Jump to content

a


Boyka

Lietotājs
 • Content count

  71
 • Joined

 • Last visited

About Boyka

 • Rank
  Sācis drukāt iekš PH

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Boyka

  Iesakat spēli

  Sveiki, varētu ieteikt kādu normālu spēli kura arī diži dārgi nemaksā, ieteicams izdzīvošanas or battle royal kādu...
 2. Boyka

  2 no rīta...

  Sveiciens, Tev PlayHard komunā.
 3. Boyka

  kā tas notiek iekš LV-RP

  Jebal, norēkties varēja
 4. Boyka

  kā tas notiek iekš LV-RP

  Jebal, norēkties varēja
 5. Tiek pārdota automašīna 2006.gada Lamborghini Gallardo 5.0 E-Gear
 6. Nju man ir otra sasveicināsanās, vnk es šo vēlējos vairāk pateikt tiem troļļiem lai kretinē ārā no PH, jau apnikuši..
 7. Labrīt, Labdien, Labvakar, skatoties kad jūs lasiet šo visu. Es vēlējos uzrakstīt velreiz sasveicināšanos, jo man uznāca rakstīšanas prieks, un vēlējos pateikt šo to visiem, kas ir šajā komunā. Tātad esmu zēns kuram ir 17. gadi, drīz jau man paliks 18, bet dažreiz uzvedos, kā kaut kāds mazs bērns, tas ir atkarīgs no garastāvokļa un no cilvēkiem, kas ir apkārt man. Mani sauc Aigars Grigorjevs. Dzīvoju es Madonas novadā, jeb konkrēti sakot Dzelzavas pagastā, šeit dzīvoju jau visu savu mūžu. Es mācos 10. klasē, pēc gadiem vajadzēja iet 11.klasē, bet mana slinkuma un veselības problēmu dēļ esmu palicis otru gadu 10.klasē. No pirmās līdz devitajai klasei mācijos Dzelzavas pamatskolā, pēc pamatskolas pabeigšanas devos mācīties uz Madonas Pilsētas vidusskolu. Ar atzīmēm man neiet ļoti labi, teiksim manas atzīmes ir sekmīgas, bet ļoti zemas. Vienmēr meiģinu uzlabot vai mācīties labāk , lai iegūtu labākas atzīmes, bet nevienmēr iegūstu to ko es tiešām vēlos. Man ļoti patīk spēlēt volejbolu, neesmu profesionālis, bet gan amatieris, tāpēc dodos uz volejbola treniņiem, lai varētu tiešām iemācīties spēlēt voļuku. Patīk spēlēt arī basīti, bet lai iemācītos labāk neeju nekur mācīties. Patīk dažreiz pastaigāt uz svaru zāli, ko pārsvarā daru pirmdienās un trešdienās. Pārsvarā esmu komunikabls cilvēks, pārsvarā patīk runāt ar tiešām normāliem cilvēkiem ar kuriem tiešām var parunāt nevis ar kādiem dīvaiņiem, kas tikai dirš kaut ko citiem virsū. Tagad ķeršos pie tā ko vēlējos pateikt visiem cilvēkiem, kas spēlē šajā komūnā- Tātad varbūt cilvēki, ja esat atnākuši šeit trolēties vai ko tad lūdzu ejat projām, daži cilvēki ir atnākuši tiešām kuri vēlētos spēlēt no sirds, nevis skatītos nonerperos un vnk fucking kaut kādos ‘’Dauņos’’. Labi mums vienmēr sanāk kaut ko pārkāpt vai ko, bet nejau vienkārši caur pilsētu pisam ar mašīnam ar 200 km/h vai ko. Ja tiešām jūs atnācāt patraucēt citiem spēlēt, tad ejat projām, vai nemākat noteikumus vai terminus, bet vēlaties šeit spēlēt tad lūdzu ejat uzrakstat /report, lai jūs apmācītu, ar to ka jūs nemākat spēlēt vai trollējat jūs traucējat spēlēt arī citiem. Daudzi cilvēki ir aizgājuši prom no šī komūna dēļ cilvēkiem kuri trollē, vai ko… Pašam ir nākušas domas prātā beigt šeit spēlēt, bet es vēlos turpināt spēlēt, jo ir atrasti cilvēki ar ko tiešām var parunāt un paerpot. Lūdzu apdomājaties cilvēki vai tiešām vēlaties šeit būt un spēlēt, ja nē tad lūdzu netraucē citiem izbaudīt spēlēt šeit.. Es vēlētos atvainoties visiem cilvēkiem IG, kurus esmu aizskāris OOC vai kādā veidā, saprotu neesmu labākais cilvēks uz pasaules, neviens nav ideāls, bet mēs varam tiekties uz to. Tiešām vēlētos atvainoties @Brodyaga , kuram es esmu dirsis virsū kad iemetis esi Ajail vai Forceapo’jis mani. Labi tur bija manu nervu vaina, bet nju dažreiz jāpiedomā pie sodiem. Atvainojos visiem Adminiem/GM kuriem esmu PM bombardējis ar PM lai paņemt reportu vai ko…. Es vēlos lūgt piedošanu visiem, un lai jums veicas spēlēt šeit serverī, paldies par uzmanību.
 8. Boyka

  Čau no Hassan.

  Sveiks, lai Veicas spēlēt pie mums.
 9. Personīgi, tu varēji tikt nošauts, vai kā savādāk, bet tu noscreenoji tikai to daļu kā esi slimnīcā, varēji screen tieši Kur bugg esi, kad spied Respawn.
 10. Personīgi, tu varēji tikt nošauts, vai kā savādāk, bet tu noscreenoji tikai to daļu kā esi slimnīcā, varēji screen tieši Kur bugg esi, kad spied Respawn.
×