Jump to content

a


milkhouse`

BanTeam
 • Content count

  1038
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

milkhouse` last won the day on August 16 2017

milkhouse` had the most liked content!

4 Followers

About milkhouse`

 • Rank
  ✟OLDSCHOOL✟
 • Birthday January 5

Contact Methods

 • Website URL
  https://playhard.lv/forums/profile/901-milkhouse/
 • Steam
  milkhouse1

Profile Information

 • InGame
  [BN] milkhouse`
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Jūrmala
 • Intereses
  www.PLAYHARD.lv CS 1.6 BanTeam, Griezties pie manis ja ir radušās kādas nepatiesas problēmas saistībā ar DD2.PLAYHARD.lv banu, lai, iespējams, saņemtu ātrāko risinājumu saistība ar saņemto banu, kā arī Šī Projekta Organizators.

Recent Profile Visitors

7889 profile views
 1. milkhouse`

  man ir sakari

  Tas par Tevi ?
 2. milkhouse`

  dd2.playhard

  Kas šī par anketu vispār?
 3. milkhouse`

  cau

  Sveiks, Raini! Priecājos, ka sāksi rakstīt dzeju par PlayHard portālu!
 4. milkhouse`

  1. septembris

  Paldies! Šogad pirmā klasīte, viss bija ļoti labi, puse klase jau dabūja pierē, jo milks ieradās uzvalkā ar uzrakstu milkhouse` . Skolotajas jau gribēja iet uz klusāku vietu, spicākās olas ir klasē jau ierīkotas!
 5. milkhouse`

  Čau :)

  Nu labdien, labdien, vakar un, kā tad bez, protams, ka bez rīt! Visu visumā esiet sviecināts!
 6. milkhouse`

  [2019] Jūlija nominācijas

  lietotājs; @Kiwix Vienmēr pie klausules! radošākais; @Kumariks - Klausās vienmēr savos cilvēkos, pohuj, ko viņam citi teiks! aktīvākais(gan forumā,gan serveros); @owerl1ne - 24/7 dd2 un fourmā vaktē aimerus. izpalīgs; @JaaniS - Vienmēr pie ruļļiem . komunikablākais; @HAH - Patīk sarunnāties pie Zviedru galda ar kolēģiem un puišeļiem, kuriem vajadzētu pizdi iedot . nopietnākais; @Alex's - Nepatīk jokot. sliņķis; @punk - Rabotnjiks in da real life. jokdaris; @punk - Šauj tos jokus par tām mātim
 7. milkhouse`

  dd2.playhard.lv

  Banots,TC.
 8. milkhouse`

  Sveicieni no [Murderfeisa]

  Nu labdien ! ))
 9. milkhouse`

  Čau no Tropkillaz!

  Sveiks, anime. Nav dižu ko teikt, tāpēc pacelsim par tevi glāzes!
 10. milkhouse`

  [2019] Maija nomināciju rezultāti

  Vne, un pēdējais bans fourmā bija aprīlī. Kāds laikam pārāk daudz sadzēries pašmāju samagonku, ka kaut ko te nopisies. Un ye, nu spasiba par nomināciju .. a kas notika maijā?!
 11. milkhouse`

  IETEIKUMS VISIEM .

  Kāds sakars te ar geju spēli ? Es Atnesu jums skatīties kā spēlē fortnite, jeb , lai jūs ieklausās, ko cilvēks stāsta? -1 rep jums par inteliģentisko pauri . edit : man pašam nepatīk tā spēlē, es atstāju video, lai klausītos ko viņš stāsta, tanī pašā laikā es kko citu darīju .
 12. milkhouse`

  IETEIKUMS VISIEM .

  Sveiki, es nezinu, kur šāda tipa "topiku" ir īsti jāliek, tāpēc gadījuma pēc to ielikšu " beztēma " . Vārdu sakot, šodien nejauši uzgāju uz šo cilvēka kanālu, jeb "randoma" uz viņa video, tas video likās tīri simple normāls. Iegāju paskatīties viņa citus video un skatoties, es padomāju, ka viņš ir reali normāls cilvēks, kas tiešām māk pastāstīt kaut ko cilvēkiem, kuri viņu skatās . Viņš nav kārtējais " pimpis " kurš strimo, krāsojas vai taisa geju huiņu. Manuprāt viņš ir jaābonē visiem, kuri māk pieņemt viedokli, nevis to apdirst. Es domāju, ka man un šim cilvēkam piekritīs cilvēki, kuri ir pieauguši, bet kuri ir zem 16 pateiks, ka tam cilvēkam nav taisnības un, ka viņš neko nesaprot no savas dzīves. Šoreiz es netagošu tos cilvēkus, kuri no dzīves nesaprot neko, tie cilvēki paši saprot, kuri priekš manis ir tizli, kā vietējie čigāni, kuri mēģina Rīgas tunēli iesmērēt kādam nevainīgam cilvēkam iesmērēt zagtas smaržas par 20 euro ... Rekur kanāls, viņš, starpcitu, ir latvietis. Lūgums ik katram paskatīties kādu vai dažus video un ierubīt savā prātā ko viņš saka un , ja Tu esi gudrs, tu sapratīsi, bet ja esi mulķīs, kā puse no šī komuna, tad paliec tāds. Video klipos viss ir gaiši pateikts. Paldies par uzmanību! https://www.youtube.com/channel/UCx_xLE_Ec1PcbT11vZUraXw random video no viņa :
 13. milkhouse`

  Sveicieni no Kosmosinja ;)

  Gaidāms iesniegums uz augstākiem spēkiem sastāvos?! Sveiks .. Pat lasīt nevajaga, te jau skaidra bilde .
 14. milkhouse`

  Sveiki Visiem!

  Ko? Tu pats saprati, ko uzrakstīji? Sveiks, Tev vēl mēnesis laika, lai izlabotu latviešu valodu, ja, protams, nevēlies sēdēt vasarniekos.
×