Jump to content

a


milkhouse`

BanTeam
 • Ieraksti

  1010
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  2

milkhouse` last won the day on Augusts 16 2017

milkhouse` had the most liked content!

4 Sekotāji

Par milkhouse`

 • Ranks
  ✟OLDSCHOOL✟
 • Dzimšanas diena Janvāris 5

Contact Methods

 • Website URL
  https://playhard.lv/forums/profile/901-milkhouse/
 • Steam
  milkhouse1

Profile Information

 • InGame
  [BN] milkhouse`
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Jūrmala
 • Intereses
  www.PLAYHARD.lv CS 1.6 BanTeam, Griezties pie manis ja ir radušās kādas nepatiesas problēmas saistībā ar DD2.PLAYHARD.lv banu, lai, iespējams, saņemtu ātrāko risinājumu saistība ar saņemto banu, kā arī Šī Projekta Organizators.

Profilu Apskatījuši

7298 profila skatījumi
 1. milkhouse`

  [Foruma Spēle] Novērtē augstāk esošo mūziku

  @punk - wtffff ...? /10
 2. milkhouse`

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Uzskatu, ka mūšu pašu dzimtenē labi bliež Roberts L, bet mūsdienu pizdjuhiem viņš nepatiks, piemēram, kā Blūpiņa, Sharpera un viņa bandas kungiem" Ai, D pa dzīvi .
 3. @Sharper - Klauns, kurš no sevis tēlo kaut kādu spec nazi ar augstākās pakāpes stāžu. Tu visu uztver nopietni, kā maza K' , kurai pēc katras sarunas ir melns zem acīm. Mums ir konfliti, bet šito visu Tu pats uzcepi, no sevis tēlo kkadu Baronu, puiss, atver acis un aizej pie čīgāniem, un tad redzēsi, kas ir barons, nevis Tu spēlē tēlosi kkadu rajona veci, lai arī ko tu tur atveido, tas, ko Tu tur dari, tas ir pārāk smieklīgi. Ieteiktu erpot kko citu, jo esi viens no tiem, kas atbalsta mēslu. Agrāk domāju, ka esi sakarīgs čalis, bet tad atvilki uz šejieni savus klases biedrus, kam vēl lielāks rublis nav, kā Tev. Domāju, pēc ši atkal dirsīsi man virsū ar saviem kačoka klases biedriem, jo var redzēt, ka jūsu vecumā " Pieduršanās" ir svešvārds, jo tiem cilvēkiem, kam problēmas ar šo, ir smieklīgāk piedurties. Turies, mazais.
 4. milkhouse`

  Sveicināti!

  Sveiks, sveiks ! Ja man atkal aiziet širms ciet, tad lapini gaidīts chatboxa uz " melnais bazars " Veiksmi, kareivi !
 5. milkhouse`

  Hellou PH :)

  Sveiciens mājas, kungs!
 6. milkhouse`

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Diez vai Tev labāk kļūs, ja Tu zināsi manu vecumu? 19 , bet , ja vēlies kaut ko vēl komentēt šanī lietas situācija, tad notīri sarkasmu .
 7. milkhouse`

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  101 . reizi teikts . Jāseko līdzi chatboxā . 3. klasē eju .
 8. milkhouse`

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Īsti fāteri klausās šādas, ko tādi, kā Alexa kungs nezinās.
 9. milkhouse`

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Paldies, ka domā, kad man ar HAH'u ir zems iq līmenis , bet toties, kuri klausās mumble rap ir zemāki par mums, tāpēc, cienītājs, Tu esi zēmāks par mums. *Cenzēts*, saproti, mēs dzīvojam Latvija, kur nodirsīs viens otru par pat mazāko faktoru . Tu klausies mumble? Tu tiksi nodirsts, Tu staigā jebnuta fachion stilā? - Nodirsīs utt . Tu braukā ar vecu mašīnu, kā es? Nu *Cenzēts*, viņš tak ir nabags un viņš jānodirš .. Tu klausies old school? - Opi apsēdies. Da, ko Jūs jaunie gurķi saprotat, protat, visām mazajām spraust makaronus ausīs un drāzt laukā. Aitu bars , man jau patīk, kā yung bloods kaut ko lečī virsū mums. @HAH Vopšem, zini, kāpēc šitie kungi dirš kko? Viņi vienkārši dzīvo tādās pilsētas, kuras nebija topā " The Krimināl rajoni" , tobiš, ja kāds no šiem sīkajiem būtu no KGR, Zoļik , Zeps utt , viņi tādi nebūtu, jo manā kvartālā sīkie pat bliež old school, vienreiz vedu pc šmigas vecos skolas biedrus, kuriem 16, man skanēja ice cube, šie tādi " nu ritīgs west coast bliež" , es šim - Patīk? , atbildējā " labak, nekā mumble sūds klausīties" .
 10. milkhouse`

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Tu te nemaz nesāc kko teikt par vecās skolas mašīnam, saprati? Lutekli . Ja joprojm Tev nav skaidrs, ko sauc par mūziku, tad lūk tev gabaliņš no Krievu zemītes . (1992 gads)
 11. milkhouse`

  Biedri, sveicam Triplex pilngadībā!

  @TripleX Vēlu Tev labu dzimuma maiņu – viss pārējais ir mūsu pašu rokās! Sveiciens svētkos, lai arī, kādi šodien mums ir! Ā, tava dzimšanas diena! Nu tad ar 1 gadiņu !
 12. milkhouse`

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Jēbal, čalīt, tak jaunās mašīnas ir kropļotas, *Cenzēts* , tu paskaties, kā izskatās jaunie bmw, audi, golfi , jebal vemt gribās. PAskaties uz vecās klases auto, *Cenzēts*, tur 1000x var iemīlēties. Un ja vēl pieķīle, vispār konfekte. Vecīīt, žigulīti labāk iķer, kkadu volgu . Nevis smirdautombīļus. edit : Kāds sakars ar līdzekļiem? Man vienkārši nepatīk jaunās mašīnas, es labāk notriecu naudu tuningā, nevis iztērēju uz mēslu
 13. milkhouse`

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Principā, jauniem gurķiem pie jaunām mašīnām nav ko darīt, piem, es jūtos ideāli vecās mašīnas, jo jaunās priekš manis ir Elle Indija, jūtīģas, izbaudīju kakāšanas procesu CSDD mašīnās, nu nene . Es labāk vēl gribētu izmest apli un nokaut kkadu žigulīti . Bet, behu arī nav iteicams pirkt, kā pirmo, kā to dara katrs otrais gruķis. // Nevis Tu vadi Behu, bet Beha vada Tevi //
 14. milkhouse`

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Piekrītu . King Lil G arī labi mauc Vecīt, tad sanāk es esmu pilnīgs d a u n i s ? Man, personīgi, patīk vecās mašīnas, vecie bmw.. Tu esi viens no tiem, kas grib sev dārgu auto? Var redzēt, kurā gadā esi dzimis un cik vecs esi. Man pašam sētā stāv audārs 80 , iepriekš bija vecais mersis 85 gada 190d , sanāk, es esmu degradēts pusaudzis? Ļoti interesanti, tev pašam , drīzāk, kaut kas sakāpis galvā. Varbūt Tev vecie auto ir lūžņi, bet man, piem, tas ir dzīves stils. Da *Cenzēts*, Volk.. Šitie mūsdienu triliņi ir pārklausījušies savus mumble un līdzinās viņiem, skaties, vot salīdzini, kā cilvēki uzvedās, kuri klausās 90 ' vs mūsdienu mumble, pēc dziesmas arī var noteikt, kāda ir attieksme . Tagad arī, šiem, kuriem paliks 18 šogad, vai drīz (pec gada ), viņi tagad sāks no sevis lekties " uj, mna 18, eskeriit" vēl kliegs. Man savā laika 18 palikās, pohuj, nejūt, dzīvoju talāk, gāju pēc cīgam, nekur nevienam acīs vai sejā neteicu . Bet, ko Tu šiem izdarīsi? Būs vienmēr tā, kad sīkie dirsīs virsū vecākiem cilvēkiem, lai parādītu savu anussa stila mumble piegājienus . Bet, tas varētu drīž beigties, ja uzrausies uz kādu veco buku. Piem, Diez vai manā kvartālā viņi varētu tā izdarīt, te barona bērni joporjām vaktē, kurš ir kurš.
 15. milkhouse`

  Latviešu "cringe" Brīdinājums+

  Ko tur izmainī, tur neko vairs nevar izmainīt, Paldies Tev un tavu galviņu līdz domājošajiem , kuri atbalsta tāda tipa mūziku un žnaru, bet ko izdarīs? 2007 gadā tas sākās, ir 2019 , tagad mūzika sastāvēs no 10x vārdu rindkopas
×