milkhouse`

Lojālais lietotājs
 • Posts

  1052
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

milkhouse` last won the day on August 16 2017

milkhouse` had the most liked content!

1 Follower

About milkhouse`

 • Birthday January 5

Contact Methods

 • Steam
  milkhouse1

Profile Information

 • InGame
  milkhouse`
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Jūrmala
 • Intereses
  www.PLAYHARD.lv CS 1.6 BanTeam, Griezties pie manis ja ir radušās kādas nepatiesas problēmas saistībā ar DD2.PLAYHARD.lv banu, lai, iespējams, saņemtu ātrāko risinājumu saistība ar saņemto banu, kā arī Šī Projekta Organizators.

Recent Profile Visitors

20027 profile views

milkhouse`'s Achievements

 1. 2. q - Pahodu jā , bet vismaz nav ikdienas frekvenes blakus dzirdamas, kā musdienās tas ir dzirdams no citiem. Ghea' , bet viss ar laiku, viņam vajaga prosta atbalstu lielāku, zin kā sākumā mēdz notikties.
 2. Zdarov' ! Pietiks klausīties visus ķēmus, kas sevi uzskata par Latvijas reperiem , piem, kkads Huns , I mean love utt . Labāk pačekojat, ko čomiņš skandina - Viņam ir vēl mūzikas izliktas, tas tā, bet runa ir par to, kad krasavčiki netiek uzrunāti, bet gan - " ahh man sāp dirs, es esmu reperis, kuc parā man mīlestību es ir muļķis"
 3. *Cenzēts*, nu tu i kruts vecis tad, gandrīz škoļāra vecumā izmeta no skolas .. Tas Tev būtu lielākais sasniegums... Zdarova, esi godīgs, laipns, draudzīgs. Un nekādu narkotiku diskutēšanu .. !
 4. Viņam tak polšu nevar dot, stulbak uzvedas, nekā gera galvas. :D
 5. milkhouse`

  Čau

  Sveiks Ričij Rič . Tikai neesi, kā Ričijs Rič no Ričija Ričija filmas, bagātais Ričij Rič!
 6. Sveiki, džeki, te atkal es, milks, yoo . Gribat būt kurti, kā es? Tad rekur uz uz paplātes īsts OG skaņdarbs. SKRRR EYO VAI MĒS VARAM IEDOT TROKSNI ?! shoutouts visiem , Roberts Labākais . !
 7. Yoo, vec ! Ieturi labu komunikāciju, savadāk pēc 10 gadiem darīsi huiņu, kā lielie onkuļi. Un atceries, labāk izej kādu aliņu iedzert , pabeidz 7 . kl un kļūsti par moderātoru !
 8. Foruma uzraugs; @OwenS - Vienmēr visu nokārto, piekārto un saliek pa plauktiem. lietotājs; mazekauls - Būdams Vlogeris sīkajiem rāda, kā dzīvot un vienmēr būt paranoja! komunikablākais; @bnation - Komunikācijas skolotājs jebkurā jomā! nopietnākais; @bnation - Ja kāds punķis sāk bazarēt par huiņām, tēviņš noliek ar siksnu pie vietas, vai arī parada iespēju " banots" sliņķis; @Kiwix - Ģimenes cilvēks, kurš atmeta ar roku kolēģiem! CS.1.6 CS BanTeam; @owerl1ne - Kārtība cs sadaļā ! CS Servera uzraugs; @bnation - Vienmēr tiek banoti palīgskolnieki un sākumskolnieki ! CS prasmīgākais spēlētājs; @LU46IJ - only HS , aim cfg .
 9. milkhouse`

  Čau!

  Čau, var redzēt, ka pavadi laiku pie pc, ja jau uzskati, ka interesants notikums uzkāpjot uz stroikas jumta un dzirdēt miliču sirēnas. Es esmu galīga ķēma runājis ar mentiem, lai nenopaļīju kantori . Auksts nav ārā, es vakar pa lietu biju ar džkiem uztinām un gājām gabaliņu līdz rajonam
 10. Sveiks, nevāri sūdus !
 11. Šie mums parādā par mūsu iegūldīto darbu PLAYHĀRDĀ! Visus šmurguļus banojām, ieturējām kārtību! Lai Projekts būtu attīrīts no memļakiem, no mātes pienu laizītājiem un daudz citiem ākstiem! Skaties, kas notika! Viss ir mierīgs, visi vienu ciena! Mēs to panācām! Eināram vai Kārlim jāuzsauc Tev Šnabinskis galdā un man 5 g , der arī xanax un citi mēsli ! #BLACKNATION #MILKHOUSE #WOLKOW #KIWIX #EINARS #NEDZERALDERI !
 12. Da Wolk, mēs tak paši metam ārā grašus uz herņu un pīpējam huiņu, kuru ielaidām savā dzīvē pirms gadiem, ka vēl paši bijām tupeņi. Bet, lai mazais vīrs klausās, ko saka Playharda lielākās Leģendas.