Jump to content

a


keyboard

Lietotājs
 • Content count

  178
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

keyboard last won the day on June 24

keyboard had the most liked content!

3 Followers

About keyboard

 • Rank
  Printeris

Recent Profile Visitors

576 profile views
 1. keyboard

  cringe (Ginger Mane - Problēmas Moka)

  vieniga vina problema ir heroins
 2. keyboard

  Ieteikums-

  domāju, ka administrācijas komanda serverim nav vajadzīga, ar viņu tikai problēmas. ieviešam patvaldību, lai spēlētāji vada šo projektu.
 3. keyboard

  Ieteikums-

  Es īsti nesapratu, kāpēc liels naudas apjoms ir tik liela problēma. Jā, labi, jums kontā nav tik daudz naudas, tāpēc tie, kuriem ir, jāsauc par lowakiem. Nepazīstu @Melone, neesmu rpojis ar meloni, neko par viņu nezinu, esmu pilnīgi neitrāls. Bet lasot šo topiku, man ir pāris jautājumi. Vai viņš to naudu fermoja, braukājot ar busu, tikai, lai nopirktu auto? Nē. Vai viņš ignorēja RP, prioritizējot naudas iegūšanu? Nē. Viņš naudu ieguva loģiskā veidā, veicot darījumus ar īpašumiem. Viņš vadīja PD, un kā īstajā dzīvē, kā šeit, alga ir ļoti nesūdīga. Ja pēc tā visa viņa tēls dzīvotu Ghetto rajonā un brauktu ar sagrabējušu Tahomu, tas būtu neloģiski un to viņa tēls nedarītu. Un īstenībā, kur ir loģika runāt par cilvēku balstoties uz to, ko dara viņa tēls, ja tā tēlam ir loģiska lieta ko darīt? Princips, ko daudziem būtu jāatceras, ir, ka nauda /= fermošana. Naudu RPojot dabūt ir daudz vieglāk, nekā škiet.
 4. keyboard

  Ieteikums-

  Laikam jau šoreiz nāksies tev piekrist. Piemetīšu vēl klāt, ka latvieši izmanto DAUDZ par daudz /do komandas. Principā viss sastāv no /me komandām, īsām un saprotamām. Ja tu detalizēsi katru skriemeli, tu vilksi RP un angļu serveros visticamāk norausi punishmentu par kavēšanu. Tikpat labi parastais /do tRAUMASN AV GUTAS SER. Ja mēs uzskatām, ka international rp ideoloģija ir pareiza, to attēlotu šādi: /me triecienā palido uz priekšu, ļaujot drošības jostai viņu noķert, vai jebko tādu. To, ko mierīgi var attēlot šādi: /me ir ģērbies brūnā jakā un džinsos, daudzi attēlo šādi: /do Narvesen ir ģērbies brūnā jakā un džinsos. tie arī ir zelta vārdi. Ko daudzi neizprot - RP nav /me, RP nav /do. Tās ir neatņemamas daļas, kuras PALĪDZ attēlot RP. RP ir sava tēla attēlošana, saziņa ar citiem, domāšana, kā savs tēls. Komandas /me un /do tikai palīdz tev to attēlot.
 5. keyboard

  Ieteikums - Donator

  tikpat labi nosaukumu varam mainīt uz ls-rp
 6.  Esi laipns, ieslēdz PM. (headbang)

  1. keyboard

   keyboard

   Used 100% messenger storage

   struggle is real

    

   done

 7. keyboard

  Kuras krāsas?

  būs opcija izmantot veco f10?
 8. keyboard

  Ieteikums - payphone

  Es esmu par, bet tev ir neliela kļūda tur. Šos telefonus var noklausīties tāpat, jo viņi izmanto to pašu sakaru sistēmu, ko mobilie un fiksētie tālruņi, bet tie nav piesaistāmi cilvēkam. Respektīvi - viņus var izsekot un noklausīties, bet cilvēku, kas ir runājis, nevar noteikt. (nē, šis nav hawaii 5-0 un balss sakritība nav pierādījums.) Šai sistēmai gan ir problēma saistībā ar owla telefonu skriptu, jo kaut kas negāja kopā un tas visu laiku bugojās. Ja to varat salabot, visu cieņu, es šo rekomendēju.
 9. keyboard

  Ieteikums-

  loģiski, tu tiešām domā, ka spēlētājam playhard to atļautu?
 10. keyboard

  Ieteikums - korupcija

  Manuprāt, visiem varas iestāžu pārstāvjiem ir jāatļauj neliela apmēra korupcija. Es ar to domāju - kā jau kāds augstāk minēja, telefona sasišana, iesišana pa seju kādam, nozieguma ignorēšana. Pieņemsim, ka policists aptur čalīti, kas 60km/h zonā brauc uz 74km/h. Pēc likumdošanas, viņam ir jāizsniedz sods, bet visbiežāk jau policija vienkārši viņu palaidīs "ar brīdinājumu". Guess what? Pēc definīcijas - tā IR korupcija. Smagāka apmēra korupcijai, kā piemēram, detektīvu sadarbošanos ar nelegālo organizāciju, narkotiku pieprasīšana uz ilgu laiku, šantāža būtu jāsaskaņo ar kādu augstākstāvošu. Owlā tas bija PD Chief, šeit tas var būt kāds no FMT. tl;dr atļaut maza apmēra korupciju visiem, liela apmēra korupciju saskaņojot ar augstākstāvošo.
 11. keyboard

  Ieteikums - Pokers

  es jau principā esmu par, bet šim skriptam bija kkads bugs, ka varēja citu kārtis redzēt, un man drīz vien bija 200k, bet moska ari jaucu ar citu
 12. keyboard

  Ieteikums - Suņi.

  laikam jau būšu pret, jo ja to ieliks, es stopakā dmošu visu serveri ar tiem suņiem
 13. keyboard

  Ieteikums - vairāki F3.

  jā, es noteikti šo atbalstu, bet kurš to taisīs? ar owla frakciju sistēmu strādājot var pilnīgi mierīgi palikt bez nerviem (jau), tāpēc es stipri šaubos, ka kas tāds tiks ieviests
 14. keyboard

  (Ieteikums) Konteineri.

  Palicis no owla administrācijas handbooka no seniem laikiem.
×