Jump to content

a


Twix

Lietotājs
 • Content count

  189
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Twix

 • Rank
  Printeris

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kad tika izveidotā "Āriešu Brālība" Aryan Brtherhood (pazīstams arī kā AB vai the Brand) ir tikai baltacietuma banda, kas izveidota sešdesmitajos gados Sankventinas štata,cietumā Bandas mērķis to laik bija pasargāt baltos ieslodzītos no tā, katiem fiziski uzbrūk melnādainie un Hispanijas ieslodzītie. Šobrīd tiek ziņots, ka AB vairāk interesējas par naudu un ir zināms partās līdzdalību slepkavībā, narkotiku tirdzniecībā, izspiešanā, azartspēlēs. "Āriešu Brālības Vēsture" Sankventinas štata cietumā, kas notika 1950. gados, tika izveidotaRetīkamu motociklu banda ar spēcīgām īru saknēm. Bandas galvenaismērķis bija pasargāt baltos ieslodzītos no uzbrukuma citiem rasugrupējumiem cietumā. Nosaukums Diamond Toth tika izvēlēts tāpēc, kadaudziem bandā bija mazi stikla gabaliņi, kas bija iestrādāti zobos. Sešdesmito gadu beigās visā valstī pieauga rasu nemieri, un cietumikļuva arvien spēcīgāki. Melnādaino partizānu ģimene - banda, ko veidoja tikai melnādainielocekļi, - kļuva par īstu draudu Zilajam putnam, un grupa raudzījās uzcitām cietuma baltajām bandām, lai izveidotu aliansi, kas kļuvapazīstama kā Aryan brālība "Federālās un valsts lietas" Viens no AB, kas izveidoja stingru organizatorisko struktūru, bijalēmums, ka ir divas lietas - federālā frakcija, kas kontrolēs bandudarbības federālajos cietumos, un Kalifornijas štata frakcija, kas turējakontroli pār štata cietumiem.
 2. Twix

  Verona Beach Crips

  Tā tad Kurt's bija aizlidojis pie sava tēva un citu valsti kur viņam bija lielas grūtības ar valodu un viņš izdomāja doties atpakaļ uz Los Santos,kur viņam ir daudz draugu un ar ko var iečilot kopā. Atvainojos kad otraja SS ir kaut kas izbalejis,nezinu kas notika,jauku skatisanos un cerams patiks nakamie SS kurus ieliksu.
 3. Twix

  davaj

  @Cilvēks es jebal pa viņiem @eslains @Middnes es jebal *Cenzēts*atradušies par ko sūdzēties tad kad jāsatiekās istajā dzīvē 1v1 tad bļed ir attaisnojumi netieku mammai pie ārsta direnes izsauca,kas ir bled ko tad muti caur internetu palaid,bļed interneta varoņi atradušies es jebal,ja piekritu daudziem @Middnes dažreiz paklusē un pasēdi malā *Cenzēts* jau tad kad jāiet kauties tad ātri vien pa purnu dabūn dodu 100% kad tā ir vai arī abi divi izdomājiet attaisnojumus lai tik sūdi nebūtu tak bļed satiekatas un kulaks pret kulaku tā tik tās lietas runā,nu protams ja nēēsi vecene,Jauku spēlēšanu apnīk jau šitie sīko jociņi
 4. Twix

  Verona Beach Crips

  Ok labi vismaz kaut ko daru
×