Jump to content

a


artursz1

Lietotājs
 • Ieraksti

  10
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par artursz1

 • Ranks
  PH Zaļknābis

Profilu Apskatījuši

118 profila skatījumi
 1. artursz1

  [IETEIKUMS] Totalizātors

  Tie vairāki ir 2 Zemgus Girgensons un Rūdolfs Balcers?
 2. artursz1

  [Foruma spēle]Trīs vārdi.

  Kam pieder valsts P.H.E
 3. artursz1

  [IETEIKUMS] Totalizātors

  ItsArtis tu vispār tik iegāji lai postus pafermotu tu pat hokeju neskaties… jebkurā gadījumā @Kiwix
 4. artursz1

  [IETEIKUMS] Totalizātors

  Tu šajā sezonā esi vismaz 1 spēli paskatījies?
 5. artursz1

  [IETEIKUMS] Totalizātors

  Nepiekrītu, pašlaik ģinamka cīnās par playoff ir 9 atpaliekot 4 punktus no 7 un 8 vietas + Sochi ir izpēlējuši 48 spēles kamēr ģinamka tik 47, tagad arī spēlē pēdējās spēles diezgan normāli principā dynamo ņem gandrīz 1 punktu spēlē kad max ko var paņemt ir 2
 6. *Piedāvāt auto/laivu pēc parauga* Marka: Modelis: Gads: Krāsa: Motora tilpums: Nobraukums: Cena: Piezīmes: Uzlabojumi: Kontakti: Sazināties var pa tel: 769615 ((Vai pm forumā vai vienkārši PM In Game)) ((ALEKSANDR GIMAJEV))
 7. artursz1

  Jauno laivu noņemšana?

  Tātad vēlos lai izņem jaunās mazās laivas ,jo tās īsti nav rpiskas laivas ir ļoti mazas +gumijas max 4 zirgu motors velk daudz ... LS dzīvē Los Angeles pat nav jūra tur ir tiešā izeja uz okeānu un tur viļņie tālu no krasta mēdz sasniegt 5 m un vairāk Dzīvē braucot ar mazu laivu vairākus km no krasta būtu pa burbuli... Turklāt laiva maksā 3,5k un cilvēki vienkārši fermo naudu. Laiva ir maza, bet tajā ielien 2k lbs celtspēja oficiāli šai laivai ir 220 kg dzīvē turēs kādus 300 max bet pa viļņiem ar laivu kurā vienlaicīgi sēž 2 cilv pa lieliem viļņiem kādi ir okeānā būtu kaputaks. Teritorija pie bojas ir aizdirsta, ar tām jaunajām laivām. Ir jāizņem šīs laivas, tiem kam ir lai paliek, ja brauc dziļi jūrā jāliek par CS jo cilvēks principā iet uz nāvi... Jebkurā gadījumā jāņem ārā dzīvē ta laiva maksā 400 eiro kopā 1,5k ar motoru, skatoties kāds motors ar 2,5 zs var pa 700 jaunu dabūt. Izsakiet savas domas.
 8. Pašlaik totlizātorā var likt tikai uz Pasaules čempionātiem hokejā. Kā būtu ja izveidotu totalizātorā iespēju likt uz katru "Dinamo"Rīga spēlēm? Tas dotu nedaudz lielāku aktivitāti forumā, kā arī būtu interesanti likt uz spēlēm, cilvēki varētu laimēt/zauēt monētas kas motivētu postot topikus u.t.t. Kā arī varētu samainīt/pievienot jautājumus piemēram: Prognozē labāko spēlētāju "DINAMO" Rīga komandā Prognozē labāko spēlētāju Maskavas "CSKA" Prognozē spēlētājus kas gūs vārtus. Un vēl daudzi citi, ko domājat manu prāt būtu interesanti, pats skatos hokeju labprāt piedalītos.
×