Jump to content

Welcome to the

Lai varētu izmantot pilnībā forumu lūdzu reģistrējies.

a

milkhouse`

BanTeam
 • Content Count

  1047
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

milkhouse` last won the day on August 16 2017

milkhouse` had the most liked content!

4 Followers

About milkhouse`

 • Other groups CS Admins,
  Lietotājs
 • Rank
  RUDZHEXXO
 • Birthday January 5

Contact Methods

 • Website URL
  https://playhard.lv/forums/profile/901-milkhouse/
 • Steam
  milkhouse1

Profile Information

 • InGame
  milkhouse`
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Jūrmala
 • Intereses
  www.PLAYHARD.lv CS 1.6 BanTeam, Griezties pie manis ja ir radušās kādas nepatiesas problēmas saistībā ar DD2.PLAYHARD.lv banu, lai, iespējams, saņemtu ātrāko risinājumu saistība ar saņemto banu, kā arī Šī Projekta Organizators.

Recent Profile Visitors

8231 profile views
 1. milkhouse`

  TOP

  Vārdu sakot, es kā Kiwix'a aizvietotājs varu pateikt, ka PlayHards šobrīd balstās uz mpsa, cuz' Kiwix dzīvo ar savu sievu privāto dzīvi un ap cs 1.6 jau vairāk kā gadu neņemās, visi jautājumi pie manis, bet, protams, es atbildēšu, ka tas nenotiks, jo cs'a sastāvs pats, kā tāds ir pievērsies uzmanību kaut kam citam, kas nesaistās ap to .
 2. milkhouse`

  Čau

  Sveiks Ričij Rič . Tikai neesi, kā Ričijs Rič no Ričija Ričija filmas, bagātais Ričij Rič!
 3. Sveiki, džeki, te atkal es, milks, yoo . Gribat būt kurti, kā es? Tad rekur uz uz paplātes īsts OG skaņdarbs. SKRRR EYO VAI MĒS VARAM IEDOT TROKSNI ?! shoutouts visiem , Roberts Labākais . !
 4. milkhouse`

  Čau visi

  Yoo, vec ! Ieturi labu komunikāciju, savadāk pēc 10 gadiem darīsi huiņu, kā lielie onkuļi. Un atceries, labāk izej kādu aliņu iedzert , pabeidz 7 . kl un kļūsti par moderātoru !
 5. Foruma uzraugs; @OwenS - Vienmēr visu nokārto, piekārto un saliek pa plauktiem. lietotājs; mazekauls - Būdams Vlogeris sīkajiem rāda, kā dzīvot un vienmēr būt paranoja! komunikablākais; @bnation - Komunikācijas skolotājs jebkurā jomā! nopietnākais; @bnation - Ja kāds punķis sāk bazarēt par huiņām, tēviņš noliek ar siksnu pie vietas, vai arī parada iespēju " banots" sliņķis; @Kiwix - Ģimenes cilvēks, kurš atmeta ar roku kolēģiem! CS.1.6 CS BanTeam; @owerl1ne - Kārtība cs sadaļā ! CS Servera uzraugs; @bnation - Vienmēr tiek banoti palīgskolnieki un sākumskolnieki ! CS prasmīgākais spēlētājs; @LU46IJ - only HS , aim cfg .
 6. milkhouse`

  Čau!

  Čau, var redzēt, ka pavadi laiku pie pc, ja jau uzskati, ka interesants notikums uzkāpjot uz stroikas jumta un dzirdēt miliču sirēnas. Es esmu galīga ķēma runājis ar mentiem, lai nenopaļīju kantori . Auksts nav ārā, es vakar pa lietu biju ar džkiem uztinām un gājām gabaliņu līdz rajonam
 7. Sveiks, nevāri sūdus !
 8. Šie mums parādā par mūsu iegūldīto darbu PLAYHĀRDĀ! Visus šmurguļus banojām, ieturējām kārtību! Lai Projekts būtu attīrīts no memļakiem, no mātes pienu laizītājiem un daudz citiem ākstiem! Skaties, kas notika! Viss ir mierīgs, visi vienu ciena! Mēs to panācām! Eināram vai Kārlim jāuzsauc Tev Šnabinskis galdā un man 5 g , der arī xanax un citi mēsli ! #BLACKNATION #MILKHOUSE #WOLKOW #KIWIX #EINARS #NEDZERALDERI !
 9. Da Wolk, mēs tak paši metam ārā grašus uz herņu un pīpējam huiņu, kuru ielaidām savā dzīvē pirms gadiem, ka vēl paši bijām tupeņi. Bet, lai mazais vīrs klausās, ko saka Playharda lielākās Leģendas.
 10. Kas šī par anketu vispār?
 11. milkhouse`

  cau

  Sveiks, Raini! Priecājos, ka sāksi rakstīt dzeju par PlayHard portālu!
 12. milkhouse`

  1. septembris

  Paldies! Šogad pirmā klasīte, viss bija ļoti labi, puse klase jau dabūja pierē, jo milks ieradās uzvalkā ar uzrakstu milkhouse` . Skolotajas jau gribēja iet uz klusāku vietu, spicākās olas ir klasē jau ierīkotas!
 13. Nu labdien, labdien, vakar un, kā tad bez, protams, ka bez rīt! Visu visumā esiet sviecināts!
×
×
 • Create New...