Jump to content

a


shiimanis

Lietotājs
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. shiimanis

  [Pārdod] Lombards

  **Pārdots** t.c.
 2. shiimanis

  Pasūtījums [Roy Gray] [Izpildīts]

  Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Pasūtījuma veicēja vārds: Roy Pasūtījuma veicēja uzvārds: Gray Pasūtījuma veicēja kontakttālrunis: 871464 Pasūtījuma veicēja e-pasts: roys1@playhard.com Piegādes informācija. 1. Vai nepieciešama mēbeļu piegāde? [] Jā. [x] Nē. 2. Īpašuma adrese uz kuru veikt piegādi (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): 3. Vēlamais piegādes datums un laiks (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): Mēbeļu informācija. mazas lampas | ((1215)) | Daudzums: 40 | Cena: 2000$ ((Linki kur varat sameklēt bildi un itema ID- https://dev.prineside.com/en/gtasa_samp_model_id/ http://forum.gamerxserver.com/forum/samp-server-188-165-219-63-8800/questions-and-answers/110-objects-by-category))
 3. shiimanis

  [Pārdod] Lombards

  Pārdodu savu veiksmīgi izveidoto lombardu Yelp street, kas ir East LS pretī Cluckin Bell. Darbinieks ir ļoti spējīgs, un neprasa neko daudz, vienīgi par algu atgādina man ik pēc stundas, bet ar peļņu šos izdevumus veiksmīgi segsiet! Ēkā ir iespēja attīstīt savu blakus biznesu, jo valdība šeit pārdod ēdnīcu, veikalu, kā arī sporta zāli. Cenu es vēlētos pietiekami sakarīgu, kas ir 15000$ skaidrā naudā, bez iespējas nokaulēt! Sīkāks info e - pastā (PM Roy Gray )
 4. shiimanis

  Pasūtījums [Roy Gray] [Izpildīts]

  Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Pasūtījuma veicēja vārds: Roy Pasūtījuma veicēja uzvārds: Gray Pasūtījuma veicēja kontakttālrunis: 871464 Pasūtījuma veicēja e-pasts: roys1@playhard.com Piegādes informācija. 1. Vai nepieciešama mēbeļu piegāde? [] Jā. [x] Nē. 2. Īpašuma adrese uz kuru veikt piegādi (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): 3. Vēlamais piegādes datums un laiks (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): Mēbeļu informācija. Tapetes | ((-)) | Daudzums: 40 | Cena: 2000$ ((Linki kur varat sameklēt bildi un itema ID- https://dev.prineside.com/en/gtasa_samp_model_id/ http://forum.gamerxserver.com/forum/samp-server-188-165-219-63-8800/questions-and-answers/110-objects-by-category))
 5. shiimanis

  [LSB] Eddy_Mcoler [Noraidīts]

  Ar pliku medicīnas izglītību uz ceļu būvi Lejot asfaltu varēsi likt šuves un pieņemt pacientus. Būtu labāk mācījies ceļu būves kvalifikāciju!
 6. shiimanis

  Intresants un labs Ieteikums

  Es par derētu serverī kas jauns
×