Jump to content

a


milkhouse`

BanTeam
 • Content count

  1029
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

milkhouse` last won the day on August 16 2017

milkhouse` had the most liked content!

4 Followers

About milkhouse`

 • Rank
  ✟OLDSCHOOL✟
 • Birthday January 5

Contact Methods

 • Website URL
  https://playhard.lv/forums/profile/901-milkhouse/
 • Steam
  milkhouse1

Profile Information

 • InGame
  [BN] milkhouse`
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Jūrmala
 • Intereses
  www.PLAYHARD.lv CS 1.6 BanTeam, Griezties pie manis ja ir radušās kādas nepatiesas problēmas saistībā ar DD2.PLAYHARD.lv banu, lai, iespējams, saņemtu ātrāko risinājumu saistība ar saņemto banu, kā arī Šī Projekta Organizators.

Recent Profile Visitors

7670 profile views
 1. milkhouse`

  Čau no Tropkillaz!

  Sveiks, anime. Nav dižu ko teikt, tāpēc pacelsim par tevi glāzes!
 2. milkhouse`

  [2019] Maija nomināciju rezultāti

  Vne, un pēdējais bans fourmā bija aprīlī. Kāds laikam pārāk daudz sadzēries pašmāju samagonku, ka kaut ko te nopisies. Un ye, nu spasiba par nomināciju .. a kas notika maijā?!
 3. milkhouse`

  IETEIKUMS VISIEM .

  Kāds sakars te ar geju spēli ? Es Atnesu jums skatīties kā spēlē fortnite, jeb , lai jūs ieklausās, ko cilvēks stāsta? -1 rep jums par inteliģentisko pauri . edit : man pašam nepatīk tā spēlē, es atstāju video, lai klausītos ko viņš stāsta, tanī pašā laikā es kko citu darīju .
 4. milkhouse`

  IETEIKUMS VISIEM .

  Sveiki, es nezinu, kur šāda tipa "topiku" ir īsti jāliek, tāpēc gadījuma pēc to ielikšu " beztēma " . Vārdu sakot, šodien nejauši uzgāju uz šo cilvēka kanālu, jeb "randoma" uz viņa video, tas video likās tīri simple normāls. Iegāju paskatīties viņa citus video un skatoties, es padomāju, ka viņš ir reali normāls cilvēks, kas tiešām māk pastāstīt kaut ko cilvēkiem, kuri viņu skatās . Viņš nav kārtējais " pimpis " kurš strimo, krāsojas vai taisa geju huiņu. Manuprāt viņš ir jaābonē visiem, kuri māk pieņemt viedokli, nevis to apdirst. Es domāju, ka man un šim cilvēkam piekritīs cilvēki, kuri ir pieauguši, bet kuri ir zem 16 pateiks, ka tam cilvēkam nav taisnības un, ka viņš neko nesaprot no savas dzīves. Šoreiz es netagošu tos cilvēkus, kuri no dzīves nesaprot neko, tie cilvēki paši saprot, kuri priekš manis ir tizli, kā vietējie čigāni, kuri mēģina Rīgas tunēli iesmērēt kādam nevainīgam cilvēkam iesmērēt zagtas smaržas par 20 euro ... Rekur kanāls, viņš, starpcitu, ir latvietis. Lūgums ik katram paskatīties kādu vai dažus video un ierubīt savā prātā ko viņš saka un , ja Tu esi gudrs, tu sapratīsi, bet ja esi mulķīs, kā puse no šī komuna, tad paliec tāds. Video klipos viss ir gaiši pateikts. Paldies par uzmanību! https://www.youtube.com/channel/UCx_xLE_Ec1PcbT11vZUraXw random video no viņa :
 5. milkhouse`

  Sveicieni no Kosmosinja ;)

  Gaidāms iesniegums uz augstākiem spēkiem sastāvos?! Sveiks .. Pat lasīt nevajaga, te jau skaidra bilde .
 6. milkhouse`

  Sveiki Visiem!

  Ko? Tu pats saprati, ko uzrakstīji? Sveiks, Tev vēl mēnesis laika, lai izlabotu latviešu valodu, ja, protams, nevēlies sēdēt vasarniekos.
 7. milkhouse`

  [2019] Aprīļa nominācijas

  Foruma uzraugs; @punk 371 lietotājs; @blūpiņš Tikai tāpēc, ka caurām dienām meņkojas... radošākais; @Grafake - Laikam tāpēc, ka izveidoji šo sarakstu. nopietnākais; @Alex's - Klausās pirmklasniekus, nevis vecākus batjkus. seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); @Alex's - Tikai tāpēc, ka klausās tos pirmīšus, kuri no savas dzīes neko nerubī . Vecī, klausi labāk sava vecuma purnus un vecākus, nu nejau tos, kuri vēl kakā biksēs. CS Servera uzraugs; @sadex* - Pēc banlista, pēdējiem baniem noteicošais uzraugs! CS prasmīgākais spēlētājs; @Jur4iks 420 KK - Ebawhit govolas ebatj . -10 HS !
 8. milkhouse`

  bučoju sienas

  Unbanned, TC!
 9. milkhouse`

  Čau, čau!

  Sveiks, jaunais cilvēks .. Patīkamu spēlēšanu, un vairāk pavadīt laiku ārā, jo kā redzi silts laiks parādīijies!
 10. milkhouse`

  Kā izārstēt kaites un paģiras?

  Pēc 10 minūtēm. Ieskriešu pēc aliņa un lidošu uz Arēnu, tikai lai to paātrinātu vajaga 0,5 G'
 11. milkhouse`

  Kā izārstēt kaites un paģiras?

  Davai *Cenzēts*, izaicinu uz boksa maču! Arena Rīga!
 12. milkhouse`

  Kā izārstēt kaites un paģiras?

  Ko Tu vispār no jokiem saproti, vecā sandale?
 13. milkhouse`

  Kā izārstēt kaites un paģiras?

  Var redzēt, ka neesi īsts batja. *Cenzēts*, īsts Batja pēc kārtīgas braukšanas ienāk istabā, atver aliņu, kājas uz galdu un iepivasī un uzkož kkadu riekstiņu. *Cenzēts*, jaunatne tādā dirsā palikusi.
 14. milkhouse`

  Kā izārstēt kaites un paģiras?

  Uz paģirām pat besis kāpt no gūltas, kur nu vēl taisīt ēst, pat kaut ko ieēst. knapi kafiju varu padzerties un uzpīpēt, a to jau paliek dirsā. Īsti vīri zin, kas ir pohas ! @HAH - Mēs zinam labāk, kas ir pohas. . 17. datumā biju kritiskā stāvoklī.
 15. milkhouse`

  Sveiciens no jauniņā!

  Jā, kā ne kā ir 21. gs. Šobrīd nodarbojos ar pjanjiku pārvadāšanu, ja nesaprati, ko tas nozīmē, tad pateikšu latviskāk " Pārvadāju bratvu, kuri netruās uz kājām" .
×