Jump to content

a


ElHuan

Lietotājs
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

About ElHuan

 • Rank
  Sasildijies iekš PH

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA" APLIKĀCIJAS FORMĀTS; Iesūtītājiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms ; Personālā Informācija | Pilnais vārds: Brendon Henson Dzimums: Vīrietis Dzimšanas datums: 160990-***** Dzimšanas vieta: Los Santos Pilsonība:Amerikānis Dzīvesvieta: Los Santos Suarez Apartament #3 Štats:San Andreas Tālrunis: 666533 | 2 Posms ; Izglītība | IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [X ]; Asociāta grāds []; Bakalaura grāds []; Maģistra grāds [ ]; Doktora [] Iepriekšējā darba vieta:Rs haul Pašreizējā darba vieta: Rs haul Iegūtie sertifikāti: N/A | 3 Posms ; Jautājumi | Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Vēlos kļūt par Virsnieku,jo vēlos kalpot Los Santos iedzīvotājiem un palīdzēt tiem.Daudzas situācijas ir bijušas,kad ir nācies palīdzēt dažādos veidos Los Santos iedzīvotājiem.Kā arī redzot,kā strādā policija iekš Los Santos bīstamajām ielām,mani tas mudināja pieteikties un censties palīdzēt Los Santos policijas darbiniekiem.Esmu izturīgs,inteliģents cilvēks ,kas spētu darīt savu darbu līdz galam.Gribu nākotnē nodrošināt Los Santos iedzīvotājiem drošību iekš pilsētas,kā arī apturēt kriminālās personas.Protams arī personas,kas neievēro ceļu satiksmes noteikumus,jo ir daudzi gadijumi,kad tiek notriekti gājēji.Vislabākais veids,kā palīdzēt un censtos to visu mainīt ir pieteikties Los Santos Policijā! Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums):Kā jau minēju pirms tam,esmu izpalīdzīgs un izturīgs cilvēks,kas spētu darīt savu darbu līdz galam.Nelietoju alkaholu,kā arī nepīpēju,un apmeklēju zāli,lai uzturētu sevi labā,fiziskā sagatavotībā.Braukšanas prasmes ir labas,jo ir bijis darbs,kas saistīts ar braukšanu,kā arī ikdienā izmantoju moci ar ,kuru jābūt uzmanīgam braucot. | 4 Posms ; Zvērests | Es, Brendon Henson , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība. Iesūtīšanas Datums:17.01.19 Paraksts:B.Henson (( | 5 Posms ; OOC Information | )) Vārds:Rihards Vecums: 14 In-Game UCP vārds: ElHuan Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?:Jā Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?:Tas bija pirms gada,tikko atsāku spēlēt atkal. Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: Nē Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?:Jā Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]:Jā Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):https://imgur.com/a/PcaLhQT
 2. VIRSRAKSTA FORMĀTS - SADAĻA KURĀ PUBLICĒT- RAKSTA FORMĀTS Jūsu spēles segvārds: ElHuan/Dereck Creed Zaudētā manta: Auto un Garāža Laiks un datums: Nezināms Mantas zaudēšanas iemesls: Iespējams neaktivitātes dēļ. Pierādījumi: https://imgur.com/a/zIRGZPT Piezīmes: Kā jau sākās vasara,mazāk laiks pie datora paliek un tapēc dēļ neaktivitātes pazaudēju šos īpašumus.Vēlētos atgūt un centīšos darīt visu,lai tas neatkārtotos.
 3. ElHuan

  Slavenību [Guess who'?] #15

  kjipa batman chalis pirmais?kaut kads Bruce Wayne?
 4. 1. | Personas dati | 1.1. Vārds, uzvārds:Dereck Creed 1.2. Dzimums:Vīrietis 1.3. Vecums:29 1.4. Tautība:Amerikānis 1.5. Deklarētā dzīvesvieta(jānorāda obligāti):Los Santos Suarez Aparts #3 1.6. Faktiskā dzīvesvieta(jānorāda obligāti)::Los Santos Suarez Aparts #3 1.7. Tālruņa numurs:666533 2.| Izglītība | 2.1. Izglītības iestādes, kuras esat absolvējis (augošā secībā): Los Santos Sākumskola Los Santos Pamatskola Los Santos Vidusskola Los Santos Augstkola 3.| Mērķis | 3.1. Izvēlētais amats(konfiscētājs/mehāniķis):Mehāniķis 4.| Iepriekšējā pieredze | 4.1. Vai jūs iepriekš esat kandidējis uz vakanci uzņēmumā “Los Santos Auto Konfiscētuve”?:Jā. 4.2. Vai jūs iepriekš esat strādājis uzņēmumā “Los Santos Auto Konfiscētuve”?:Nē. 4.3. Vai iepriekš esat strādājis uzņēmumā, kurš ir saistīts ar jūsu izvēlēto vakanci?:Jā. 4.4. Iepriekšējās darbavietas, tajās ieņemamais amats: Viens serviss,kurš jau ir aizvērts ilgu laiku,nosaukumu neatceros. 5.| Jautājumi kandidātam | 5.1. Vai jums ir derīga Los Santos štata vadītāja apliecība?Jā. 5.2. Kādēļ tieši jūs vajadzētu pieņemt uz šo vakanci? (Vismaz 30 vārdi)Mani vajadzētu pieņemt,jo esmu strādīgs un labs darbinieks.Pieredze ļoti liela,jo esmu strādājis par mehāniķi iepriekš jau specilizētā servisā,kur tiku izvēlēts par auto tehnisko mehāniķi.kā forsēšanas mehāniķis. ((OOC Informācija)) Vārds:Rihards Vecums:14 UCP(login) lietotājvārds:ElHuan Ekrānšāviņš no /history: ((nevaru ielikt ss,nestrādā links,bet ir 4 jaili)) Vai kādreiz esi rp'ojis iekš LSAK frakcijas?(Citi projekti arī skaitās):Jā. Vai būsi spējīgs pievienoties un saņemt jaunumus LSAK Discord serverī?:Jā.
 5. ElHuan

  [Mehāniķis] Dereck Creed

  Informācija par personāžu: Tēla vārds uzvārds:Dereck Creed Ekrānšāviņš (SS), no tēla /stats, kā arī kopējais UCP /history https://imgur.com/a/LvgqCen Tēla darba vieta: https://playhard.lv/forums/topic/33920-mattgue-company/ Tēla iepriekšējās divas darba vietas:Ugunsdzēsējs,Rs Haul pievedējs Atsauce uz tēla dzīvesstāstu, ja tāda ir(tas dod papildus iespēju kļūt par mehāniķi):Kad biju jauns jaunēklis,es spēlējot datoru,atradu braukšanas spēles kā arī simulatorus.Viens no tiem bija Mechanic Simulator,kur varēja strādāt ap motoriem un mašīnām.Kādu laiku spēlējot,iemācijos motora uzbūvi un daudz ko pa vizuālo taisīšanu.Tapēc ir iemaņas palikušas no auto taisīšanas un tā tehnisko uzlabošanu. Tēla apraksts, viņa pagātne un īss ieskats personāžā(aptuveni 75 vārdi), nav jāaizpilda, ja izpildīts trešais punkts sadaļā: Informācija par personāžu : Informācija par Jums, kā personāža vadītāju un personu: Vecums:14 Kapēc tieši jūs ir jāpieņem par mehāniķi Playhard lomu spēles serverī? :Vēlos labot Playhard spēlētājiem automašīnas,jo pagaidāmie mehāniķi nav aktīvi un ienāk uz īsu brīdi.Kā arī pieteicos MattGue servisam,kur vajadzīgi mehāniķi,tapēc piesakos par mehāniķi. Ekrānšāviņš no pašreizējās frakcijas sistēmas (f3), kurā atrodas jūsu personāžs:MattGue Company Informācija, kapēc vēlaties kļūt par mehāniķi un kapēc to vēlas jūsu personāžs:Vēlos palīdzēt Playhard spēlētājiiem ,lai nav jāgaida ilgi kamēr atradīs kādu.Kā jau minēju pieteicos servisā par mehāniķi ar forsēšanas novirzi,tapēc tie ir vieni no iemesliem.Mans personāžs vēlas kļūt par mehāniķi,jo bērnībā spēlējis mehāniķa spēli un iemācijies dažādas prasmes ap motoriem un citām lietām.Vēlas uzlabot zināšanas un prasmes. Apraksts, kā notiek automašīnas riepu maiņa gadījumā, ja persona vēlas savādākus diskus uz auto:Paceļ auto uz dankrota.Noskrūvē riteņus un uzliek uz speciāla aparāta,kur noņem riepu.Noņemot riepu,nomaina diskus un uzliek uz speciālā aparāta.Pēc tam uzliek atpakaļ riepas un uzksrūvē uz auto.Automašīnai diski nomainīti. Lomu spēles situācija, kā jūsu personāžs pārbauda gaisa spiedienu automašīnas riepās. Vajadzības gadījumā, kā tās tiek piepildītas ar gaisu:Paņemtu spiediena mērītāju.Noskrūvētu ventiļus un pieliktu mērītāju.Ja gaiss būtu pa mazu,pieliktu elektronisko pumpi klāt pie mērītāja,caur kuru iet gaiss un uzspiestu + zīmi.tādējādi pumpējot auto riepas.Ja būtu pa daudz,tad uzspiestu - zīmi un izlaistu gaisu ārā nedaudz.Pēc darītā noņem mērītāju un pumpi.Pēc tam uzskrūvē ventiļus un darbs darīts.
 6. ElHuan

  Sūdzība par Jordan Simon

  Jūsu apraksts Pilnais vārds:Kendrick Uleran Tālruņa numurs:449220 Epasta adrese: ku88@email.sa(PM) Virsnieka apraksts kuru vēlaties nosūdzēt Pilnais vārds:Jordan Simon Apraksts kādu pārkāpumu veicis:Nepatiesa sodakvīts kā arī policists nemāk darīt savu darbu. Pierādījumi:https://imgur.com/a/9hhUVvY Piezīmes:Izrakstija par lielu naudassummu,ieslēdza sirēnas un sekoja man,nebija nekādu teikšanu par apstāšanos,apgriezos uz ceļa otrādi netraucējot nevienam un par to uzlika 2'000$ sodu Vēlos atgūt vismaz 2'000$ vai vairāk par nepatiesu sodakvīti un laikas kavēšanu,kā arī lai atlaiž viņu no amata.
 7. Paraugs kā pieprasīt Character Kill:*Tavs In Game vārds: Kendrick Uleran*Personāžs ko vēlies Character Kill'ot:Rakim Demario,Quincy Lawrence*In Character iemesls kāpēc vēlies CK'ot:Šīs persona piekāva mani un vēlos atriebties,jo izdzīvoju.*Plāns, kā tiks veikts Character Kill:Katru pa vienam noķersim uz īsto brīdi.Centīsimies piekaut un pēc tam aizvest citur spīdzināt un nogalināt*Vēlamais laiks, kad vēlies veikt Character Kill:Jebkādā*In Character pierādījumi par iemeslu:https://imgur.com/a/DC1QhfWParauga punkti var tikt papildināti kuru katru brīdi!
 8. ElHuan

  [R&A] Intervijas Pieprasīšana

  Los Santos Policijas Departaments ~Lai Kalpotu un Aizsargātu~ ~Intervijas Pieprasīšana~ Vārds Uzvārds:Dereck Creed Personas kods:160990-***** Jūsu aplikācijas iesūtīšanas datums:17.01.19 Jūsu aplikācijas izskatīšanas datums:18.01.19 Kad vēlaties veikt interviju (Datums/Laiks):19.01 - 20.00 Piezīmes:Ir arī iespējams mēģināt sarunāt laiku citu.
 9. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA" APLIKĀCIJAS FORMĀTS; Iesūtītājiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms ; Personālā Informācija | Pilnais vārds: Dereck Creed Dzimums: Vīrietis Dzimšanas datums: 160990-***** Dzimšanas vieta: Los Santos Pilsonība:Amerikānis Dzīvesvieta: Los Santos Suarez Apartament #3 Štats:San Andreas Tālrunis: 666533 | 2 Posms ; Izglītība | IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [X ]; Asociāta grāds []; Bakalaura grāds []; Maģistra grāds [ ]; Doktora [] Iepriekšējā darba vieta:Rs haul Pašreizējā darba vieta: Rs haul Iegūtie sertifikāti: N/A | 3 Posms ; Jautājumi | Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Vēlos kļūt par Virsnieku,jo vēlos kalpot Los Santos iedzīvotājiem un palīdzēt tiem.Daudzas situācijas ir bijušas,kad ir nācies palīdzēt dažādos veidos Los Santos iedzīvotājiem.Kā arī redzot,kā strādā policija iekš Los Santos bīstamajām ielām,mani tas mudināja pieteikties un censties palīdzēt Los Santos policijas darbiniekiem.Esmu izturīgs,inteliģents cilvēks ,kas spētu darīt savu darbu līdz galam.Gribu nākotnē nodrošināt Los Santos iedzīvotājiem drošību iekš pilsētas,kā arī apturēt kriminālās personas.Protams arī personas,kas neievēro ceļu satiksmes noteikumus,jo ir daudzi gadijumi,kad tiek notriekti gājēji.Vislabākais veids,kā palīdzēt un censtos to visu mainīt ir pieteikties Los Santos Policijā! Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums):Kā jau minēju pirms tam,esmu izpalīdzīgs un izturīgs cilvēks,kas spētu darīt savu darbu līdz galam.Nelietoju alkaholu,kā arī nepīpēju,un apmeklēju zāli,lai uzturētu sevi labā,fiziskā sagatavotībā.Braukšanas prasmes ir labas,jo ir bijis darbs,kas saistīts ar braukšanu,kā arī ikdienā izmantoju moci ar ,kuru jābūt uzmanīgam braucot. | 4 Posms ; Zvērests | Es, Dereck Creed , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība. Iesūtīšanas Datums:17.01.19 Paraksts:D.Creed (( | 5 Posms ; OOC Information | )) Vārds:Rihards Vecums: 14 In-Game UCP vārds: Fruits Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?:Jā Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?:Tas bija pirms gada,tikko atsāku spēlēt atkal. Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: Nē Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?:Jā Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]:Jā Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):https://imgur.com/a/dTHdXDI
 10. ElHuan

  Ziema

  Te ari kads no LP lol
 11. ElHuan

  [LSAK] Dereck Creed

  Pieteikuma veidlapa Personīgā Informācija Pilns Vārds Uzvārds: Dereck Creed Tālruņa Numurs:666533 Faktiskā Dzīvesvieta:Los Santos Juridiskā Dzīvesvieta:Los Santos Suarez Apartament #3 Personas Kods:160990-***** Vecums:28 Vispārēja Informācija Iepriekšējā darba vieta:RS Haul Izvēlētā vakance:Konfiscētājs/Mehāniķis Iepriekšējās izglītības iestādes (No Jaunākās uz vecāko):Los Santos Sākumskola (1996-2000) Los Santos Pamatskola (2000-2009),Los Santos Vidusskola (2009-2012),Los Santos Augstskola(2012-2016) Motivācijas Vēstule ((Vismaz 100 vārdi)):Tātad,kopš bērnības es vienmēr esmu interesējies par automašīnām un mototehniku.Vienmēr gājis pie tēva palīdzēt darīt kaut ko iekš garažas.Ar laiku ejot es sāku vairāk interesēties par automašīnām un mototehniku.Brīvajā laikā gāju skatīties lielās sacensības,kur brauca slavenie un izcilākie braucēji,kā arī skatijos,kā tie labo savus auto.Vienmēr esmu bijis auto cienītājs un ir laiks pienācis,kad esmu pabeidzis augstskolu un vēlos turpināt savu dzīvi saistībā ar automašīnām,tapēc piesakos LSAK. OOC Informācija Vārds:Rihards Vecums:14 SS no /history:https://imgur.com/a/h2kVvyi SS no /stats:https://imgur.com/5SxCImB Vai iepriekš jau esat erpojis iekš Los Santos Auto Konfiscētuves:Jā esmu.Šajā pašā serverī pat.
×