Jump to content

a


ritvarstyle

Lietotājs
 • Ieraksti

  15
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

1 Sekotājs

Par ritvarstyle

 • Ranks
  PH Zaļknābis

Profilu Apskatījuši

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds:Davie Mills Tālruņa Numurs:362545 Faktiskā Dzīvesvieta:Sand Pedro Ave #2 Juridiskā Dzīvesvieta:Sand Pedro Ave #2 Personas Kods:263168-8***** Vecums:24 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta:Rs Haul Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko):Las Antos- bērnu dārzs *Bītīte* Las Venturas-Pamatskola , Los Santos-Vidusskola, Los Santos augstskola. Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)):Es ļoti vēlos šo darbu, jo es jau 6 gados sāku par to interesējos, es Youtubē skatijos visādas pamācības par Mehāniķa profesijām un interesējos, ka tas vis notiek.Kādreiz kad man bij 12 gadu Tētim salūza auto un es jau biju pieteikoši prasmīgs, lai salabotu auto un tad es to salaboju Tētis bij pārsteigts šis darbs itr tieši piemērots pirekš manis, jo man jau ir diezgan liela pieredze. Respekts manam Onkulim kad man bij 6 gadi redzēju kā šis laboja auto un es ienteresējos par to, un līdz šim izdomāju kļut par vienu no LSAK biedriem.Es jums apsolu pildīt visus darba pienākumus un klausīt obligāti vaditāju, tapēc es ceru, ka mani pieņemsiet ar cieņu Davie Mills. OOC Informācija Vārds:Ritvars Vecums:17 SS no /history:https://files.fm/u/nyc4m275 SS no /stats:Pectam iedošu ss kompis kka ielagoja Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves:Nē, bet labprāt velos to izmēģināt!
 2. ritvarstyle

  [LSGD] Davie Mills [Noraidīts]

  Kāds iemesls?
 3. -Los Santos Glābšanas Dienests- Personas dati: Vārds: Davie Uzvārds: Mills Personas kods: 231221/210722 Tālruņa numurs:362545 E-pasta adrese: D.Mills@sanandreas.com Deklarētā dzīves vieta: Los Santos Faktiskā dzīves vieta: Los Santos Vecums:24 Dzimums: Vīrietis Vai esat Amerikas pilsonis (iekavās atzīmēt ar X): [x] Jā [] Nē Vakance: Vai esat strādājis Valdības organizācijā? Ja jā, tad kādā? [] Jā [x] Nē Nosaukums: Kuru vakanci vēlaties ieņemt? [] Mediķa [x] Ugunsdzēsēja Vai jums ir pieredze savā izvēlētajā vakancē? [] Jā [x] Nē Ja, jā, tad kādu pieredzi esiet ieguvis: Vai jums ir kādas papildus prasmes savā izvēlētajā vakancē? [] Jā [x] Nē Ja, jā, tad kādas papildus prasmes esat apguvis: Izglītība: Vai esat ieguvis augstāko izglītību? [] Jā [x] Nē Vai esat ieguvis nepieciešamo izglītību savā izvēlētajā vakancē? [x] Jā [] Nē Vai esat ieguvis kādu papildus izglītību? [] Jā [x] Nē Ja, jā, tad kādu izglītību esat ieguvis: 1.Los Santos bērnudārzs 1993-2000 2.Los Santos pamatskola 2000-2009 3. Los Santos arodskola 2009-2011 4.Los Santos ugunsdzēsēju akadēmija 2011-2015 Dokumentu pārbaude: Vai jums ir derīga Los Santos štata izsniegta B kategorijas vadītāja apliecība? [x] Jā [] Nē Vai jums ir derīga Los Santos štata izsniegta pilota licence? [] Jā [x] Nē Vai jums ir vēl kāda derīga Los Santos štata izsniegta licence? [] Jā [x] Nē Ja, jā, tad norādiet kāda/s licence/s jums ir izsniegta/s: Sodāmība: Vai esat kādreiz ticis sodīts? [] Jā [x] Nē Ja, jā, tad norādiet soda iemeslu/s: Motivācija: Kādēļ tieši jūs, ir jāpieņem Glābšanas Dienestā?: Jo man izvelētaja vakancē ir pieredze, vienmēr esu gribējis stradāt kadā laba darba un esu pabeidzis Ugns dzēsēju akadēmiju OOC informācija: Vārds: Ritvars Vecums: 17 Novēlējums Serverim : @LightScribe Turi serveri! Novēlējums LSGD: turasDavaj turaties viss bus labi tikai nedaudz japiestradā! ScreenShot ar jūsu /history:
 4. ~Aplikācijas Formāts~ Iesūtītājiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.+ Jābūt vismaz 21 gadus veciem.+ Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.+ | 1 Posms ; Personālā Informācija | Pilnais vārds: Katy Ackles Dzimums: Sieviete Dzimšanas datums: 1992, 21 maijs Dzimšanas vieta: Los Santos slimnīca Pilsonība: Amerikāniete Dzīvesvieta: Los Santos: Štats: San Andreas Tālrunis: 571143 | 2 Posms ; Izglītība | IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [ X]; Asociāta grāds []; Bakalaura grāds [X]; Maģistra grāds [ ]; Doktora [] Iepriekšējā darba vieta: Nav. Pašreizējā darba vieta: Bezdarbnieks Iegūtie sertifikāti: Atestāts par pabeigtu pamatskolu, vidusskolu. Sertifikāts par pabeigtu policijas akadēmiju. | 3 Posms ; Jautājumi | Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Tāpēc, ka mans dzīves mērķis ir kļūt par policisti es velti nepabeidzu policijas apmācības. Man kā cilvēkam patīk policistu darbs ikdiena, jo katru dienu satiek jaunus nepazīstamus cilvēkus. Esmu pabeidzis Las Venturas policijas akadēmiju un vēlos turpināt savu karjeru Policijas Departamentā. Esmu atjautīgs, pastāvīgs, ar savu viedokli un godīgs. Man nepatīk, ka kāds melo, pārkāpj likumu un aizskar fiziski kādu dzīvu būtni, jo, manuprāt, tā ir ļoti nejauka rīcība no cilvēka, jo cilvēks ir visgudrākā dzīvā būtne uz Zemes. Tieši Los Santos Policijas Departamentā vēlos strādāt, jo te ir manas mājas un es nekur citur nejutos tik labi un tuvi cilvēki, kurus esmu šeit iepazinis. Un visbeidzot – šī pilsēta ir visskaistākā pilsēta, kurā esmu bijis, piedzimis un audzis. Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums):Tādēļ, ka esmu pabeidzis policijas akadēmiju, atbilstu kritērijiem un pārzinu šo pilsētu , jo dzivoju te jau gandrīz no dzimšanas. | 4 Posms ; Zvērests | Es, Katy Ackles , Los Santos topošā Virsniece , svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība. Iesūtīšanas Datums: 02.04.2019 Paraksts: Katy Ackles (( | 5 Posms ; OOC Information | )) Vārds: Ritvars Vecums: 15 In-Game UCP vārds: LVRITVARS Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Nē Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?: Ja Apniks spelēt MTA Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: Ar citu čaru, bet ne nelegālajā. Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?: Šas tas iaizķērās Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history )http://bildites.lv/a/rgcemat4#zd8tpzmq
 5. ritvarstyle

  [LSAK] Davie Mills

  Pieteikuma veidlapa Personīgā informācija Vārds:Davie Uzvārds:Mills Dzimšanas dati: janvāris 1, 1994 Dzimums:Vīrietis Tautība:Amerikānis Telefona Numurs:362545 2. Vakances Informācija Iepriekšējās darba vietas:Los Santos būvdarbi Amats, uz kuru kandidējat:Konfiscētājs Jūsu pieredze šajā amatā:Vidējā Izglītības iestādes ( no vecākās uz jaunāko ):Bērnudārzs,pamatskola,viduskola,augstskola Vai jūs iepriekš esat sodīts un ja esat, tad kāds ir bijis iemesls?: 3. Apliecību Pārbaude Vai jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā Vai jums ir kādas citas apliecības, vai licences?:Jā 4. Motivācijas Dati Kādēļ mums tieši jūs būtu jāpieņem šajā amatā? (50-100 vārdi):Es velos Palīdzet Los Santos, un itkā pašam vajadzētu naudu nopelnīt .Es velos atbrivot visas Los Santos ielas no mašinām kuras ir nepareizi novietotas.Es nezinu ko lai vel pasaka, bet domāju ka šis darbs ir man piemērots. Motivācijas Vēstule (50-150 vārdi):Es ļoti cienu šo darbu es šis darbs pēc manām domām man ir viss piemērotākais es izturēšos pret šo darbu nopietni tapēc ludzu pieņemiet mani apsolu pildit visas prasības Paraksts:Davie Mill 5. OOC Informācija Vārds:Ritvars Vecums:17 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu:3-9h Nospēlētās stundas uz doto brīdi:233
 6. ritvarstyle

  [LSZD] Franklin Jackson

  Personas informācija Vārds:Franklin Uzvārds:Jackson Vecums:24 Personas kods:42-435-76 Faktiskā dzīvesvieta:Sant Pedro #11 Deklarētā dzīvesvieta:Sant Pedro #11 Tālruņa nummurs:352545 Rase:Vīrietis Tautība:Latvietis Vispārīgā informācija Izglītība:augstākā Iepriekšējā darba vieta:LSPD Vai ir jebkāda pieredze ziņu dienestā:vidējā Valodu prasmes:augstāka Darba informācija Izvēlētais amats:LSZD Kādi pienākumi ir šajam amatam:paziņot jaunumus LS Īsa motivācijas vēstule (vismaz 100 simboli):Man ļoti patiktu vadīt ziņas tas ir jautri un ceru ka manas LSZD prasmes ir labas,man patīk paziņot cilvēkiem ko jaunu tas ir interesanti kapec lai to nedarītu es esmu jau 2 gadus spelejis šo spēli manas LS zināšanas ja butu jānovērte 10 baļu skalā es novertētu 10 jo es LS pārzinu ļoyi labi šaja spēle es vēlos iegut ko jaunu tāpec es arī rakstu šo CV , es domaju sava RP dzīves sasniegt vēl daudz ko jo sasniegt kautko jaunu ir jautri un var uzināt ko jaunuman ļoti patīk uzināt ko jaunu es apsolu būt ļoti labs LSZD reportieris jo es dzīve ar varbūt būšu ziņu reportieris tas ir jautri vairāk jau nau ko teit tiksimies LSZD ziņās. Es (vārds uzvārds) esmu devis pareizu informāciju savā CV un solos būt labs darbinieks pildot pienākumus un nepārkāpt Los Santos un darba noteikumus. Paraksts:ES Franklin Jackson esmu devis pareizu informāciju savā CV un solos būt labs darbinieks pildot pienākumus un nepārkāpt Los Santos un darba noteikumus.
×