Jump to content

a


K1kapS

Lietotājs
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. K1kapS

  [Reģistrēts Uzņēmumu Reģistrā] AJN Group

  Personīgā informācija Vārds: Kristaph Uzvārds: Quercus Personas kods: 170196 Faktiskā dzīvesvieta: High st. Deklerētā dzīvesvieta: Kontaktinformācija:869772 Dokumentu pārbaude Vai jums ir derīga SanAndreas štata B kategorijas vadītaja apliecība Jā/Nē: Jā Vai jums ir derīga kāda cita SanAndreas štata apliecība Jā (nosaukt kāda/s)/Nē: Nē. Izvēlētā vakance Vakance kurā vēlaties strādāt: Ielu Apkopējs Izglītība šajā jomā: vidējā izglītiba. Pieredze šajā jomā: Jau kadreiz esmu stradajis par apkopēju skola. Motivācijas vēstule: Sodāmība Vai esat ticis sodīts Jā/Nē: Jā. Ja jā, tad nosaukt sodīšanas iemeslu/s: Atruma parsniegšana .
 2. K1kapS

  [Reģistrēts Uzņēmumu Reģistrā] AJN Group

  Personīgā informācija Vārds: Kristaph Uzvārds: Quercus Personas kods: 170196 Faktiskā dzīvesvieta: High st. Deklerētā dzīvesvieta: Kontaktinformācija:869772 Dokumentu pārbaude Vai jums ir derīga SanAndreas štata B kategorijas vadītaja apliecība Jā/Nē: Jā Vai jums ir derīga kāda cita SanAndreas štata apliecība Jā (nosaukt kāda/s)/Nē: Nē. Izvēlētā vakance Vakance kurā vēlaties strādāt: Ielu Apkopējs Izglītība šajā jomā: vidējā izglītiba. Pieredze šajā jomā: Jau kadreiz esmu stradajis par apkopēju skola. Motivācijas vēstule: Sodāmība Vai esat ticis sodīts Jā/Nē: Jā. Ja jā, tad nosaukt sodīšanas iemeslu/s: Atruma parsniegšana .
 3. K1kapS

  [LSAK] Kristaph Quercus

  Pieteikums darbam - Vārds, uzvārds: Kristaph Quercus - Vecums: 23 - Tālruņa numurs: 869772 - Iepriekšējā darba vieta: RS Haul, Taksists Nevarēju normāli nopelnīt nav naudas lai normāli uzturētu sevi un savu auto nav pietiekami daudz naudas lai salabotu auto - Izvēlētā vakance: Konfiscētājs - Iepriekšējā pieredze: Esmu jau kadreiz stradajis LSAK kad man laikam bija 19 gadi nu tad vairs normāli nemaksāja. un aizgaju no darba bet ceru tagad kad mani pieņems un es varēšu normāli nopelnīt lai salabotu savu auto.
 4. Informācija par personāžu: Tēla vārds uzvārds: Xiang Wei Jian Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history: http://prntscr.com/mb695k, http://prntscr.com/mb69fe Tēla darba vieta: Taksī Tēla iepriekšējās divas darba vietas: Rs Haul Yakuza Organizācija Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi): Xiang. pagaidām iet grūti ar naudu nav baigi daudz izvēles nopelnīt. vel tagad daudz tēvam palīdzu un tā nopelnu drusku naudiņu ir arī bijušas problēmas ar tēvu sastrīdāmies un vairs nadu nevaru nopelnīt pie viņa kādu laiku. Tāka doma turēju domu kļūt par mehāniķi. Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Tā Xiang Ir 20 gadus vecs jaunietis .Jau kopš man bija 14 gadu skatījos uz savu tēvu kurš bija mehāniķis kā viņš remontē mašīnas savā uzņēmumā viņam piederēja liels mehāniķa servis kur varēja labot un pirkt dažādas lietas . Palīdzēju tēvam kad viņš laboja mašīnas servisā pienesu klāt darbarīkus pienesu vissu ko vajadzēja Un jau tagad ar draugiem taisu meža gonku mašīnas braukājam pa mežiem ja kutkas notiek darbarīki ir vienmēr līdzi. Tā kā tagad man ir grūti ar naudiņu gribēju pieteikties par mehāniķi. Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu: Vecums: 16 Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? : Lai Tiktu organizācijā kurā man piedāvā strādāt. Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs: Pagaidām vel nēsmu organizācija. Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs: Tapēc Lai Tiktu organizācija. Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto: Sākotnēji uzdzītu mašīnu uz auto pacēlāja un paceltu mašīnu tik augstu cik vajadzīga lai mehāniķim kurš veic darbu būtu labi strādāt ar riepu montāžu. Pēc pacelšanas tiek noņemtas visas četras riepas , pēc kā nomontētu disku nost un tā izdara ar visām 4 riepām . Tad ņem jaunos diskus un montē virsu riepu uz tiem pēc tam montē riepas klāt automobīlim. Lomu spēles situācija, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu: /me paņemtu riepas ventiļa micu un ar labās rokas kustību to atskrūvētu. /do pēc kā noliktu zemē. /me pēc kā no mašīnas bagažnieka izvelk monometru un to piespieztu to pie ventiļa uz dažām sekundēm /do rādītu ka spiediens nebūtu pietiekams. /me pēc kā uzpumpētu līdz būtu normāls spiediens /me noņemtu monometru nost no ventiļa micas pēc kā uzskrūvētu micu atpakaļ. /mē ieliktu monometru bagāžniekā.
 5. Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds: Xiang Wei Jian Tālruņa Numurs: 380112 Faktiskā Dzīvesvieta: East Los Santos Juridiskā Dzīvesvieta: East Los Santos Personas Kods:170198 Vecums: 20 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta: Rs Haul Izvēlētā vakance: Auto Konfiscētājs Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko): Bērnudārzs "Varavīksne". Los Santos Pamatskola. Los Santos vidusskola. Los Santos augstskola. Los Santos profesionālā. Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)): Esmu sapņojis sen jau kļūt par auto konfiscētāju kopš 13 gadu vecuma jo mans tēvs kadreiz ir strādājis konfiscētuvē un es viņam braukāju līdzi un skatijos kā viņš aizvelk mašīnas kuras bija nepareizi noparkotas . Esmu arī ziņojis tēvam ja esmu redzējis nepareizi noparkotu mašīnu. esmu palīdzējis tēvam pieāķēt pie aizvilcēja par to es kādreiz saņēmu kabatas naudu skolā stāstiju draugiem kad tēvam esmu palīdzējis aizvilkt un uzāķēt mašīnas uz āķa un tas bija jautri vissi brīnijās kopš tā laika gribu kļut par konfiscētāju jo tas bija jautri braukāt tēvam līdzi. Ar Cieņu Xiang OOC Informācija Vārds: Kristaps Vecums: 16 SS no /history: http://prntscr.com/ma77rs SS no /stats: http://prntscr.com/ma785q Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves: Jā Bet Citā Serverī.
 6. K1kapS

  [LSAK] Kristaph Quercus

  Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds: Kristaph Quercus Tālruņa Numurs: 380112 Faktiskā Dzīvesvieta: Pie Drauga Juridiskā Dzīvesvieta: nav Personas Kods: 170198-2***** Vecums: 20 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta: RS Haul Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko): Losantos Bērnudārs Los Santos 2 Vidusskola Los Santos Valsts Ģimnāzija Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)): Sveiki Mani Sauc Kristaph Quercus Dzīvoju pie draugiem jo vecāku vairs nav. Patīk strādāt, Daudz sportoju zinu kā pareizi janoparkojās nedrīkst vienkārši nomest mašīnu uz ietves . Ja Būtu konfiscētājs ja redzētu kadu mašīnu nomestu uz ietves vai kautkur citur es viņu savāktu un aizvestu uz LSAK. Bet nēsmu konfiscētājs. LSAK būtu laba darba vieta tāka strādaju Rs Haul Tur baigi labi nopelnīt nevar. vaig drusku vel naudiņas . ļoti gribētu kļūt par LSAK konfiscētāju lai varētu aizvilkt visas mašīnas kas ir nepareizi noparkotas. OOC Informācija Vārds: Kristaps Vecums: 14 SS no /history: http://prntscr.com/m5yj3s SS no /stats: http://prntscr.com/m5yixf Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves: Jā Kadreiz Esmu Stradajis par konfiscetaju.
×