Jump to content

a


Frenkijs

Lietotājs
 • Ieraksti

  86
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

2 Sekotāji

Par Frenkijs

 • Ranks
  Sācis drukāt iekš PH
 • Dzimšanas diena 07/01/2007

Profile Information

 • InGame
  A.Bodrov
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  State of San Andreas

Profilu Apskatījuši

1276 profila skatījumi
 1. Frenkijs

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: Anthony Bodrov Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-Robert-04 Datums un laiks: 2019. gada 3. martā, plkst. 14:10 Ieslodzītā pilnais vārds: Darrly Gelker Ieslodzījuma iemesls: (1)02.Uzbrukums (2)06.Aplaupīšana ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ - ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ - ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ - ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ - ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: https://imgur.com/a/ts0dHtv Ieslodzījuma laiks: 3h labošanas iestādē + naudas sods ($1'300)
 2. Frenkijs

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: Anthony Bodrov Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-Robert-04 Datums un laiks: 2019. gada 3. martā, plkst. 13:10 Ieslodzītā pilnais vārds: Mason Carlson Ieslodzījuma iemesls: (1)06.Slepkavības Mēģinājums (1)13.Nopietna publikas apdraudēšana (8)02.Izvairīšanās No Miera Uzturētāja ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ - ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ - ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ - ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ - ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: https://imgur.com/a/qakD0T8 Ieslodzījuma laiks: 4h labošanas iestādē + naudas sods ($3650)
 3. Frenkijs

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: A.Bodrov Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-Robert-04 Datums un laiks: 2019. gada 2. martā, plkst. 14:25 Ieslodzītā pilnais vārds: John Carrot Ieslodzījuma iemesls: (8)02 - Izvairīšanās no miera uzturētāja (4)12 - Nepakļaušanās miera uzturētājam ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ X ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ - ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ - ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ - ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: Ieslodzījuma laiks: 2h labošanas iestādē + naudas sods ($2'000).
 4. Frenkijs

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: A.Bodrov Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-Robert-04 Datums un laiks: 2019. gada 2. martā, plkst. 14:00 Ieslodzītā pilnais vārds: Valery Ulyanov Ieslodzījuma iemesls: (1)01 - Iebiedēšana (1)02 - Uzbrukums ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ - ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ - ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ - ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ - ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: Ieslodzījuma laiks: 2h labošanas iestādē + naudas sods ($1'800).
 5. Frenkijs

  Servera mappings.

  Liekat iekšā to Idlewood marketplace, ko ir izveidojis @RedMadJelly. Ja viņš vēl ir dzīvs, tad gan jau padalīsies ar mappingu. Edit: Lūk, šeit ir tas mappinga videoklips. Pamanīju, ka to ir iespējams nolādēt, es nezinu neko no tiem mappingiem, bet jā, ir download links. https://file.fm/f/eax4vzgh
 6. Frenkijs

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: B.Rogers Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-ROBERT-04 Datums un laiks: 2019. gada 1. martā, plkst. 19:00 Ieslodzītā pilnais vārds: Luis Conti Ieslodzījuma iemesls: (1)01.Iebiedēšana (1)06.Slepkavības Mēģinājums (1)13.Nopietna publikas apdraudēšana (2)07.Bruņota Aplaupīšana (2)11.Auto Zādzība ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ - ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ - ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ - ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ - ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: https://imgur.com/a/bnbzE0v Ieslodzījuma laiks: 8h labošanas iestādē + 10'000$ naudas sods.
 7. Frenkijs

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: B.Rogers Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-ROBERT-04 Datums un laiks: 2019. gada 28. februārī, plkst. 21:10 Ieslodzītā pilnais vārds: Vincent Brooklyn Ieslodzījuma iemesls: (1)02.Uzbrukums (8)02.Izvairīšanās No Miera Uzturētāja (+APB) ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ X ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ - ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ - ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ - ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: https://imgur.com/a/kapI1Ff Ieslodzījuma laiks: 2h labošanas iestādē + naudas sods.
 8. Frenkijs

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: B.Rogers Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-ROBERT-04 Datums un laiks: 2019. gada 27. februārī, plkst. 19:45 Ieslodzītā pilnais vārds: Mikey Perry Ieslodzījuma iemesls: (8)02.Izvairīšanās No Miera Uzturētāja (2)11.Auto Zādzība ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ - ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ - ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ - ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ - ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: https://imgur.com/a/gmFRCE3 Ieslodzījuma laiks: 2h labošanas iestādē + naudas sods.
 9. Frenkijs

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: B.Rogers Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-ROBERT-04 Datums un laiks: 2019. gada 26. februāra plkst. 19:40 Ieslodzītā pilnais vārds: Javier Secada Ieslodzījuma iemesls: (8)02.Izvairīšanās No Miera Uzturētāja (9)01.Nelegāla Naža Uzglabāšana ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ X ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ - ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ - ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ X ] | Kādi: Nazis ________________________________________ Personas fotogrāfija: https://imgur.com/a/rX8dbUD Ieslodzījuma laiks: 1h labošanas iestādē.
 10. Frenkijs

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: B.Rogers Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-ROBERT-04 Datums un laiks: 2019. gada 26. februāra plkst. 19:10 Ieslodzītā pilnais vārds: Christopher De Ieslodzījuma iemesls: (8)02.Izvairīšanās No Miera Uzturētāja ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ X ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ - ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ - ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ - ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: https://imgur.com/a/AItY2s4 Ieslodzījuma laiks: 1h labošanas iestādē.
 11. Frenkijs

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: Taylor Clayton Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-ROBERT-04 Datums un laiks: 2019. gads, 24. februāris, plkst. 15:00 Ieslodzītā pilnais vārds: Lucifer Adramalech Ieslodzījuma iemesls: (8)02.Izvairīšanās No Miera Uzturētāja ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ X ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ - ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ - ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ - ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: https://imgur.com/a/QWU2XJ1 Ieslodzījuma laiks: 1h labošanas iestādē.
 12. Frenkijs

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: Taylor Clayton Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-ROBERT-04 Datums un laiks: 2019. gads, 24. februāris, plkst. 15:00 Ieslodzītā pilnais vārds: Carter Baker Ieslodzījuma iemesls: (4)01.Kukuļošana (8)02.Izvairīšanās No Miera Uzturētāja ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ X ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ - ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ - ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ - ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: https://imgur.com/a/nHwBNYF Ieslodzījuma laiks: 1h labošanas iestādē.
 13. Frenkijs

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: Andrew J. Cantrell, James Alcorn Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 01-ADAM-04 Datums un laiks: 2019. gads, 23. februāris, plkst. 13:40 Ieslodzītā pilnais vārds: Martius Base Ieslodzījuma iemesls: (8)02.Izvairīšanās No Miera Uzturētāja ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ X ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ - ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ - ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ - ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: https://imgur.com/a/OnTImFb Ieslodzījuma laiks: 1h labošanas iestādē
 14. Frenkijs

  [LSPD] Atskaites par veikto arrestu

  ''Los Santos policijas departaments'' ''Lai kalpotu un aizsargātu'' ATSKAITE PAR IESLODZĪTO Virsnieka pilnais vārds: Andrew J. Cantrell Patruļas kods (Piem. 01-ADAM-112): 07-ZEBRA-01 Datums un laiks: 2019. gads, 22. februāris, plkst. 23:10 Ieslodzītā pilnais vārds: Egik Ieslodzījuma iemesls: (8)02.Izvairīšanās No Miera Uzturētāja ________________________________________ //Atzīmēt ar X Vai tika pielietots elektrošoka pret personu? [ - ] Vai tika pielietots dienesta ierocis pret personu? [ - ] | Sīkāk minēt šaujamieroču pielietošanas gad. Vai tika konfiscēts transportlīdzeklis? [ - ] | Sīkāk minēt konfiscēto transportlīdzekļu datubāzē Vai tika konfiscēti citi priekšmeti? [ - ] | Kādi: ________________________________________ Personas fotogrāfija: https://imgur.com/a/4VN3ncW Ieslodzījuma laiks: 1h labošanas iestādē.
 15. Apsveicu dzimšanas dienā!

  1. Olbiss

   Olbiss

   Paldies paldies

×