Jump to content

a


KirkLLanD^

Lietotājs
 • Ieraksti

  23
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

Par KirkLLanD^

 • Ranks
  PH Zaļknābis

Profilu Apskatījuši

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. KirkLLanD^

  Redneck Mob

  Beidz *Cenzēts*! Sākarto savus faktus!
 2. KirkLLanD^

  Redneck Mob

 3. KirkLLanD^

  [INT MAP] Garāža / Auto placis / Ko labot ?

  iedod ENB savu
 4. IG nickname: Guy McGriff Personas ,kuras tika iesaistītas: Guy McGriff Datums, Laiks, kad tika veikts: 04.02.2019 Aprakstiet situāciju: Nopirku seklas no organizacijas kontaktiem. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: logfile: Materiāli, kurus vēlaties saņemt: x25 marihuānas sēklas.
 5. IG nickname: Cat Hashirama Personas ,kuras tika iesaistītas: Cat Hashirama, Gabriel Butler Datums, Laiks, kad tika veikts: 04.05.2019 Aprakstiet situāciju: Tika iegādāti izejmateriāli un iekārtas priekš automatizētas marihuānas audzētavas. Vizuālais materiāls ar pierādījumiem: logfile: Materiāli, kurus vēlaties saņemt: Materiali īsti neko... Vienigais kautkadus ītemus varētu.
 6. KirkLLanD^

  Sveiki!

  Hahah recīgāis! Teicu, ka no telefona rakstīju.
 7. KirkLLanD^

  Sveiki!

  Hahah recīgāis! Teicu, ka no telefona rakstīju.
 8. KirkLLanD^

  Sveiki!

  Čau! Esmu 17 gadus vecs un mani sauc Dainis , un nesen ātnācu uz PH. Speleju CS un MTA kopā , ar čomiem. Speleju pirmstam Multihuj (sory par reklamu) , bet apnika tas nonRP , un lowaki tur DDomajām te ar draugiem atnākt un paspelēt nedaudz , varbut uztaisit kādu f3 RP nesen spelēju ar paris draugiem bet nezinu ka iet , it ka saka ka labi , tadel parvāmies no multihuj uz Playhard RP! CS kopa spelēju kopš bernības , biju ar uz dažiem turniriem Eļikā , bet nu gāja ka gāja. Tas ari isuma vis par mani! Ja nu kautko vairak gribi uzināt tad prasi privāti Čau! PS Sory par kļudām , nerakstu skolai! //from iPhone
 9. KirkLLanD^

  Mūsdienu reps.

  skaidrs vis
 10. KirkLLanD^

  Mūsdienu reps.

  Ai kaut kadas vecenes tie reperi Vot normali var paklausities miyagi vai Basta.
×