Jump to content

a


milkhouse`

Organizators
 • Ieraksti

  859
 • Pievienojās

 • Pēdējais apmeklējums

 • Uzvaras

  2

milkhouse` last won the day on Augusts 16 2017

milkhouse` had the most liked content!

4 Sekotāji

Par milkhouse`

 • Ranks
  METLA
 • Dzimšanas diena Janvāris 5

Contact Methods

 • Website URL
  https://playhard.lv/forums/profile/901-milkhouse/
 • Steam
  milkhouse1
 • Skype
  Nelietoju

Profile Information

 • InGame
  [BN] milkhouse`
 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzīvesvieta
  Jūrmala
 • Intereses
  www.PLAYHARD.lv CS 1.6 BanTeam, Griezties pie manis ja ir radušās kādas nepatiesas problēmas saistībā ar DD2.PLAYHARD.lv banu, lai, iespējams, saņemtu ātrāko risinājumu saistība ar saņemto banu, kā arī Šī Projekta Organizators.

Profilu Apskatījuši

6475 profila skatījumi
 1. milkhouse`

  Ello

  Skumji, bet nu labvakar.
 2. milkhouse`

  Slavenību [Guess who'?] #10

  Reali biju aizmirsis par šo konkursiņu .. Paldies Tev liels!, kā arī varu Tev teikt, Apsveicu - uzvarēji !
 3. milkhouse`

  Banned by L S D @ dd2

  Unbanned, TC.
 4. @Onyx//Glish a.k.a Lisjonka - Sharpera dumjais kl biedrs. , lab, ne tak. Tu esi savā ziņa klauns, bet nu, tas ir normāli priekš tava vecuma, pats biju tāds. Tā Tu esi sakarīgs jaunietis, ar Tevi par dramu uzcelt, bet nebūs uzvarētju, jo abpusēji mums apniks, normali arī ar Tevi var parunāt. . Jautrs arī var būt, cik esmu skatīijies, nu jā, tā esi normals čubijs.
 5. milkhouse`

  bans no siegklas

  Labākais demo, ko šogad esmu redzējis ... Unbanned. P.s Leo kārtējo reizi parāda, kā ir *Cenzēts* sūdu no mutes, sen būtu pieaudzis un nepļūtīt sūdu, starpcitu, es varu iemācīt Tev, Komentarā vietā raksti patiesību, nevis sūdu, jo es tik un tā redzu, ko tu dari serverī.
 6. milkhouse`

  [Unban] Herkuless.

  Man gan šis nelikās smieklīgi, ākstu bars atradies. Unbanned - nezinu, moš man jāaiziet pie acu ārsta, varbūt pa daudz brīvdienu ir bijušas, vai arī krapālis, bet neredzu neko tādu ...
 7. milkhouse`

  [2018] Septembra nominācijas

  SVEIKI Nominējot lietotājus, vēlams pamatot kapēc Tavuprāt lietotājs ir pelnījis saņemt konkrēto nomināciju, tādējādi ļaujot citiem izprast Tavu domu aiz šīs nominācijas, piem, "milkhouse Klauns, jo augustā pārāk bieži uzvedās nelīdzsvaroti. Kā arī LŪGUMS aizpildīt vismaz vispārīgās foruma nominācijas, savukārt mta/ts3/cs - pēc ieskatiem var pildīt, var nepildīt. Citādi liela daļa iemet pliku MTA nomināciju bez foruma kategorijām, ts3 utt. Nominēt TIKAI 1 personu pie attiecīgās kategorijas, jo ja ir pierakstīti vairāki, viņi netiek ņemti vērā. Skaitīšanā tiek ņemts vērā tikai PIRMAIS uzrakstītais. uzraugs; lietotājs; radošākais; aktīvākais(gan forumā,gan serveros); izpalīgs; komunikablākais; nopietnākais; labākā frāze(nav jāmin konkrētu lietotāju,pietiek ar vienkārši frāzi); sliņķis; seja(cilvēks,kurš ar savu personību, uzvešanos vislabāk reprezentējis projektu); Klauns(cilvēks, kurš padara playhardu patīkamāku) MTA administrātors; MTA skolotājs; MTA aktīvākais lietotājs; MTA slinkākais administrātors/GM; MTA mēneša nelegālā; MTA mēneša frakcija; TS3 uzraugs; TS3 balamute; CS BanTeam; CS Servera uzraugs; CS prasmīgākais spēlētājs; Nominēšana būs atvērta līdz 06.10.2018
 8. @Sharper - Sveiks vetsīīttt, kā Tev iet vetsīī?! Godīgi sakot, kā Tevi es pamanīju, kad sāki parādīties topā, tiem, kuriem ir visvairāk like un dēļ tās Tavas varenās "bandas".. Sākotnēji par Tevi kā tādu nezināju, tas bija labāk, nekā tagad, jo es pat neatceros, kā sākas "beefs" pret Tevi, sīkais klaun. Man likās, ka Tu sakarīgs čubijs, bet izrādas, kaut kāds vietējais Toļiks. Man nak rēka par to, ko es sadomāju, ka Tu savilki Te savus klauniskos draugus un mēģināji Te ieviest kaut kādu cirku. Zbis. Es zinu, ka pēc ši uzradīsies Tavs plikpaurainais klases biedrs un sāks Tevi ķipa aizstāvēt. Un Tu kā celka uzmet pežu gaisā un bļausties, kad lielais onkulis Tevi aizskāra, visu cieņu Vetsīt, Tu tak vietējais Neids, ne? Labi, vispār Tu esi sakarīgs krabis, vienkārši Tu mani nezini. Tici man, man pret Tevi nekas nav.
 9. milkhouse`

  Slavenību [Guess who'?] #10

  Kopš kura laika Raimonds Pauls ir melnādainais, Tev ar galvu viss kārtība, vai patīk tēlot kaut kādu pajolu? Man apnika uz katra Jūsu atbildēt ... Tātad : Viņš Mūziķis, ja kāds no jums to vēl nav sapratis, viņam ir 25 gadi, drīz būs 26 , viņš žnaru raksta hiphopa, repa virzienā. . Ja es redzēšu kaut kādu jēlību, neviens neuzvarēs pats pateikšu, kas tanī bildē ir, netaisos ar jums karot, priekš tā ir Tvaika iela, kur tādus stūlbus pajobakus pieņems.
 10. milkhouse`

  Banned By owerl1ne!!!

  Uznāca smiekls, jo kaut ko sapratu, vakardien pīpēju zāli, bet tas nav par šo stasts, stāsts ir tads, ka admims nobano adminu. ? Unbanned, pietam frattela sūdīgi spēlē, jo visi zin sixed, vot tas ir underground pro !
 11. milkhouse`

  Slavenību [Guess who'?] #10

  Es atkártou, priek tiem, kuriem smadzenes nerubí - BEZ MUļķībam!
 12. milkhouse`

  Slavenību [Guess who'?] #10

  Nē.
 13. milkhouse`

  Slavenību [Guess who'?] #10

  Bez muļķībām. Paldies par uzmanību!
 14. milkhouse`

  Slavenību [Guess who'?] #10

  Ka tik ne arī .. Nē.
×