Jump to content

a


Rozencs

Lietotājs
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • InGame
  Noah Cameron
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Montgomery

Recent Profile Visitors

166 profile views
 1. Rozencs

  Moš man pamest PH?

  this
 2. Rozencs

  GTA sound Pack

  Skaņas nemaina spēli skaistāku, ja nu nezināji. Default sounds the best.
 3. Topiks vecs, bet ko? Paga, paga. Darbs uz ātrumu? Smieklīgs esi? Es pats biju strādājis RS Haul, KĀDS ĀTRUMS? Es ievēroju VISUS ceļu satiksmes noteikumus, pat pagrieziena rādītājus liku, es visur paspēju. Pietam, visus RS Haul'erus, kas nesas uz 120km/h pa pilsētu, drifto, tos vajadzētu iemest ajail. Kur dzīvē preču piegādātāji drifto, nesas pa pilsētu ar busiņiem? Neesi aizdomājies, ka tās preces tur visas saplīstu, būtu beigtas? Labi, tur, kur es dzīvoju, tur pāris preču piegādātāji bišk nesas, bet reti, visdrīzāk tas ir tad, kad viņi brauc pakaļ precēm. I mean to tā, ka viņi griežas no krustojuma un iebrauc pretējā virzienā (uz mazajām ieliņām, divu virziena), bet cmon, kur redzēts, ka preču piegādātāji 24/7 nesas un drifto?
 4. Rozencs

  Čau no Siierins

  Sveiks, veiksmi, lai viss iecerētais izdodas, paliec un nekur nepazūdi. Fermeri itkā nepārdod fast food, bet labi, pieņemsim.
 5. Rozencs

  dabus pa dupsi

  Agrāk admini nevarēja šādi slaistīties un zagt no Arta garāžas mašīnas. Uzskatu, ka Dodge Demon Artis ir pelnījis dabūt atpakaļ.
 6. Rozencs

  smth, kas nebūs šoreiz saistīts ar cs'u.

  Šādi video ir cringe, bet tajā pašā laikā smieklīgi. Kad nav ko darīt, var paskatīties, vai arī, ja nav garīgā, tad pēc video noskaņošanās garīgais uzreiz ir uzlabojies. Labs, jā.
×