Jump to content

a


TheDreamer

Lietotājs
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

About TheDreamer

 • Rank
  PH Zaļknābis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TheDreamer

  [Pasūtījums] Bruce Solon

  Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Pasūtījuma veicēja vārds: Bruce Pasūtījuma veicēja uzvārds: Solon Pasūtījuma veicēja kontakttālrunis: 877586 Pasūtījuma veicēja e-pasts: brucesolon@playhard.ph Piegādes informācija. 1. Vai nepieciešama mēbeļu piegāde? [X] Jā. [] Nē. 2. Īpašuma adrese uz kuru veikt piegādi (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): Shine st. #1 Garage 3. Vēlamais piegādes datums un laiks (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): 12.10.2020-13.10.2020 Mēbeļu informācija. Preces nosaukums | ((2933)) | Daudzums: | Cena: 5000 ((laikam))
 2. 'Los Santos Dome' Los Santos Būvvalde Lai varētu sākt veikt būvdarbus pilsētā, no sākuma ir jāpieprasa būvatļauja. To varat darīt sūtot e-pastu uz: buvatlaujas@ls-gov.sa((Jauna tēma sadaļā "Būvdarbu saskaņošana")), virsrakstā rakstiet savu vārdu, vai uzņēmuma nosaukumu. Pasūtītāja nosaukums: Bruce Solon Reģistrācijas Nr., Juridiskā adrese, tālruņa nr. : Shine st. #1 Garage; 877586 Būves nosaukums, adrese: Vārtu uzstādīšana, Shine st. #1 Garage Zemes privatizācijas līgums((visi apstiprinātie atrodas šeit)): Apbūves vietas foto((iekš map generator uzmapojat to, lai redzētu kā plāno izskatīties beigās, ja netiks pievienots tad netiks apstiprināts)): https://imgur.com/a/CeiG1wz Kādēļ vēlaties veikt pārmaiņas? : Uzstādīt elektriskos vārtus Atbildīgās amatpersonas, par būvuzraudzību darba laikā: Būvvaldes darbinieki Laiks no/līdz (( datumi / ja ir uzcelts jau atbildat N/A)) : 13.10.2020-15.10.2020
 3. Apmaksāts. *Kopija no bankas pārskaitījumu vēstures* ((https://imgur.com/a/MX3X5Yk))
 4. TheDreamer

  [LSB] Bruce Solon

  Los Santos Būvdarbi Personīgā Informācija: Vārds: Bruce Uzvārds: Solon Dzimums: Vīrietis Vecums: 23 Personas Kods: 150796-2***5 Tālruņa numurs: 877586 Faktiskā dzīves vieta: Shine st. #1 Garage Deklarētā dzīves vieta: Shine st. #1 Garage Iepriekšējas darba vietas: LSAK Kāpēc pametāt iepriekšējo darba vietu: Personīgu iemeslu dēļ Izglītība: Beigtās izglītības iestādes (Norādot sākuma un beigu gadu, iestādes nosaukumu): Los Santos bērnudārzs 1997.g.-2000.g. Los Santos pamatskola 2001.g.-2010.g. San Fierro vidusskola 2010.g.-2013.g. Las Venturas augstskola 2013.g.-2017.g. Las Venturas Elektriķa/celtnieka augstskola 2017.g.-2019.g. Las Venturas Elektriķa/Celtnieka prakse 2020.g.-2020.g. Papildus prasmes: Labi vadīt auto, salabot to. Veikt interjera darbus. Darba pieredze/ vakance. Amats kurā vēlaties strādāt: Celtnieks/Elektriķis Vai jums ir kāda pieredze jūsu izvēlētajā vakancē? [X] Jā [] Nē Ja jā, tad kāda ir jūsu pieredze: Esmu apguvis praksi skolā, esmu spējīgs šajā jomā. Apliecību pārbaude: Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta B kategorijas vadītāja apliecība:Jā Vai jums ir derīga Los Santos Štata izsniegta A kategorijas vadītāja apliecība (Nav obligāta): Jā Vai jums ir vēl kādas citas apliecības?: Nē Sodāmība: Vai jūs kādreiz esat tikts sodīts (Minēt sodīšanas iemeslu): Jā,Par ātruma pārsniegšanu. Ja esat sodīts uzskaitiet kad un kāpēc: Pirms mēneša, jo biju pārsniedzis atļauto ātrumu par 15km/h. ((OOC)): Vārds: Mārtiņš Vecums: 15 Pavadītais laiks iekš servera ik dienu: 5h-6h Vai esat sodīts administratīvajā ieslodzījumā (Minēt sodīšanas iemeslu)?: Jā, bija dažas domstarpības, bišķ uzbraucu ooc čatā pacanam. ((OOCins))
 5. 'Los Santos Dome' Los Santos Būvvalde Informācija par pircēju - Juridiska persona [ ] Fiziska persona [X] -Vārds uzvārds vai nosaukums: Bruce Solon -Uzņēmuma reģ. nr. vai cilvēka personas kods: 150796-2***9 -Adrese: Shie st. #1 Garage -Telefona numurs: 877586 Iegādājamā Īpašuma informācija -Atrašanās vieta(adrese): Shine st. #1 Garage -Atrašanās vieta(kartē): https://imgur.com/a/o1TPbPm -Fotogrāfijas no attiecīgās vietas: https://imgur.com/a/QxjqrKJ -Kādam mērķim vēlaties iegādāties šo zemi?: Lai to labiekārtotu, un uzliktu elektriskos vārtus, lai aizsargātu sevi no negaidītiem viesiem.
 6. TheDreamer

  [Mantas atgriešana] Bruce Solon

  MANTAS ATGRIEŠANA Jūsu spēles segvārds: Bruce Solon Zaudētā manta: Interjeri un transporta līdzekļi Laiks un datums: 29/08/2019 7.00.00 Mantas zaudēšanas iemesls: Bija nodedzis dators, nebija naudas uz doto momentu un nevarēju salabot, tādēļ netiku serverī un izdzēsās visas mantas. Pierādījumi: https://imgur.com/a/5khtyZW Piezīmes: Ļoti ceru uz atsaucību, jo tā bija paliela nauda, vismaz priekš manis.
 7. TheDreamer

  [LSPD] Bruce Solon [NORAIDĪTS]

  LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA" APLIKĀCIJAS FORMĀTS; Iesūtītājiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms ; Personālā Informācija | Uzvārds, Vārds: Bruce Solon Dzimums: Vīrietis Dzimšanas datums: 15/07/1996 Dzimšanas vieta: Los Santos dzemdību nams Pilsonība: Angļu Dzīvesvieta: Jefferson hotel Štats: Los Santos Tālrunis: 877586 | 2 Posms ; Izglītība | IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [ ]; Asociāta grāds [X]; Bakalaura grāds []; Maģistra grāds [ ]; Doktora [] Iepriekšējā darba vieta: LSAK Pašreizējā darba vieta: Nav Iegūtie sertifikāti: Mēneša mehāniķis. | 3 Posms ; Jautājumi | Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Kopš mazas bērnības esmu sapņojis par šo amatu, tētis ir strādājis policijā, un man tas ir iepaticies. Katru reizi, kad ir notikusi kāda nesaprotama situācija mājās, esmu tēlojis izmekleklētāju, jeb policistu no sevis. Vēlāk tētis nomira, es vēlos iestāties policijā par godu tētim un ģimenei. Kā arī vērlos lai Los Santos štats būtu brīvs no pārkāpējiem, agresīviem braucējiem, narkodīleriem un *gangsteriem*, kas visus aplaupa, kad ir tāda situācija, jo pats tādā esmu ticis. Kā arī vēlos gūt pieredzi šādā darba jomā, un iegūt jaunus sakarus, jeb iepazīt jaunus cilvēkus. Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums): Es esmu apņēmīgs, jo par šo amatu sapoju no bērnības, un pildītu visas pavēles kuras man uzdotu. Man ir labas braukšanas prasmes, un arī šaušanas prasmes. Nepieciešamības gadījumā macēšu salabot kādu dienesyta auto, ja tas būs salūzis. Esmu atbildīgs pret saviem pienākumiem un nekavēju darbu. | 4 Posms ; Zvērests | Es,Bruce Solon, Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība. Iesūtīšanas Datums: 08/10/2019 Paraksts: B.Solon (( | 5 Posms ; OOC Information | )) Vārds: Mārtiņš Vecums: 15 In-Game UCP vārds: Enot333 Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Nē Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?: - Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: Dotajā nē (Nesen biju) Spēsi lietot programmu Discord?: Protams, kā bez tā var dzīvot? Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?: Māku, bet neesmu tās cienītājs. Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Pff, protams, tikai nav pārāk labs, tāpēc liksies kad kliedzu. Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/a/XfS8YKm
 8. TheDreamer

  [LSAK] Bruce Solon

  1. Personas dati Vārds, uzvārds: Bruce solon Dzimums: vīrietis Vecums: 23 Dzīvesvieta: Nav Tālruņa numurs: 877586 2. Izglītība Izglītības iestādes, kuras esat absolvējis Los Santos pamatskola San fierro vidusskola Las Venturas augstskola 3. Mērķis Izvēlētais amats(konfiscētājs/mehāniķis): Mehāniķis 4. Iepriekšējā pieredze Vai esat iepriekš strādājis/-use uzņēmumā "Los Santos Auto Konfiscētava"?: Jā Vai jums ir iepriekšēja pieredze izvēlētajā vakancē?: Jā 5. Jautājumi kandidātam Vai jums ir derīga Los Santos štata vadītāja apliecība?: Jā Vai apzinies, ka darba līguma noteikumu neizpildes gadījumā uzņēmums būs tiesīgs sodīt tevi?: Jā Kādēļ tieši jūs vajadzētu pieņemt uz šo vakanci?: Esmu apguvis mehāniķa prasmes, māku nomainīt auto detaļas. kā arī krāsot un čipot auto. Es atbildīgs pret savu darbu, ir bijusi agrāk liela pieredze šajā darbā. Esmu sazvanāms jebkurā laikā. ((OOC Informācija)) UCP(login) lietotājvārds: Enot333 Vai esiiepriekš bijis LSAK frakcijā?: Jā Iespēja lietot Discord: Kaņešna (Jā)
 9. Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Pasūtījuma veicēja vārds: Bruce Pasūtījuma veicēja uzvārds: Solon Pasūtījuma veicēja kontakttālrunis: Astoņi septiņi septiņi pieco astoņi seši ((887586)) Pasūtījuma veicēja e-pasts: bSolon@playhard.lv Piegādes informācija. 1. Vai nepieciešama mēbeļu piegāde? [X] Jā. [] Nē. 2. Īpašuma adrese uz kuru veikt piegādi (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): Mayor street #11, Garage, Dilimore, Los Santos 3. Vēlamais piegādes datums un laiks (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): Pēc iespējas ātrāk. Mēbeļu informācija. Preces nosaukums Novērošanas kamera(s) | ((-)) | Daudzums: | Cena: 400 (200x2)
 10. TheDreamer

  [Pārdod] Garāžu

  Varbūt varam satikties? Apskatītu garāžu dzīvajā, ne jau bildēs..
 11. TheDreamer

  Pārdošanā īpašumi.

  Vai varam ar tevi satikties? Apskatītu pirmo piedāvājumu.
 12. 'Los Santos Dome' Los Santos Būvvalde Pasūtītāja nosaukums: Bruce Solon Reģistrācijas Nr., Juridiskā adrese, tālruņa nr. : Gleen park #278. Gleen park #278. 877586 Būves nosaukums, adrese: Privātteritorijas apžogošana. Gleen par garage #278. Apbūves vietas foto((iekš map generator uzmapojat to, lai redzētu kā plāno izskatīties beigās)): https://imgur.com/a/PQehG6M Kādēļ vēlaties veikt pārmaiņas? : Lai būtu vieta kur novietot auto, garāžā jau sāk pietrūkt vietas, Atbildīgās amatpersonas, par būvuzraudzību darba laikā: Celtnieki. Laiks no/līdz ( datumi / ja ir uzcelts jau atbildat N/A) : Jau ir uzcelts.
 13. Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Pasūtījuma veicēja vārds: Bruce Pasūtījuma veicēja uzvārds: Solon Pasūtījuma veicēja kontakttālrunis: Astoņi septiņi septiņi pieci astoņi seši. Pasūtījuma veicēja e-pasts: bSolon@playhard.lv Piegādes informācija. 1. Vai nepieciešama mēbeļu piegāde? [X] Jā. [] Nē. 2. Īpašuma adrese uz kuru veikt piegādi (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): Gleen park #278 3. Vēlamais piegādes datums un laiks (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): Pēc iespējas ātrāk. Mēbeļu informācija. Preces nosaukums | ((-)) | Daudzums: | Cena: 5000 (pacēlājs)
 14. TheDreamer

  [Atlūgums] Bruce Solon

  Atlūgums no darba - Vārds, uzvārds: Bruce Solon - Tālruņa numurs: Astoņi septiņi septiņi pieci astoņi seši (877586) - Patreizējais amats: Mehāniķis/Konfiscētājs - Atlūguma iemesls: Personisku iemeslu dēļ.
 15. Los Santos Būvdarbi Personīgā informācija. Pasūtījuma veicēja vārds: Bruce Pasūtījuma veicēja uzvārds: Solon Pasūtījuma veicēja kontakttālrunis: 877586 Pasūtījuma veicēja e-pasts: bsolon@playhard.lv Piegādes informācija. 1. Vai nepieciešama mēbeļu piegāde? [X] Jā. [] Nē. 2. Īpašuma adrese uz kuru veikt piegādi (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): Gleen park 278 3. Vēlamais piegādes datums un laiks (jāizpilda, ja atzīmējāt, ka nepieciešama piegāde): 02.07.2019 ap laiku 16.00-18.30 Mēbeļu informācija. Preces nosaukums | ((974)) | Daudzums: 3 | Cena: Pēc apstākļiem Preces nosaukums | ((971)) | Daudzums: | Cena: Pēc apstākļiem
×