Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a


Glock

Lietotājs
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About Glock

 • Rank
  PH Zaļknābis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS "REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA" APLIKĀCIJAS FORMĀTS; Iesūtītājiem: Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. Jābūt vismaz 21 gadus veciem. Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. | 1 Posms ; Personālā Informācija | Uzvārds, Vārds: Washington, Lincoln. Dzimums: Vīrietis. Dzimšanas datums: 25/06/1991. Dzimšanas vieta: Los - Santos. Pilsonība: Amerikānietis. Dzīvesvieta: Idlewood #7. Štats: San - Andreas. Tālrunis: 386 - 980. | 2 Posms ; Izglītība | IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS (ar “X” iezīmēt piemērojamos) Augstskola [x ]; Asociāta grāds [x]; Bakalaura grāds [X]; Maģistra grāds [ ]; Doktora [x] Iepriekšējā darba vieta: San - Fierro Police Department. Pašreizējā darba vieta: Nav. Iegūtie sertifikāti: B kategorijas vadītāja apliecība. | 3 Posms ; Jautājumi | Kāpēc Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku? (100 vārdi minimums): Dzīvoju jau Los Santosā no bērnības, tādēl pēc skolas pabeigšanas devos mācīties par ārstu! Pabeidzis mācības, sāku strādāt Los Santos Glābšanas dienestā par vadītāju un mediķi! Pārsvarā negadījumi izcēlās auto avāriju dēļ, tādēļ nevarēju neko vairāk darīt, kā palīdzēt cietušajam! Man bija dažu cietušo žēl, ka viņiem bija jācieš dēļ šiem sliktajiem ļaudīm! Reizēm policsti izsniedz pārāk mīkstus sodus, un vainīgie tiek sveikā cauri! Bet ja es varētu strādāt policijā, tas sniegtu man pieejas pienācīgi sodīt šos pārgalvīgos auto braucējus un mēģināt pārmācīt viņus(un ne tikai auto braucējus, arī citus likum pārkāpējus) un pat ja nespēšu novērst kādu negadījumu, veikli spēšu sniegt pirmo palīdzību un tālāk sniegt medicīnisko palīdzību! Kāpēc tieši Jūs jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā? (50 vārdi minimums): Nu mani būtu jāpieņem policista darbā, jo esmu fiziski spēcīgs un man netrūkst drosmes glābt Los Santos ielas no sliktajiem ļaudīm un kā minēju šiem pārgalvīgajiem auto braucējiem! Un jā, kā jau minēju esmu strādājis par mediķi, tādējādi spēšu arī sniegt palīdzību ievainotajiem/cietušajiem ļaudīm! Es, [Harald's Lonez's] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība. Iesūtīšanas Datums: Paraksts: (( | 5 Posms ; OOC Information | )) Vārds: Dmitrijs. Vecums: 15. In-Game UCP vārds: hacker123. Vai Tu kādreiz esi bijis LSPD darbinieks?: Jā. Ja jā, tad kapēc Tu pameti LSPD?: Nebiju šinī serverī, bet gan citā. Vai uz doto brīdi Tu esi kādas Organizācijas biedrs?: Nē. Spēsi lietot programmu Discord?: Jā. Vai Tu māki apieties ar lietojumprogrammu TeamSpeak 3?: Jā. Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā. Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://failiem.lv/u/nw7m9dzw
 2. Sveiks, daudzi zin kas ir Ragdoll mods, bet tomēr ja tu nezini tad es paskaidrošu. San Andreas ir taisīts tā ka ja tevi piemēram nošauj tu vienkārši teleportējies uz zemi, bet ja tevi notriec tu palido vai tiec zem auto. Ragdoll mods visu maina un padara spēli realistiskāku. VIDEO: Ja tu nepiekrīti ka serverī ir vajadzīgs šāds mods, tas neliec Disslike, bet gan vienkārši uzraksti lejā ko domā par šo!
 3. Kenneth Jonathan. New-York. Kenneth's Jonathan's dzimis 1995. gada 25. Jūnijā Ņju Jorkas centrālajā slimnīcā. Jonathan's audzis nevisai turīgā ģimenē, var teikt ka pat nabadzīgā, Jonathanam nācās pat zagt no veikaliem un reizēm nenakšņot mājās lai kautkādīgi pārtiktu. Tēvs - Clifford Jonathan, gandrīz nerūpējās par Kennethu, tikai dzēra un gulēja mājās par kuru tikai retās dienās maksāja. Kenneth mācījās bezmaksas pilsētas skolā, tur viņš arī iepazinās ar saviem *čomiem*. Katru dienu pēc skolas viņs ar saviem draugiem salasījās vienā vietā un tusēja. Pēc kāda laiciņa Kenneth aizgāja pēc skolas uz mājām un salasīja mantas, tēvs pat nepamanīja ka dēls ir aizgājis no mājām, bet nu kur lai tagad dzīvo, domāja Kenneth's. Kārtējo reizi satiekoties ar saviem draugiem, sarunājis apmesties pie viena. Dzīvojot pie drauga, Kenneths dabūja pastāvīgu darbu, nevisai legālu, tas darbs veido no sevīm Narkotiku tirgošanu. Jau 16 gados, puisis sācis šaut ar Glock 19 šaujam ieroci. 18 gados Kenneth kopā ar draugiem apzadzis mazu veikaliņu Ņju Jorkā. Los-Santos. Pabeidzot mācības, tika lemts pārvākties uz Los Santos ielām. Atbraucot uz Los Santos tikai ar 1,700$ kabatā. Kenneth nezin ko darīt. Bet nu diezgan ātri saprot notiekošo pilsētā un apmetas vienā no Idlewood dzīvokļiem. Kenneth taisas attīstīties Los Santos ielu nelegālajā sfērā, tirgojot ieročiem un narkotikām uz ielām. Tagad Kenneth'am ir 25 gadi.
 4. Sasveicināšanās anketa: Vārds Uzvārds: Dmitrijs. (Mož bez uzvārda?) Vecums: 15. Vieta no kuras nāc: Latvija :). Nodarbošanās: Es kjp mācos. Hobijs: Baig patīk zīmēt, reizēm uzspēlēju ar čomiem basketbolu un viena nu sliktākajām huiņām, kas man piemīt ir pīpēšana xd. Brīvā laika pavadīšana: Sēžu pie dator', kkadas huiņas daru, chilloju ar čomiem. Bieži spēlēju MTA. Interesants notikums tavā dzīvē: Nez, vrbt vēlāk izdomāš'. Vēlmes PLAYHARD projektā: Uzlbot savu RP līmeni un attīstīties iekš servera, vispār spēlēt šaj labajā serverī. Vēlējums PLAYHARD projektam: Vairāk spēlētāju un vairāk cilvēciņu kas erpos nevis pie katras iespējas rakstīs ''cut''. Kur uzzināji par mūsu projektu?: Jau seen, draugs pastāstīj' pat nezināju ka Latviešiem ir tādi kā serveri. Tā vispār Playhard ir pirmais serveris no kura sāku! Eu! Man arī ir diskords, gribi man uzrakstīt? Cosmoss#9896. Lejā uzrakst' ko labu un pasaki 'Čau' Ko šādu rakstu pirmo reizīt', tpc baig bargi nespried, okee?
 5. Alien Spoileri. Flash. (Uz kādiem auto var uzlikt) Jester. (Uz kādiem auto var uzlikt) Elegy. (Uz kādiem auto var uzlikt) Sultan. (Uz kādiem auto var uzlikt) Stratum. (Uz kādiem auto var uzlikt) Uranus. (Uz kādiem auto var uzlikt) _____________________________________________________________________ Parastie spoileri. Win spoileris - - Blista Compact, Bravura, Buccaneer, Cadrona, Cheetah, Emperor, Intruder, Manana, Phoenix, Premier, Previon, Sentinel, Stafford, Stallion, Sunrise, Tampa, Taxi, Vincent, Willard (Uz kādiem auto var uzlikt) Champ spoileris - Cadrona, Clover, Sentinel, Virgo, Washington. (Uz kādiem auto var uzlikt) Drag spoileris - Blista Compact, Intruder, Majestic, Merit, Moonbeam, Nebula, Perennial, Rancher (Uz kādiem auto var uzlikt) Fury spoileris - Blista Compact, Buccaneer, Cheetah, Emperor, Intruder, Majestic, Manana, Merit, Phoenix, Sentinel, Stafford, Stallion, Sunrise, Tampa, Vincent, Virgo, Washington, Willard (Uz kādiem auto var uzlikt) Race spoileris - Cadrona, Clover, Nebula (Uz kādiem auto var uzlikt) Worx spoileris - Club, Greenwood, Majestic, Merit, Moonbeam, Nebula, Perennial, Primo, Rancher, Washington (Uz kādiem auto var uzlikt) Alpha spoileris - Blista Compact, Bravura, Buccaneer, Cheetah, Emperor, Majestic, Manana, Merit, Premier, Previon, Primo, Stallion, Sunrise, Tampa, Taxi, Virgo, Willard (Uz kādiem auto var uzlikt) Pro spoileris - Club, Greenwood, Nebula, Perennial, Primo, Rancher, Sentinel, Washington (Uz kādiem auto var uzlikt) _________________________________________________________________ X-Flow spoileri. Jester (Uz kādiem auto var uzlikt) Elegy (Uz kādiem auto var uzlikt) Sultan (Uz kādiem auto var uzlikt) Stratum (Uz kādiem auto var uzlikt) Uranus (Uz kādiem auto var uzlikt)
 6. Glock

  Disku katalogs.

  @Olol2001 Ir, jā... Nēesmu jau baigais Fotošopers. Nu, bet centos.
 7. Glock

  Disku katalogs.

  @jex Piedod, nezināju :/
 8. Sveiks, rekur sarakastīju disku nosaukumus. Ja tu jau šo visu zināji tad nevajag rakstīt sliktus komentārus vai likt sliktu vērtējumu, veidoju tiem kas nezin ;).
 9. 1. Personas dati Vārds, uzvārds: L'loyd, Jefferson. Dzimums: Vīrietis. Vecums: 21. Dzīvesvieta: Los Santos - San Andreas. Tālruņa numurs: 820 - 739. 2. Izglītība Izglītības iestādes, kuras esat absolvējis Los Santos Bērnudārzs ''Sprīdītis''. Los Santos Pamatskola. Los Santos Vidusskola. Las Venturas Tehnikums. -(Profesija: Mehāniķis) 3. Mērķis Izvēlētais amats(konfiscētājs/mehāniķis): Mehāniķis. 4. Iepriekšējā pieredze Vai esat iepriekš strādājis/-use uzņēmumā "Los Santos Auto Konfiscētava"?: Nē. Vai jums ir iepriekšēja pieredze izvēlētajā vakancē?: Jā, agrāk strādāju iekš San Fierro Servisu Filiālē. Servisi tur bija daudz bet tieī es strādāju pašā lielākajā un ar manu darbu apmierināti bija visi bez izņēmumiem. 5. Jautājumi kandidātam Vai jums ir derīga Los Santos štata vadītāja apliecība?: Nē. -(Arī nevajag). Vai apzinies, ka darba līguma noteikumu neizpildes gadījumā uzņēmums būs tiesīgs sodīt tevi?: Jā. Kādēļ tieši jūs vajadzētu pieņemt uz šo vakanci?: Es esmu ar diezgan pamatīgu pieredzi šajā profesijā -(amatā), es esmu strādājis par mehāniķi ilgi. Bērnībā tēvs mani bieži vien sauca uz garāžu lai mani pamācītu, tad es domāju ka man tas dzīvē nenoderēs, bet tagad pateicos tēvam par to ka tik daudz man ir iemācījis. Es vēlos iestāties tieši šajā darbā lai palīdzētu jums ar klientu ieplūdi un ar visu pārējo kas pieejams manam amatam. Jāpieņem tieši mani ir tikai tāpēc ka esmu morāli un fiziski izturīgs cilvēks, spējošs darīt visu ko liek. ((OOC Informācija)) UCP(login) lietotājvārds: Sunny. Vai esiiepriekš bijis LSAK frakcijā?: Jā. Iespēja lietot Discord: Ir. -(Cosmoss #9896).
×
×
 • Create New...