baļu skalā es novertētu 10 jo es LS pārzinu ļoyi labi šaja spēle es vēlos iegut ko jaunu tāpec es arī rakstu šo CV , es domaju sava RP dzīves sasniegt vēl daudz ko jo sasniegt kautko jaunu ir jautri un var uzināt ko jaunuman ļoti patīk uzināt ko jaunu es apsolu būt ļoti labs LSZD reportieris jo es dzīve ar varbūt būšu ziņu reportieris tas ir jautri vairāk jau nau ko teit tiksimies LSZD ziņās. Es (vārds uzvārds) esmu devis pareizu informāciju savā CV un solos būt labs darbinieks pildot pienākumus un nepārkāpt Los Santos un darba noteikumus. Paraksts:ES Franklin Jackson esmu devis pareizu informāciju savā CV un solos būt labs darbinieks pildot pienākumus un nepārkāpt Los Santos un darba noteikumus.
×