Jump to content

a


hood trooper

Lietotājs
 • Content count

  49
 • Joined

 • Last visited

About hood trooper

 • Rank
  Sasildijies iekš PH

Recent Profile Visitors

275 profile views
 1. hood trooper

  [Youtube] H-RO x VILCIENS - BEEN PAID MAFIA

  Lietotājvārds: dripgodnasis Komentārs: šitas sūds panes pūli.
 2. hood trooper

  [MAP] LSAK 2

  Pa pirmo. Nekas pa daudz, viss minimālistiski.
 3. hood trooper

  Tanasis Newman

  Tanasis ar savu ģimeni ir apmeties uz dzīvi iekš Glen Park, apartamenta kompleksā, Bahamas. Savu dzīves līmeni viņš vērtē normālu, par cik dzīvo kopā ar abiem vecākiem un līdz šim nav nonācijas situācija, kad jāmirst badā vai jauztraucas par ēdienu vai kabatas naudu. Neskatoties uz to, ka ir Afro-amerikāņu izcelsmes, viņam ir spēja labi un sekmīgi komunicēt ar cilvēkiem. Komunikācijas ceļā spēj panākt savu. Lai gan pats nenodarbojas ar sportu brīvajā laikā, ļoti liels basketbola fans. Spēs diskutēt par to un ap to vairākas dienas no vietas. Savas mentālās un ģimeniskās problēmas Tanasis cenšas atrādīt ar savu izskatu. Viņš būs tas, kas par katru cenu cīnisies par ''izskatīgākā puiša'' titulu rajonā. Mātes un tēva dotā nauda skolas pusdienās vienmēr tiks atlikta jaunu drēbju iegādei.
 4. hood trooper

  [MAP] LSAK

  Viss forši. Nekas pa daudz, nekas pa maz. Esi mēģinājis arī izveidot LSAK kaut kur citur Los Santos apkaimē?
 5. hood trooper

  Kādēļ nav jaerpo?

  Apšaudes laikā parasti neatveido traumu lomu spēli. Teiksim, ja tu esi brīdi, kad norisinās apšaude, notiek abpusēju ložu apmaiņa, kas fiziski trāpa viens otram (cilvēku A un cilvēku B), tad gūtās traumas apšaudes laikā tiek atveidotas pēc viena no iesaistīto nāves vai tad, kad apšaude ir beigusies. Ja tu esi izdzīvojis un tāpat sašauts, tev ir jāatveido lomu spēle pēc šī incidenta. Nezinu cik detalizēts skripts, lai noteiktu kur tev ir trāpīts, tāpēc visā šajā situācijā virsroku ņem spēlētāju godīgums. Tas pats ir ar lodi galvā. Ir arī bijuši atgadījumi, ka cilvēks pēc lodes galvā izdzīvo, bet tā ir ļoti, ļoti maza iespēja. Viens no miljona.
 6. @wazijs Vārds, ko redzu samērā bieži lomu spēles gaisotnē. Cilvēks ar lomu spēles pieredzi uz pleciem noteikti. Ja nu kādreiz biju pret tevi, pēdējā mēneša laikā esmu krasi mainījis savu viedokli par tevi kā cilvēku un spēlētāju uz labo pusi.
 7. hood trooper

  ieteikums carwash

  Nebūtu slikti pievienot. Būtu man vēl lielāka motivācija ieguldīt savu naudu serverī, lai saņemtu naudu iekš spēles vai statusu.
 8. hood trooper

  Ieteikums

  Ja tevi neapmierina alga, tu droši vari mainīt profesiju. Lomu spēlē ir neskaitāmi veidi kā pelnīt naudu.
 9. hood trooper

  15. Marta shootup

  Diezgan jēli kaut ko smieties par citu cilvēku nāvēm, kaut tie nav jūsu valsts piederošie. Beidzat sekot līdz visām šīm ziņām, kas par viņiem tiek rakstītas, to stereotipiem un satieciet kādu no viņiem dzīvē. Varu derēt, ka viedoklis par viņiem krasi mainīsies. Jūs ziņās ieraugāt to mazāko daļu kādi viņi patiesībā ir. Ne visi ir tādi. Šaubos vai tas būtu baigi smieklīgi, ja šī atgadījuma rezultātā ciestu kāds no jūsu draugiem vai tuviniekiem.
 10. hood trooper

  15. Marta shootup

  Ja tas ir tas video, ko pats redzēju, tad biju šokā. Klīst runas, ka video beigās vēl viņš saka, lai abonē Pewdiepie Youtube kanālu. Traki, kad cilvēkiem tiek atņemtas dzīvības tikai tāpēc, ka pielūdz kaut ko konkrētu.
 11. hood trooper

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Es nesaku, ka tu esi degradēts. Es to ņēmu kā piemēru. Par cik mums te ir aptuveni tonna ar cilvēkiem, kas ir os atbalstītāji un nedod nekādu cerību uz jauno skolu. Piekrītu, mans pieņēmums ir nedaudz apsurds. Man teiksim ir pilnīgi vienalga ar ko tu brauc un kādu auto tu sev vēlies, tiešām. Nav arī iebildumi, ja cilvēki dod priekšroku vecāka gadu gājuma automašīnām. Nu, nu, cik tad man ir gadi, ja jau tā te esi ieminējies? Es dodu priekšroku automašīnām kurās ES pats jūtos komfortabli un uz ceļa droši. Interesanti... Tas norāda kurā gadā esmu dzimis? Pēdējo reizi biju Rīgā, pie stūres 3 vai 4 gadus vecām mašīnām pie stūres redzēju samērā vecus cilvēkus. Viņi arī ir dzimuši salīdzinoši nesen? Ja es tiecos pēc kaut kā dzīvē, tas nozīmē, ka man ir sakāpis? Gluži nepiekritīšu viss tev. Ja tu gribi palikt tur, kur tu esi, droši - paliec. Šis ir viens no iemesliem kāpēc šāda veida forumi ir vēzis cilvēku domāšanai. Ja citiem tava domāšanas pieeja liekas nepareiza, tad tev ar laiku arī liksies tā nepareiza.
 12. hood trooper

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Jaunā skola ir miskaste, bet vecā nē? Un kā tu to vari argumentēt? Tev nepatīk, tavi draugi viņas neklausās? Katrs klausās to, ko viņi klausās. Tādas dziesmas kā ''miskaste'' nav, piedod. Varbūt ar visiem šitiem auto mehāniķiem padiskutējam par tiem neglītajiem BMW, kas uz ielām ir? Nu tur jau laikam jābūt pilnīgi degradētam galvā, lai savā īpašumā turētu vai siekalotos no e34, e36 vai to pašu e39.
 13. hood trooper

  Jauniešu Saeima

  Cepuri nost cilvēkiem, kas dara. Par cik esmu pats samērā slinks, noteikti balsošu par tevi un palūgšu, lai vēl kāds to izdara. Veiksmi!
 14. @NightClawz Ja man neklibo atmiņa, tu jau LV-RP scēnā apgriezies kādu labu laiku. Līdz šim, par tevi esmu bijis neitrālās domās. Cik zinu, sūdus manā klātbūtnē vārijis neesi, tapēc nevarēšu par tevi izteikties, ka būtu viens no tiem, kas LV-RP scēnu gremdē. Pasekojot līdzi taviem shoutbox tekstiem un profila aktivitātes, tiešām sakarīgs cilvēkos ar ko man nebūtu problēmas kaut ko apspriest vai vienkārši padiskutēt. Ceru, ka manas domas nemainīsi.
 15. hood trooper

  Mans pirmais interjers.

  Interjiers ir labs, Sharper, bet ir lietas, ko es būtu darījis savādāk. Varbūt manis nosauktās lietas nākamreiz dos tev lielāku iedvesmu taisīšanā. Kad es taisu interjierus, es cenšos izvēlēties mazus un saspiestus interjierus, lai izskatās, ka iekš viņa ir samērā pārpildīts. Pēc manām domām, šis dod interjieram realistiskāku piegaršu. Vismaz priekš low-end / trap type interjieriem. Vispārēji, turpini taisīt interjierus un rezultāts būs manāms. Man pātik. Gaidu nākamo studijā.
×